|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
23.3.2012 12:11:14   
Anonimen
Jah mogoče ima pa krajši trup tvoj poba user posted image Kar naša v kidfixu res lepo sedi in ji pas lepo pride, če je eno stopnjo dvignjeno hrbtišče. Visoka je pa cca 100cm. Pa tudi povedala sem ji, da je zelo zelo nevarno in strogo prepovedano rokice ven dajat iz pasu in se zverat v stolu tako da že v tem manjšem stolu tuli, če jo samo posedem v stol pol pa hočem še kaj v avto dat in je ne pripnem takoj, tako da glede tega tudi pri večjem stolu ne pričakujem težav, ker v zvezi s prienjanjem smo jo res fajn izšolali user posted image

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1301
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.3.2012 15:10:44   
**NiNa**
Evo šele zdele opazila, da sta o sedežkih klepatali user posted image

Naša Vita je v tem sedežu že 4 mesece, pa ima podobne mere kot tvoja Neža (velika okoli 100 cm in še ne 15kg). Mi smo jo pač prestavili, ker je mali prerastel lupinico in smo ga dali v 9-18, njo pa potem v 15-36 kg. Imamo pa tudi mi Römer Kidfix. Pasovi ji lepo pridejo čez ramena. Vita se ful rada v njem vozi je pa res, da kadar zaspi ji glava vedno pade naprej in takrat se mi kar smili. Pa občasno ima prebliske in si roke ven vleče, pol sem pa zelo zelo huda user posted image . Razmišljam, da bi kupila tisti "rogljiček" za okoli vratu, vsaj za takrat ko bi šli na daljšo pot.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1302
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.3.2012 15:12:42   
Anonimen
A tudi če date stol na najbolj ležečo pozicijo ji glava naprej uhaja?

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1303
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.3.2012 15:52:01   
**NiNa**
Otika sej v tem je pa problem, z možem si nisva enotna, jaz trdim, da se stolček da rahlo naklon regulirat s tem, da spodnji del bolj ven potegneš mož pa pravi da potem stolček ni pravulno pričvrščen user posted image . A je tako, da če ga na spodnjem delu (tam kjer sedi)v tisti zarezi potegneš proti sebi, da je potem naklon malo bolj "ležeč"?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1304
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.3.2012 15:57:10   
Anonimen
Itak da ja user posted image Isofix pritrdiš in potem v tisti reži na sedalnem delu reguliraš naklon.

http://www.youtube.com/watch?v=nopbygLdGZQ&feature=relmfu ... tam nekje pri 1:27 regulira naklon.

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1305
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.4.2012 10:07:37   
uršula83
IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

Pasovi ji lepo pridejo čez ramena.


Kakšni pasovi???? Pasovi od avtosedeža ali pas od avta? Ker tudi naš lepo sedi v sedežu 9-36, ki ima pasove, grozno pa sedi v sedežu 15-36, ki ga privežeš direkt s pasom od avta. Mislim da ne govorimo zdaj o isti stvari.




_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1306
   RE: Veseli decembrčki 2008
10.4.2012 13:27:38   
**NiNa**
uršula83 - narobe sem napisala, se opravičujem, mislila sem pas- avtomobilski pas - tritočkovno pripenjanje. Pas ji lepo poteka čez ramena. Drugače pa imamo tudi mi v drugem avtomobilu sedež 9-36 Evolvo, pa se mi tudi zdi, da lepše sedi in tudi meni je bolj všeč pettočkovno privezovanje. Res mi ni jasno, zakaj ne naredijo stolčka 15-36 kg, ki bi imel pettočkovno privezovanje, ker je bolj varno. Še v tistih dirkalnih avtomobilih imajo pettočkovno privezovanje zaradi varnosti user posted image .


Otika: Kako si kaj ti? Večkrat se spomnim nate! Se vam sreča še ni nasmehnila? Samo ne obupajte! Še vedno držim pesti za vas!

(odgovor članu uršula83)
Neposredna povezava do sporočila: 1307
   RE: Veseli decembrčki 2008
10.4.2012 13:54:00   
martka
oooj, čvekice...

naša Gaja bi tudi roke ven dajala, ko je v sedežu 15-36, a ji kar naprej dopovedujemo, da je nevarno. no, v mojem avtu pa tako ima 9kg-dalje tko da ni blema. se večinoma z mano vozi. je visoka 95cm in tehta 13kg. pa živček taki,da ne dohajamo.
veseli se bratca, ki pride prve dni maja. in nagaja starejšemu bratu. hehe :)

lepo bodite!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1308
   RE: Veseli decembrčki 2008
10.4.2012 16:04:32   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**
Otika: Kako si kaj ti? Večkrat se spomnim nate! Se vam sreča še ni nasmehnila? Samo ne obupajte! Še vedno držim pesti za vas!

