|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 7:08:38   
žabica13
user posted image

(odgovor članu Lenny1)
Neposredna povezava do sporočila: 2301
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:11:39   
hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: žabica13

user posted image



Dobro opravi Ploha!!

Žabica13, si pa res pridna user posted image user posted image !!

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2302
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:12:26   
žabica 22
Dobro jutro user posted image

Sem prej mal sončka vidla med oblaki pa sem takoj pomislila, da bo danes soneč pa nič ne kaže takouser posted image . Mi gre ta dž že pošteno na živce user posted image . Namesto da bi nosile natikačke, balerinke, pa tunike  hodimo v teh čevljih, pa hlačah k sred jeseni.

Dobrodošle nove nosečke. Želim vam čim lepšo nosečnost.
žabica ja to je nova slikica mojga škratka user posted image . Ta je še najbolj normalna od vseh ki sem jih dobila drugače nama je pa posnela veliko filmčkov.
mayci kok si suhica cele 3,5 kg si se zredila- pridna user posted image . Sej pri nama se tudi ni noben spomnu, samo vsi hočejo potem gledat cd(npr. nuhalna) pa skos sprašujejo kaj bomo mel, pa gre mojmu to že pošteno na jetra pa na lep način odgovori: boste vidli čez 3 mesce user posted image . No drugače sva  povedala za spol moji mami, očiju pa bratu ostaliim pa ne. Ker eni imajo take hude pripombe, kot moja tašča, ki nama je zadnič rekla da nej ne kupujemo stvari pred  9 mesecem, ker je lahko kej narobe in kaj bomo pol s tistimi stvarmi user posted image user posted image . Potem mi pa reče veš sem ene hude zavesce najdla za user posted image pa nisem vedla če ti bodo všeč??? user posted image user posted image K bi jo kr prpopala na zid.user posted image In zdej sem ji lepo razložila, da za stvari bova sama poskrbela in da nej ne kupuje nič, in ni vedla kaj naj mi odgovori in je rekla no sej bom denar našparala pa bom vama dala za voziček pa pojstlco, pa sem ji rekla koliko oboje stane pol je pa začela veš sem vidla v nekrmanu en fuuul pocen voziček, pa pojstlco mi je hotla na vsak na čin uturit od mojga. Sem samo lepo rekla ne hvala. Pa je bla mal užaljena. Upam, da ve nimate takih problemov.user posted image
ploha lepega bušija imašuser posted image

Zej nas je pa že toliko velikouser posted image , da bo avgusta prava gnečauser posted image .
Prav ratale smo pridne s pisanjem user posted image .



(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2303
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:13:29   
FirstTimeMummy
Dobro jutro vsem!

Izpit je bil ok, upam da pade 6kauser posted image Se tolažim, da moram potrpet samo še junija s temi izpiti, ampak mi grejo že počasi na živce... Včeraj sem se pogovarjala s sošolko, ki tudi pričakuje in me je vprašala, če imam kaj več motivacije sedaj za učit, pa sem po resnici povedala, da še manj kot prejuser posted image In je rekla, da ona tudi in se ji ne zdi fer, da mora brati zakone in 'druge oslarije', medtem ko bi rada v miru ležala in brala knjige za nosečke in o dojenčkih...In se popolnoma strinjam z njo! Kako se ve sedaj lotite učenja - lažje ali bolj z muko?? Januarski roki so se mi zdeli ok, ker sem bila še bolj na začetku in nisem vse minute dneva mislila na našega user posted image , zdaj je pa druga zgodba: postlca, previjalna, voziček, oblekce, skrb, da je/bo vse ok, kako se bom znašla ipd. Ne pa izpiti!user posted image Ah, bomo že - kar se mora, ni težko, a ne?

