|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
10.11.2009 22:56:37   
mini86
evo nas z metelkove..pravjo da ma plučka čista, rdeče grlo in pa zamašen nosek-čeprav se men tud slučajno ne zdi, razn če še bo..in ker je tok mejhn se jim nč ne da..razen parna kopel..smo jo že naredl..
je pa začeu tko mokro kašlat in k neha tko naglas požira bošček-verjetno mu šlajm pride gor pa požira pol to sluz dol..sj ni nč tko ful groznga ampak sm se kr ustrašla k grozn zgleda ta požiranje..smo pa glih taprav cajt pršli-sta bla sam dva pred nami ker pol k smo šli v ordinacijo je bla že gužvauser posted image user posted image
sj mate verjetn za voziček kr prov..je bla ena že zainteresirana da ga kup pa sm zanalšč rekla visoko ceno sam da ga ne kupuser posted image k ga nebi dala še stranuser posted image sj še sama ne vem kaj bi rada..me ful prime pa ...

tud mene ste okužl z nextom sam nimam taprave kartice pa ne morm kupt-mogoče je tko še bolš da ne zapravm tok


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
10.11.2009 22:57:05   
mini86
lepo pančkite in mirno nočko vsem



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
10.11.2009 23:09:56   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi



Tudi mi kuhamo...smo dans že dvakrat zbijali pri 38,5 user posted image ...pa na joškici smo se cel dan cartali...zdele sem si pa 5 minut zase vzela...no jutri smo pa ob 8.00 naročeni-za redni pregled in ceplenje user posted image ...
Hanuši enega user posted image  in enega  user posted image za tvojega pikca...
Tecka-tudi naš je polno dojen in evo vročinco...grrr...mu je pa en kolega tri dni nazaj direkt svoje nagravžno svinske prste tlačil ampak direkt v Žigijeva usta...in jaz budala sem bila spet tiho...


Bjondi tuki pa ne bi smela biti tiho. Kar znori drugič, po ustih nima kdo drug šarit razen tebe user posted image





ma halooo, eni pa čist nč ne mislijo... bjondi, zaropotaj, lopn po mizi... al pa kolega po buči...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
10.11.2009 23:15:37   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Mojsonček sem si drznilauser posted image pogledati tvoj album Zoja in mešano

a si zihr, da sam ta dva albuma? prsežeš, da v druge nisi kukalauser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image full ste lušni

zdej mi je pa še nerodnouser posted image  

A tisto so pa cotike od Nexta? user posted image user posted image user posted image

jp, čist nova pridobitev, ki čaka še kkšn cm in kg

Komaj čakam, da dobim božičkovo opravo z Nexta za user posted image - pol vam bom pa lušte delala user posted image user posted image user posted image

neeeeee, ne smeš, k jst sm prisegla, da letos od cot ne kupim NIČ večuser posted image  


Nočkooooo



grem jst tut v mižule, ker monologiram user posted image

mirno nočko, čiste noske, nobenga kašlja in lepe sanje...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 7:07:34   
bačko
Jutro!
Za vse bubane čim prejšne okrevanje!user posted image user posted image user posted image user posted image Tudi pri nas iam Lor azopet nosek zamašen in je pnoči slabo spala.Tako da bomo danes zopet na polno čistili nosek.
Tečka Lora je tudi nora ratala na noge in si jih kar naprej vleže proti ustom.Včasih ji rata in da nogico v usta in potem je vsa vesela.So prav zanimivi.user posted image
Mojsonček tako si mu luštno naredila z oblekami iz Nexta da komaj čakam da dobim kartico da kaj naročim.
Nič grem Lori nosek apucat in se javim kaj kasneje!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 8:35:42   
Hanuši
jutro,

najprej user posted image  bjondi in mini in malima sončkoma.
 
Pri nas smo imeli pestro noč, smo vstali 4x in to s težko potolažljivim jokom. Nekaj ga je moralo bolet. Mogoče so pa zobki, od sestrične ta mala je ob vsakem zobku na orto zbolela, grlo, nos, kašelj, vročina in na fertik vneta ritka.

Bomo videli. Saj bo hitro bolje.

