|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2010
25.8.2010 21:35:31   
Masha_M
IZVIRNO SPOROČILO: nimanorwen
drgač mleka mam ful, sm kaj k se dere itak ji ne dam, pol je pa tuk zmatrana, da noče jest.

nimanorwen: Zakaj pa ne? Jaz sem že ugotovila, da se Val dostikrat dere kot utrgan in zgleda kot da ma krče - se pači, zvija, je čisto rdeč, noče dude, ne pomaga prepevanje, ujčkanje, nežna glasba... Ko mu ponudim dojko, jo pa takoj zagrabi. Zdaj a je lačen al ga to samo potolaži ne vem, vem pa, da bolečina od krčev ne more biti tako selektivna, da bi bolelo samo ko nimaš bradavice v ustih. user posted image user posted image user posted image Morda preberi še tole: http://med.over.net/forum5/read.php?94,1978260,1978279#msg-1978279 (če še nisi), pa ti bo bolj jasno, zakaj se splača vsaj poskusiti ponuditi joško v takih trenutkih. user posted image

žabica13: user posted image user posted image user posted image Full, full, full dobre novice za dojenje in nastavke. Sem zelo vesela zate! S podiranjem kupčkov imamo pa tudi mi kar nekaj težav. V skoraj vseh položajih hoče gledat naokoli in sam držat glavico, kar mu ne smemo pustit, da ne bo imel zategnjenih ram in vratu, pa še redko ga podre. Na srečo nič ne poliva, tako da se skoraj ne sekiram glede tega.

barbet: Jaz ga uspavam praktično SAMO tako. Drugače sploh noče zaspat. Oziroma da se popravim... druge uspešne metode še nismo odkrili (ne pali duda, ujčkanje, božanje, pogovarjanje, da bi se sam uspaval...). Zato pa dojim samo leže, razen če/ko smo zunaj.

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 4551
   RE: Avgustovke 2010
25.8.2010 22:06:34   
žabica13
Ploha iskrene čestitke za vašo princesko user posted image  Pa seveda bravo vama obema, zdaj se pa čimlepše cartajte in prespite čimveč noči! Vaša Manca je pa že zdaj velika punca user posted image

Masha_M ja, sem tako happy da nama te nastavke uspeva počasi odstavljat! Danes se nama je uspelo "priklopit" še na desno stran brez nastavka! Joj, kolko sem jaz vesela za to, pa umetno mleko sva samo zjutraj imela, pa zdaj zvečer, čez dan ga pa nisva nič rabila, in glede na to da je vsakič po dojenju sladko zaspančal po moje ni bil lačen. Pa tako pridno je bilo naše dete danes user posted image

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4552
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 8:26:47   
jomi
Punce, ne še vse zbežat na delfinčke!!!! Še smo kinder jajčki tuki in vas rabimo!!!!!
Drgač pa a kira ve, zakaj se reče, da ko greš rodit, da greš v Rim? user posted image

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4553
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:00:43   
žabica13
jomi te bomo počakale user posted image

punce, what a night! Se mi j zdelo včeraj sumljivo da naše dete tako angelsko spi cel dan - enkrat je moralo imeti svijih 5 minut. In bi on čukiral ponoči. Ati naju je imel že polna ušesa. Potem se pa še pokakal tako, da kaj takega pri njemu še nisem videla - iz plenice je ven lezlo user posted image  Tako da danes ga cel dan ne bom pustila spat, ga bo treba v večernih urah zgleda animirat malo da bo raje ponoči spal. Jutri pa komaj čakam patronažno - se bomo že kopali user posted image

(odgovor članu jomi)
Neposredna povezava do sporočila: 4554
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:03:02   
žabica13
zmeraj kaj pozabim, jaz roza skleroza user posted image  a mislite da jabolka skuhana v čežano (naribano in dušeno) bi delala krčke? Imamo na vrtu polno domačih jabolk, surovih si ne upam jest, kot čežana mi pa ful dišijo

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4555
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:03:18   
Aisha86
Hej hoj! user posted image

Najprej iskrene čestitke Plohi za malo veliko Manco! Pa jo je le dočakala! user posted image Zdej pa sam še crtnaje in ostale radosti.

