|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 22:59:06   
blackcoffee
mamabranka -  evo.. tak je, če 'maš jajca.
..eno sanjsko in lepo življenje vam želim!

spanje -  huh.. zlo različno! danes je po zelo dolgem času spal 2x čez dan in sicer prvič ob 12- 13h, drugič pa ob 17:30 - 18:30h, potem je bil auf do 21h.
parx se je zgodilo, da čez dan sploh ni spal.
navadno pa spi le enx čez dan. in to med 11 in  13h, največ uro in pol dolgo.

ponoči je zlo različno. navadno pa se zbudi 2x.
previjam ga še zmeraj enx na noč.





< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 2.12.2009 23:00:49 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 23:56:44   
klavdiy4
user posted image user posted image user posted image VSEEEEEEEEEEE NAJJJJJJJJJJJJJJ NAJJJJJJJJJJJJJJJJJJ VSEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM SLAVLJENČKOM in SLAVLJENKAM!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
 
Naša princeska, pa je danes na svoj 1.roj.dan dobila tudi prvi zobek!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Praznovali smo že v soboto in nedeljo, zaradi atijeve službe....imeli smo velikoooooooo torto (medvedek, ki je držal v šapah srčka in v srčku je bila Leilina slika)...res fulll dobra torta....danes pa sva bili pri mojih doma in sva se cel dan potepali, ker je ati bil v službi...user posted image
 
Včeraj so se mi začela predavanja za nemški jezik in nas je z vseh šol in vseh letnikov komaj 5, pa še eden se je odločil, da bo pozneje hodil...
 
sedaj pa grem, ker me že user posted image  kliče...user posted image se še jutri oglasim....user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 0:17:41   
blackcoffee
DANES
3.12.2009
user posted image
PRAZNUJEMOOOOOOOO!!!!!!!!!!user posted image user posted image
MAMICA Tejci01

in naš fantin Martin
   user posted image user posted image
* * *
MAMICA LUNA06 in Svituser posted image
* * *

MAMICA ajda26 in naš strelček (kaaa nimamo imena?)
user posted image
 
ČESTITKE vsem našim malčkom za prvi rojstni daaaaan!!!     user posted image
 
 
   user posted image             user posted image  
 

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 3.12.2009 0:27:12 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 1:15:39   
blackcoffee
ja Otikaaaaa, kaj dogaja, da te ni? user posted image



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 8:25:17   
CIPRESA
Po dolgem času spet malo med vas. saj sem vas komaj najdlauser posted image

Naša Anja bo tudi v petek stara eno leto in že pomalem pripravljam vse za zabavico.

Drugače pa nima nobenih znakov da bi šla že proti enemu letu, razen seveda velikosti in okroglosti. Sama še ne stoji niti se ne plazi, ko hodi je še tako majava da me je kar malostrah. Žiga je tak čas že kar lepo hodil, seveda še ob opori ampak noge so bile že stabilne.... ta bi pa najraje vidla da jo skos nosim od enega konca do drugega, nič se ji ne dauser posted image

Še o izvidih : zadnji so bili spet pozitivni in sicer se neka vrednost ki bi morala po pravilih padati še celo dviguje zadnje dva meseca, tako da pravi zdravnica na inf.kliniki da so najverjetneje to bili lažno pozitivni testi in Anja sploh ni imela oz. ni bila okužena z toksouser posted image V petek ji dam zadnje zdravilo in potem imava še zadnji pregled v petek, potem pa z zdravili prenehamo in bomo hodili še na občasne preglede zaradi vida, kakšne druge okvare.....
Res komaj čakam da se ta zdravila nehajo, skozi cel dan misliš samo na to da ji boš dal zdravilo in da le neboš pozabil, povsod jih moraš vzemat s sabo....uf...