Moj sonček, jaz sicer nisem naročila božičkove oprave, sem pa vse tri une      majičke; mummy's litlle puding, daddy's litlle star pa  I love Santa

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 9:02:40   
manna
Dobro jutro,
pri nas je bila noč obupna. Ampak zdaj spet spančka, tudi njej manjka zgleda. Mislim da jo matra prebava - je zaprta. Čeprav rečejo da ni nič narobe če dojenček ne kaka vsak dan - ampak naša tisti dan ko ne kaka, potem slabo spi in se premetava in ima vetrove..tko da nekaj je že na tem.
Se mi smilite s temi zamašenimi  noski in vročino!! user posted image user posted image user posted image

Joj od nexta boljš da sploh ne gledam ker če grem še enkrat gledat bom ziher naročila še kej...user posted image
Sem pa opazila da hodite ful pozno spat - ene ste še ob 22h in 23h na RR..  Jaz moram najkasnej ob 21.30h spat da vsaj malo spim, ker okrog polnoči se začne prebujanje in potem je samo vstajanje na vsako uro do 6h..user posted image

Sva pa z lubijem gledala filmčke s kamere od Mance, ko smo jo snemali od rojstva naprej. In moram rečt da so tako lepi filmi da se zjokaš in smeješ zraven! Tako je zlata in navihana ! Pa tudi posneto mamo ko so jo še umivali v porodnišnici (jaz sem bila še zakomirana od CR) in je prav ganljivo...


(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 9:51:43   
*alina*
Dobro jutro punce,

nisem še prebrala o čem teče debata, ker prej rabim pomoč. K meni prihaja prijateljica po naročilo za Next pa ne vem katero velikost tele majčke naj izberem:

http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G45&p=514&s=11&n=Childrenswear

A mislite da bi bila 9-12 zelo prevelika? Imam par majčk od HM pa že zdaj za silo lahko nosi 6-9 m...tale pri nextu ma pa božični motiv pa bi rada, da ji je prav okoli praznikovuser posted image user posted image user posted image .

Hvala!!!


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:11:48   
Hanuši
alina, št. so primerljive s H&M, tko, da kar naroči 9-12, ji bo za božička ravno prav, če vzameš manjšo, ji bo ravno tako glih za glih

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:39:36   
smrketa24
Oj!
No, mi smo iz posvetovalnice. Dobili smo še 3. pikico, težki smo pa 8200g in imamo 69,5cm pri 5,5 mesecih.


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:40:34   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: *alina*

Dobro jutro punce,

nisem še prebrala o čem teče debata, ker prej rabim pomoč. K meni prihaja prijateljica po naročilo za Next pa ne vem katero velikost tele majčke naj izberem:

http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G45&p=514&s=11&n=Childrenswear

A mislite da bi bila 9-12 zelo prevelika? Imam par majčk od HM pa že zdaj za silo lahko nosi 6-9 m...tale pri nextu ma pa božični motiv pa bi rada, da ji je prav okoli praznikovuser posted image user posted image user posted image .

Hvala!!!




alina, jst sm naročila 6-9 pa sta ji obe majčki kr konkretno preveliki (no, tolk zihr, da ji še nekaj časa ne bom oblekla)... ne vem no... naša ima dobrih 7 kg (max 7,5) pa 66 cm... mogoče bi blo najboljš, če se mal orientiraš po njihovih tabelah za velikost... evo, sam zate... sem šla primerjat majčko 6-9 od h&m in majčko od nexta (pujso pepo) in je nextova večja in širša od H&M lih za tisti rob...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu *alina*)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:41:03   
smrketa24
aja, pozabila sem napisat, Matej že en mesec sam čiča user posted image user posted image

_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:44:22   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Oj!
No, mi smo iz posvetovalnice. Dobili smo še 3. pikico, težki smo pa 8200g in imamo 69,5cm pri 5,5 mesecih.




user posted image user posted image user posted image  pridniuser posted image

smrketa... sm že pozabila... je bil Matej tko k naša Zoja glede odvajanja blatauser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:45:41   
smrketa24
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Oj!
No, mi smo iz posvetovalnice. Dobili smo še 3. pikico, težki smo pa 8200g in imamo 69,5cm pri 5,5 mesecih.




user posted image user posted image user posted image  pridniuser posted image

smrketa... sm že pozabila... je bil Matej tko k naša Zoja glede odvajanja blatauser posted image


a to misliš, da ni kakal?? ja, mi smo bili čist zaštopani, sedaj pa na srečo vsak dan kaka.