Kako smo kaj? user posted image Jst sm naravnost fantastično...za enx-ker sej vemo kako hitro se lahko spremeni razpoloženje naših sončkov. In sicer, zdej že tri dni skp prespimo ceeeelooo noč. Dojim ga zvečer okoli 22h in naslenjič se zbudi šele okoli 7h zjutraj??? user posted image user posted image user posted image   Prvi in drugi dan k se je tko zgodilo sem bla totalno zmedena...kr zbujala sem se ponoči in poslušala kdaj se bo začel jokat za papico. pa nič! kr spal je? Pol sm ga ob 4h ponoči zbudila, ker mi je bilo vse skupi že sumlljivo. Zdej tretji dan sem se pa popolnoma sprostila...če bo kej rabu bo že prašu a ne? ;) Mi je rekla prjatlca nej rajši uživam in se lepo naspim, dokler traja to. user posted image Mogoče je to samo zatišje pred nevihto...


SKY77 - dojenje - ma sej načeloma je bolj logično da dojiš tako kot si ti napisala...ker meni itak med eno in drugo joško tamali velikox zaspi...sam potem je smotano ker če druge joške vsaj malo ne spraznm mi teče vse vn? Pa še boli me, če je vsa polna. Bom glih tko probala tvojo taktiko, mogoče se pa obnese...


IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

Jaz sem že ugotovila, da se Val dostikrat dere kot utrgan in zgleda kot da ma krče - se pači, zvija, je čisto rdeč, noče dude, ne pomaga prepevanje, ujčkanje, nežna glasba... Ko mu ponudim dojko, jo pa takoj zagrabi. Zdaj a je lačen al ga to samo potolaži ne vem, vem pa, da bolečina od krčev ne more biti tako selektivna, da bi bolelo samo ko nimaš bradavice v ustih. user posted image user posted image user posted image

To se je nam včeraj dogajalo! Tko je zgledalo kukr da ga neki ful zvija, sm že na list napisala kaj vse sm jedla in pol smo mu dali Aptamil Comfort (k je tudi proti krčem) in je v sekundi zagrabu in potem tudi utihnu in lepo zaspančku.
Pol na sprehodu pa sva razmišljala, če je res mogoče to krivo, da je imel tak krčevit jok sam zarad lakote?? user posted image user posted image


barbet: Jaz ga uspavam praktično SAMO tako. Drugače sploh noče zaspat. Oziroma da se popravim... druge uspešne metode še nismo odkrili (ne pali duda, ujčkanje, božanje, pogovarjanje, da bi se sam uspaval...). Zato pa dojim samo leže, razen če/ko smo zunaj.

Tudi pri nam je tako! Popolnoma isto! Za dlje časa zaspi samo tako, da po dojenju popolnoma zmatranga položim v postlco...


ŽABICA22 - hormoni
- ja, tud meni niha razpoloženje...zdej je že mal bolš, sam prve dva dni k smo pršli s porodnišnice je bla pa kriza k sm se skos jokala, kdr je tamali joku pa sploh! Veš kolk je to smešno zgledalo, on se je joku pri previjanju jst pa nad njim vsa v solzah. user posted image In pol čez dve urci pa sm se kr neki smejala!? user posted image

podiranje kupčkov - ne vem al sm že prej to nekje pisala al ne, ma tud pri meni je to cel podvig. Sam če mu pa moj podira kupček ga pa skor zmeri podre!?!?! Ne vem al me tamali heca al je to res možno?? Moj dragi se je pogovarju z enim novopečenim očkom in je tud reku, da njemu podre, ženi pa ne. Je reku, da je krivo to, ker oni jih drugače primejo kukr me ženske?

