|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 13:20:27   
onur
Men hočjo v službi naprtiti delo 1.1.2010, to je praznik in kokr mam u glavi, naj jaz nebi delala za praznike


jaz mam sodelavko, ki dela po 4 ure in ne dela nobenega praznika, zanje pa dobi nadomestilo

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu inja2)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 15:10:06   
Andromeda
Hello, mamice!

Mi2 sva bila dobri 2 uri na sprehodu, sedaj pa kosilo delam in upam, da ga bo Dario hotu jest user posted image Ponoči se je revček nonstop zbujal, ker ima zabasan nosek, še dobro, da obstaja babyvac, mu pa non-stop teče ven iz noska, upam, da bo kmalu minilo.

zara13
- glede kuhinje ti lahko povem samo, da je visoki sijaj precej dražji od klasike, računaj nekje 8-12.000 eurov, odvisno od velikosti, aparatov in postavitve... Mi smo vzeli sicer klasiko v barvi bukve pri Dan kuchen in smo dali zanjo 5200 eurov z aparati vred, je bla ravno neka nora akcija in so bile gratis vgradne omare, skriti predali pa še nekaj popustov na elemente, sicer bi bila pa "gola" cena okrog 8200 eurov. Bi si pa na tvojem mestu najprej izbrala kuhinjo in potem še barvo stene, ker se bo tako veliko lažje prilagajati..

Eh, morm it, da ne bo kosilo zažgano user posted image

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 16:44:32   
letalo
živjo po dolgem času,berem že, pišem pa....
nosečnice, novorojenčki,dojenčki, malčki,služba, nosečnice,...itd v glavnem vse se tako noro hitro vrti,da bo treba mal začet bremzati. Vsem 1. letnikom vse najboljše, vsem novim nosečkam srečno!

Tudi jaz sem v fazi kupovanja novih copatk, jih bom vzela preko male-nogice. Sem pa gledala številke, se mi zdijo kar velike, ali pa ma moj Maks majhno nogo. Koliko velike copatke imajo vaši malčki od malih-nogic.net? Koliko pa so kaj veliki in težki vaši malčki?

Lepo bodite...

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 17:32:44   
onur
Koliko velike copatke imajo vaši malčki od malih-nogic.net? Koliko pa so kaj veliki in težki vaši malčki?


naša ima številko od 6-12 mesecev (menda je M), so ji pa še veliki. težka je malo čez 10 kg, velika pa ne vem, jo bo treba zmerit.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu letalo)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 18:16:32   
letalo
onur- saj tudi naš bi mogel po njihovi razpredelnici imeti številko od 0 do 6 mesecev, pa se mi je zdelo čudno, ampak očitno imajo malo večje številke; ali jo nekoliko preveliki copatki kaj ovirajo-priporočaš da kupim S, ali je M čisto OK?

hvala

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 19:22:33   
zara13
Andromeda - ufff ja poznam te cene, definitivno preveč, ne mislim imet teh najdražjih variant ala Cesare, Scavolini, itd...čist preveč za eno kuhinjo. Sicer vem, da se kupuje za daljše obdobje, a vseeno. Imam pa nekako 1,5m x 3m kuhinje v L, sicer dobila 2 izrisa in predračuna, pri Kerin-Povirku za 6700€ samo leseni del, Gros Novak pa 4500€ tud samo leseni del, je pa ta zlo fajn, so fronte anti-imprint obdelane ;) moram še v Dan Kuchen pa Sveo in ena od Gorenja mi je tudi všeč, ne izključujem pa niti Ikeje. Tudi aparati dosti nanesejo, ker je treba vse novo vzet. Kuhinja, ki jo imam sedaj od prejšnjih lastnikov je zelo zastarela tko, da ne morem ničesar ponucat.

(odgovor članu letalo)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 19:49:41   
onur
saj tudi naš bi mogel po njihovi razpredelnici imeti številko od 0 do 6 mesecev, pa se mi je zdelo čudno, ampak očitno imajo malo večje številke; ali jo nekoliko preveliki copatki kaj ovirajo-priporočaš da kupim S, ali je M čisto OK?


odvisno kolko so mu S preveliki. naši so M malo preveliki in je to ne ovira.

