|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:50:23   
Anonimen
No pa imam recept še za naslednji vikend user posted image ... v čem je pa fora, da daš čebulne olupke not in ne čebule?
Zelene pa niti slučajno ne bom not dajala .. to mi je pa edina začimba oz. zelenjava, ki mi je res za kozlat user posted image . Sem učeraj kupila pač titi že pripravljen paketek zelenjave in vidim not pač stebla od zelene in sem si milsila no ti greš pa kar koj v koš ... zraven pa še neko zeleno listje, za kerga sem bila 100% da je peteršilj ... no pa doma zmečem vse v lonec (stebla od zelene pa v smeti), nakar se zadeva že kuha kakih 15 minut pa men neki tako smrdi in smrdi ... pa voham, al mi zelena iz kante smrdi al kaj? Pa ponesreč nesem svoj nos še nad lonec in tam se je pa smrad ojačal in pol gledam, če nisem po nesreči kakega steblca zelene v pisker vrgla ... no in potem se vpiknem v ono zeleno šavje (kao peteršilj) in ugotovim da tisto sploh ni peteršilj ampak listi od zelene user posted image ... duš je letelo po hitrem postopku ven iz piskra v smeti ... no samo potem nisem imela drugega petršilja doma, kot tistega posušenega od Droge ... pa sem stresla kar cel kozarček notri ... in potem kuham vse skupaj 3 ure na malem ognju, da bo ja bistra in to ... pa jo probam ... pa čisti šok ... sploh nobenega pravega okusa ... ma sem potem kapitulirala in vrgla zelenjavno kocko notri user posted image ... v glavnem včeraj je bila dobra skupaj z gresovimi knedli ... danes pa super z vlivanci.
No in tako je izgledalo moje prvo kuhanje goveje juhice user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:52:39   
blackcoffee
ja lonja, križna kost je mega!
pol pa lahko ohlajeno meso uporabiš za popoldansko malico - mesno solato s čebulo in trdo kuhanimi jajci. pripravljeno na kisu, sol, poper in bučno olje! user posted image user posted image



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:54:30   
Anonimen
Kavica, kaj pa koleraba pa to?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 21:59:20   
blackcoffee
ha ha ha Otika.. pa si smešna. kot da ti bo v riti ostala?!user posted image
no, pa naj ti povem, da je jaz tud do pred kratkim nisem marala. in bila sem enako alergična, kot ti.
zdaj mi ni problem če je kuhana - govorim o gomolju, ne o listih. teh še zdaj ne prenesem!!!!!! - okus se mi zdi oplemeniten, bolj poln.
še vedno pa je ne prenesem surove naribane v solati. ne zelenja, ne gomolja.



_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:02:21   
Anonimen
Joj kavica ... saj ajz bi jo z veseljem jedla, samo ko se mi obrača že če jo samo zavoham ... če jo pa dobim v ust apa letim na WC prec, pa nisem pretirano izbirčna pri hrani user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:03:00   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Kavica, kaj pa koleraba pa to?

j.beš kolerabo. user posted image
ne, ne dam notri.
lahko dodaš vejico luštreka. al kak se že reče. jaz ga nimam vedno pri roki.
prej pa ga povohaj - za vsak slučaj, da se ti ne bo isto zgodilo kot z včerajšnjo  zeleno v župci. user posted image


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:04:18   
Anonimen
Kaj je pa to luštrek? user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:05:53   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Joj kavica ... saj ajz bi jo z veseljem jedla, samo ko se mi obrača že če jo samo zavoham ... če jo pa dobim v ust apa letim na WC prec, pa nisem pretirano izbirčna pri hrani user posted image

vem o čem govoriš. jaz sem bla ista! če jo je mati kdaj skuhala v hrani, sem (Po)pizdila! user posted image


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:10:33   
blackcoffee
Luštrek, močno dišeča trajnica, ki v višino zraste do dva metra, je koristna pri odvajanju urina in čiščenju krvi. Luštrek je bolj kot zdravilna rastlina znan kot začimba. Napitek, ki ga pripravimo s posušeno in narezano korenino, pomaga pri zamašenih dihalnih poteh, pospešuje menstrualno krvavitev in blago pospešuje izločanje urina. Iz posušenih korenin in zeli pa pripravimo učinkovit dodatek kopeli, ki pomaga pri težavah v spodnjem delu trebušne votline.

TLE MAŠ SLIKCE.. PA MAL KLIKAJ IN SE IGRAJ.user posted image listi mogoče malo spominjajo na zeleno, čeprav so svetlejši. okusa je čist drugačnega.
http://images.google.si/images?source=ig&hl=sl&rlz=&q=lu%C5%A1trek&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=LoUVS9TIJNL0_Abzie31Bg&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=1&ved=0CBIQsAQwAA

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 1.12.2009 22:12:29 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:32:19   
blackcoffee
čuj, Otika - dobi si luštrek in ga dodaj k juhi - kako vejico (da ne boš pretiravala). boš vidla, župa bo božansko dišala in okusna bo.

drgač pa jaz v krožnik dodam še na drobno narezan sveži drobnjak.
čez zimo ga skladiščim narezanega v zamrzovalniku.


< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 1.12.2009 22:33:38 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 22:54:13   
blackcoffee
o, super, ste šle že spat vse?
Otika ti tudi?? user posted image user posted image

torej, naj naznanim: čez uro bo odbila polnoč.

