|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:03:10   
Pajaca
Ja Gina, jaz se sploh ne predstavlam Laro kako se krega..... jo moram mal podrezat kdaj.... da vidim če to sploh zna. Al pa viv, če smo na tem. Matejo* si pa lahko... po moje takrat ni fajn bit zraven.

O sem vas ocenla.... ne me kregat.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:03:55   
Mateja*
Ha,ha,ha Pajaca, ja to pa je kriza, en na porodniški, en na bolniški. To je res groza, moški na bolniški se itak sam sebi ful smil, revček:hudicek:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:04:55   
Mateja*
Lare, pa viv res ne vidim, kako se kregata, ja jaz se pa znam, pa ti tud, a ne Pajaca. Midve sva kr za skp.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:08:10   
Pajaca
Al pa če jima prirediva tečaj kreganja s praktičnim preiskusom.... to bosta čez par let itak rable, ko bosta punce zrastle.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:09:22   
Mateja*
Ja, ja loh. Seveda bosta rable, sam da punce prideta v ta leta k je moja Anja. Aleluja pol!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:11:08   
viv_
Jest kšno lepo kletvico izustim, pa mi je kuj laži... Al pa sam km prtegnem, kej brcnem, pa je boljš.

Mojega pa tako ljubim, da ga še ornk napizdit ne morm :)- Lih dones sem mela namen, pa me je klical, pa sem bla vsa sladka... Kura!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:13:04   
Mateja*
viv, a zdej boš še ti začela s tem "kolk ga ljubim, pa on mene tud ful":)-

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:16:45   
Anonimen
Gina, da ti razložim, zakaj sva se tako pogovarjala. Imava majceno stanovanje, večjega ni na vidiku, jaz končujem faks, on ima službo za določen čas. Nekaj denarja imava našparanega, za prvo silo.
Pred tremi leti sva razmišljala: oba končava faks, oba se zaposliva za nedoločen čas, dobiva si večje stanovanje, si torej zagotoviva čudovite možnosti za nadaljne življenje. Temu se reče kompliciranje.
Nakar sva ugotovila, da bova oba stara čez 30 let, preden bova lahko imela otroke po tej varianti. In sva se vprašala, če je vredno čakati tako dolgo, samo da bo vse pici-pici zrihtano. Ne.
Prej sva komplicirala, sedaj sva stvari poenostavila. To hočem povedati. Pa kaj če še nimam končanega faksa, pa službe,... Se pa za otroka zagotovo ne bi odločila, če bi se vsak dan kregala zaradi brezveznih stvari in malenkosti.

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:16:47   
Anonimen
ja ja ..znam napizdit koga če mi kej ni všeč, sam pol se ponavad ne kregam naprej ampak sam popizdim, povem svoje, zaloputnem vrata pa grem. ampak z ljudmi k jih mam pa rada se pa ne morm kregat. se koj začnem jokat, k mi je tko hudo da prihaja do take situacije, pol mam pa knedl v grlu pa ne morm več govort :)

lara

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:18:28   
maruškaD
Joj, kake čveke ste :)- Sem se komaj pregurala čez goro zadnjih postov ;) Kot sem že ene trikrat povedala - Petra niso važna leta (kronološko), ampak odraslost, razmišljanje, sprejemanje odgovornosti - s tem pokažeš prava leta.

Res pa je, da si praktično nihče ne uredi življenja brez prepirov. Bolj je važno, da se znaš prepirati na konstruktiven način!! (kar nam ne uspe vedno).

Lahko pa povem, da kontracepcija ne deluje vedno kot je treba!

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:19:16   
Gina
Ja ankica, zdaj si bolj človeško razložila, prej se mi je zdelo, da komplicirata.:)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   zmešal se mi bo
24.6.2005 13:21:36   
Anonimen
Važno, da se razumemo. :rozica:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   zmešal se mi bo
24.6.2005 14:11:13   
Anonimen
:zmeden:Ej ženske, horzi petra čaka na rešitev njene situacije, ne na blebetanje o horoskopu :zmeden:

Ampak , petra, ti pa čestitiam...si pa svetovna prvakinja v nategovanju folka :bravo: Mater, tako mlada, pa tolk žensk si pelala scat. Svaka čast, punca :bravo:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   zmešal se mi bo
24.6.2005 14:14:19   
Anonimen
hehe sej lahko je pa 60 stara pa se je tut starost zmislna :)-

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   zmešal se mi bo
24.6.2005 14:18:45   
Anonimen
Veš Gina, me je prav zbodlo, to o otrocih projektu.