Pa še eno vprašanje imam zakonc...kaj (tiste k ste prvič mamice) maste že kupljen avtosedež? Jst ne vem al nej počakam da vidm kolk bo tamali sploh velik al po kakšnem "sistemu" se to kopuje? Niti ne vem katero kategorijo (skupino I, II al III) nej gledam?

evo, moj mali pikec se zbujava počasi...šibam!

Lep dan vsem!

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4556
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:07:49   
Aisha86
žabica13 - ma jst sm zastopla tako, da vse kar je prekuhano ne škoduje...ker jst tud ogromno kompota pojem s sadjem not pa tamalemu ni nč. Al pa raznorazne zelenjavne župce. 

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 4557
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:13:04   
žabica13
Aisha86 ti samo lepo spi ponoči dokler Patrik tako lepo pančka! Zlata vredno da se naspiš. Aleluja user posted image  Pri nas smo se futrali ob 21, ob 24, 3 in 7 - to vsakič skoraj eno uro traja, 2 uri spimo vmes in jovo na novo (s tem da danes niti 2 uri vmes nismo spali ker je bil mali čukec zbujen in je gledal v svet).


(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 4558
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 9:40:52   
dreamy.
Jutro

Ploha čestitkeuser posted image

Podiranje kupčka -
ja tole je tud za nas prava znanost, ker mi ponavadi zaspi na drugi dojki. Ponavadi ga podiramo čez ramo, včasih ga dam za kakšni 2min tudi na trebušček "kravce past". Drugač pa ga ne poderemo vedno

Hormoni- mi tud mal nagajajo..zadnjič sem gledala en film zvečer in so se mi solze kr ulile pr enmu ful lepem prizoru, čeprov sm film gledala vsaj 10xuser posted image ..al pa k je moj hotu it neki na streho popravt, pa sm se začela jokat da ga ne pustim na streho, da se mu kej ne zgodi. Mam zadnje čase kr mal paranoje, da se ne bi kej zgodil ne mojmu user posted image ne user posted image .

Aisha ful dobr da prespi celo noč. Kako ti uspeuser posted image ..men se sicer zbudi sam enkrat na noč hvalabogu, tam nekje okol pol3 pol pa tud spi do 7..

Žabica13-  jst jem tud surava jabolka in ostalo sadje, pa zaenkrat ni nič krčev (trkam:))..mi je pa patronažna rekla, da če bo mel krče jih bo tko al pa tko mel, ne glkede na to kaj jem..rekla je da edin pr čokoladi moram pazt, ker je mali pol ful hiperaktiven lahko..pač doza sladkorja..tko da bom mela zdej abstinenčno krizi čokoladeuser posted image ..ampak bodo saj kg šli dol..jih mam še ene 5preveč

en lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4559
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 10:06:28   
tinna25
Dolgo se vam nisem oglasila, ker sem bila zopet v bolnišnici zadnji mesec....

Je pa 22.8. 2010 ob 15 : 09 na svet prijokal najin sinek David, velik 52 cm in težak 3580 g.
 
porod je bil dejansko sprožen, našibali so me z umetnimi popadki, rodila sem v 6 urah, vendar so bile bolečine nenormalne. Imela sem EA, vendar sem 100%, da ni popolnoma nič prijela, ker se bolečina ni zmanjšala. Prerezana sem full, bolečine so full  hude, komaj se premikam po hišiuser posted image user posted image .... (redna masaža presredka v 9 mesecu, pila sem malinov čaj, uporabila dianatal gel)...mali pa tudi ni imel nekega hudega obsega glavice ( 34 cm)

Je bila še katera zelo rezana? Kdaj je bilo vsaj vzdržno oz. je bolečina popolnoma izginila?

