|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 11:10:16   
Anonimen
Vse naj naj Matija!!! user posted image

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 11:54:36   
blackcoffee
danes,  
27.11.2008
praznujemooooo!

MAMICA gemina in

 naš fantin Matija user posted image
ČESTITKE za prvi rojstni daaaaan!!!  user posted image
user posted image
sta pa tukaj še dve mamici, ki nista več na sceni:
SanMat -  Svit
Claudi - Žan  vse najboljše tudi njima!

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 27.11.2009 11:57:45 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 12:21:17   
arupnik3
MATIJA VSE NAJBOLJŠE user posted image

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 13:00:24   
lonja
VSE NAJBOLJŠE DANAŠNJIM SLAVLJENČKOM user posted image user posted image . Bi kej več napisala pa sem invalid, sm bla na desni roki operirana, stisnjen živec, tako da le kratka čestitka.Pa lepo praznovanje!!!

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 13:09:09   
Anonimen
Joj Lonja ... moj dedi je bil tut 14 dni nazaj operiran za isto zadevo in je kar jamral ... si ti vredu?

(odgovor članu lonja)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 13:28:05   
lonja
Otika, ja, tega je ful velik, sm bla v KC operirana, kar po tekočem traku smo v operacijsko hodil.ampak nisem mela kej zbirat, so ble bolečine, zlasti ponoč, prehude. zdej bom v bolniški par tednov, pol me čaka pa operacija še na levi roki. ja, porodniška se je podljšala v bolniško. pa tak fajn je blo spet nazaj v službi...user posted image . najhuj je, ko mojih miškic piškic ne morem dvigovat,Ajda to že razume, ampak moja Manca...ajme, ajme...ah, bo že. so še hujše stvari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 13:39:52   
blackcoffee
IZVIRNO SPOROČILO: lonja

Otika, ja, tega je ful velik, sm bla v KC operirana, kar po tekočem traku smo v operacijsko hodil.ampak nisem mela kej zbirat, so ble bolečine, zlasti ponoč, prehude. zdej bom v bolniški par tednov, pol me čaka pa operacija še na levi roki. ja, porodniška se je podljšala v bolniško. pa tak fajn je blo spet nazaj v službi...user posted image . najhuj je, ko mojih miškic piškic ne morem dvigovat,Ajda to že razume, ampak moja Manca...ajme, ajme...ah, bo že. so še hujše stvari.


jaz pa nekaj ne razumem.. zakaj ne greste prej h kiropraktiku, da vam naštela telo in pol rezat, če prvo ne bi pomagalo? user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 15:46:05   
blackcoffee
pa ko smo že pri jamranju...
dobila sem povečane krčne žile na levi nogi. in to včeraj! par dni nazaj še niso tak zgledale. user posted image user posted image ven jih ne bi rada dala.. pozna kdo zdravnika, ki bi samo na dotičnih mestih prerezal in očistil žilo strdkov? kr tile maherji v mb bolnici, bi žilo v celoti ven potegnili.

pa še to.. ravnokar sem zaključila s kavnim klistiranjem. cel liter sem si v rito vlila. za prvič sem zdržala 10 minut od 15ih. naj povem, da in nič takega.. pa sem si v glavi predstavljala, kako bom sračkala - kot nilski kojn! pa niti približno tako ne izgleda. user posted image
iz ritke polulaš tekočino. to je to.
pisofkejk. user posted image
zdaj čakam, da me zadene dobro počutje! user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 27.11.2009 15:49:43 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 18:00:51   
pike
Zdravo,

jaz sem še vedno navajena it na našo temo božičkovi pomagači. Tako, da malo sem tam in malo tukaj.

Vse najboljše Matija še tukaj!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz pa odkar sem postala noseča in odkar sem rodila imam dosti boljšo prebavo kot prej. Drugače pa sem tudi imela težave z zaprtosto in sem bila včasih napeta v trebuh kot balon.user posted image
Zadnje čase se mi zdi, da jem kot volk ampak kile pa ne grejo gor ampak kvečjemu dol.user posted image Se vidi, da imam malo 12 kilsko razgrajačko pri kateri pokurim vse kalorije.user posted image

< Sporočilo je popravil pike -- 27.11.2009 18:01:42 >

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 20:11:15   
lonja
kavica, krčne žile so mojisodelavki full dobr z laserjem na otočcu zrihtal, poglej na net, avelana mislim da se reče...men kiropraktik  žal ni pomagal, veš in je blo treba pod nož user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 21:47:42   
blackcoffee
lonja - hvala za info.. ampak laser ti je isti šid kot operacija, pri kateri ti odstranijo žilo.. za razliko od operacije se pri laserskem posegu ta posuši in ni več pretočna.
jaz pa je ne bi ven dala.
v primitivnih ljudstvih je postopek tak, da šaman ali vrač, prereže le tiste predele na koži, kjer so strdki in jih iztisne. ne vem zakaj tukaj pri nas zdravniki tega ne delajo.user posted image

o, hudirja.. žal mi je, da si morala na to operacijo.
zahvali se Vesolju za ozdravitev pa boš hitro zdrava!

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 27.11.2009 21:51:45 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Veseli decembrčki 2008
27.11.2009 21:53:51   
blackcoffee
mater sem pametna!!, sama pa se ne znajdem ravno. bom tud jaz uporabljala magično Vesolje. mogoče pa krčne žile čudežno izginejo.. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil blackcoffee -- 27.11.2009 21:54:07 >


_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 9:27:43   
Detece
Matija vse najboljše z majhno zamudo, upam da si lepo praznoval in dobil velikooooooo igrač. Včeraj je praznovala tudi moja sestar in dobila je veliko torto M;edvedek Pu (stara je 21) user posted image user posted image - morala se narediti eno prodno pred Rujevim roj,. dnevom....ampak se ni nič bunila. Je pa torta lepo uspela. Sem jo pofotkala pa je ne morem na rač. spravit, ker mi vse nekaj šteka....

