|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:42:10   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Kaj pa če vprašam drugače:

Ali ste 10000000% prepričane, da ne obstaja nobena in nikakršna možnost, niti pod ekstremnimi pogoji, da ve same prevarate partnerja? Bi dale zase roko v ogenj pri vseh možnih pogojih in variantah ter ekstremih?



za sebe ene 99%, za mojga pa tam ene 70%user posted image . nikol se ne ve, življenje v dvoje bo še dolgo, pa sem realist, da se lahko zgodi (želim si pa ne), kaj bom naredila? spokala kufre, otroke in šla, brez prigovarjanja, prošenj in praznih obljub.
drugače se pa strinjam z rijo in gino.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:43:02   
Anonimen
ce bi ga prevarala, in ce bi sla pol zaradi tega ali cesa drugega narazen. pol bi....
prej pa ne,....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:49:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barika

kaj bom naredila? spokala kufre, otroke in šla, brez prigovarjanja, prošenj in praznih obljub.
drugače se pa strinjam z rijo in gino.




sorry, ampak tezko verjamem!

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 13:50:43   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

HAh, moj bo sel na silvestrovo verjetno kar sam zurat. Pa ne me vprasat s kom in kam.user posted image user posted image user posted image


Punca tole ni normalno. Malo se pogovori z njim.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:03:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pf)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:05:32   
Anonimen
zase vem, da ga nebi...sploh ce bi se zgodilo prvic in bi mi sam priznal...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:09:05   
ljupka
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

A sem jaz edina, ki moža ne bi zabrisala iz stanovanja, če bi seksal z drugo? user posted image


Moja sestra je zaradi tega ,ker ga ni zabrisala iz stanovanja ,pokasirala raka na materničnem vratz!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:09:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:09:42   
tejči28
Jaz bi ga zabrisala že,če bi šel sam na silvetrovo ven žurat,mene pa doma pustil nosečo in z otrokom.že to je za mene nesprejemljivo.Isto bi ga nagnala,če bi sexal z drugo,zato ker enkrat ni nobenkrat in bi se sigurno ponovilo,ne bi mogla živet s tem,da bi vedla,da ga je namakal drugje.

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:10:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Miška, kaj pa, če bi imel konstantno še eno stalno ljubico poleg tebe (pač double-life ali nekaj podobnega)?


to je pa druga zgodba....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 110
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:10:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:12:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: tejči28
Isto bi ga nagnala,če bi sexal z drugo,zato ker enkrat ni nobenkrat

Zakaj bi ga pa nagnala, če enkrat ni nobenkrat? user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:14:03   
tejči28
malo čudno sem napisala,mislila sem,da če te enkrta prevara,te bo sigurno še večkrat,ne verjamem,da bi ostalo samo pri enem spodrsljaju.user posted image  

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:15:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tejči28)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 14:16:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:17:27   
sonček33
In kaj bo danes za kosilo?


nekej v zosuuser posted image



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:26:00   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: tejči28

malo čudno sem napisala,mislila sem,da če te enkrta prevara,te bo sigurno še večkrat,ne verjamem,da bi ostalo samo pri enem spodrsljaju.user posted image  
Se strinjam jaz bi se vprašal zakaj se je zgodilo.Vsak,ki se spusti v to ,ne naredi tega na vrat na nos(večina)ampak po ornk premisleku. Sigurno pa neki ne štima,če se zavedajoč posledic vseeno odloči za ta korak.Vedno pa trpijo otroci!

(odgovor članu tejči28)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:35:15   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

In kaj bo danes za kosilo?


nekej v zosuuser posted image


v smetanovem user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:37:01   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: muco

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

In kaj bo danes za kosilo?


nekej v zosuuser posted image


v smetanovem user posted image

Prelito z skutino omako na mišji način user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu muco)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:38:59   
muco
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: muco

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

In kaj bo danes za kosilo?


nekej v zosuuser posted image


v smetanovem user posted image

Prelito z skutino omako na mišji način user posted image

pa svaljkiuser posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 14:43:33   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu muco)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 15:35:36   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ce kdaj izvem, vam sporocim