2.12.2009user posted image
PRAZNUJEMOOOOOOOO!!!!!!!!!!user posted image user posted image
MAMICA 5ra_28
in naš fantin TAIuser posted image
* * *
MAMICA Arupnik3 
in naša flenčaTjaša
user posted image user posted image

MAMICA Nanaa in pupa Hana
MAMICA ursulla  in fantin Nejc 
MAMICA klavdiy4 in pupa Leila
ČESTITKE vsem našim malčkom za prvi rojstni daaaaan!!!     user posted image
 
 
   user posted image user posted image           user posted image user posted image
 

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 1.12.2009 22:56:05 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 23:05:50   
Anonimen
Nisem še šla user posted image ... ma vedno bolj zgodnja si ... jutri bo še ob treh popoldne tal seznamček gor user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 23:11:53   
nanaa
evo me še ni polnoč pa sem že šla pokukat na tole temo veselih decemberk:)).....ja jst sem že čist z mislimi 1 leto nazaj, ko smo dobili našo Hano:).

Lejo Kofi ti si pa faca....že naznanajaš:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Veseli decembrčki 2008
1.12.2009 23:26:32   
blackcoffee
Otika - bejž župo kuhat! user posted image  user posted image
grem spat..


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 8:32:59   
arupnik3
"mene luna nosi!" dons smo pa skor tok mal spal kot eno leto nazaj ko sem šla v porodnišnico....NIČ..... moja princeska Tjaša vse najboljše in polno lupčkov.....user posted image


vsem, ki praznujejo vse najboljše user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 9:22:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: blackcoffee

Otika - bejž župo kuhat! user posted image  user posted image


Jawohl! user posted image


Ja nič ne ... dragi moji slavljenčki - Tai, Tjaša, Hana, Nejc in Leila (ter njihove mamice), vse čisto tanaj tabulš!!!!

user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 9:33:53   
mamabranka
Javljam se vam zadnjič iz Slovenije!!!!!!!! Viza je prišla, karte so na poti, v SOBOTO potujemo na drugi konec Sveta! Čim se malo ustalimo vam napišem kaj!

Vse najboljše vsem malčkom, ki praznujejo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!! V SOBOTO bo to tudi naš Vid - za prvi rojstni dan bo letel z avionom.

Vid je zdrav, vesel in zelo aktiven (ga komaj dohajamo, če bo šlo tko naprej bo mami še shujšala - sej mi ne bi škodilo user posted image ), hoče ven, pa mu rečemo: Sej nimaš čeveljčkov obutih, jih takoj prinese in da v roke (ko en user posted image ) ja nič več niso dojenčki!!!!


_____________________________

Našemu Razgrajaču Eneju, se je na Miklavževo pridružil še en razgrajaček Vid.

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 10:39:07   
arupnik3
mamabranka lepo potujte pa vse dobro vam želimuser posted image

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 10:41:11   
nanaa
juhuuuu pa je naša Hana malček:) 1 leto super, ko bi bili vsi takšniuser posted image .

Vsem, ki še praznujete danes vse vse najboljše Tai, Tjaša, Nejc in Leila , vaša kompanjonka Hana vam pošilja poljubčke.:)

(odgovor članu mamabranka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 11:56:56   
tasa.m
Danes vas pa kar nekaj praznuje, tako da vse najboljše vsem slavljenčkom: Tai, Tjaša, Hana, Nejc in Leila

user posted image

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu nanaa)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 12:02:20   
Anonimen
Mamabranka ... srečno pot pa čim prej se kaj oglasi!!!

user posted image

(odgovor članu tasa.m)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 12:03:29   
tasa.m
U pa mi je končno ratala malo večja slikica user posted image .

Mamabranka, lepo potujte, pa javi se nam kajuser posted image .

Mi pa tudi naslednji teden začnemo z vrtcem. Sploh ne morem verjet, da bove samo še ta teden skupaj z Laro. Jo moram pa pohvalit, da je v soboto prvič prespala pri babici in dedku in ni bilo večjih problemov. Jaz sem šla pa po dooolllgem času spet mal žurat.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 12:06:57   
tasa.m
Kje je pa kaj 5ra_28

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 17:14:13   
pike
Zdravo,

Vse najboljše vsem malčkom, ki praznujejo!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo imeli zelo lepo 1. rojstnodnevno zabavico, torta je bila okusna. Jaz je nisem pekla doma ampak sem jo naročila tam kjer smo jo že za krst naročili in mi ni žal.

Začela sem z iskanjem zaposlitve in čeprav sem doma mi ni noben dan dolgčas ob moji punčici, ker je tako aktivna in redko par minut skupaj pri miru no razen, ko spi.user posted image

dnevno spanje - povejte, kako vam kaj spijo vaši malčki čez dan? Naša gre še vedno 2 x spat (dopoldan in popoldan) Spi pa mi 1 x po urco in 1 x urco in pol. Spat gremo še vedno ob 23 uri. Ponoči se mi še vedno zbuja, včasih na 45 minut.user posted image

(odgovor članu tasa.m)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Veseli decembrčki 2008
2.12.2009 19:24:51   
arupnik3
ojla
evo tale rojstni dan je našo punco tako utrudil da je zaspala že ob 18.30 user posted image sej nismo nč praznovali bomo čez vikend....
naša spi čez dan dve urci ponavadi gre spat ob 20h in spi do 7-8 zjutraj seveda se ponoči zbuja 2-3krat.....

(odgovor članu pike)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?