Danes me pa dragi nekam pelje, kao presnečenje....sumim na wellnes...Je zrihtal varstvo.....user posted image user posted image user posted image
Končno bova s5 malo sama uživala...kot v starih lasih...upam, da še znamuser posted image user posted image

lep vikend!!

(odgovor članu blackcoffee)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 10:15:37   
arupnik3
detece uživaj maximalno

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 13:00:42   
blackcoffee
no, pa si poglejte geinalno mojstrovino, ki jo je napravila Detece.
..meni se sline cedijo.

user posted image

_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu arupnik3)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 13:34:41   
Anonimen
Detece, super si tole izvedla!!! Uživaj danes!

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 13:53:34   
Detece
Hihi....hvala kavica...

grem zdaj!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Veseli decembrčki 2008
28.11.2009 22:09:25   
Detece
Evo in je konec razvajanja. Bila sva v wellnesu, tako kot sem predvidevala. Po dolgem času je kar prijalo. Sva pa bila oba tako utrujena, da sma večino časa spala na ležalnikih:)....

Kar se pa torte tiče, mi je pa res lepo uspela. Kavica mi je pa pomagala z modelom.

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2009 8:57:20   
m a j c i k a
Hej punce, pozdravljene!!!
Se neju sploh še spomnite??? Tudi mi smo že upihnili prvo svečko, ne vem pa kdaj je šlo mimo eno leto??????!!!! Naša Leja je prava baba, ki se cele dneve sam smejčka in papca, pa že zeelo uveljavlja svojo voljo; le po kom???user posted image

Vse najboljše vsem ki ste že praznovali, drugič vam kaj več napišem, za skoraj leto nazaj sem vam dolžna o joj. pošiljam vam par fotk in lep pozdrav iz Celja!!

moja slikca za osebno

user posted image

prvič in zadnjič z dudo v ustih

user posted image

ena poletna s sestico

user posted image

moj najboljši prijatelj
user posted image

dva nasmeška:

user posted image

user posted image

moj stolček

user posted image

srečanje z Nodijem

user posted image

ena zimska

user posted image

lačna!!!

user posted image

mojster Miha

user posted image

prva čestitka za rojstni dan!

user posted image

Ups skoraj cel album....

(odgovor članu Detece)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2009 14:25:22   
arupnik3
user posted image user posted image user posted image ful lepe slikice pa čestitke za 1 leto user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2009 19:08:59   
Anonimen
Čestitke vsem slavljencem!!!!!

user posted image

(odgovor članu arupnik3)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Veseli decembrčki 2008
29.11.2009 20:59:05   
klavdiy4
m  a j c i k a    full lepi pupi imaš....pa lepe slikce...user posted image

VSEE NAJJJJJJJJJ NAJJJJJ VSEM SLAVLJENČKOM!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 11:47:27   
pumpkin23
Ja enim se pa res mudi na novo temo pa še december ni.user posted image
Sam je res da vas je več v prvi polovici decembra rodilo, mi pa bolj samevamo v drugi polovici tako da nam še kr neki manjka do prve svečke.
Otika moj user posted image je tud fotograf in je res da mamo ful fotk takih in drugačnih, samo vse so še na računalniku in neobdelane. To je tko k je kovačeva kobila vedno bosa. Sploh še nimamo foto albuma oz. ma ene 5 slikic not. Se bo treba mal v roke vzet in to naredit, ker moj itak nima nikol časa.
detece tale tortica je pa zelo všečna.  Jz jo bom tud skušala sama naredit. Kaj to si mela tak modelček al si jo sama oblikovala? Itak da more lepa ratat k bo na slikici in v albumu za vednouser posted image .

Joj tile vaši malčki so pa tolk luškani. Mi je prou luštno gledat te slikice. Ko bomo mi uradno tud v temle klubu pripopam še jaz kakšnouser posted image

(odgovor članu klavdiy4)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 12:36:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pumpkin23
Otika moj user posted image je tud fotograf in je res da mamo ful fotk takih in drugačnih, samo vse so še na računalniku in neobdelane. To je tko k je kovačeva kobila vedno bosa. Sploh še nimamo foto albuma oz. ma ene 5 slikic not. Se bo treba mal v roke vzet in to naredit, ker moj itak nima nikol časa.


Ma točno tako, kot bi sebe brala user posted image ... edino fotko od tamalae, ki jo imam razvito, je tista ki smo se na dopustu v Čateških vsi trije v tisto kabino za slikanje zbasali in se slikali user posted image

(odgovor članu pumpkin23)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Veseli decembrčki 2008
30.11.2009 16:14:06   
Detece
Pumkin to sem spekla biskvit v največjem pekaču in ga potem obrezala. Kavica mi je na list papirja narisala obris in sem potem to uporabila kot šablono. Če želiš ti lahko pošljem po pošti eno šablono. Je pa full enostavno za naredit. Samo bisvit izrežeš in pote, s stopljeno čokolado narišeš oči, usta in nos; s stepeno smetano (obarvamo z jedilnimi barvami) pa prektiješ ostali del torte. Lepo in enostavno.

Tudi mi nimamo skoro nič slikic razvitih...šlamparija!!!!....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?