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 20:08:54   
mojsoncek
helo!

Se en (verjetno) bolj kratek glas od mene... sem rekla, da se bom bolj javljala, ko bom v sluzbi, pa sem prisla v firmo, kjer je padla atomska bomba in nimam nobenega casa. Delo sem prevzela od 6-ih ljudi, pa se tri samostojne projekte so mi nalozili. Uf, to bo se pestro... no, ko malo padem notri, bo pa tudi za forum kaksna minuta viska... za povrhu pa se Nejca mece ponoci. Danes je celo noc jokal na 10-15 minut. Torej nisem v kosu spala niti pol ure in sem komaj cakala, da bo zvonila budilka, da se neham matrati. Upam, da ga cimprej mine, karkoli ze ga matra.

IZVIRNO SPOROČILO: orka

V Ljubljani so pred 10 -imi leti sami vabila pošiljali za zobarja,zdaj ne več,so ga pa pošiljali že pri 6m.

Se tri leta nazaj je bilo tako. S tavelikim sva imela prvi pregled ze pri sestih mesecih, potem pa 1x na leto.

IZVIRNO SPOROČILO: inja2

Pa še eno uprašanje. A mogoče kera dela skrajšan delovni čas, pa ve kje bi se dalo dobiti zakonik v zvezi s pravicami, če delaš skrajšan delavnik? Men hočjo v službi naprtiti delo 1.1.2010, to je praznik in kokr mam u glavi, naj jaz nebi delala za praznike

Mislim, da ne bi smela... sicer pa predlagam, da kar na Center za socialno delo poklices in vprasas.

copatki - jaz sem jih vzela pri www.copatki.si. Ta najmanjso stevilko, pa se pri teh ima kar nekaj lufta user posted image

teza - po moje ima Nejc nekaj cez 8 kilc. Bolj natancno bom pa lahko v sredo povedala, ko imava sistematiko.

No, zdej pa moram it se malo delat...

p.s. sem kar malo fous vsem, ki pisete, da se po dve uri sprehajate s svojimi soncki... to namrec mocno pogresam


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu orka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 20:12:59   
pat13

kar se tiče copatke smo pri nas naročili preko ebay (shoeszoo), zelo zadovoljna in sicer velikost 12-18m- cena brez poštnine 7€, in sedaj smo jih naročil še za naše sosede....

teža je prinas kar nekaj časa hitro rasla, smo se pa sedaj ustavili pri 10,4kg.

se moram pa mal pohvalit, je Miha končno parkrat sam zaspal ... in se sedaj zbudi, če se, enkrat na noč - upam, da se nisem prehitro pohvalila ....


_____________________________

MIHA - slike

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Novemberski malčki 2008
19.11.2009 21:27:21   
Andromeda
copatki - mi imamo od 12-18 mesecev in so malce preveliki, ker so podložene jih imamo bolj za na sprehode, čez kak mesec bo pa (upam da) že hodil v njih.

teža
- na pregledu pred 1 mesecem je imel 10,5 kg, velik pa je bil 76 cm.

zara13
- večina kuhinj je svinjsko dragih, žal. Mi smo šli za foro tudi v Dipota pogledat in je bila najcenejša varianta 3500 eurov z aparati (za navadno iverko!). Itak, da smo se odločili za Dan kuchen. Glede aparatov ti svetujem, da jih kupiš tam kjer boš tudi kuhinjo, zaradi montaže pa tudi kak dodaten popust zanjo navržt ali celo kak aparat gratis dat. Aja, prijatelj je lani dal za kuhinjo nobilia v Rutarju, velika cca 5 metrov, z otokom (ki je itak najdražji) in z aparati 6800 eurov - je pa visoki sijaj v temno rdeči barvi...

(odgovor članu pat13)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 8:11:08   
onur
dobro jutro in ena user posted image . mi smo šli že v vrtec. včeraj sem jo prišla iskat, pa je še spala, tako, da sem šla domov in nato ponovno prišla. jo dajo bolj kasno spat kot druge in nato se tudi bolj kasno zbudi.
drugač pa moram it še v trgovino danes, po živila za jutri. popoldan se gremo mi trije slikati, nato papičimo k sestrici kaj dobrega pojest, na račun rojstnega dne. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 9:36:35   
mojsoncek
Jutro!

onur, hvala za kafe.