O hvala NiNa, da misliš na nas in držiš pesti user posted image No naj vam zaupam, da ni treba več pretirano stiskat pesti, ker bomo očitno spet jesenčki (končnoooo). Tokrat imam rok sredi oktobra, prvo trimesečje je za mano in vse je v najlepšem redu (tok tok tok) ... sem vam pa ravno danes mislila to zaupat, ker sem tudi danes v službi povedala za novičko user posted image
Tak da: "I'm sooooooo happyyyyyyyy!!!" user posted image

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1309
   RE: Veseli decembrčki 2008
12.4.2012 10:38:40   
uršula83
**NiNa** - ok, se mi je zdel da more bit pomota :)
Otika, čestitkeeeeeee! In vse ostale, ki ste v pričakovanju.

Mene tudi drži, ampak sem brez službe :(, tako da nič ne bo.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1310
   RE: Veseli decembrčki 2008
12.4.2012 10:46:10   
Anonimen
Uršula, hvala za čestitke user posted image ... no saj jaz sem med drugimi tut dobila v službi komentar, da kako zdaj v takih časih, ko nas vsak dan strašijo z drugimi (hujšimi) informacijami. Pa sem v JU v službi, pa tut ta služba ni več 100%, glede na to kar slišimo zadnje čase ... ah ja ... bolje da ne razmišljam v teh stvareh, ker sem samo slabe volje potem, vpliva pa nimam nobenega ... bo že ...

(odgovor članu uršula83)
  Neposredna povezava do sporočila: 1311
   RE: Veseli decembrčki 2008
16.4.2012 17:46:37   
**NiNa**
o Otika super!!! user posted image  Sem vesela zate/za vas! Lepo in mirno nosečnost še naprej! Pa fejst uživaj ob božanju bušija, druga nosečnost gre tako hitro mimo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1312
   RE: Veseli decembrčki 2008
16.4.2012 18:43:41   
Anonimen
Ja saj komaj dojemam, da sem že v 4. mesecu, čeprav moram priznat, da me ta nosečnost veliko bolj zdeluje, kot prva ... v prvi sem imela sicer kup drugih težav, ampak nisem bila pa tako utrujena kot sedaj pa glava me pol toliko ni bolela.

(odgovor članu **NiNa**)
  Neposredna povezava do sporočila: 1313
   RE: Veseli decembrčki 2008
18.4.2012 9:42:05   
jesensko listje
Pozdravljene!

Otika čestitke tudi z moje strani!

Čestitke tudi vsem ostalim za nove nosečnosti oz. dojenčke!

Jaz tudi malo razmišljam o ponovni nosečnosti - dva otročka že imam (enega decembrčka 2008 in februarčico 2011). Ampak zaenkrat samo razmišljam... user posted image Nič se ne veselim ponovnih slabosti, pa krvavitve po porodu tudi ne (sem imela obakra kar težave in tudi abrazije zaradi tega). No, glavni razlog je pa moja diploma... Sem rekla, da moram prej diplomirati kot pa zanositi. Upam samo, da ne bo tole pisanje diplome 10 let trajalo. user posted image

Uživajte s svojimi sončki!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1314
   RE: Veseli decembrčki 2008
19.4.2012 21:09:16   
**NiNa**
jesensko listje : si me nasmejala user posted image  . Verjamem, da je res težko se dol vsedit pa začet po tolikem času spet nekaj študirat ali pa diplomo pisat. Jaz si pri mojih dveh škratkih tega sploh ne predstavljam. jaz sem zvečer , ko jih spat spravim tako utrujena, da samo dol padem, pa ponavadi moram še kaj za kosilo za drugi dan pripravit, tako, da je dneva res hitro konec. Zate, držim pesti, da boš našla čas in moč, da boš napisala diplomo in tako zaključila še eno poglavje oz se boš znebila bremena, ki ti sedaj visi nad glavo in te bremeni.
Aja, pa en velik user posted image  za to, da pri dveh malih škratkih že misliš na tretjega user posted image . Jaz sem si vedno želela tri user posted image , pa me je tale drugi kar fino postavil na realna tla in moje želje zamrznil za nedoločen čas user posted image .

(odgovor članu jesensko listje)
Neposredna povezava do sporočila: 1315
   RE: Veseli decembrčki 2008
19.4.2012 21:29:55   
lonja
Uaaaaa, Otika, bravo, toooo, kolk sem jst vesela zate, a je končno Jerca na poti user posted image ? Super da so trije meseci že za tabo, še malo pa bomo lahko začele stiskat pestke, a ne?

Pri nas vse po starem, bejbi rasteta, ta večja gre letos v prvi razred, jutri imava cepljenje pred vstopom v šolo in smo imeli še malo prej prepričevalno urico, kako to ni prav nič hudega. Ta mala bejba je pa čedalje večji gavnar, moramo prav pazit, da jih ta starejša prevečkrat ne faše po nepotrebnem. O tretjem pa tudi mi razmišljamo, ampak efekta še ni user posted image .

Tudi meni še visi nad glavo magistrska naloga, pa upam, da me leto 2014, ko imam zadnji rok, ne prehiti....