(odgovor članu dreamy.)
Neposredna povezava do sporočila: 4560
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 10:44:05   
Masha_M
IZVIRNO SPOROČILO: Aisha86

Tudi pri nam je tako! Popolnoma isto! Za dlje časa zaspi samo tako, da po dojenju popolnoma zmatranga položim v postlco...

Ti si vseeno malo na boljšem kot jaz. Mojega minija zbudi VSAK premik in ne glede na to, kako trdno zgleda da spi po dojenju, se zdrami čim ga odložim v njegovo posteljico, tako da sploh še ni spal v njej. user posted image user posted image user posted image

Čez dan dojim na kavču in potem tudi Val spi tam, čez noč je pa pri meni v postelji.

(odgovor članu Aisha86)
Neposredna povezava do sporočila: 4561
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 13:01:04   
sky77
sms, sms: včeraj je na svet privekala princeska Eva in zelo osrečila atija in mami. Mami se je kar namatrala, saj je Eva težka 4240g in velika 54 cm. lp novamami

Bravo novamami user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4562
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 13:19:56   
nimanorwen
daaaaan,

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE TINNI25 ZA DAVIDAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE PLOHI ZA MANCOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sm je bla pa ogromna, boga mamica, upam, da si okuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKE NOVIMAMI ZA EVOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kuk ste pridne čvekuljiceuser posted image  jest pa dons prvič po porodu SEDIM NA STOLU MEDTEM, KO VAM PIŠEM JODLJUHUHUuser posted image user posted image  sicer sm na pou riti pa pomoje ne bom zdržala do konc posta, ampak okuser posted image  no, jest sm probala nasvet od (mislim da)sky77 in sva ji učer full intenzivno masirala trebušček (sej sva tut prej, sm ne tuk) in se je obrestovalo, nč je ni zvijal (ji je pa full klokotal pa godrnjala je zravn k en medvedji mladičekuser posted image ) in spal smo od 11 do 5 in od 6 do pol 9user posted image user posted image user posted image milina po tistem prej! bla je tut patronažna dns in se je lepo poredila od pondelka, smo za 5 g presegli težo iz p in sm čist hepiuser posted image tk da upam, da sva zdej odkrila taprav recept, k tisto dretje prej ni blu za nikamr. sm šla pa prej na vrt po bučko in sm se kr še mou u plevel zapletla zravnuser posted image mi je prou pasal mou povrtnart - očitno sm pod vplivom hormonovuser posted image
jomi - ok, tebe še počakamo, pol pa skrajn cajt, da se spokamouser posted image  žabica13, sej ns boš ti prestavla ane?
kupček - pr ns zmer na rami, na vsakih 10 min.
žabica22 - pridn je tvoj dragiuser posted image maš pol še bl slabo vest aneuser posted image sm nimaš kej, sej se boš unesla. čim več počivej. jest sm tut še švoh, mislm usak dan morm obvezno ležat ene 4 urce (čez ceu dan). pa za na sperhode tut še nism glih, dons gremo spet za 5 min (glih do otoka za recikliranje, da smeti odnesevauser posted image ) pa še tu kumej zdržim. tečna pa presenetljivo nismuser posted image  se kr čudm sama seb. upam, da ne bo pol vn žlehtnoba usekala z dvojno močjouser posted image . čist sm hepi še zmer usak dan solzna k tamalo lepotičko gledam, poosebljena dobrota in prijaznost. še moj se čudiuser posted image tk da nč se sekerat, če si bl user posted image , važn, da počivaš, da maš mlekec pa da maš svojga user posted image  rada. ostalo bo pa že še.
masha_m - joške ji med zvijanjem zato ne dajem, ker k joka, tuk sope zravn, da 1.sploh ne zagrab ornk 2.ne vleče 3.če že vleče pa tuk golta, da pol kašla in poliva. in nima smisla, da ji dajem. še najbl nuca ujčkanje, sm se mi zdi, da če je hudo, se mora pač oddret.
žabica13 - super za dojenje!user posted image user posted image user posted image drgač za čežano pomoje ni panike, sej je skuhan. kako je pa kopanje uspelo?kako pa kej taščurina?user posted image user posted image
aisha86 - pridn tvoj user posted image user posted image ti ga kr pust spat in uživej v tem, dokler trajauser posted image za avtosedež pa nimam pojma, jest se bom pustila kr v štcuni podučit ... oz kupt ga bom šla rablenga, ena štcuna je Šparovček se reče, nek tm pr zbilskem jezeru na unmu rondoju nek je. k te stvari so full drage pa tiktak bo prerastla, zihr se kej pametnga tm dobi. sm to bomo pol, zdej je itak še jajčka a ne?
tinna25 - o, sm te že prou pogrešalauser posted image sm se bala, da je kej narobe ... vidim, da nisi mela preveč lepe izkušnje ... tile sproženi porodi so res user posted image user posted image user posted image , ampak važn, da je mim in maš svojga user posted image  ob sebi ... jest sm mela sicer ful lep porod, ampak je biu tako express oz. user posted image  se je spustila dobesedno v 4 popadkih, v 2h je bla pazunej, zato so me full rezal. jest sm jedla dalerone, pa nism jedla kakršnih koli tablet (lekadolov, aspirinov itd.) že ene 5-6 let zihr, k sm ful proti "kemiji" ... sm raj hodila okul z glavobolom po ceu tednuser posted image  ampak šivi so me pa tuk bolel, da sm jih jemala in so super (daleron). 4 na dan pa je blu za zdržat. tk da to si nabav. znosno je ratal, se prav, da jih nism več jedla, po ene 9 dneh, dons je pa prvič, da sedim več k 5 min hkrati. ne morm pa hodt (počepnem pa lahko. ke je kle logika madonauser posted image ). tk da bo bolš, vrjemuser posted image user posted image