A katera obiskuje kakšno vadbo za nosečke? Jaz že dva meseca hodim na pilates za user posted image in komaj čakam danes popoldne, da spet šibavauser posted image

Se tipkamo, papa

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2304
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:24:27   
nimanorwen
jutro, punce! najprej ena lepa novička, moja user posted image  ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dva sta tigrasta, en črn!user posted image user posted image končno sm dočakala ej user posted image  zutrej ustanem in vidm, je pridna in je šla točno tja v gnezd, k sm ji ga naštimala user posted image  k sm enkat zravn pršla, sploh nism mogla stran, k je prec tult začela in ustajat, da bo šla za mano, tk da grem mal ksnej na faxuser posted image
kai1 - čestitke za uspešno cepljenje, učasih zna bit prou mora ... maš pridnega otroka zgleda user posted image user posted image  in pa user posted image  za cuker! men je biu tisti napitek ful dobr, bi prec še enga spilauser posted image
žabica22 - čestitke za 3d uz user posted image zdej ni pardona, da je vajin user posted image  user posted image  user posted image  
barbet - za uno na fužinah sm že jest slišala, da je fajn, ja. mah si sploh ne predstavlam, da bi hodila h enem/eni zoprni g, se mi zdi, da si moraš bit simpatičn. ker le gre za kočljive zadeve. in mesta user posted image
ledenkaa - welcome backuser posted image user posted image  sej zdej bo vse več časa za pisanje. jest svojo user posted image ful čutim, ampak to ornk ene 3 tedne. pač so si user posted image  različni, eni prej, eni mou ksnej. sm se mogla tut jest prej prou skoncentirat. važn je, da jo čutiš.

mayci - sej se mi ne da učit, ampak pač ni druge ... pač ful je bedno s temi izpiti, ker si pač pod pritiskom skus ... jest če ne nrdim, sploh ne vem, kk bom s porodniško zrihtala itd. študentskega življenja mam pa tut že zadost user posted image
ploha - joj, kuk maš lepga bušijaaaauser posted image  zdej pa skrajn cajt, da tut jest nekk dam slikco gor. bom kr mojmu reklauser posted image  ker mene teji računalniki skus zezajo user posted image  dons nama celo net dela.

aja pa učer sm zvedla, da je še ena sošolka s faxa noseča user posted image  ne morm vrjet ej user posted image  pa ma mal prej pdp pa ful mejhn buši, je rekla, da ji noben ne vrjame, da je že v 7. mescu, da pač bl zadej nosi ... mi je prou večer polepšal user posted image  drugač pa med tem pisanjem je pršu na svet še mucek št.4 user posted image joj boga muca, ni čudn, da je bla ogromna user posted image k prvič jih ponavad nimajo tuk. lepo se mejte!

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2305
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:30:28   
hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: FirstTimeMummy

Dobro jutro vsem!

A katera obiskuje kakšno vadbo za nosečke? Jaz že dva meseca hodim na pilates za user posted image in komaj čakam danes popoldne, da spet šibavauser posted image



Jaz tudi obiskujem pilates in mi je krasno...le preden je treba it, si vedno mislim,....a mi je treba tega. Potem sem pa tako ponosna nase user posted image user posted image user posted image !!!

Jaz bi morala pa eno zaključno nalogo napisat (kot magistrsko) pa ni prav nobene motivacijeuser posted image . Sploh nisem nič začela.

(odgovor članu FirstTimeMummy)
Neposredna povezava do sporočila: 2306
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:35:37   
hermy1

IZVIRNO SPOROČILO: nimanorwen

jutro, punce! najprej ena lepa novička, moja user posted image  ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dva sta tigrasta, en črn!


Super user posted image user posted image user posted image , tud za četrtega!!

No, moja je tud ena ful brcačica...včasih je že kar boleče!!



(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 2307
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:40:40   
Zoya27
dobro jutro, čeprav deževno

ploha, zelo lep buši user posted image user posted image user posted image

nimanorwen, čestitke za mucke, vem da si jih že težko čakala user posted image user posted image user posted image

kar se tiče brcik, jih jaz v tej nosečnosti čutim dosti bolj kot v prvi, je bila Ema bolj mirna in  tudi sedaj je bolj mirna punčka, tokrat bomo pa izgleda da dobili divjaka user posted image

prve tri mesece nosečnosti sem bila zelo optimistična, kako bom hodila na televadbo za nosečke, sedaj, ko bi pa dejansko lahko šla, pa vedno najdem nek izgovor, da ne grem. grem raje ven z Emo, pa se tako gibam. edino Keglove vaje se trudim delat. včeraj v šoli za starše, pa nas je fizioterapevtka opozorila, da naj že kr začnemo trenirat dihanje....

