|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 20:46:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:49:13   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Odklop od česa? Če se doma dobro počutiš in če ti je biti s svojimi užitek, ne potrebuješ odklopa ker ti je ravno to odklop od ostalih stvari.

Torej se smemo ljudje dobro počutiti samo doma, z družino, drugje in z drugimi pa ne? Vsaj jaz tole tako razumem.


Dovolj je, če razumeš in sprejemaš, da obstajajo tudi taki ljudje.
Več ne pričakujem.

In če že drezaš - ne, ni nujno, da se smete samo doma dobro počutiti, zaradi mene lahko počnete kar vam paše dokler se vaš balon ne dotakne mojega.
Se mi pa smilite, ker tega občutka ne poznate. Ker je fantastičen.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:49:45   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Odklop od česa? Če se doma dobro počutiš in če ti je biti s svojimi užitek, ne potrebuješ odklopa ker ti je ravno to odklop od ostalih stvari.

Torej se smemo ljudje dobro počutiti samo doma, z družino, drugje in z drugimi pa ne? Vsaj jaz tole tako razumem.


Ne, sploh ne. Lahko se filaš z družbo, z ljudmi. Vendar bi ti morala ne glede na vse biti družina varen pristan, ki ti je na prvem mestu v lajfu. Sicer si ubežnik pred lastnim življenjem. Nekdo ki ne uživa (dovolj) sam s sabo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 20:50:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 20:52:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:53:04   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Gina
Sicer si ubežnik pred lastnim življenjem. Nekdo ki ne uživa (dovolj) sam s sabo.


In potem so vsi prazniki muka in ena sama depresivnost.

IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada
In imajo malenkost viška denarja, da lahko financirajo še ljubico? user posted image Je*enti, grem preverit, kaj počne moj mož. Ima 12-urni delavnik (vsaj tako pravi). user posted image


Napisala sem "služba preko odmerjenega urnika", obstajajo tudi službe z neenakomerno razporejenim delovnim časom.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:54:39   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Preden pa začnem razmišljati o tem, ali sem usmiljenja vredna, ker se rada zabavam tudi še kje drugje, kakor doma in tudi še s kom drugim, kakor z možem in otrokoma, pa enostavno moram vprašati - katerega občutka naj ne bi poznala?


Da je o oslovi senci debatirat brez smisla so ugotovili že stoletja nazaj.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   [Brisano sporočilo]
27.12.2009 20:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:55:45   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

jah nč morm komentirat neke izjave pač...da vaši možje-partnerji ne hodjo ven niti na kavo po službi, kaj a pol so copate, ker jim ne pustite al zakaj ne grejo to se mi zdi mal čudno no...in vam se tud ne da it, ker mate otroke doma...ja in a zdj se je pa lajf ustavu, ker imate družine...kako zanimiva življenja imate nekatere res...
zato vas nekaj vprašam, kaj bi pa naredile, če bi šel partner po službi oz med službo na kosilo s stranko (Ž)??? A bi ga pred vrata dale al kako? Kje pa živite?


mojmu (oz. nama) je bolj pomemben čas, ki ga preživi z otrokoma, ne pije(ma) alkohola, ljudi, ki pijejo alkohol ne razume (tudi jaz ne vidim, v čem je fora, da je treba it po službi v gostilno??user posted image )


(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:57:43   
eternety
Moj ne pije in ne hodi ven (mislim diskoteke, klubi ipd.). 

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 20:57:47   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

IZVIRNO SPOROČILO: bumerang
Napisala sem "služba preko odmerjenega urnika", obstajajo tudi službe z neenakomerno razporejenim delovnim časom.

No, ja, ampak jaz vseeno lahko začnem zganjati ljubosumje, ker je 12 ur dnevno z luštno, mlado, prsato sodelavko, ki nima nobenih obveznosti, a ne? user posted image


To veš samo ti, jaz ti tega zagotovo ne morem povedat.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 21:00:43   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Moj ne pije in ne hodi ven (mislim diskoteke, klubi ipd.). 


najina dva sta čudna in ne pašeta v to družbo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 21:15:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: barika
IZVIRNO SPOROČILO: eternety

Moj ne pije in ne hodi ven (mislim diskoteke, klubi ipd.).


najina dva sta čudna in ne pašeta v to družbo user posted image user posted image user posted image user posted image


moj mož tud ne. pa je 3000km stran od nas atm. sicer se druži s folkom, samo ne ponoči in ne pije alkota. zgleda se eni drugač "odklapljajo" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 21:15:31   
Majuska

IZVIRNO SPOROČILO: Gina


Meni se zdi, da bolj slabo ljudi poznaš. Ljudje smo različni. Eni se filajo z družbo, drugi pa s samoto. Ene ljudi konstantna druženja izčrpajo, jim energijo vzamejo, drugi ljudje se ob tem filajo. Kako ne moreš razumet tega? Moj gre lahko kamor hoče, tudi dostikrat gre, ampak ne zvečer in nikakor ne v družbi z alkotom. Enako je z mano. In nama to ustreza. Pa ne ker bi kdo od naju koga omejeval, ampak ker naju to zadovoljuje, osrečuje in nama je fajn, da imava svoj mir, svobodo, in sva srečna z njo, ne rabiva zunanjega sveta v tako velikem obsegu, kot rabite nekateri drugi za svojo srečo. Moj je recimo tudi ogromno časa v službi, ap me to ne moti. Tudi otroci so meni sreča. In ja, zanimivo mi je tako življenje. Če bi mogla, bi bila ves čas doma, oz. bi se posvetila družini, ne bi službe furala zraven. Matr, kako čudni tipi obstajajo na tem svetu, a ne?! Kako sploh lahko tako živijo, pa nimajo občutka, da se čemu odpovedujejo? Celo obratno. Vsakič ko moram nekam iti, se moram psihično pripravit, da mi bo tam fajn, se težko spravim od doma (in okolice doma). Tu mi je zanesljivo luštno, tam pa morda ja, morda ne.