Midva sva vse planirala. Najprej faks, pol služba, pol stanovanje, pol k bo vse zrihtano pa otroci. Vmes so bili še starši - oboji - češ med faksom pa nikar otroka!!!! A sta nora?!!??!
Jaz sem so otroka želela že tam nekje od 24,25 leta. Moj pa: je treba še to, pa še to, pa magisterij, pa doktorat, pa služba, pa pol čakat mojo službo, pa pol čakat mojo bolšo službo, ker una v javni upravi ni bila dovolj donosna, pa pol čakat, da se v službi mal naprej pride, pol pa kupit stanovanje.... in ko so bili vsi pogoji zagotovljeni, je nekega poletja ugotovil: zdaj sem pa zrel za otroka. In to je bil še en projekt. Mene je ob ideji o otroku kmal pobralo od sreče, ker sem mislila, da teh besed v žeivljenju ne bom dočakala, ker je bilo potrebno vedno nekaj prej naredit.

In potem je bil otrok še en projekt, ki pa žal ni ratou. 2x ss, pa je spokal kufre in šel.
In za adijo je še reku, da so bili otroci pač še en projekt, po stanovanju in normalno nadaljevanje zastavljenega.

Jaz sem ostala sama stara 31 let, brez otrok in partnerja, ker je bilo vedno treba delat vse po reglcih... Pa se včasih vprašam, če ne bi bilo bolje, da bi mela otroke taktrat, ko sem bila zanje pripravljena, čustveno in osebnostno, ne pa čakat neke idealne materialne pogoje. In konec koncev, kaj bi bilo če bi sedaj midva imela otroke. Imeli bi vse, kar se lahko kupi in ima, oni sami bi bili pa samo še en projekt svojega očeta...

Halooo????
Kam gre ta svet?

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   zmešal se mi bo
24.6.2005 16:03:55   
Gina
Točno to sem mislila, pikec. Čisto tako, kot si napisala. Meni je tako razmišljanje mimo. Če imaš veliko željo po otroku, boš vse nekako speljal, pa je totalno neumno, da čakaš do 30. leta. Drugače je s tistimi, ki si otrok v resnici ne želijo, se morajo znoret. Veliko več je takih žensk dandanes, kot jih je bilo nekdaj. Nimajo več teh nagonov, nerazložljivo močne želje po otroku v sebi. Takim nikakor ne bi priporočala imeti otrok prej, kot si jih želijo. Samo ne moreš potem posploševat, da so vse ženske take. Nismo. Jaz sem si želea otroka enako močno pri 19., kot pri 33. Prav res. Samo še vedno zagovarjam tezo, da moraš mlad imet otroke. takrat imaš voljo in živce in boljšo vzgojo za njih. Kaj pa vem.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   zmešal se mi bo
24.6.2005 16:29:58   
petra.horzi
najprej mam pa eno vprašanje za al bino
kako nategujem folk? pa koga sm scat pelala?
pa s čim?
jz sm si otroka res ful želela že ful dolg časa, tko da za otroka mi ni čist nč žal!
verjamem da se vse da če se hoče, tko da bo tud nama vse ratal
mam raj otroka zdej kt pa recimo pr 35, k tkrt si lohk že tok živčn k maš otroka mejhnga da ne zdržiš
men se sploh ne gre več za žur pa za neke take fore in se nimam več za otroka, nism pa tud še odrasla, tko da se ubistvu res še iščem ker k "otrokom" ne pašem več (razn kot varuška) k odraslim pa tud še ne
pa razlogi za prepire (kot je ena prov ugotovila) so skrbi kako pa kdaj pa zakaj pa kje ...
sam vseen midva bova sama poskrbela za otroka (seveda se ne bova branla kšne pomoči) pa tud če bova midva stradala, pa ne bova nikamor šla pa nč si prvoščla, sam da bo otrok mel vse kar bo rabu, ne mislm pa ga tud razvajat preveč. mene nikol niso kej preveč razvajal, nikol nismo bli kej dost pr dnarju, pa nas je pet otrok, pa nam nikol ni nč mankal, res da dost stvari k so jih vsi mel niosmo mogl met ampak otoštvo sm mela res srečno, predvsem zato, k sta mela starša velik časa za nas pa nas mata ful rada in sta nam že takrat to znala pokazat
raj mam otroka tko da smo bl revni, k pa da bi mela ful dnarja, pa vse poštiman ampak časa za otroka pša ne bi mela in bi se mu pol z darili hotla odkupit
taki otroc se men bl smiljo kot recimo taki kt bo moj, k ste ve pisale da se vam smil
mejte se
caw caw