lep dan še naprej....user posted image


_____________________________

EMA 16.09.2007

ENEJ 12.08.2010

(odgovor članu nimanorwen)
Neposredna povezava do sporočila: 2308
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 8:49:15   
FirstTimeMummy
Naš je začel brcat pri 16.tednih starostiuser posted image Nisem mogla verjet, ker so mi vsi govorili, da bom kot prvorodka začela čutit brcike okoli 20.tedna - mhm, pozabte, prjatlčkiuser posted image user posted image user posted image Tako da je zdj vsak dan bolj divje, celo daljinca mi meče dol s trebuščka, hehe... Končno sem ga malo navadila na 'dnevni red' - čez dan se nam ful dogaja, je vse glasno in mamica skače po opravkih, ponoči mora biti pa mir in tišina. Sem rabila ene 2 tedna, da sem mu ritem spremenila, ker cele noči nisem spala zaradi njegovih nogometnih podvigov, ampak je sedaj vse porihtanouser posted image Samo upam, da se bomo takšnega urnika držali tudi po poroduuser posted image

(odgovor članu Zoya27)
Neposredna povezava do sporočila: 2309
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 10:34:35   
ooooo
pozdravljene user posted image

kr se tiče brcik je pri meni ful odvisno od dneva... včasih ga čutim skozi cel dan... pač s presledki... se mi je pa v soboto zgodilo da otročka cel dan nisem čutla... sem bla že na tem da grem na urgenco... pa se je zvečer potem točno 2x premaknil in nič več... ampak kr psihira to ukvarjanje z gibi... sej načeloma bi po moje lahko mojega škrata uvrstila med mirne otročke...

kako ste ene pridne da telovadite... jst vem da nebi, tudi če bi lahko user posted image
nimanorwen - super da je mucika skotila user posted image

mayci - super da si pridobila samo 3,5 kg, pohvale vredno... eni jih pač dobimo 10 več kot ostali user posted image

ploha - leeeeep buši in meni se zdi veeeelik user posted image


(odgovor članu FirstTimeMummy)
Neposredna povezava do sporočila: 2310
   Avgustke 2010
12.5.2010 10:45:39   
tinna25
žabica22 user posted image  sem se ti morala prav nasmejati zaradi tašče...kdor tega ne izkusi ne ve :)

Meni je tut zadnjič težila kok so otroške cotke poceni, da je vidla 4 bodije v kompletu za 3 eure...pa da majo v eni trgovini (k majo res sam odpad - ne bom pisala imen) tako lepe stvari za otroka....in ne vem kaj.....ja, bi jo najraje vprašala, če misli imet še enega, da se tok zanima???user posted image
Najbolj je zopeno to, ko moreš res vse posredovat, kje si bil kdaj si bil, kdaj boš šel.....saj mogoče ne misli nič slabega, sam jaz mam rada svoj mir in tudi jaz nikoli ne drezam v nobenega in sprašujem kar se me ne tiče.

seveda potem meni nič ne upa reči, ker se izogibam, če se le lahko user posted image ...in pol mojega s tem nadleguje in zadnjič mi on reče: Ja, mama bi rada vedela bla bla, pa si teb ne upa reči, ker deluješ tak nedostopno.... halllooo me razjezil 100 na uro user posted image ..itak je morala celo žlahto takoj obvestit da bo babica, celo ulico, še ko sem šla danes na pošto so vedli kdo sem user posted image user posted image  pa sem se preselila 100 km daleč.

sem zadnjič slišala dober rek, da imajo tašče danes nov naziv in sicer VEGETA - povsod se mešauser posted image

se grem sedaj v bolnico pokazat za vsak slučaj, ker me še vedno kr pritiska in špika spodaj.....upam da bo vse vredu. Lepo se imejte!!!

papa

(odgovor članu ooooo)
Neposredna povezava do sporočila: 2311
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 11:23:56   
novamami
nimanorwen - končno je tvoja mucika skotila user posted image , zdej ji bo veliko lažje, res je bila boga, če je kar štiri male mucice nosila v sebi.  

