|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Odvajanje od plenick...
1.12.2009 21:02:18   
valči
Saj sem že večkrat pisala,naša najmlajša me je letos poleti prijetno presenetila,se je odvadila v enem tednu pri 1 letu in 9 mesecev.Je prihajala iz vrtca s suho pleničko,sem jo dalala dol,po kakem tednu-10. dneh sem jo pa kar v vrtec dajala brez.So bile nesrteče,pač,ko se je zamotila.Zunaj ni bilo panike,ker je bil julij.

Tako da gatice in krilo,pa je.Sem jo zunaj dajala na travico lulat,pa kahlo sem imela zunaj,pa v dnevni.Pač zato,da se je sama spomnila.Sedaj,ko je 4 mesece suha,je pa kahla na wc-ju..

Ko kam gremo,ni v plenici.Gre doma lulat,pa v zdravstvenem domu,ali na javnem wc-ju.Je res pridna,ni kaj.Že,ko smo se avgusta peljali na morje,smo jo brez pleniceuser posted image Kahla pa seveda zraven.

Sedaj,ko je hladno,pa pač gre prej,pa po kaki uri,1.5 ure gre not.


Samo v primerjavo,najstarejši je postal suh pri 2.5 letih,dolgo je v plenice kakal,še kake pol lete.

Srednja hči pa postala suha pri 2 letih in 10 mesecev šele..Je bilo pa decembra,ko se je končno navadila.V treh dneh-frajla,prej pa ne in ne.Le kakala je v gatke še pol,pol pa kontra,sploh ni kakala-zaprta,da je v bolnici pristala na klistirjuuser posted image


Sedaj smo res na konju,kar se plenic tiče,sem vesela,da je mimo,ker to mi je nekako med težjimi obdobju v ranem otroštvu.Veliko doslednosti,potrpljenja je potrebno.In mirne živce!

Je pa tako,prisluhnit otroku,ko nakaže,pa mu pomagat.Nič silit.Srečno.user posted image


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 21:28:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
1.12.2009 21:32:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu roberta)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?