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:46:17   
mini86
punce a bi bla kera tok prjazna da bi še men naročila ker nimam taprave karticeuser posted image ji nakažem denar prek spleta...
mi smo težki 6050 in veliki 62,5 a bo kul pol če naročim od 3-6 mesecov..k zdj ma h&m 2-4..

pppppprrrrrrrooooooossssssssiiiiiiiiimmmmmmmmmuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:47:17   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: Hanuši

jutro,

najprej user posted image  bjondi in mini in malima sončkoma.
 
Pri nas smo imeli pestro noč, smo vstali 4x in to s težko potolažljivim jokom. Nekaj ga je moralo bolet. Mogoče so pa zobki, od sestrične ta mala je ob vsakem zobku na orto zbolela, grlo, nos, kašelj, vročina in na fertik vneta ritka.

Bomo videli. Saj bo hitro bolje.

Moj sonček, jaz sicer nisem naročila božičkove oprave, sem pa vse tri une      majičke; mummy's litlle puding, daddy's litlle star pa  I love Santa


naj težave čim prej minejouser posted image user posted image

sej bo kkšn Binetov fotosešn padu, a neuser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:50:09   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

Oj!
No, mi smo iz posvetovalnice. Dobili smo še 3. pikico, težki smo pa 8200g in imamo 69,5cm pri 5,5 mesecih.




user posted image user posted image user posted image  pridniuser posted image

smrketa... sm že pozabila... je bil Matej tko k naša Zoja glede odvajanja blatauser posted image


a to misliš, da ni kakal?? ja, mi smo bili čist zaštopani, sedaj pa na srečo vsak dan kaka.



no... pol je še kkšna siva celica pri meni domauser posted image  nism na tekočem... že uvajata GH? pri nas je tut bolje, ne čist vedno vsak dan ampak 3-4 x na teden... to je že rekord... naši vilijamovka dela čudeže in nafila pleničko tko, da ji tut kej ven uide... mami pa čist srečnauser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:51:40   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

punce a bi bla kera tok prjazna da bi še men naročila ker nimam taprave karticeuser posted image ji nakažem denar prek spleta...
mi smo težki 6050 in veliki 62,5 a bo kul pol če naročim od 3-6 mesecov..k zdj ma h&m 2-4..

pppppprrrrrrrooooooossssssssiiiiiiiiimmmmmmmmmuser posted image



kje si bla 10 dni nazajuser posted image  jst bi z veseljem ustregla ampak zdej sigurno en cajt ne bom zapravljala... mene lahk porufaš šele naslednje letouser posted image

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 10:56:48   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Dobro jutro,
pri nas je bila noč obupna. Ampak zdaj spet spančka, tudi njej manjka zgleda. Mislim da jo matra prebava - je zaprta. Čeprav rečejo da ni nič narobe če dojenček ne kaka vsak dan - ampak naša tisti dan ko ne kaka, potem slabo spi in se premetava in ima vetrove..tko da nekaj je že na tem.
Se mi smilite s temi zamašenimi  noski in vročino!! user posted image user posted image user posted image

Joj od nexta boljš da sploh ne gledam ker če grem še enkrat gledat bom ziher naročila še kej...user posted image
Sem pa opazila da hodite ful pozno spat - ene ste še ob 22h in 23h na RR..  Jaz moram najkasnej ob 21.30h spat da vsaj malo spim, ker okrog polnoči se začne prebujanje in potem je samo vstajanje na vsako uro do 6h..user posted image

Sva pa z lubijem gledala filmčke s kamere od Mance, ko smo jo snemali od rojstva naprej. In moram rečt da so tako lepi filmi da se zjokaš in smeješ zraven! Tako je zlata in navihana ! Pa tudi posneto mamo ko so jo še umivali v porodnišnici (jaz sem bila še zakomirana od CR) in je prav ganljivo...




