|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:16:17   
Martina8
Sej že naslov pove vse!:grrr:Sm tolk jezna, da ne vem kje naj začnem.
No,živimo v majhnem naselju in si dobesedno gledamo v krožnike skoz okno!In moji najbljižji sosedje so za odstrel!Zmerej sprašujejo mojo mamo kje sva midva, kaj počneva, zakaj sva to nardila,zakaj sva to kupila,ful naju obrekujejo za hrbtom, ko pa se srečamo, sva pa najboljša na svetu.
Midva trota jim pa še pomagava.
Najhujš sta moja bratranc pa sestrična.K nam hodta na kavo(k mami)in ko naju ni doma,tolčeta čez naju in nevem kaj še vse.Men pa mama itak vse pove.Jst sm pa še zaenkrat tih.Ma ne bom dolgo več, ker sem že sita vsega.Mama se pa ful sekira za naju, ker se boji, da se bova preselila zarad bednih sosedov.Midva pa se ne misliva nikomur umikat!:grrr::grrr:
Zdej sam še čakam taprav moment,da jih napiz--m, in si olajšam dušo.
In upam, da ju ne bo več k nam.Nikol več.

Žlahta,strgana plahta. ..pa še drži..
..grem na en:kava:..presnet:hudicek:..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:20:04   
baguSka
Ej ne bit skregani. Probi se pogovort z njima. Sej vem da bo mogoče brez uspeha, ampak povej tko in tko, da pač ne maraš obrekanj in zahrbtnežev in da bi rada bla prjatlca z njimi. Iz lastnih izkušenj ti povem da ni dobr umret skregan..:((

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:20:10   
karmy
hja to je vsepovsod v majhnih naseljih... na žalost.. jzt sm iz vasi in je bila tam živa norija..mogoče še slabš saj so pr nas prihajale stare babe brez trkanja kr notr kot da so tam doma.. ufff...

zato pa živim v mestu kjer se vsi brigajo zase in upam da bi bo ratal ostat v mestu... če dobim službo seveda..in končam faks...nekoč... :ups:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:28:43   
Martina8
Ja,baguška,ko bi blo to tak na izi.Sej sem se tud na lep način pogovorila.Ma ne sam enkrat,pa je zmer isto.Mislim da jih to zabava in zaposluje, da se brigajo za druge,jst pa moj pa tega ne prenašava!
Ne maram da se kdo pogovarja o meni,ko me ni zraven!!!:grrr::
Ko bi vsaj našo mamo pustil pr miru!Ma ona se pa itak za vsak shit sekira.Sej jest jih lohk ignoriram,sam moja majka jih ne more.
Res se ne maram kregat in bi rada le to da nas pustijo na miru!
Neb rekla, če bi tud mi koga tolk opravlal!No sej včash tud,:)-:ups:,sam ne v taki meri...
:zmeden2:ah bo že..
če ne z lepa pa z grda:hudicek:;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:33:19   
Anonimen
Temu se pa reče fovšija, zavist,... take zelene barve je. Normalni ljudje ti povejo kar si mislijo in ne govorijo čisto nekaj drugega za tvojim hrbtom. Ali so pa prijazni, pa ti kaj tudi lepše povejo, svoje resnično mnenje pa obdržijo zase. Fovšisti bodo pa hvalili na vse pretege, za hrbtom pa šimfali in hujskali.

Ne se sekirat. Jaz takim še malo naložim in olepšam, pa naj se požerejo. Prav uživam, ko vidim, kako njihov osladen nasmešek na obrazu postaja vse bolj kisel in prisiljen.

Drugače se pa trudim zmanjšati kontakte s temi navideznimi kolegi na minimum. Jih ne rabim.

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:34:07   
mamsi
Ja, tut mi mamo nekaj takih okoli sebe. Pomaga edino, da se ne pustiš sprovocirat, se prav, da ti dol visi, kaj si mislijo o tebi in živiš dalje na svoj način. Pa da se več ko o vremenu ne pogovarjaš z njimi, ne vabiš na kavo, ne hodiš na kavo in se držiš zase. Ni treba bit še ti taka in hinavt prijateljstvo samo zato, ker živite v bljižini. Ni pa se treba niti kregat, saj ti nič ne morejo, če se ne boš odzivala.