zdej pa mou ajat. mož že spi, user posted image  tut, user posted image user posted image user posted image  tut ... čist smo kriplniuser posted image

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 4563
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 13:25:56   
Tinky
Novamami ČESTITKE user posted image user posted image user posted image user posted image [/color]

< Sporočilo je popravil Tinky -- 26.8.2010 13:28:49 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4564
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 14:23:01   
lumpa6
najprej čestitke vsem novim mamicamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi pa še kar ustrajamo, danes ga je namerila 4200g in bo velikanko z obsegom glavice 37cm, tako da bo kar lušno it rodit, aja pa jutri grem na oddelek da mi sprožijo porod, če se pa nebom odpirala grem pa na carski, kar pa upam da ne

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 4565
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 17:00:00   
jomi
Tina 25 in novamami čestitke!!!
Drgač pa Tina 25, sej bo kmalu mimo in pozabljeno - tko vsaj tiste ki so že rodile pravijo.... Je pa res verjetno najbolj odvisno ali boš rezan ali ne od elastičnosti tkiva, ostale zadevice - masaža, čaj in gel pa verjetno samo mal pomagajo, pa še to ne v vseh primerih. Jaz sem nekaj časa pila čaj pa sem ga opustila, ker me je ful zgaga pekla po njem, gel sem si pa tudi nabavla - pa bomo vidl kako bo....
Glede velikosti dojenčka v trebuščku - meni so ga samo v 30 tednu merili in povedali kakšno težo naj bi imel, potem pa nič več, tako da se mi tudi sanja ne kako velik bo naš dečko, kar mi je po eni strani celo všeč, ker imam občutek da je gromozanski, ampak to ne morem z zagotovostjo trdit - se tolažim s tem da mam kao fuuuuuuul plodovnice :) Mi ne bi bilo ravno fino, če bi vedela da ima npr 4 kile, jaz sem pa en mali štoplc 1,60cm... A vam so pa to vedno povedali?! Zdej pa itak nimam več uz-jev, samo še na ctg hodim, pa še tam mi nič ne morejo povedat, ker mali skače kot nor in je vse prekinjeno... Sem bila zadnjič priklopljena 1uro, pa so potem obupali, ker je imel tak fuzbal turnir...
Tko da vem nič, ne kako je velik, ne ali so že kaki popadki, pa tudi če sem odprta še ne vem - pa kaj!
Je pa res, da se mi je danes odluščil čep, pa malo bolj me dolj tišči, tko da mogoče bo pa kmalu!!!! Sicer drugih znakov še ni, ampak jih z veseljem pričakujem! :)
Aja, pa dejte mi že povedat zakaj se reče da greš v Rim?!!!! To bi res rada vedla, pa se mi tud sanja ne!
LP pa veliko cartanja mamice!!!!

