|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kozmetika Essence
8.2.2010 7:49:33   
punci
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: aurora_5

Pa še eno vprašanje: zakaj je "slikca" na nohtu tako svetla? Torej, zakaj barva ni izrazita? Je mogoče kriv lak? S kakšnimi laki delate? Verjetno bolj gostimi user posted image
Hvala vsem za mnenja user posted image



ja, lak je kriv, morjo bit zlo močni laki in zlo viskozni...


ne pomojem imaš še vedno eno folijo gor, ker meni tut ni ratalo prej, s strgalom vse dol potegneš (lak) ker se ti lak ne vsede prav v motiv ker je še folija čez. Jaz sem probala z črnim navadnim lakom, ki še sploh ni star pa gre lepo, je pa res da ono full intenzivna barva pa ne pride kljub temu da je lak čisto črn. Tisto bi dosegla samo če bi 2x naredila na isto mesto motiv. Sam to je pa treba že bit pol mal expert kar pa juz nisem več user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Kozmetika Essence
22.2.2010 21:35:58   
mojcaziga
Danes sem bila v MB v Muellerju in imajo ene šablonce zbižane na 95 centov, ker bodo šle ven iz prodaje. Imajo 7 vzorčkov in med drugim so neke zvezdice, pa 2 metuljčka ...bolj podrobno pa si nisem ogledala. Ta druge pa so še zmeraj 3,49€

lp

(odgovor članu punci)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Kozmetika Essence
23.2.2010 9:25:25   
d3lfink4
Hej!
Sem kupila in sprobala in je res superca! Zelo zadovoljna user posted image Je pa res, da barva ni 100% takšna, kot je lak - malo bolj je bleda ...
Me pa zanima, če katera morda ve, ali imajo Essence tudi šablonce in lake za poslikavo posebej, torej da ni v kompletu? Rada bi si kupila še kakšno šablonco, da bi imela več vzorčkov, vendar še nisem zasledila, da bi imeli ...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Kozmetika Essence
23.2.2010 9:27:24   
d3lfink4
in imajo ene šablonce zbižane na 95 centov, ker bodo šle ven iz prodaje.


... sem spregledala prej - a to so samo šablonce ali komplet?? Drugače pa hvala za info, grem jutri pogledat če jih še imajo! user posted image

Lp

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Kozmetika Essence
23.2.2010 10:24:47   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: d3lfink4

in imajo ene šablonce zbižane na 95 centov, ker bodo šle ven iz prodaje.


... sem spregledala prej - a to so samo šablonce ali komplet?? Drugače pa hvala za info, grem jutri pogledat če jih še imajo! user posted image

Lp



notri so šablonce pa strgalnik in tista blazinica - se pravi komplet user posted image

Majo pa tudi par lakov znižanih

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Kozmetika Essence
26.2.2010 13:57:42   
novinohti
user posted image


essence štampiljke

_____________________________

How will we ever know if we never try?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Kozmetika Essence
26.2.2010 21:29:45   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: novinohti

user posted image


essence štampiljke


Kateri lak si pa uporabila, da se tako lepo vidi?
Ker sama sem imela doma navadnega črnega, ampak na nohtu je zgledal kot siv, ni bilo takega kontrasta.

lp

(odgovor članu novinohti)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Kozmetika Essence
16.4.2014 16:53:06   
trogir
zanimajo izdelki od eseens in ti naj povem da so ti izdelki iz naravnih materjalov ni nobenih kemikalij in ne povzroča alergij zelo prijazna do kože in cenovno ugodna.jaz osebno sem začela prodajati te izdelke od eseens in so stranke zelo zadovoljne. če te zanima mi lahko pišeš na meil majda.kupljenxp@gmail.com ali me pokličeš na št 068 141 706 to je simobil pa ti bom odgovorila na vse kar te zanima.MAJDA

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?