Nikar se ne pusti in misli si, tisti, ki je fovš, vedno opravlja.;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:35:56   
baguSka
ok kolegi - če je pa družina pa ni fajn bit skregan

če ne gre drugač je res najboljš - ne da jim daš kontro ker bojo še bl opravljal, ampak da se postavš na njihovo stran al pa jim še bl napihujš stvari da majo še več za povedat - ti pa itak veš da ni res ;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:39:26   
darjatimci
Takih ljudi se ne da spremenit, ne zlepa ne z grda mi se zaradi tega držimo bolj zase in čimmanj kar se da smo doma,tudi to ni rešitev,ampak kaj nam pa preostane samo selitev.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:40:29   
Margareta
So pa res smotani, da grejo tvoji mami tebe opravljat, tega pa ne razumem:(

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:41:10   
baguSka
Al pa skozi eno uho notri in drugo vn - čimmanj se obremenjevat z drugimi.;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:41:44   
Martina8
Ja, to moj počne(napihuje stvari),pol se pa žrejo pa mamo sprašujejo če je res!:)-:)-
sej se res ni za sekirat,škoda časa in mojih rosnih let:)-:)-:ups:!!
Pa na kaj bi bli pa fovš?:hudicek:,sej nimava bohvekaj,
le kaj bi blo če bi zadela na lotu???:zmeden:
640 milijonov velika fovšija!:)-:bravo::)-

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:42:00   
mamsi
Klinc, včas je treba tut pri žlahti tko naredit. Sama sem imela take težave s stricem, nisem skregana, samo konkretno mejo sem mu postavila. Se sicer še vedno srečujemo, clo čvekamo, ampak sam o vremenu npr.. Nobenih večjih stikov ni, in ljudje to vedo. Zato njegove izjave o meni niso več utemeljene, ne more več opravljat.;)

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:44:26   
Anonimen
Ja, vejo na koga lahko vplivajo. Taki ljudje prav živijo od tega, da vidijo, kako so drugi nesrečni. Če je kdo srečen, potem bodo pa naredili vse, da jih bodo onsrečili, tudi s širjenjem lažnih in napihnjenih zgodbic, natolcevanjem,... Svoje zgodbice bodo šli širiti tja, kjer vedo da bo vsaj nekaj učinka, da bo koga začelo skrbeti. UHHH:grrr::grrr::grrr::grrr::grrr:, me razjezijo. Najprej naj pred svojim pragom pometejo in svoje življenje uredijo, potem naj pa drugim težijo.

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:44:31   
zoya_
martina... reč mami, da naj o vaju ne govori okrog, če kdo kaj praša, pa naj reče da nič ne ve, da naj kar vaju pokličejo pa prašajo, če koga tolk kej zanima...

mislem, da če bi se ljudje zase tolk brigal kot se za sosede, bi bil svet mnogo lepši in manj problemov bi imeli :)-

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:48:58   
Martina8
Sej naša mamca ne govori nobenmu,ker itak nima kaj za povedat.:zmeden:
..najboljš skenslat vse..:grrr:
..ma dost sm zamorila,grem na štruklje in solatko,pa zanalašč bom odprla okno v kuhni, da jim bo ja fajn dišalo pod nos!:)-:)-:)-:bravo:
dober tek!:sloncek::)-

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:49:12   
baguSka
Ja nekateri res znajo zagrenit življenje. Mogoče sebi še bl kot drugim okol sebe. In to samo zato, ker njim ne rata neki kar je ratal tebi in potem namest da bi bli veseli zate, ti skačejo po glavi, čez tebe pluvajo in čez tebe grdo govorijo.. Jst nej bi tud bla ena usrana pi..ka k se je preselila k fantu k dnar :zmeden: Pa še spoznal ga niso :zmeden: O njem ne vejo: NIČ! Ampak očitno vse vejo.:)- Matr se majo eni luštn :zmeden:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:51:00   
Anonimen
Ja, ne vem, kaj rabimo vedeževalke, saj pol Slovenije vse o vseh in vsem ve.

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:57:18   
Anonimen

In zakaj je to tvoj problem?

*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO! *** Tjazy

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 13:58:23   
zoya_
ankica :)-:)-:)- ta je pa dobra res...

Ej sam men gre to tud tolk na k..., kva morajo vsi vse vedet. Zadnjič je mojmu stara mat rekla, da mene ne sme tja v vas prpelat, da jim ne bo delal sramote (moj se je loču, starci po letu in pol nočjo tega dojet - stric in mami njegova sta se tudi ločila, in jaz sem sedaj sramota, pa ne poznajo in nikol me niso vidl, samo po pripovedovanju bivše me "poznajo")
Pol sem pa jest rekla, ma greva z roko v roki po ulci gor pa dol, pa se naj v rit ugriznejo zarad mene. Sramota ja itak!!!!:grrr:
MEn je bilo pa že celo življenje prav vseeno, kva mislejo sosedje, pa sem bla tud bolj na vasi doma. MOj fotr je skoz govoru, pa dej, kva bojo pa rekl sosedje, jest pa še bolj kontra... naj govorijo, da se ne bojo samo o vremenu pogovarjal. :)-:)-
Zarad družbe sem bila že kot najstnik ožigosana kot narkoman, v pričo mene se ni nikol noben drogiral nisem niti vedla, če se je kdo, jaz sama pa nisem poskusila niti cigarete, alko pa ravno 3x na leto po kozarc vina... pol pa take zgodbe... za bruhat...:zmeden2:

