|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmešal se mi bo
24.6.2005 9:23:10   
Anonimen
men se sliš k ena nategancija, provokacija??!!:zmeden::zmeden2:

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   zmešal se mi bo
24.6.2005 9:23:12   
Bela
kar daj mu lekcijo, ma tako, da se bo od nje neki navadu...to, da naj stoji za svojimi dejanji.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   zmešal se mi bo
24.6.2005 9:26:19   
Pajaca
Ja itak Lara da je, saj je vsaj pol postov tle gor provokacija..... ker že skregan je z logiko, da ženska sedaj ve da bo rodila konec marca, pa še zanosila ni..... kaj čmo, nismo vse tle gor tko blond, da ne vemo kere nove nosečke se sedaj javljajo.... marčevke šele prihajajo!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   zmešal se mi bo
24.6.2005 9:31:35   
viv_
Sej bo februarja rodila... sam useen je mal hit skužila da je noseča... ma kukrkol ;)


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   zmešal se mi bo
24.6.2005 9:56:35   
Anonimen
No, Pajaca, pa le nisem osamljen av razmišljanju...nategancija, kot sem že rekla...

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   zmešal se mi bo
24.6.2005 10:32:41   
Anonimen
HEHE ..:) mogoče ma sajkik nagnjena, pa šele bo noseča, pa že zdej ve :zmeden::)-

lp, lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   zmešal se mi bo
24.6.2005 10:36:54   
Anonimen
Ja, če je noseča en mesec, potem bi ji pa že pokazal, a ne?

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   zmešal se mi bo
24.6.2005 10:38:06   
Anonimen
Ma ne no. Seveda lahko ve, da je noseča. Jaz sem rodila 28. janurja, pa sem maja že vedela. In to po krepkem tednu zaostanka M.

Kar se pa tiče odgovornosti in to... je pa druga stvar.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:23:32   
petra.horzi
glede roka pa nosečnosti pa tko k ene nesramno ugotavljate da sploh še nism pa tko naprej
M mi je zamujala skor en mesec, pa sm rekla :love: in sva kupla test
je bla navpična črtica čist medla tko da najprej sploh nism vedla pa sm pol mal bolš pogledala pa sm vidla da je plus.
sm se naročila na pregled pr G ker še zmeri nism bla 100%, zato sm tud odprla temo zanesljivost testa
pa mi je G potrdil da sm noseča, sicer ne še dolg ampak sm pa
rok mam pa 20.2.
jz :love: fuuuuuuul ljubim, k drgač že dolg ne bi bla več skupi
in vem da on mene tud ful ljubi ker mi je že kr parkrat dokazal
sva se že en let nazaj pogovarjala da se bova poročila, sam pač sm bla k sm odperala temo fuul jezna nanjga in sm mal narobe zastavla vse skupi
no, k sm zjutri šla od njega sm mu vrnla prstan in sm mu rekla da tega ne mislm več prenašat in da nej ornk razmisle kaj sploh hoče.
sva se včeri pol zvečer par ur pogovarjala, tko da upam da bo kej iz tega, ker vem da mu fuuuul pomenim, sam včasih kaže kontra ker je pač slabe volje
vem da sva mlada za otroka, ampak splava ne mislm niti pod razno ne mislm splava nardit čeprov bi res še mela čas za to
ampak že par let sanjarim o tem, tko da si otroka res ful želim.
:love: pa tud že pol leta sam o tem govori tko da si ga on tud ful želi
hvala GINA za vsaj mal podpore k me res skor vse sam napadate
pa sej mate po eni strani prov, sam ni vse tko k se zdi
stara bom 20 let k bom rodila
pr teh letih jih je pa zlo velik že mel otroke.jih jz poznam kr neki
starši še ne vejo ker je komi dobr mesec in sva se pač tko odločla da mal še počakava, da bova prej kšno stvar še zrihtala, pol pa bova povedala
mava že na razpolago stanovanje, sam jz se morm še zaposlit, pa bova se lahko preselila, ker tud to si želiva oba ful
bo vse v redu, srečna sm ful k sm :nosecka:, tko da bo mogl bit vse ql