Sicer pa sem danes naspana in totalno naspidirana, ker se je Nejc ponoci zbudil samo 7x user posted image .

zara13 - moja mami ima kuhinjo bel sijaj in se ful dobro obnese. Nic se ne vidijo prstni odtisi, pa se ciscenje je ful enostavno. Veliko bol "user friendly" kot pa nasa mat oranzna. Torej go for it... a ja, lahko pa ti jaz priporocim mojega svaka, ki je tudi nam naredil kuhinjo po meri (da mu naredim malo reklame user posted image ) in smo ful zadovoljni.

zdej pa veselo na delo, ker bo 1 2 3 ura dve...


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 11:19:39   
Andromeda
Hello, mamice!

Na Gorenjskem je prav lep sonček, ki kar vabi na plano, sem pa slišala, da je v LJ še siva megla...no, potemtakem sem kar vesela, da smo se odselili user posted image

Dario je ponoči glede na prehlad presenetljivo dobro spal, zbudil se je ob 22.30 in okrog 2-h, sem mu noska očistila in še malo čajčka je dobil in potem spal do 7-ih zjutraj. Superca! user posted image

Eno bolja aktualno ? glede na to, da se bliža veseli december - kje boste imele smrekco, da vam je ne bojo malčki... no, saj veste kaj msilim, da je ne bi podirali, metali dol bunkice (mi bomo kupili kr lesene okraske)...Mi bomo verjetno eno mini kupili in jo dali na mizo bolj kot ne za vzdušje. Jaslic nimamo in tudi če bi jih postavila, bi bilo bolj tako, ker bi bile vsepovsod, samo na svojem mestu ne user posted image Za smrekco sva se pa z možem hecala, da bi bla itak najbolj varna na omari

Pa še malo off-topic:
Mene pa zanima, če ima katera v stanovanju bukov parket? Na našemu se vse pozna - vsak lasek, smet (da ne govorim o "črticah2, ki jih dela predvsem Dario user posted image ), me kar jezi, ker je videt vedno nasmeteno user posted image sesam itak 3x na teden (še dorbo, da je stanovanje bolj majhno), jedilnico in kuhinjo moram pa tudi večkrat pomiti (ker nekdo zelo "lepo" je user posted image )

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 12:20:03   
onur
Eno bolja aktualno ? glede na to, da se bliža veseli december - kje boste imele smrekco, da vam je ne bojo malčki... no, saj veste kaj msilim, da je ne bi podirali, metali dol bunkice (mi bomo kupili kr lesene okraske)...Mi bomo verjetno eno mini kupili in jo dali na mizo bolj kot ne za vzdušje. Jaslic nimamo in tudi če bi jih postavila, bi bilo bolj tako, ker bi bile vsepovsod, samo na svojem mestu ne Za smrekco sva se pa z možem hecala, da bi bla itak najbolj varna na omari

jaz jo bom naredila na tleh kot vedno z jaslicami. sem pa študirala, da bi za jaslice naredila kakšen podstavek z ograjico, da če bodo že letele, da se jih nato lahko samo noter našopa in da ne bo mah po celi dnevni sobi. user posted image user posted image user posted image user posted image okraske bom s pomočjo mame naredila verjetno iz kartona škatlice in jih nato zavila kot darila pa še mašne. bom pa zraven naredila še eno drevo kot božični koledar z vrečkami (ena vrečka za posamezen dan v decembru) - mi jih je že mami zašila. hura zanjo.



Pa še malo off-topic: Mene pa zanima, če ima katera v stanovanju bukov parket? Na našemu se vse pozna - vsak lasek, smet (da ne govorim o "črticah2, ki jih dela predvsem Dario ), me kar jezi, ker je videt vedno nasmeteno sesam itak 3x na teden (še dorbo, da je stanovanje bolj majhno), jedilnico in kuhinjo moram pa tudi večkrat pomiti (ker nekdo zelo "lepo" je )

jaz mam hrast, ma smeti se ne pozna, se pa črte.


