|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 1:40:07   
Majčka*
Aja drugače pa moj hodi vn 2 krat tedensko z mano in ene 3 krat na leto sam s prijatelji. Mogoče imam tudi srečo, ker imava skoraj isti krog prijateljev in sva na vse zabave oba povabljena.

(odgovor članu Majčka*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 4:55:42   
TRIŠ
Ne hodi ven po pijačah.Kadar gre ven s prijatelji gre načrtovano in  takrat se zabava,kar je prav.Pride tudi ob 6 zjutraj,pri meni pa je tudi tako user posted image .To pa se zgodi 2x na letouser posted image

rogliček zame to ni nikakor normalno,sploh pa ker si nosečauser posted image

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:26:33   
SaaS
Moj gre pa enkrat na dva do tri mesece. Tri prijatelje ima s katerimi gre vsake kvatre na "en pir". Ponavadi pride domov okoli 1h, redko kasneje. 
To se mi zdi ena čisto zmerna doza...
Jaz grem mogoče tudi kaj takega, pa tudi ne delam "nočnih". No zadnje čase res nisem šla nekaj mesecev, saj imava 2,5mesečnega sinka doma.

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:34:09   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Pri nas je pa tko, da gre 1x na teden do jutranjih ur in potem se vsaj 1x zvecer na pijaco s prjatli.
Ma dejte mi povedar zakaj hodi 40letni moski v nocne klube?

kaj praviš,a?user posted image

men ni normalno tole, res ne, pa šen oseča si, malega otroka imaš, verjetno si za vse sama, on se pa goni okol.

drugače pa ja, moj ne kadi in ne pije, ni tip za žuranje, rajši se doma z otrokoma okvarja, ven gre pa nekje 3x na leto, pa še to je biznis in zabava/ hobi

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 10:39:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:42:40   
Ploha
Včasih gre 2x/tedensko ven, pride dam ob različnih urah...tam nekje do 3 najkasneje....včasih pa 14 dni ali več nikamor...smo pa 4 prijatelji, midva in še 2 kolega in gremo velikrat skupaj ven, kaj pojest pa pol naprej.... še večkrat pa grejo sami 3-je....smo res prijatelji si zaupamo in me ne skrbi, gostilna je skoraj vedno ista,...

in mi 4-je smo v nekem sindikatu, to je pršlo v hecu, da ko eden od kolegov pokliče, pa praša če ma sindikat kej sestanka dons? user posted image user posted image in pol pričajo o kmetijstvu naprej in nazaj...mene so pa določil za tajnco user posted image user posted image no to je bolj za hec...


ko pa so kakšni večji RD sva povabljena skupaj, novo leto, polnočnica, 1 maj in taki prazniki skupaj...

me pa dostkrat nima, da bi km šla, pa mi reče: če ti ne greš, tud jst ne grem...se pravi al oba greva al pa sva oba doma...


sama grem pa redko zvečer sama ven, zato ker mi ni, pa z veseljem pomerka tamalo,...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:53:28   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Zanima me kako pogosto vasi partnerji hodijo ven, kar pomeni pijace s prijatelji, zuranje v klubih. Kdaj prihajajo potem domov? Zanima me predvsem za tiste, ki imate druzine.


Moj gre vsake dva meseca ampak ko gre, gre pa za celo noč.  Niti kapljice alkohola ne bo popil 2 meseca toda ko pa popije 1 pivo pa vem, da je konec in, da ga ne bo celo noč. Potem pa itak potrebuje 2 meseca da pride telo k sebi.

Drugače je pa tudi on imel eno grozno obdobje predlani. Kar vsak petek so nekaj imeli ( razlog so že nekako našli).
In ko se je to zgodilo 4 ali 5 petek zaporedoma je pri meni poknalo. Preselila sem ga v otroško sobo in mu dala časa 2 meseca, da si poišče stanovanje.
Prvo se je seveda strinjal vendar je potem razmislil in se preselil nazaj v spalnico in tudi na kavo nikamor ni šel vsaj ene pol leta.
No potem je začel ponovno ven hodit, vendar me vedno iz vljudnosti povabi zraven- čeprav točno ve, da z njegovi kolegi ne bom šla ven.