mayci - vidim, da si tudi ti pridna s kilogramčki (samo +3,5 kg), tudi meni se niso preveč povečale, sam jaz vem, da je to zaradi pregrane, ker prej sem se prehranjevala zelooo slabo, se človek kar malo zamisli, koliko smo pripravljene naredit za svoje user posted image , medtem ko nase kar prevečkrat pozabljamo. 

ploha - ful maš lepega bušija, pa še tako je srčkano, ker imaš roza majčko. Jaz sem pa v svoji nosečnosti čisto mahnjena na rdečo in na zeleno barvo cotk. user posted image

Kar se pa tašč tiče se pa meni zdi, da smo kar vse malo občutljive na izjave svojih tašč. Jaz kar ne prenesem, da me kaj sprašuje, sploh če vem, da je te iste stvari že mojega vprašala. Pa je drugače tale moja tašča super proti enim, sam res ne vem zakaj sem tako nastrojena včasih proti njej. Mi je včasih kar malo hudo, ker sem včasih res zoprna do nje, ona bi mi pa najbrž samo rada pokazala, da jo zanima kako poteka moja nosečnost in da ji ni vseeno kaj se z mano in mojo user posted image  dogaja. Ja kaj čmo, zaenkrat me moj še nekako razume (hormoni in to), upam, da se to kmalu umiri. Čeprov kar vidim, da si ne bom pustila pameti solit glede vzgoje in ravnanja z user posted image , ko se nam bo tudi izven trebuha pridružila naša pupa. Ah, se bomo s tem ukvarjali, ko do tam pridemo.

Pridne bodite in če ste v Lj. hitro malo ven na sončka, se je ravnokar malo pokazal. user posted image

(odgovor članu tinna25)
Neposredna povezava do sporočila: 2312
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 11:59:57   
Tinky
živ žav

nisem nič brala za nazaj, ker sem glihkar prišla domov. Ponovila sem cukr test, jutri pokličem za rezultat. Držite pesti, da bo vse ok!!

Sam Ploha tvoj buši sem vidla. Krasnega imaš, je pa tudi full velik, a ne?

Se javim še kej zvečer, zdej moram spet it od doma. Se komaj premikam. user posted image

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu novamami)
Neposredna povezava do sporočila: 2313
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 12:59:42   
žabica 22
nimanorwen  čestitam za mucke user posted image user posted image user posted image
ooooo
ne sekerej se preveč glede kg user posted image , sej veš kako pravijo 9 mesecev gor 9 doluser posted image . Čeprav sem se začela merkat kaj jem pa kaj ne in odkar ne jem več čokolade in slanih stvari kg stojijo na mestu (že trkam po leseni mizi user posted image )
tina25 včasih mi je smešno in se smejim, ker ma takšne prtisnjene, velikokrat pa ne. In če je kej preveč pametna se samo ubrnem in grem stran. Potem pa mojmu teži moj jo pa na hitrco skensla user posted image . Misli da je celo pamet sveta pojedlauser posted image . Sej drugače tud vpraša ne kako se počutim, pa kako kej user posted image . user posted image Pol mi je zadnič začela težit k sm mela majčko z v izrezim in ona men prav pazi da si ne boš mleka prehladila ker potem ga boste mogli kupovati user posted image user posted image . Vegeta- ta mi je zelo všeč user posted image . Bistre so kot gosti sok nekatere kaj čmo user posted image .
novamami potem bodo itak vsi pametni glede vzgoje, jaz sploh nočem pomislit ker imam potem pritiska 200 in samo 130 user posted image .
Tinky držim pesti zate user posted image user posted image user posted image , boš vidla da bo vse ok.


(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 2314
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 14:28:29   
kai1
oj souser posted image

VIdim, da  debat teče o taščah. Jaz moram reč, da sem zelo zadovoljna, da ne živimo skupaj. Žal mi ni preveč pri srcu, Tako da gremo k njej, družinsko, samo cca 1x na mesec. Mož in sin jo obiskujeta pogosteje. Sicer je ok, ampak njen način komunikacije, kar se tiče kletvic, mi gre zelo na živce, saj Anže vse pobere. Sicer sem to že naglas povedala, pa se mi samo smeje v obrazuser posted image . Doma, pa potem porabim ogroooomno energije, da vse to razložim Anžetu, da to ni ok,....