_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 13:47:04   
poli*
Zara- lesnina ima poceni kuhinje, ne vem pa, kakšno ti želiš in če bi ti kaj prišlo v poštev.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 16:40:49   
zara13
Ojla!

Evo eno popoldanska user posted image za vse....ravno jo pijem in sem malo na netu. Miško spančka, stanovanje je pospravljeno (pride mami iz Ce ;) tko, da se lahko še malo zabavam.

mojsoncek - hvala ti za tole informacijo. Ma je najbolje slišati od nekoga kako se bele fronte sijajne obnesejo, ki imajo dejansko takšno kuhinjo doma. Meni je tvoja tudi zelo všeč, oranžna...sem študirala tudi da bi imela belo-oranžno kombinacijo, mojemu je itak vseeno kakšna bo, glavno da se jst počutim dobro v njej ;) kakšne pa ima kaj cene svak za meter kuhinje?

Ekola, še slikica kako naj bi bodoča kuhinja izgledala, sem si jo sama izrisala, s tem da bi bila cela bela ;)
user posted image

Hvala za link copatkov, so mi všeč žabice in kužki, nekaj od tega bomo kupili. Jst bom svojemu zmerila nogico pa se bom po tem ravnala, no malo lufta bom še pustila ;)

poli - ja Lesenina prodaja itak te slovenske Gorenje, Marles, Svea pa italijanske Arrex in še Dan Kuchen po novem + še ene par tistih full poceni...ma sem tudi zagreta za Gorenjevo belo Deltacolor z ora-ito aparati, bo treba it nardit predračun..ma itak me bo kap ob ceni..haha

Andromeda - imam kolegico, ki dela v Dipu. Mi je naračunala za eno njihovo Impuls kuhinjo 3200€ za leseni del, Nolte so baje dražje...me pa moti, da ni prevoza ter montaže v ceni :S
bukov parket - moja mami ima bukov laminat in se vse pozna gor, jst pa sedaj hrastovga in je veliko boljši, za novo stanovanje bom probala pa vzeti oreh...čistit je itak treba vsakega, še preveč hitro se nabere prah in umazanija :( tko, da bi bilo fino imet nekaj takšnega, da se ne pozna takoj vse gor

smrekica - jo bomo tudi dali nekam malo na višje, čeprav naš še ne hodi in se ne dviguje, je vseeno na tleh ne moremo imeti, ker po tleh pa šiba in bi bile kuglce povsod, leseni okraski so pa tudi meni všeč pa kakšne posušene pomaranče :))

Konc lušnega...mali je pokonc ;)
čaw



(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 20:08:00   
carly
Ojla
mi imamo tudi copatke od malih nogic, št L, ma čisto malo prostora še spredaj pa je nič ne moti, ko ima ta debele nogavice so ji pa čist prov, ima zgleda bl velike nogice, čevlje za zimo smo ji morali št 22 kupit zarad debelejših nogavičk.Sicer pa je velika 78cm pa 10150g je mela pri enem letu.

Parket imamo pa mi tudi bukev, pa je obup sploh ko sonce sije, se čisto vse pozna pa še mami je bolj lene sorte pa samo enkrat na teden pospravlja.

Smrekica bo pri nas kar na tleh kot vsako leto, imamo bolj veliko 180 cm pa je drugam nite ne mormo dat.Bom pa zamenjala okraske, steklene bunkice za plastične pa čokoladice in domače piškotke bom dala gor, moj pa že razmišlja kako bi jo prvezal da je ne bo kar s sabo povlekla ko bo piškote dol vleklauser posted image user posted image user posted image .Ma si spoh ne predstavljam praznikov brez "ornk"smrekce.

nč grem še malo nosečke prevert potem pa pred tv, Taja že spi, par urc bo mir pred prvim nočnim vstajanjemuser posted image .