Mene je motilo takrat tudi to, da sva bila z denarjem zelo na tesno, ker sva delala hišo in sva pri vsakem nakupovanju gledala na vsak cent.  Potem greš pa zvečer ven in vsi vemo, da 50-100 eur zvečer ni nič. Jaz pa naj si cunje v Kiku kupujem - ja seveda.

Enega reda se pa morajo držati.


(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:53:57   
muška
kriza srednjih let. Moj je bil v teh letih popolnoma enak. Vsako sredo je šel in ga do jutra ni bilo. VSAKO sredo, brez izjeme. takrat sem se sekirala, pa nič ni pomagalo, on je šel.

No, zdaj pa ne gre nikamor več, zgleda se je moral znoret al kaj.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 10:54:35   
ursi
Meni pa ni čisto jasno, zakaj naj bi moški lahko hodil ven, če ženska ni noseča, če je pa ženska noseča, naj bi bli pa vsi prevaranti in bi mogli bit doma. user posted image  Mislim, da bi se tudi drugače na medsebojnem odnosu pokazalo, če moški res varajo. Se že nekako izkaže, slej ko prej. Ni pa meni nujno, da je vzrok za izhode prav varanje.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 10:57:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:06:03   
rogljicek
IZVIRNO SPOROČILO: muška

kriza srednjih let. Moj je bil v teh letih popolnoma enak. Vsako sredo je šel in ga do jutra ni bilo. VSAKO sredo, brez izjeme. takrat sem se sekirala, pa nič ni pomagalo, on je šel.

No, zdaj pa ne gre nikamor več, zgleda se je moral znoret al kaj.


tudi meni se zdi.
Je pa res, da je vedno rad plesal in tudi, ko enkrat zacne pit se zelo tezko ustavi. Predvsem zadnji mesec in pol je zacel ponocevat do jutra vsaj 1x na teden.
Ni res, da nic ne naredi, saj oce je zelo dober. Vceraj je npr. prisel domov naklan ob 4.30 in je ze tamalo peljal na bazen.
Tip za varanje pa tudi ni (bil on sam preveckrat preveran)
Ampak kljub temu mene zre in mi ni vsec, da je tako pogoso zunaj.
Ampak muška kot pravis, sekiram sama sebe, ki ne pomaga. Bolj bom tezila, vecja moznost je, da ga stran odzenem.

Bi tud jaz zacela ven hodit, pa 1. ne morem zarad rizicne nosecnosti, 2. pa niti zelje nimam kljub temu, da sem 10 let mlajsa kot on.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:09:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:11:58   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: ursi

Meni pa ni čisto jasno, zakaj naj bi moški lahko hodil ven, če ženska ni noseča, če je pa ženska noseča, naj bi bli pa vsi prevaranti in bi mogli bit doma. user posted image  Mislim, da bi se tudi drugače na medsebojnem odnosu pokazalo, če moški res varajo. Se že nekako izkaže, slej ko prej. Ni pa meni nujno, da je vzrok za izhode prav varanje.


jaz se nikakor ne strinjam z izjavami: sploh zdaj, ko si noseča....user posted image

noseča ali ne, 2-3 x na teden se nima kaj vlačit okrog....basta.  oz. lahko....samo ne kot "moj mož"....

in varanje se lahko izkaže tudi zelo slej....sploh, če ženske same pri sebi najdejo tisoč in en izgovor, da moški pač rabi "sproščanje" in si zatiskajo oči. potem po par letih so pa itak največje mučenice, ker le one niso nič vedele....ah, seveda.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:12:32   
rogljicek
Lisicka Dada, ne ni bil vec naklan. Ga kar veliko nese in se je do zdej ze streznil

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:14:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:18:04   
barika
Rogljicek, ne zagovarjaj ga, tako ali drugače.
Če si rizično noseča in če (joj, upam da ne) bo kaj narobe, boš pa ti kriva