Nimanorwen, čestitke za mladičkeuser posted image user posted image

Tinky, srečno na pregleduuser posted image

kilogrami, men so sedaj kar poskočili. V 1 tednu, kar 1 kguser posted image  A, se kateri tudi to dogaja?

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2315
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 14:32:56   
solis
Sej se da tud takole aprilsko vreme dobr izkorist, če si doma user posted image . Z malo sva bile cel dopoldan zunaj, enkrat naju je sicer pregnal domov dež, ampak sva čez 20 minut spet letele ven, na sonce user posted image . Zdaj pa še spi, kosilo je že kuhano, kuhna pospravljena in mami ma čas, da malo pokuka kaj dogaja na forumu user posted image .

ploha lep buši user posted image .

mayci  samo 3.5kg si dobila, sm ti prov fovš user posted image .

Žabica22 tele tašče znajo bit od hudiča user posted image , sej velikokrat ne mislijo nič slabega, sam kej jim dopovedat je pa tud težko.

FirstTimeMummy - super za izpit in pridna za telovadbo. Prve tri mesece sem morala zaradi krvavitev itak počivat (pa tud drgač bi verjetn najdla kšn izgovor zakaj ne telovadim), zdaj pa je moj fitnes dvigovanje 10 kilske hčere in tek za njo, pa tek čez ovire ( je enako po stanovanju razmetane igrače...) user posted image .
nimanorwen - končno mladički JEEEEEEE user posted image user posted image user posted image

Tinky držim pesti da bo vse OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Tinna25 dobro opravi v bolnici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

< Sporočilo je popravil solis -- 12.5.2010 14:45:08 >

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2316
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 14:46:24   
žabica 22
Jaz imam eno vprašanje kako se naloži slikico gor- bušija bi vam rada pokazala. Vem, da ste o tem že pisale samo se mi ne da za nazaj iskt.

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 2317
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 14:53:23   
solis
Žabica, sliko naloži na www.shrani.si , klikni na dodatne možnosti in jo ustrezno pomanjšaj, nato pa si kopiraj kodo za forum v sporočilo.


< Sporočilo je popravil solis -- 12.5.2010 14:54:03 >

(odgovor članu žabica 22)
Neposredna povezava do sporočila: 2318
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 20:42:50   
žabica13
ojla, se kar dogaja zadnje čase na forumu user posted image user posted image

jaz sem vas danes do zdaj malo preskočila, ker sem cel dan bila naokrog. Zjutraj najprej na vič v ZD dat kri za ščitnico, nato še s sestrico ki v lj študira na pico..pa je šlo dopoldne. Ob 13 sem se z busom prifjakala domov in itak mogla it počivat, pa me je klicala prijateljica če letim z njo v Italijo, v Palmanovo, da je en dober Outlet tam. In sva šle. Zdaj sem pa nazaj. Sem nabavla ene ful hude gatke od Intimissimi, take ki nimajo ne robov ne šivov, po 0,50 eura en komad, drugače pa so okrog 7 eur ene. Tako da imam zdaj zalogo spodnjih gat user posted image

nimanorwen čestitke za mucke. Kakšen je pa četrti?

tinky stiskam pesti da bo izvid jutri ok user posted image  da se ti ne bo treba matrat z dietami.

Ploha ful lep buši!! Jaz svojega še zdaj nisem prilimala. Pravzaprav nima  nobene pametne slikice od bušija. Moj se namreč dosti s fotografijo ukvarja in saj veste kaj pravi rek - kovačeva kobila je zmeraj bosa user posted image

tinna25 kako si opravila v bolnici?

Miska08 zate me še posebej skrbi? Včeraj si imela ta drugo morfologijo, a ne? A je srček ok?

Verjetno sem še kaj pozabla...ma zdaj me lakota napada in je treba iti napast hladilnik!