(odgovor članu zara13)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 21:24:58   
onur
živjo. mi smo se pri sestrici najedli in napili, mala pa naigrala z mulčki. bla je prav pridna. drugač pa smo menda shodili. je mala danes naredila podvig iz sredine dnevne do hodnika. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 22:01:30   
šema
No, končno sem se prebila čez vse vaše poste:)
Najprej sem imela problem z javljanjem na FB, zdej sm pa tuki čist zabluzila. Se vidi, da nimam časa še za kej pametnejšega kaj šele za RR (se bo treba mal popravt)
orka res fajn seznam- tud mene je mal stisnl k sm vidla tiste angelčke. Sm mislila, da že kaj ne vem...No važn, da je z vsemi vse ok (če ne štejemo viroz)
umivanje zob- meni je zobarca svetovala od CURA...in še nekaj zobno ščetko (drugače je namenjena čiščenju zvezdic). Ta je res zakon- v roki jo lahko držiš in en, dva, tri očistiš zobe (mi jih zaenkrat čistimo v ležečem položaju na previjalni)
copatki- moje nogice niso najcenejši. Na mail sem dobila eno ponudbo od osebe, ki jih naroča preko e-baya tko da če katero zanima bom naslednjič poiskala in prilepila link. Sama razmišljam, da bi sedaj ko že hodi nabavila copate z nedrsečim podplatom, ker mu tele od malih nogic ful drsijo (in da ne bi katera poskušala copat oprat v pralnem stroju- naše opice so kapituliraleuser posted image )

Drugače smo še vedno bolni- danes ga je dr pregledala in imamo še vedno virozo (4 dni ima že vročino, nos zabasan dva dni in od včeraj kašljamo ter imamo posledično počen glas- tastarejša je komentirala, da je zdej njegov glas ful seksiuser posted image )

Da mi ne vrže ven bom kr zaključila. LP vsem

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 22:23:57   
šema
ROJSTNI DNEVI MAMIC MALIH KRIČAČEV



22.12. - 20.03.

25.12. jada
27.12. mojsonček
5.1. Onur
12.1. bobika1
25.1. Zara13
28.1. Nagajiva
1.2. Orka
11.2. klavdiy4
19.2. TINKA05
8.3. luna8



21.03. - 20.06.

5.4. Pomar*ANČA*
24.4. _katja_
18.5. vebo




21.06. - 22.09.




23.09. - 21.12.

26.9. Andromeda
28.9. jelka123
2.11. taly82
10.12. šema
19.12 poli*

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 22:25:27   
šema
je sliko vn vrglo:(

orka na strani 63 v prejšnjem forumu imaš fotke, ker jst sm očitno anti talent za tele stvari

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 22:27:58   
šema
http://www.picturesanimations.com/fall
tole naredi ko kopiraš "šortkat"

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Novemberski malčki 2008
20.11.2009 22:31:43   
šema

IZVIRNO SPOROČILO: klavdiy4

[JAZ SEM MALA ROŽA,
ROŽA MAMINA.
MAMICA ME BOŽA,
RADA ME IMA.

KO PA V HLAČKE KAKAM,
VSE OKROG SMRDI.
JAZ SEM TVOJA ROŽA,
VOHAJ ME ŠE TI!

user posted image user posted image


JAZ SEM MALA ROŽA,
ROŽA MAMINA.
MAMICA ME BOŽA,
RADA ME IMA.

OČKA MOJ MI PRAVI
TI SI SRČEK ZLAT
BOŽA ME PO GLAVI
IN IMA ME RAD.

user posted image user posted image user posted image user posted image


Pa še to sm pozabila: v službi so ugodili moji prošnji za prilagoditev delovnega časauser posted image user posted image
Razlaga je bila sledeča: Ne zato, ker bi jim to veleval zakon ampak zato ker so ljudje (čeprav sem sama še vedno prepričana, da jim to veleva zakon)

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Novemberski malčki 2008
21.11.2009 7:49:35   
onur
Pa še to sm pozabila: v službi so ugodili moji prošnji za prilagoditev delovnega časa Razlaga je bila sledeča: Ne zato, ker bi jim to veleval zakon ampak zato ker so ljudje (čeprav sem sama še vedno prepričana, da jim to veleva zakon)


bravo user posted image user posted image user posted image user posted image , kako pa so ti ga prilagodili?

danes pa praznujemo eno leto. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Petja je najin sonček, ki nama razsvetljuje vsak dan.

(odgovor članu šema)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Novemberski malčki 2008
21.11.2009 7:58:15   
Bethany
VSE NAJBOLJŠE, Petja!!! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image
user posted image user posted image


(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?