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4566
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 17:45:24   
miska08
Po doolgem času se še jaz malo javljam.
Najprej čestitke vsem mamicam! Da bi bili vsi vaši otročički zdravi, pridno papcali in spančkali.
Jaz sem še med tistimi, ki nestrpno čakamo svoj dan.
Berem vas redno in moram povedat, da so vaše debate in nasveti res super, ker sem prvič user posted image .
Sedaj bi vas pa prosla za kak vaš nasvet. Jutri je moj PDP, danes pa že cel dan opažam kar močno otrdevanje trebuha. Sedaj si zadnjo uro merim in mi otrdeva v intervalih 5-7min. Prisotne so čisto rahle bolečine v križu, čep se še tudi ni odluščil. Včeraj sem imela pregled in uz, vse je še bilo zaprto in visoko. Je možno, da so to popadki? Otročka še čutim, se premika, vendar dosti manj in bolj umirjeno kot včeraj. Mislite, da bi se morala it pokazat v porodnišnico? Jutri zjutraj sem naročena na ctg.
Lepo prosim za kak nasvet.

(odgovor članu jomi)
Neposredna povezava do sporočila: 4567
   RE: Avgustovke 2010
26.8.2010 20:56:59   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: miska08

Je možno, da so to popadki? Otročka še čutim, se premika, vendar dosti manj in bolj umirjeno kot včeraj. Mislite, da bi se morala it pokazat v porodnišnico? Jutri zjutraj sem naročena na ctg.
Lepo prosim za kak nasvet.


Če te boli tudi v križu, so lahko pravi...vendar, če so pravi, bodo kmalu postajali (bi ob tem, da so tudi na 7 min že morali biti) dokaj boleči. Če se bo bolečina stopnjevala, je to to. Sploh pa ni nujno, da se otroček sploh umiri, moje so vse brcale skoraj do takrat, ko so ven prikukale.

Srečno user posted image !!!

(odgovor članu miska08)
Neposredna povezava do sporočila: 4568
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 8:46:17   
lumpa6
oj

no mene so spet domou poslali, so tam čez vikend samo dežurni in je rekla naj v ponedeljek pridemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 4569
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 9:37:40   
jomi
Jst pa še vedno  čakam , pa čakam da bi me kaj zašraufalo pa nič :( Sem bla včeraj čist happy zarad čepa in sem že mislila da kaj bo, pa bo treba očitno še mal počakat... Sam jst bi bla avgustovka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4570
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 9:39:30   
jomi
Punce začnite mal čarat, da se nas nekaj ne prelevi v septemberke!!!!

< Sporočilo je popravil jomi -- 27.8.2010 9:41:05 >

(odgovor članu lumpa6)
Neposredna povezava do sporočila: 4571
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 10:40:32   
limma
Daaaan user posted image

midve sva v sredo prišli domov, sva ostali en dan dlje zaradi mojega navala-zastoja mleka in sem dobivala injekcije sintocinona.