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 14:08:19   
Anonimen
Hehe, Zoya, res so neverjetni. Za mene so v drugem letniku ugotovili, da sem butnila faks. Ne vem od kje jim je to prišlo, vse izpite sem redno delala. Sem se skoraj zadušila od smeha, ko sem izvedela, kakšna je njihova nova zgodbica.

(odgovor članu Martina8)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 14:43:34   
Pajaca
Ej a pa tvoja mama ne more rečt naj te ne opravljata.... moja bi popizdla oz jima sploh ne bi odgovarjala. Naj jima reče da ona laži in šimfanje čez svojo hčerko ne bo poslušala. Pa naj ju pred vrata postav, ne pa da jima še kavice kuha. Pa kaj pol če sta njena nečaka.... ma moja bi mojga bratranca nekam poslala če bi tak počel.

Pa ni čudn da ji težita pa težita, če jima nič ne reče pa če vidta kako jo nervirata.

Drgač pa kaj se sploh obremenjuješ s sosedi... jaz se nikol nisem, pa je tko prav... pa so mel tud vedno dost za povedat, ampak ker smo jih vedno nazaj zabil (takih stvari o tej osebi ne bom poslušal) so nehali in nas opravljajo med sabo... to pa pol itak ne vemo kaj govorijo in nam je vseeno.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 14:48:06   
darjatimci
SVET JE RES NAREJEN PREPROSTO,OKROG NJEGA PA VSE ZAKOMPLICIRANO!

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 14:58:57   
Martina8
Pajaca, sej sm že rekla, da se jim ne splača nč rečt, ker ni učinka.Mama je pa raj tiho,kot da bi kej rekla, pa se kregala.OOOO, zna bit huda,tud ona.Sej se je že večkrat spičla z njimi zarad naju,pa še kr naprej hodjo na :kava:.Kje je tle logika?:zmeden2:
Zvedt čim več o vsem!Za vsako ceno,druge ni.
Glih prej je bil bratranc tle in je začel eno temo o enmu(že stotič),pa sem mu rekla če ne zna nč druzga,bl pametnega povedat,da sam eno in isto lajna..Pa me je sam čudno pogledov,pa u tihnu..:bravo::)-
..vaši nasveti so boljš kot moji štruklji..:)-:)-:)-

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 15:13:26   
Jančika_
Če nočem, da kdo pride k meni na kavo, ga ne bo, brez skrbi. Saj imamo vrata, ne. In kaj kateri od sorodnikov govori in misli o meni - to mi komplet dol visi. Sem enostavno prekinila stike s tistimi, ki so mi grenili življenje.

Opravljanju pa se je nemogoče izogniti - če te ne bojo ti, te bojo oni, in če ne zaradi tega, pa zaradi česa drugega. Edina rešitev je, da se osvobodiš razmišljanja o tem. Se da, verjemi. Dolgo, predolgo sem se žrla zaradi določene osebe iz sorodstva, potem sem se pa odločila, da to ni moj problem - in lej ga vrabca, res ni.

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Preveč firbčni sosedje!
27.6.2005 20:08:27   
Grascakinja
Moja dva tastara imata po ene par rukarjih zaradi takih opravljalskih izpadov zelo hladne stike z žlahto, oz. jih sploh nimata. Mami se tud zavestno izogiba stikom s sosedi, da ne grejo preko "dober dan in kako lepo je vreme". Ukvarjata se s tistimi, ki jima pašejo - z mano in možem in zdaj kmalu z vnučko, pa tko. Noben ne priteži na obisk, ko najmanj hočeš, pa še takrat sta se navadila kratkomalo odslovit folk, če jima ne paše.

Sam močan moraš bit in ne pustit čenč do sebe. Če bi se sekirala zarad tega, kako me opravljajo, bi se morala že fentat od tega, kaka groza in sramota sem.

UKVARJAJ SE S SABO, PA BOŠ IMEL DO KONCA ŽIVLJENJA DOST POSLA....:)-

(odgovor članu Martina8)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?