mi tut spet spimo... no, naša noč je bla že 2. zaporedoma božanska... smo se futral prvič šele proti jutru... mogoče ji pa ne paše tist dodatek k ga dobi zvečeruser posted image
jst tut včasih kr ponočujem, sam zvečer mam vsaj mir pa lahko postorim kaj kar čez dan ni šlo... al pa visim na kompu user posted image  

filmčki so krasna stvar... jst vsaj 1x na teden mal pregledam stare slikce, filmčke... in pol se zavem kako čas beži... čist prehitro...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 13:56:18   
tecka
IZVIRNO SPOROČILO: manna

Dobro jutro,
pri nas je bila noč obupna. Ampak zdaj spet spančka, tudi njej manjka zgleda. Mislim da jo matra prebava - je zaprta. Čeprav rečejo da ni nič narobe če dojenček ne kaka vsak dan - ampak naša tisti dan ko ne kaka, potem slabo spi in se premetava in ima vetrove..tko da nekaj je že na tem.

Živjo, punce.
Naš Srečko je tudi težje kaka. Stanje se je poslabšalo že pri treh mesecih, ko sem uvedla dodatek novalca, prej je kakal vsak dan, zdaj na 4 - 5 dni. Ampak dobro, do sedaj ni bilo težav, danes je moral revček pa kar malo bolj pritisniti, da je šlo malo ven. Tole bo verjetno od riževe kašice, čeprav je ne poje ne-vem-koliko. Moram malo premisliti, kako in kdaj nadaljevati z gh.

Moram pa narediti malo reklame za bc. SEm se odločila, da kar v njihovi e-trgovini naročim manjkajoče stvari za uvajanje gh (pa še malo zdraven, da je bilo nad 20 eur in brez poštnine) in evo - paket je že tu.
Pa njihove novičke tudi - a ste opazile - imajo tistega "čudežnega kuža" od jutri naprej po 30 eur. Konkurenca dela... Jaz ga bom pa verjetno spet v e-trgovini naročila.

Mini, jaz bom pri next naročala šele januarja oz. ko bo potreboval oblačilca 80. Če pa si pripravljena plačati celo poštnino (5 eur), pa lahko že sedaj naročim samo zate. Pogoj z moje strani je samo, da sva nekje dokaj blizu skupaj doma, da bi lahko uredili osebni prevzem stvari (in denarja). Prosim, pošlji ZS.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 15:26:56   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: smrketa24

aja, pozabila sem napisat, Matej že en mesec sam čiča user posted image user posted image



BRAVO za Mateja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!

Jaz sem pa danes naši spet dala riževo kašico, ampak zraven pri kosilu.. Jaz sem jedla tople sendviče, ona pa riževo kašico user posted image user posted image . Bomo videli, kako bo, upam da je ne bo spet prebava matrala. Imamo pa še vedno zamašen nosek, ji pucam skoraj na vsako uro, pa vsakič potegnem ven boga pa pol user posted image user posted image . Boščika, še dobr da sploh lahko diha s tem s.r.a.n.j.e.m. not v nosku.

Hanuši user posted image user posted image  za tvojega Bineta, upam da bo današnja noč kaj boljša!

Nogice sem danes opazila, da si jih precej vleče k sebi med previjanjem in ji včasih celo rata, da se prime za stopalca. V usta jih pa še ne daje.

Rokice smo bili v soboto na rojstnem dnevu od moje mami, pa sem vse opozorila, ko smo prišli tja, naj Veronike ne prijemajo za rokice! Pa mislite, da me je kdo poslušal? Ja seveda, sploh me niso upoštevali, jas smotka pa potem nisem več govorila. Zdaj pa vprašanje, zakaj ima tako zabasan nos user posted image user posted image
Še nekaj vam moram povedati, kar se je zgodilo v soboto na rd-ju.. Ko smo prišli tja, je Veroniko takoj vzela moja krstna botrca, da bi jo malo pestvala in tako naprej. Veronika tisti dan ni bila ravno dobre volje, je bila cel dan tečkasta in jokava. Zato sem samo čakala, kdaj bo začela pri njej v naročju jokat, da jo bom valda vzela nazaj in potolažila. No, začuda je zdržala pri njej kar nekaj časa, ene 15 minut, potem pa seveda začela jokat in ni pomagala niti duda. Nakar seveda jaz pridem zraven, da bi jo vzela, ko se ona z Veroniko vred obrne stran in reče "saj malo jo pa lahko pustiš jokat, bo že nehala". Sem kr pike dobila in ji jo na silo vzela, ker v tem se je mala že skoraj histerično drla. In ona je bila posledično ful užaljena, ampak kaj me briga. Ne vem, kaj so vsi tako obsedeni s tem, da bi mogla Veroniko vsake toliko časa pustit jokat. Ta botrca me vedno, ko se vidimo vpraša, če jo pa zdaj že kj jokat pustim. In taka je tudi od mojga user posted image  mama. Če so imele one take metode vzgajanja svojih user posted image , to še ne pomeni, da bom isto počela tudi jaz user posted image user posted image . Mami mi je rekla, da naj se ne oziram na njih, da ona nas (mene in brata ter sestro) ni nikoli pustila jokat. Ne vem no, a sem samo jaz tko občutljiva al kako user posted image user posted image  Men se zdi, da je Veronika že dovolj prejokala zaradi gipsov in operacije, da bi jo pa zdaj še kr tako pustila jokat user posted image user posted image  Mogoče sem samo jaz preveč občutljiva user posted image user posted image