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:18:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:19:09   
rogljicek
Varanja preprecit "zoprne" zene nikakor ne moremo, lahko ga pa vzpodbudimo s tem, da smo control friki (kar jaz trenutno delam).
Zaveda se pa, da ce me bo varal, jaz spakiram in grem. Hcerke, na katero je tako neumen, ne bo videl vec kaj pogosto. Ze zaradi tega, ker bi sla jaz nazaj v SLovenijo, on pa bi ostal v Nemciji. Mislim, da v tem primeru on izgubu veliko vec kot jaz.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:20:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:21:30   
rija
jaz ne bi ravno rekla zoprne....user posted image

in izgubite vsi....se ne da izmerit, kdo več, kdo manj....

raje bi sebe in njega vprašala, kaj mu manjka doma.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:22:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:22:39   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Zmeraj so krivi moški, a ne? Tudi ženske se vlačijo naokoli, varajo.......,samo o tem se nikoli ne piše.
Zakaj ne?user posted image


kajnda, ker vem, da si pametna ženska v mojih letihuser posted image  bi pa ja vedela, da nobena supreRRovka ne bo tukaj javno prizanala, da je prevarala možauser posted image

spomni se malo nazaj, ko je bilo še možno pod anonimno pisat na DIPO user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:22:45   
ljupka
Ko berem kako hodite ven in se zabavate in feštate si mislim da je z mano in z možem nekaj narobe!Midva ne greva nikamor ,skupaj ne moreva ker nimava varstva,en brez druzga pa nočeva in tako mine leto in leta pa hitro tečejo!
On si je do 30 leta znorel in otkar sva skupaj se mu ne da nikamor želi si mirno družinsko življenje,jaz sem 7 let mlajša in odkar sva poročena ,noseča in z malimi otroki in oni so moje veselje in žur!Imam sina 6l,hči 3l in noseča dvojno,vse boli rizična nosečnost in ,da me vso bogo pusti samo,z otrokoma,da do jutra ne vem al je živ al ne ,zjutraj pakiram in grem!Za po šihtu naj gre na pivo,ga pa silim naj gre pa noče ,doma otpre pivo,in jo pije,ko klepetava o otrocih in kaj naju čaka ko bosta dva na enkrat in iščeva rešitve,da bi nam bilo lažje!
Imam veliko željo ,da bi šla skupaj za dve ure vsaj na večerjo sam nimam kam z otrokoma,ko bosta pa 4 ,pa sploh ne bo mogoče!Midva bi bila rada sama skupaj ,vsaj enkrat na leto pa nemoreva!Midva imava pa ta problem!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 11:22:59   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Pri nas je pa tko, da gre 1x na teden do jutranjih ur in potem se vsaj 1x zvecer na pijaco s prjatli.
Ma dejte mi povedar zakaj hodi 40letni moski v nocne klube?

kaj praviš,a?user posted image

men ni normalno tole, res ne, pa šen oseča si, malega otroka imaš, verjetno si za vse sama, on se pa goni okol.


O moj boh, barika, kakšne zaključke so sposobni nekateri narediti iz dveh, treh odstavkov user posted image
Rogljiček kolikor sem te (in tvojega moža) uspela takole preko RR spoznati, bi rekla, da je zelo vzoren očka, pa tudi partner. Je pa res, da v času veselega decembra marsikdo dobi krila, v smislu (prekomernega) žuriranja. Poleg tega ste v tem obdobju imeli probleme, na katere ni imel vpliva in ni mogel pomagati in za katere verjamem, da so ga ravno tako psihično izčrpali, vendar si moški tega običajno ne dovolijo priznati. In, da je vse to odklopil, je pač mogoče v teh "izhodih" našel en način sprostitve. Kaj pa vem no, jaz bi rekla, da ga bo to slej kot prej minilo, vsekakor pa ne bi najprej pomislila , da je posredi druga ženska.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 11:23:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?