Še to Žiga imam jaz sedaj doma ta mesec december, z možem sva se odločila da bo malo odmislil vrtec, pa še zaradi te nove gripe in vseh bolezni ki divjajo v vrtcih. Cepili se nismo ker je zame to le medijski pomp in mnogo neporabljenega zdravila. Ljudje so vsako leto umirali tudi zaradi navadne gripe pa ni nihče nič pojasnjeval, zdaj pa takšen halo. Moje mnenje je da je vsaka oblika bolezni lahko usodna za nekoga sploh za starejše in majhne otročke. Jemo vitamine in si razkužujemo roke. Polek tega ne hodimo med ljudi in se umikamo zaprtih prostorov kolikor je to seveda mogoče - to je naše cepivo.

Pa, pa zdaj grem pa k Anji in Žigu ki me gledata kaj tapkam po tipkovnici - že dolgo nisemuser posted image user posted image


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 8:55:11   
hektorina
CIPRESA, naš Aljaž je podoben lump, kot je tvoja Anja lumpauser posted image user posted image user posted image , mogoče zato, ker sta rojena na isti dan? Tudi ne plazi, ne stoji, kamoli hodi.... Na koncu bova pa letale za njimi! Se tipkamo kaj pozneje, jaz sem namreč 200 na uro v službiuser posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 10:23:56   
hektorina
O.k., ker je še en dan in bom uradno mama enoletnika bom ostala kar na tem foromu. Je pa moje življenje izven naše male družinice postalo prava mala "štala". Po porodniški so me dali na drugo (dejansko boljše delovno mesto), ki pa je čisto kontra moji izobrazbi... Pravzaprav delam oboje, prejšen komercialni del plus velik del strojništva. Si morte mislit! Pa se mi zdi, da bo kar šlo. HB imam okrog sebe same super sodelavce (same moškeuser posted image ). Res ne vem, kako bi brez njih. Pa je nasploh vse tako čudno, kar neka odpuščanja in touser posted image . J...t ga, glavno da imamo službe. Tako, malo sem se izjadala, zdaj pa delat...

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 11:11:00   
arupnik3
evo pa sm tudi jaz dobila službo s solidno plačo za začetek bo kr vredu....
vsem ki praznujete VSE NAJBOLJŠE user posted image

lep dan želim čeprav je pri nas turobno

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 12:34:48   
nanaa
bravo arupnik3 user posted image , super, si dobila kaj fajnega kar te veseli?

Vse najboljše današnjim slavljencem!

Mi smo imeli včeraj eno majhno tortico, da je Hana pihala, pa stare mame in ati so prišli in je Hana kar darila dobivala in je bila čisto zmdena..res je bla hecna, tako je bila nekaj zamišljena, je vedela da se nekaj dogaja:)

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 13:29:37   
Anonimen
Helowa!!!

IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee
ja Otikaaaaa, kaj dogaja, da te ni?

Tolk sem počakala, da sem vidla da si bila pridna in nisi prehitevala, pol sem pla pa spat user posted image ... samo res grdo od mene, da te kregam, ko pohitiš, ko si pa lepo točna te pa nič ne pohvalim user posted image ... Torej: Hvala ti draga Kavica, zelo si bila pridna in zelo sem vesela, ker tako lepo vzdržuješ naš seznam ... Res si zlata!!! user posted image

Čestitke vsem današnjim slavljenčkom!!!! Predvsem, da boste pokali od zdravja!!!

user posted image

Arupnik3, čestitke za službo!!! Komi čakam, da bom tut jaz lahko rekla, da imam službo s solidno plačo user posted image .



(odgovor članu nanaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 14:27:43   
pike
Hojla,

Arupnik3, čestitke za službo!!! Komi čakam, da bom tut jaz lahko rekla, da imam službo s solidno plačo .

Se podpišem pod tole!!!user posted image

Tudi jaz namreč iščem službo, je pa res, da dela tudi doma ne zmanjka samo kaj, ko evrčki pa grejo ko šus.