(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   zmešal se mi bo
24.6.2005 16:32:40   
Anonimen
Uživaj, petra v nosečnosti, v poroki in novem življenju. Vse najboljše ti želim ;)

:)- svetovna prvakinja :bravo:

(odgovor članu petra.horzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   zmešal se mi bo
24.6.2005 16:50:17   
kofetek2010
:zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2::zmeden2:

"mam raj otroka zdej kt pa recimo pr 35, k tkrt si lohk že tok živčn k maš otroka mejhnga da ne zdržiš"

ej, petra.horzi - hudo, res hudo se mi smiliš! ker, če živiš tako kot ti, si lahko že pri 25-ih čist adijo:(

lep pozdrav od 32 letne nosečnice, ki ni živčna niti sedaj, niti ni bila pri 23, ko je bila prvič mamica ;)

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   zmešal se mi bo
24.6.2005 17:51:32   
Minka Pobalinka
:)-:)-:)-

Bravo Jana...
pa še en pozdrav od 33 letne nosečnice, ki bo pri 34 prvič mamica... in mi ni žal za to, če bi imela otroke bolj zgodaj bi bilo 100% prezgodaj... Živčna boš pa ti Petra in to kmalu, ko boš ugotovila, kaj si naredila.. pa kaj čem ti..tvoj problem...8)

Lp, od še ene niti najmanj živčne 9nebesa

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   zmešal se mi bo
24.6.2005 18:04:49   
baguSka
Ljudje smo si različni.. Men je mami vedno govorila: Kot si boš postlala tko boš spala. Pa še kako ma prou. Petra tako je pač v tvojmu življenju naneslo, zdej se boš pač mogla potrudit da bo čimboljš laufal in da boš srečna. Itak vsak zase ve al pa ne ve kukr pač se vzame, kaj je zanj najboljš. Tko kot ti tud nobedn od ns pač ne ve, če je to najboljš kot smo si želel.. Lahko bi blo boljše, lahko bi blo slabše. Nikol ne bomo vedl. Se pač mormo al pa ne strinjat s tem kar mamo. To je naša odločitev. Želim ti vse naj naj s čimmanj kreganja, s čimveč močne in trdne volje in kar je najbolj važno s čimveč sreče, to pa itak vsi potrebujemo da pridemo čimlepše in čimboljše skozi življenje.:rozica:

Ljubi in ljubljena boš..:zmeden2:
(to nej bi biu pregovor):zmeden2:

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   zmešal se mi bo
24.6.2005 19:44:55   
rija
Pa še pozdrav od 35 letne nosečke, ki ni niti najmanj živčna in ima življenje lepo pošlihtano.
Pa dajmo ženske, pustimo jo pri miru, saj je dobila, kar si je želela: pozornost. Kakšno, pa sploh nima veze.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   zmešal se mi bo
24.6.2005 22:26:33   
polona2
Baguska je lepo napisala,
Petri pa privoščim vse dobro:rozica:.

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   zmešal se mi bo
24.6.2005 23:56:26   
polona2
Po ogledu tvojega albuma pa bom rekla samo hmmmmmmmmm... in bom modro tiho...

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   zmešal se mi bo
25.6.2005 7:22:28   
DaisyE
Petra čisto kul si. Jaz mislim, da nas čist nič ne nateguješ, ma ni variante.

Tisto, kar si napisala o revnosti, maš čisto prav, nima bistvene veze kolk denarja je pri bajti, samo da se mate radi. Tud nobenmu nič hudga ne bo, če znate skupaj pregurat težke situacije.

Tud je res, da majo mlajši v povprečju boljše živce, znanstveno dokazano.

Ne se sekirat, ljudje smo pač taki, da se nam zdi, da mamo vse pošlihtano in da vemo kaj je prav, potem moramo pa vsem, ki nimajo zrihtano tako kot mi, razložit, da to pa ni za nikamor. Človek bi te moru poznat, da bi lahko presojal, kaj in kako, to je pa težko preko foruma.

Zarad šihta, pa upam, da si se pozanimala, jaz se na to nič ne spoznam, vem samo, da se je ena moja sošolka na faxu v nosečnosti zaposlila (tako so zrihtali), ker bi kot študenka samo neki minimalnega dobivala in je ugotovila, da se ji bolj splača (pa mislim, da plača ni bila kaj ekstra).

Oba svoja:love: pocarkljaj, pa ne se preveč sekirat, saj nikol ne veš, kaj ti lajf prinese.

LP

(odgovor članu petra.horzi)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?