(odgovor članu solis)
Neposredna povezava do sporočila: 2319
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 21:08:05   
miska08
Pozdravček. Končno je za mano še tista druga morfologija zaradi pikice na srčku in je na srečo vse vredu. Jaz pa takooo srečna! Naj bi bila samo mišica, ki je vidna kot bela pika.
Danes pa sem si s sestro dala malo duška in nabavila kar nekaj cotik za user posted image . Od bodijev, pajackov, majčk, kapic... Zdaj pa ugotovim, da je štev. 50 (pajacki, bodiji), nekaj imam tudi 56, verjetno premajhna oz. bo user posted image  hitro prerastel. Prosim za vašo pomoč. Pa mislim, da je že blo govora o teh številkah, pa nisem našla prave strani. Naj grem raje menjat za večjo številko?

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2320
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 21:15:51   
mayci
Ojla!

nimanorwen, čestike za male kosmatinčke, končno imaš mačjo mami! user posted image Pa kar štirje, bravo,
to boste imeli dela...user posted image

Ploha, ful imaš lep trebušček!user posted image

Hvala za pohvale o kilogramčkih, samo ravno suhica pa že prej nisem bila (imela že pribl. 8 kg preveč), tako da zdaj mogoče zato nisem dobila toliko gor, ker imam še zimsko zalogo...user posted image

žabica13, super za šoping...jaz bi tudi rabila eno zalogo gatk, sploh te brez šivov so mi super....user posted image

Mene tudi zanima, kako je bilo z misko na morfologiji.user posted image Upam, da je vse ok!

Zdaj grem malo kavč polikat, mi bo prav pasalo, ker sem bila cel dan na nogah... user posted image

Lahko nočko, drage souser posted image , pa se tipkamo jutri!







_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2321
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 21:19:31   
mayci
No, mi o miski08, pa se pojavi!user posted image
Zelo sem vesela zate, da je bilo vse ok in da si zdaj lahko oddahneš in uživaš!user posted image user posted image
Glede velikosti: jaz sem kupila pri prvem nekaj stvari 56, čeprav mi je mami govorila, da naj kupujem kar 62, ker 56 tako hitro preraste. Moj mali se je rodil velik 48 cm in sem mu morala še pri 56 št. rokave vihat...user posted image Tako da sem tokrat kupila tudi ene dvoje stvari kar 50 številko, če bo pa tole detece večje, jih bom pa potem pač naprej podarila..user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2322
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 21:28:05   
miska08
Hvala, res sem vesela da ste mislile name.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 2323
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 21:59:54   
žabica13
miska08 cestitke za ta drugo morfologijo!! Se ti je ena gromozanska skala s srčka odvalila verjetno...

mayci gatke so res krasne, še posebej zdaj ko je buši bodo prišle prav, ker me vse kar samo malo tišči zelo moti. Moram mojega nahecat da ko bova šla v Ikeo po jogi narediva še teh par km več pa si naredim še malo večjo zalogo ;-) Pa modrčke imajo tudi ful ugodno, vse pa zelo lepo (od intimissimi je meni itak lepo).

(odgovor članu miska08)
Neposredna povezava do sporočila: 2324
   RE: Avgustke 2010
12.5.2010 22:10:17   
tinna25
miska08 user posted image user posted image  potem je bilo enako kot pri meni pikica in enako je rekel, da je sam na mišici nekaj. Me veseli, da je super!!!!! vsi mi pravijo, da se ne splača kupovat 50 št., ker če je otrok velik 52, mu je 50 vse premajhno.....kljub temu sem jaz kupila nekaj 50 št., vendar sem se bolj osredotočla na 56, 62....

žabica ma, če ti povem glede pregleda ne vem. če sm jaz čudna ali oni. Čakam 3 ure, pa mi reče, če bi blo kaj resnga bi se v 5 dneh že zgodilo in me vpraša, če sem samo zato prišla ker hočem biti v bolniciuser posted image user posted image  ...niti pregledal me ni (sej me je osebna G včeraj - zakaj mi je pol dala napotnico tudi ne vem????).....pač počivam....in je malo bolje, mali brcko pa čisto divji v trebuščku.user posted image

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 2325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  91 92 [93] 94 95   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?