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:32:05   
Mateja*
Vse lepo in prav, sam da ne boš pol razočarana. Velik je takih k oblubijo, da bo bolš sam če jih nazaj vzameš.pol je pa 1 al pa 2 mesca dobr, pol pa poč in je še slabš kot je blo prej. Govorim čist iz lastnih izklušenj, tako da bod pazljiva. Otrok bo trpel, če bosta še naprej imela take fajte, k jih mata zdej.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:37:53   
petra.horzi
sj to maš prov, k je blo dvakrat že tko da je oblubu, pol je blo pa isto k prej
hvalabogu vsaj slabš ni blo
problem je v tem da jz njega toook ful ljubim da si ne predstavlam žživljenja brez njega kljub temu da se pičiva skoz
pa sej nikol nisva dolg skregana sam vseen ti vsakič neki živcov pobere
res je pa tud da mava zadn mesec tok skrbi da sva oba ful živčna pa napeta in je zarad tega tok hujš
najhujš je to k gre iz ene skrajnosti v drugo
en dan me po rokah nos, vsako željo mi izpolne še preden jo sploh rečem, nasledn dan me pa nadira za vsako malenkost
ni mi še uspel pogruntat glede na kaj je to. a mogoče na luno al jz ne vem kaj
bo bolš
upam
caw caw

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:44:16   
corfu
Zežko je govort in solit pamet, vem...vseeno pa je skupnost in otrok zahtevno delo, veliko potrpljenja, pogovorov...meni je poroka predstavljala naslednje, zavestno odločitev, da bom svoje življenje preživela z možem v sožitju, ljubezni...ni vedno vse z rožicami poslano, potrebno je veliko prilagajanje z ene in druge strani, pogovorov in odpuščanja, ne pa trme, kregov...otrok ne izboljša enega slabega odnosa, ampak ga poslabša in ravno tako obratno, dva ki imata poštimane stvari med sabo, se razumeta itd. je otrok nadgradnja te veze, še večje veselje in povezanost mlade družine...težko bi sodila, da tisti , ki je še mlad, ne zna biti zrel ali odgovoren za otroka, marsikdo je pri 30. totalno nezrel za tako odgovornost...moraš pa vedeti da otrok ni od danes do jutri, ni igrača, ki se jo naveličaš in čez čas zapustiš. Svetujem vama, da staršem povesta in v tej zmedi ne bosta sama...včasih pa le znajo dati kakšen pameten nasvet in ne bodi preveč naivna, da ne bo padec preveč boleč...

Želim ti veliko sreče

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:45:17   
Anonimen

1.) Otrok je na poti, veselita se ga, torej ga imejta.
2.) Med sabo nimata razčiščenih stvari. OK, sta še malo mlada.
3.) Kdo od nas starejših pa lahko reče, da ima vse razčiščeno? In kdo lahko reče, da sta dva skupaj za vedno?
4.) Ne veš, kam te bo odneslo življenje. Mogoče boste ostali skupaj, mogoče boš čez čas ugotovila, da je lažje sama z otrokom kot otrok in nič prida oče.
5.) Poroka v tem trenutku je popolnoma mimo. Nimata ne denarja ne prave želje zanjo. Zakaj delati nekaj na pol, če lahko čez par let naredita povornk.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   zmešal se mi bo
24.6.2005 11:56:58   
Mateja*
Seveda imata zadnji mesec vsega preveč. Komi si zvedla, da si noseča, staršem še nista povedala, pa že govorita o poroki in stanovanju. Punca, vse lepo počasi. Mislim, da je najbolje najprej staršem povedat in se pogovort z njimi, kaj bi bilo najbolje naredit. Kako do stanovanja in ali si pripravljeni pomagat na pripravah za poroko, če že mora bit zdaj...
Vidva pa v eni sapi govorita o vseh treh stvareh, glavo imata polno vsega, pa še prve stvari - nosečnost- nista popolnoma dojela. Vem, da sta vesela, da si noseča, pa vseeno rabiš malo, da to dojameš in sprejmeš. Midva sva zanosila šele 5. mesec, pa sva potem, ko je test pokazal pozitivno, rabila 1 teden da sva dojela, pol sva pa ful govorila o tem.
Počasi se daleč pride!!!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:05:10   
petra.horzi
upam da se ne motim ampak koz+t očka mislm da bi se izkazal, sploh v odnosu do otroka, ker vsakič k jz merkam pa je moj :love: zravn me spet presenet kok dobr se razume z otroki, kok hitr ga otoci sprejmejo, mislm da je že to pokazetelj, da ni slab človek
tud vid se da je srečen k je z majhnimi otroci, upam da bo do svojga še 100x bolši
poroko si oba ful želiva in tud čez par let ne bi hotla ne vem kakšne poroke ampak bl skromno, tko da to ni ovira
sm se enkrat pogovarjala z eno strokovnjakinjo o najinem odnosu pa mi je razložžila tko:
vsak človk ma vsaj eno sorodno dušo
in k se sorodni duši srečata, se najprej ful močno privlačta, pol se pa začnejo ful močna trenja.to obdobje trenj lahko traja par mescov al pa par let. če pa to obdobje premagata in odstaneta skupi, mata pol do konc življenja ful lep in harmoničen odnos
tko je z nama
jz sm po horoskopu kozorog ampak mam čist isti karakter k moj oči k je vodnar. moj :love: pa je tud vodnar in tud dve vedeževalki sta mi rekle da po vseh znamenjih in podznamenjih sva sorodne duše
upam da je res kar mi je una gospa povedala
in da se bo to čez neki časa uredil