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 1316
   RE: Veseli decembrčki 2008
19.4.2012 21:39:20   
Anonimen
Ooooo hvala, Lonja! user posted image Še nič ne vemo kaj bo ... pomoje zvem na morfologiji, tako kot sem pri tavelki. Drugače pa Lonja: od razmišljanja o šeenem še nikoli ni bilo kakega konkretnega efekta ... delat je treba začet na tem user posted image Malo heca user posted image ... ma sem tolk dobre volje danes, pa še za spremembo me ni nič glava bolela danes, pa tamala je imela dober dan in se nismo nič ekstra prerekali user posted image

Drugače pa punce zelo ste pridne, da se še spravljate k diplomskim in magistrskim nalogam ... jaz sem svojo diplomsko ob tamali s težavo čez spravila, pa nekaj sem še sanjala o magistrsteriju (no zdaj po boloncu o doktoratu), ampak enostavno nimam več ne volje ne energije ... mogoče potem enkrat, ko bodo otroci veliki pa mi bo viška časa hodilo user posted image

(odgovor članu lonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 1317
   RE: Veseli decembrčki 2008
20.4.2012 9:28:23   
jesensko listje
Dobro jutro!

Mah ja, težko je delati šolo, ko imaš enkrat že otroke. Ko je bil samo eden je še šlo - ko je spal sem lahko študirala. No, sedaj pa skoraj nikoli ni miru, oz. imam kakšno drugo delo.

Nina, jaz pa sem jih včasih mislila imeti pet... Pa sem se že po prvem premislila in znižala število na tri, sedaj po drugem, pa ne vem ali bi imeli še enega ali ne. Me skrbi tisoč in ena stvar. Moje težave po porodih, pa finance, pa bojim se, da se jim potem ne bi dovolj posvečala itd. Tako da ja - časi se spreminjajo, ljudje pa tudi.

Uživajte, se tipkamo!

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1318
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.6.2012 20:27:00   
hektorina
Jezus, punce:) Jaz sem mislila da "nas" več ni...sem se polenila. Čestitke vsem novopečenim in tudi vam (bodočim) na novo...mamicam!

(odgovor članu jesensko listje)
Neposredna povezava do sporočila: 1319
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.6.2012 13:35:29   
martka
Otika,čestitke!!!!
Naš Lan je bil včeraj star 7tednov. Nosečnost je minila kot blisk! Porod še hitreje (25 minut).
Luka je končal 7.razred!!! Je pravi pubertetnik, Gaja je...princeska,kraljična in Ronja (razbojniška hči) hkrati! Pridna je! Živahna,a pridna! Lan pa... Dojenček kot mora bit. Hudih krčev ni, zvija ga sicer,a ni pretirano hudo. Pazim pri hrani. Dva meseca Še bom pazila,potem pa počasi tudi kakšno surovo sadje in zelenjavo začnem jest! Glede na to,kako čas hitro mineva,bo to kmalu.
Lepo bodite,čimveč v senci in z mlačno pijačo!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 1320
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.6.2012 13:39:23   
martka
Otika čestitke!!!!
Naš Lan je bil včeraj star 7tednov, Luka je končal 7 razred, Gaja pa živahna,pridna princeska,včasih pa prava Ronja (razbojniška hči). Imamo se lepo in predvsem Pestro!
Bodite v senci in veliko pijte!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 1321
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.6.2012 13:41:33   
martka
Vidim pa,da tale rr še vedno enako nagaja kot pred štirimi,tremi leti. Najprej na post napiše eror,pol ga pa objavi...
Ajd

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1322
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.6.2012 15:49:32   
Anonimen
Hvala, Martka! Tudi tebi cestitke za melega pobalincka!

Mi smo pa trenutno na Pagu, smo srecali tudi Lonjo ... je pa svinsko vroce (30 stopinj v senci), ampak vetrcek konstantno pihlja, sencka je in je prav fino :)

Drugace sem pa zdaj v 25. tednu, baje pricakujemo fantka, nosecnost je pa cisto drugacna kot prva. Vse je ok, edino noge mi zatekajo.

Fajn bodite! ;)

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1323
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.6.2012 15:51:32   
Anonimen
...


< Sporočilo je popravil Otika -- 29.6.2012 15:53:08 >

(odgovor članu martka)
  Neposredna povezava do sporočila: 1324
   RE: Veseli decembrčki 2008
11.7.2012 8:26:36   
Anonimen
Čau bejbe!
Ekola "spet" jaz ... še mal pa bo ta tma samo še pogovor Otike z Otiko user posted image ... imam eno vprašanje ... kot veste smo v pričakovanju in tokrat naj bi bil baje poba in odkar smo z morja prišli vedno bolj premišljujem, če so res vsi fantki take hude cmere ... ko smo bili na morju smo imeli na sosednjih parcelah familije s fantki in punčkami in fantki so se skos neki cmerili in pritoževali (dejansko za vsak mušji kakec), punčke pa niti ne ... zdaj mi pa še vaše izkušnje malo povejte ... a je to res tako, al kej drugače ... sej se smešno/butasto sliši tole vprašanje, samo res se mi vse sorte podi po glavi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  50 51 52 [53] 54   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?