Spadam med tiste, ki rabijo oboje. Odkar imava otročka, mi zelo paše preživeti vsaj pol dneva v samoti. Drugič mi paše iti ven s prijateljicami, da imam malce odklopa od vsakdanjih obveznosti.

Sicer pa moj ne hodi veliko ven. Včasih gre s sodelavci v petek po šihtu na kofi, ene 4x letno s kakim kolegom na pijačo. Pije ne, zaradi diete. In je zapečkar, celo bolj kot jaz user posted image

Sama sem bolj družaben človek, mi paše biti v družbi, bolj kot on me omejuje finančno stanje user posted image kregava se pa okoli tega ne, sva dovolj tolerantna en do drugega.

Vara me sigurno ne, ker je preveč doma.

Jaz o varanju ne razmišljam, nimam ne časa, ne energije. Predvsem pa dvomim, da obstaja kdo, ki bi v meni vzbudil tolikšno skušnjavo, da bi zaradi tega zavrgla spoštovanje, ki ga imam do družine in partnerja.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 22:05:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: slomak

jah nč morm komentirat neke izjave pač...da vaši možje-partnerji ne hodjo ven niti na kavo po službi, kaj a pol so copate, ker jim ne pustite al zakaj ne grejo to se mi zdi mal čudno no...in vam se tud ne da it, ker mate otroke doma...ja in a zdj se je pa lajf ustavu, ker imate družine...kako zanimiva življenja imate nekatere res...
zato vas nekaj vprašam, kaj bi pa naredile, če bi šel partner po službi oz med službo na kosilo s stranko (Ž)??? A bi ga pred vrata dale al kako? Kje pa živite?


slomak...ne ločiš mrkve od kukuruza...sicer pa sta ti bumerang in gina že napisale...tako, da ne bom ponavljala.

bi pa samo odgovorila na tvoje odebeljeno vprašanje...

torej...moj je bil danes na zelo ozkem prostoru 12 ur z eno osebo Ž sporla....tudi dotaknila sta se najverjetneje nekajkrat...šla na fino kosilo, dvakrat na kavo...
včasih tudi noč preživi na enak način s kakšno žensko....
in kaj naj zdaj...? se fentam? in ne, zaradi tega ga ne mislim dati pred vrata. ker se vedno znova prikaže na njih in noče od doma...

jaz živim v enih rovtah. pa ti?




_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 22:21:31   
glugluglu
rogljicek, to kar tvoj dela res ni normalno, za nikamor, ampak glede na vse kar si opisala je res lahko samo prehodno obdobje v katerem se mu je malo strgalo, odpulilo. Držim pesti, da ga bo kmalu minilouser posted image in, da spet zaživite kot srečna družina!user posted image



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: partnerji in nights out
27.12.2009 22:38:36   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

IZVIRNO SPOROČILO: slomak

jah nč morm komentirat neke izjave pač...da vaši možje-partnerji ne hodjo ven niti na kavo po službi, kaj a pol so copate, ker jim ne pustite al zakaj ne grejo punce so večinoma napisale, da njihovim moškim ni do tega in ne da jih one ne pustijo na kavo. to se mi zdi mal čudno no...in vam se tud ne da it, ker mate otroke doma...ja in a zdj se je pa lajf ustavu, ker imate družine stara, zdej se je šele začelo. Se pravi, če ne greš vsak dan na kavo ali pir po službi, se ti je lajf ustavu? hudooo...kako zanimiva življenja imate nekatere res...
zato vas nekaj vprašam, kaj bi pa naredile, če bi šel partner po službi oz med službo na kosilo s stranko (Ž)??? A bi ga pred vrata dale al kako? Kje pa živite?


No, do zdaj sem vas samo brala ampak tole je pa že too much. Copate? Pa saj nisi resna. Kaj ste pa potem vi? Bedni brezdomci s še bolj bednim življenjem?

A kje živimo?
V hiši, kjer se vsi dobro počutimo, z ljudmi, s katerimi se počutimo odlično, in živimo življenje, pred katerim nam ni potrebno nikamor bežat. Ne v službo ne v družbo.

Meni bi se življenje hudo sfižilo, če bi morala hodit naokoli, in ja, svoje življenje imam za veliko bolj zanimivo kot če bi živela življenje kot ga opisuješ ti.
Hudo se mi smiliš!

Moj mož komaj čaka, da pride domov po službi in poje kosilo- ter najpomembneje, da se polupčka in stisne k svojima princesama. user posted image

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 9:22:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 168
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 9:24:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 9:34:55   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: rogljicek

Pri nas je pa tko, da gre 1x na teden do jutranjih ur in potem se vsaj 1x zvecer na pijaco s prjatli.
Ma dejte mi povedar zakaj hodi 40letni moski v nocne klube?


ker je potreben...zabave, sprostitve, pa mogoče še česa drugega. Doma pa tega ne dobi.
Pa še denarja ima preveč.

< Sporočilo je popravil kasso -- 28.12.2009 9:35:19 >

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 9:38:22   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 9:57:25   
bumerang
IZVIRNO SPOROČILO: Lisička Dada

Žebljica na glavo (al' kako se že temu reče).


Opa, opa, tak lingvističen spodrsljaj. user posted image


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 9:58:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bumerang)
  Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: partnerji in nights out
28.12.2009 10:02:01   
Anonimen
7 strani!!!!
ne da se mi brat!user posted image
do kje ste prisle?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 174
   [Brisano sporočilo]
28.12.2009 10:02:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?