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:09:55   
petra.horzi
no pa sej o poroki se že pogovarjam s starši in mojimi in njegovimi
so prpravljeni pomagat, tud glede stanovanja, sam za nosečnost še ne vejo, k bi bil prevelik šok če bi vse hkrati zvedl
pa mislm da je normalno da sploh pr mojih letih starši ne vejo še čist takoj
pa če tko pogledam, lohk da zdej sploh še ne bi vedla, če ne bi takrat rekla da greva test nardit
oz. če bi ga nardila par edni prej, bi pokazal da nisem noseča. to mi je tud G reku
bi blo bed, če bi mislnla da nism, pa bi bla
še zdej bi npr. kadila cigarete, tko sva pa oba nehala
že tuki se ubistvu pokaže kok me moj :love: ljubi
sedem let je kadil, govoru je da ne bo nikol nehal, zdej je pa nehu da bi blo men lažži, pa da ne bi otroku škodoval s tem k bi jz pasivno kadila zraven njega
ful ga ljubim!!!!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:12:29   
Mateja*
Joj punca, pa ne s takim. Lahko trajajo trenja par let. Men bi se po enem letu takega kreganja in derenja strgal, kaj šele par let.
Pa še kozorog si, sorry, ampak moj bivši je bil kozorog, pa vem da ste bolj trmasti kot biki, se vas ne da premaknt. Pa tud ta velka hči je kozorog, pa včas mislm, da jo bom kar na roke prestavla, k se ji ner da nič dopovedat. Ja, vodnarji pa niso nč boljši, pol pa ni čudn, da se tolk kregata.
No ja, jest par let tega ne bi zdržala, bi me že u Begne pelal.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:16:07   
viv_
:)-:)-:)-:)- petra :)-:)-:)-:)-

A ne bi šla rajš še zdej do vedeževalke! :)-:)-:)-

Zdej sem pa 100% prepričana, da se en dela norca iz nas!

Pa svaka čast tvojmu, pri 15 je začel kadit. Kerlc in pol!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:19:13   
petra.horzi
:) sj maš čist prov
no jz sm rekla da me bojo u Idrijo:)
ja upam da ne bo tok dolg trajal
k problem da se tok pičiva je lih v tem k sva si tok podobna, pa kokr si rekla oba ful trmasta
pol daš pa še občutljivost pa vzipljivost pr obeh zravn pa maš tapravo eksplozivno mešanco
fora je pa tud v tem, da ko se pobotava (to e zlo hitr) je pol neki časa tok dobr, da skor dobesedno pozabm vse slabe stvari
če ne bi blo tko bi se mio pa pomoje že zdavni zares zmešal, če bi se nabiral, nabiral. nabiral...
pa se ne k se ubistvu sprot briše
hvalabogu