Ati in malika sta naju je že komaj čakala. Ta čas, ko sem bila v P, je bila malo z atijem in malo pri babici in dediju na počitnicah... in je tako napredovala, da ne morem verjeti.. en kup novih besed, izjave, da je joj user posted image , pa laski so ji zrastli... sonček moj user posted image

Aniko je lepo sprejela, zaenkrat (tok-tok), ponoči ga je pa biksala kot že dolgo ne... 3 krat lulat, mleko je pila, kakala bi in še po knjigo si je šla za na kahlico, itd... ampak sem pripričana, da bomo kmalu nazaj v starih tirih user posted image Sicer ga je pa danes tudi Anika biksala.. in smo bolj ali manj bedeli... drugače pa lepo spi, je, spi, skoraj nič ne joka, skratka neskončno potrpežljiv otrok, za razliko od njene sestrice user posted image

Anika je imela 3020g in 49 cm, že četrti dan je presegla porodno težo, z drugega na tretji dan se je zredila 100g user posted image Pa naj po CR sploh še ne bi bilo mleka... jaz ga imam čisto preveč, naval in zastoj hkrati, prsi trde, vozličaste, pordele, tako da si še črpam...dela več kot preveč... vsakič komaj čakam, da se zbudi...ampak sem že od prvič navajena, tako da čez 14 dni se bosta ponudba in povpraševanje uskladiliuser posted image Pediatrinja je rekla, da sem idealna kandidatka za mlečno banko oz. da naslenjič naj vsaj dvojčke naštimamo, raje trojčke user posted image user posted image

Za nazaj nisem brala, tako da ne bom komentirala.. upam le, da ste vse OK, sončki zdravi in vsi srečni.

(odgovor članu jomi)
Neposredna povezava do sporočila: 4572
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 10:41:23   
limma
Ja, pa še to

ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAM user posted image , ostalim pa čim lepšo in čim hitrejšo pot v Rim user posted image

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4573
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 12:06:58   
žabica13
Tinna25 čestitke za Davida in čimprejšnej okrevanje, novamami tebi pa čestitke za princesko Evo! user posted image user posted image  Obema želim en kup prelepih skupaj preživetih trenutkov!

Jomi, Lumpa6 in vse nki še čakate - upam, da vas pot čimprej do Rima zapelje, in seveda - da bo čimbolj ekspresna in lepa user posted image user posted image user posted image

Jaz sem spet zombi - noči pri nas so katastrofa, pravzaprav je vsaka nova bolj katastrofa od prejšnje. Danes smo jedli od 23 - 24.30, spali nato do 2, nato pa od 2-4 akcija non stop. Ob 6.30 je bil pa spet zbujen. Sva se dojila, sva dodajala dodatke ker zgleda da mu je bilo pri meni premali, sva se previjala ker naš fantič očitno najbolje kaka ponoči. Se mi smili revček ker ne vem kaj ga muči, ali ima krčke, ali je le zamenjal noč za dan. Zdaj pa čakam patronažno - in kopanje! (in ful čakam da vidim težo)

(odgovor članu limma)
Neposredna povezava do sporočila: 4574
   RE: Avgustovke 2010
27.8.2010 14:23:06   
Tinky
Se pridružujem mamicam zombijem user posted image
Naša noč je bla spet kr neki.

Že tri dni sem na dieti brez mleka in mlečnih izdelkov, danes sem v bio trgovini nabavljala hrano na bazi riža, ker baje je tudi soja alergena. Tko da bom zdej v roku 14 dni vidla, če ima dejansko samo krčke ali je alergija na kravje mleko.

Naj se še pohvalim (sicer že trkam na les), da se Teo lepo uvaja v vrtec, danes je bil skoraj eno uro sam, brez moža in mali niti ni opazil, da ga ni. Ko je bla ura za it domov, pa ni hotel it user posted image

S čim umivate laske otrokom? Maja ima tako dolgo čupo, da je milo prešvoh, pa ne vem, če lahko že šampon uporabim.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 4575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  181 182 [183] 184 185   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?