Spet cel roman, sorči user posted image user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 15:33:10   
manna
mk8 sem še jaz dobila pike ko to berem user posted image Meni je to čist mimo - pustit da joče, tega ne mislim nikoli nardit!Otrok ima tudi počutje, razpoloženje, rabi mamico..itd. Tako da - proč od takih tet in botrc!

(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 16:12:15   
manna
mk8, aja pa še to mi gre fuuul na živce ko pravijo kakšne tete vseznalke: "Jooj jo boš razvadila, kaj boš pa pol, kar pusti jo malo pri drugih da se navadi, sej bo že nehala tulit, drugače bo mamina maza, kaj boš pa pol?" 
Mah maza gor ali dol, jaz bom mojo ljubkovala in nosila in to dokler bo hotela..pa naj reče svet kar hoče. Saj je moja oz. najina! Sploh pa kar se tiče vzgoje je stokrat boljš vzgajat z ogromno ljubezni in pozornosti, kot pa s strogostjo ker s tem samo zafrustriraš otroka za vedno. Bolj kot ga ljubkuješ, bolj bo samostojen, ljubeč, senzibilen,.. in bolj kot ga grajaš in porivaš proč od sebe bolj bo otopel, nesamozavesten, nesamostojen, grob, ..
No, mal sem mogla popridigat, to je samo moje mnenje, pa brez zamere.user posted image

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 18:20:58   
mk8
IZVIRNO SPOROČILO: manna

mk8, aja pa še to mi gre fuuul na živce ko pravijo kakšne tete vseznalke: "Jooj jo boš razvadila, kaj boš pa pol, kar pusti jo malo pri drugih da se navadi, sej bo že nehala tulit, drugače bo mamina maza, kaj boš pa pol?" 
Mah maza gor ali dol, jaz bom mojo ljubkovala in nosila in to dokler bo hotela..pa naj reče svet kar hoče. Saj je moja oz. najina! Sploh pa kar se tiče vzgoje je stokrat boljš vzgajat z ogromno ljubezni in pozornosti, kot pa s strogostjo ker s tem samo zafrustriraš otroka za vedno. Bolj kot ga ljubkuješ, bolj bo samostojen, ljubeč, senzibilen,.. in bolj kot ga grajaš in porivaš proč od sebe bolj bo otopel, nesamozavesten, nesamostojen, grob, ..
No, mal sem mogla popridigat, to je samo moje mnenje, pa brez zamere.user posted image



Se podpišem user posted image user posted image user posted image

In čisto taka je moja tašča. Vsakič, ko pride na obisk in Veronika pri njej v naročju joka, mi je sploh noče dat, ampak jo začne stresat in po ritki tapkat, da bi se kao pomirila, pa zraven govori "joj, kako te je mamica razvadila, samo pri njej bi rada bila" user posted image user posted image  Pa jo potem moj prime v naročje in pri njemu valda tud neha jokat, ampak on je pa ni razvadu. Svašta user posted image user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Junijski sončki 2009 2.del
11.11.2009 18:23:26   
mk8
Danes pa noben user posted image  ne praznuje obmesečnice. Bom pa naši čestitala - vse najboljše Veroniki za 5 mesecev in 1 tedenuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu mk8)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?