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:20:25   
Anonimen
Z možem sva skupaj 7 let, zadnje pol leta sva se resno pogovarjala o otroku in sedaj sva se zanj tudi odločila. Ko bo, bo. Ne želiva prehitevati stvari. Vendar najini pogovori o otroku niso potekali v stilu, kok bo fajn, pa se bo smejčkal, pa kako bo luštno, kot v pravljici. Daleč od tega, najini pogovori so potekali, kaj mu lahko nudiva, kako vzgojiti samostojno, samozavestno in edinstveno osebnost, kako se bo najino življenje spremenilo, nič več počitnic v daljne kraje, spanja cel dopoldan, večdnevnega žuranja, stalnih obiskov kina. Zavedava se, da je otrok VEEEEELIKA odgovornost, stalna skrb, kako vzgajati, kje postaviti meje, kje popustiti,... Za otroka sva se odločila zavestno, vendar nikakor z idelano predstavo, da bo vse kot v pravljici. Pa se mi še vedno zdi, da se nama niti približno ne sanja, kaj naju čaka.
Hočem ti povedati, da sedaj nisi več sama. Si noseča, odgovorna za drugo bitje, zato stopi na realna tla. Otroku moraš nuditi ljubezen in strukturirano okolje.

Bolj ko berem tvoje poste, bolj se mi zdi, da tako hitiš s poroko in imaš z njo toliko dela le zato, da lahko živiš v eni utopiji, pravljici, sanjskemu svetu, da bo potem vse super in fajn. Pred sabo imaš veliko težav, ki jih ima vsak par. Eni jih rešijo, drugi se razidejo. Rešuj vsako težavo posebej.

Otroka si sklenila obdržati. Nadaljuj od tu. Poroka lahko počaka. Rekla sta, da sta se pogovorila. Uredu. Držita se dogovorjenega - OBA. Če eden dela mimo tega, ga ima drugi pravico opomnit.
Predvsem si vzemi čas zase in za razmislek, kako naprej. Ne hiti!!!!

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:20:59   
Pajaca
Mateja*, da ne bi jaz tebe nekam prtisnla.... vodnarji nismo nč boljši k kozorogi.... halo!!!!! (ma najboljši smo!!!) Ne vem ampak ko prideš k nam na obisk se bo kr treskalo tko te bomo v kot spravl... sam še kej se v ovne vtakn. Zabodena dvakrat pa z vodo polita boš... oz vržena v bazen, pa pol ure tunkanja ti ne uide!!!! No ampak rakci (sej je zdej rak, a ne???) ste itak občutljive dušce.

Ampak drgač čist tko, vodnarji pa kozorogi niso niti pod razno sorodne duše, ker baje ti dve znamenji sploh ne spadata skupaj. Jaz že vem, to ne paše skup pa konc.... preveč različna znamenja... oni so tko realni pa težko dojamejo, da se nam fučka za vse.

Pa to da trenja lahko trajajo par let.. ma ja pol se pa nehajo k maš vsega dost, pa greš narazen... valda. Jaz se ne bi tolažla z eno vedeževalko. Pač a pašeš skup al pa ne... pa kot prav moj... tm k se ful povdarja kok majo en druzga radi neki ne štima....


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:22:28   
petra.horzi
kok jih poznam k so začel še prej kadit:)
glede vedežževcalk pa jz drgač jikol nism verjela v to, ampak sm enkrat za foro poklicala, pa me je mal šokiral k mi je vse prov povedala kako je blo ibn kako je
pol sm pa nasledn dan eno čist drugo klicala in je spet blo tko da je vse prov povedala tko da sm takrat mal spremenila mnenje
pa mislm da je dost takih k verjamejo temu
jz še zdej ne čist ampak tko pač je
pa ne mislm se iz nobenga norca delat in to niti pod razno ni bil moj namen

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:24:26   
viv_
Madame Pajaca - kaj pa praviš na našo familijo - trije ognjeni - levinja + oven + strelčica 8)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:26:29   
Mateja*
Ojojooooojoj, kva sem se zaklala:)
Ne, vodnarji res niso taki ko kozorogi, so pa taki, če eden vodnarju kaj grdga naredi, vodnar duplo vrne. Sej je prav, a ne? sploh ne vem, če boš kdaj pršla k vam, ker ne bom živa z Golnika prlezla. Ne, o ovnih pa nimam ni slabga za povedat, pa sej o vodnarjih tud nimam, o kozorogih pa (sej veš Pajaca zakaj).

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   zmešal se mi bo
24.6.2005 12:27:33   
Pajaca
viv, a se vam še ni zmešal????? Če bodo kdaj gasilci v vašo smer letel, pol vem da se je pr vas kresal mal vnel....

Ojoj sej res strelci so tud fajn znamenje..... ojoj joj kaj me čaka.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?