Moram it, ker mala kliče...se tipkamo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 20:49:34   
tasa.m
Arupnik3, čestitke za službo, jaz se pa naslednji teden prijavim na zavod, ker ja bilo dost študentskega dela, pa upam, da čim prej kaj najdem.



_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 20:51:45   
tasa.m
Pa še vsem današnjim slavljenčkom vse najboljše user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Veseli decembrčki 2008
3.12.2009 21:59:08   
klavdiy4
user posted image user posted image user posted image VSEM DANAŠNJIM SLAVLJENČKOM VSEEEEEEE NAJJJJJ NAJJJJJJ!!!!user posted image user posted image user posted image
 
arupnik3 ...user posted image user posted image ..user posted image user posted image  za službo....

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 0:14:04   
blackcoffee

DANES
4.12.2009
user posted image
PRAZNUJEMOOOOOOOO!!!!!!!!!!user posted image user posted image
MAMICA Hektorina
in naš 'lumpi' Aljaž
user posted image user posted image
* * *
MAMICA Cipresa
in naša
gdč. Anjauser posted image user posted image
* * *

MAMICA   roal
in naša pupa Ajda
user posted image user posted image
ČESTITKE vsem našim malčkom za prvi rojstni daaaaan!!!     user posted image
 
 
   user posted image             user posted image  
 


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 10:14:27   
Detece
Vse najboljše slavljencem in vse pohvale Kavici, ki tako pridno in vestno skrbi za sezname. Sama sem te dni večino časa v kuhinji, zato me ni kaj veliko slišat na forumih. V nedeljo praznujemo in sem seveda s5 obsedena z peko peciva. Verjetno ga bo s5 toliko, da bi še kako ohcet lahko poleg imeli.

Lep vikend vam želim!

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 11:48:28   
Anonimen
Vse najboljše slavkljenci!!!!

user posted image

Neži gre pa danes k dediju in babi spat, midva z mojim greva pa zvečer v staro Ljubljano lučke gledat pa kakega kuhanca spit user posted image ... jeeej!!!

(odgovor članu Detece)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 11:50:54   
Anonimen
Tole je pa zate, Kavica:


user posted image  

< Sporočilo je popravil Otika -- 4.12.2009 11:51:11 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 12:47:53   
tasa.m
Še od naju vse najboljše vsem, ki danes praznujejo

user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 12:49:35   
tasa.m
Mi imamo pa zvečer Miklavža, je Lara dobila vabilo od občine. Vsaj nekaj se trudijo, če že vrtcov ne zrihtajo.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 12:56:57   
Anonimen
Mi gremo pa jutri zvečer na miklavža v sosednjo občino user posted image  

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 12:57:49   
miapia
pa dodajte še mojo skoraj malčico

31.12.2008, 2870g, 49cm, PDP 5.1.2009 (39t)

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu **NiNa**)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 13:26:23   
Anonimen
Oooo miapia, kje si pa bila ves ta čas user posted image user posted image

(odgovor članu miapia)
  Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 16:16:13   
CIPRESA
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Neži gre pa danes k dediju in babi spat, midva z mojim greva pa zvečer v staro Ljubljano lučke gledat pa kakega kuhanca spit user posted image ... jeeej!!!



O ko bi jaz imela tako babi in dedijauser posted image Mi2 pa sva od Žigovega rojstva skos samo doma in nikamor ne grevauser posted image No zdaj že 4,5 let nisva šla nikamor razen na dve poroki pa imam taščo in mamo pri močeh......ah....


ja naša Anja danes praznuje, veselo pa bo v soboto in nedeljo ko bodo prihajali obiski. Spekla sem pecivo in dve torti za vse povabljene.


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Veseli decembrčki 2008
4.12.2009 19:59:17   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Oooo miapia, kje si pa bila ves ta čas user posted image user posted image

Na vseh koncih malo. Decemberčki so zelo hiper, očitno, nimam kaj veliko časa za računalnik.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?