Če bi prevarala moža, bi to napisala na RR? user posted image


na rr mogoče glih ne....pač pa na FB.....preko mobilnega omrežja....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 15:43:29   
luan
Da se še jaz razpišem.Moj gospod tudi po službi hodi na kakšen pirček s kolegi je pa res, da ima službo samo popoldne in se mu konča neklje okoli 23 ureuser posted image .Tako, da ga med tednom ni nikoli doma prej kot okoli polnoči.Načeloma vsako soboto ima tekmo in po tekmi ga vedno pijejo in športajo tudi do jutranjih ur.Nekajkrat je bil zaradi tega ogenj v strehi pa ni bilo haska.Tako, da sem že zgodaj odnehala in se nehala sekirat zaradi tega.
Jaz si privoščim izhod 2-3 x na leto in potem mora tako moj ene dva dni skrbet zame, ker sem čist fuč.Zadnje leto res ni bilo tako, ker sem bila noseča in še nekaj mesecev ne bom šla športat, ker je mali star šele en mesec.
Je pa res, da je imel moj še prej navado, da je šel zvečer ob šestih samo na eno kavico ali pivo, pa je prišel domov drugi dan dopoldne.Dokler ni to storil en dan pred odhodom na morje, sem ga zjutraj budila in ga prosila da naj spakira, da bomo šli on pa je samo neke čudne zvoke spuščal iz postelje.Sem mu zagrozila, da bova šla z malim sama, se je pa samo nasmejal.In sem ruknila malega v avto in sva šla.Šele proti večeru sem imela prvi klic, pa še takrat ni verjel da sva midva res na morju.Seveda je hotel, da ga prideva iskat, pa ni šans, vlak je odpeljal.Tako, da ga je kolega naslednji dan pripeljal dol.Od takrat se je malo umiriluser posted image .

Kar se varanja tiče, menim da smo vsi krvavi pod kožo in za nobenega nebi dala roke v ogenj tudi zase ne.Ali bi mu oprostila?, bi, kako vem?, sem mu že.Sem pa tudi takrat mu povedala, da ko se bo to zgodilo meni, če se kdaj bo, da tudi pisne ne.In ko je bil v moji koži je videl, da zadeva z druge perspektive ni tako rožnata.
Podpiram pa teorijo, da je bolje da si sama dva poveva kot , da vsa ulica govori.Roko na srce, pa sluvajte me če hočte, menim da v 21. stoletju ni monogamije za vse življenje.Živimo prehiter tempo življenja.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 15:47:42   
Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Pri nas je pa tko, da gre 1x na teden do jutranjih ur in potem se vsaj 1x zvecer na pijaco s prjatli.
Ma dejte mi povedar zakaj hodi 40letni moski v nocne klube?

kaj praviš,a?user posted image

men ni normalno tole, res ne, pa šen oseča si, malega otroka imaš, verjetno si za vse sama, on se pa goni okol.


O moj boh, barika, kakšne zaključke so sposobni nekateri narediti iz dveh, treh odstavkov user posted image

---------------
Se strinjam.
Ma, prave barakude ste ene, res user posted image ! Ženska zastavi temo, potem pa take ekspertke, ki imajo same (po vsej verjetnosti) razsut life, modrujejo do konca!
Pa daj, LD, sama se stokrat važiš tu gor kako se ga nacediš, tu pa razlagaš, le kako je mogla pustit otroka z očetom pijancem user posted image ?!

Rogljiček- to, kar počne tvoj tip, ni ok in ni sprejemljivo! Jasno je, da mu nekaj manjka oz ima problem- lahko tudi drugo žensko (med drugim).
Pogovori se (ali mu napiši pismo, če ti ne da možnosti normalnega dialoga) in mu daj nek določen čas (koliko, je odvisno od tebe- po moje je 3 mesece dokaj realna doba), da "pride k sebi"- (oz čas, da se poglobi vase, pošteka kaj ga muči in zadevo uredi sam s sabo). Razloži mu, kaj pričakuješ od njega in da ne pristaneš na manj; sama pa si uredi prioritete in zahteve.
V tem času mu ne oponašaj izhodov, oz ničesar, kar te moti. Pusti ga, da sam pride do tega ali še želi biti tvoj enakovredni partner- stvari se izkristalizirajo, ko jim pustimo teči svojo pot.
Upam, da se ti stvari uredijo, kot si boš zamislila user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 16:03:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?