|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 7:42:11   
gajka
Jaz imam letnik 2008. In me je tisto tresenje ves čas motilo, ampak ga nisem dala na servis, ker je bil res non stop v uporabi. Zdaj pa se malo prah na njemu nabira, ker čakamo novega člana in ga imajo pisan čas poservisirat. Ja, še danes mislim, da sem dala več kot dovolj za voziček, da bi moral lepo funkcionirat. Ker je res to edini razlog, zakaj bi se mogoče odločila za kak drug voziček.


< Sporočilo je popravil gajka -- 4.3.2010 7:48:36 >

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 10:03:03   
_Tinaa_
Googica: ja, seveda bi me motilo, če bi bilo tako moteče...zato pa sprašujem, ker razmišljam o nakupu PPGT3...ampak kolikor sem gledala po forumih se čisto pri vsakem vozičku najde neka stvar, ki lastnike vozička moti...tako, da ne vem a je sploh kakšen voz, ki bi 100% izpolnjeval naša pričakovanja.se mi zdi, že če sama sebe pogledam, da že kar malo preveč kompliciramo pri izbiri "najboljšega" vozička...po vsej verjetnosti, ker me je strah, da bom vrgla stran denar user posted image ...upam, da je moj strah nepotreben in da bo PP GT3 izplonil moja pričakovanja...

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 10:38:22   
googica
_Tinaa__ ne, voziček je ZAKON! ga ne zamenjam za nič na svetu. edina pomankljivost je ta ropotanje, ampak če je to pri vseh modelih, ni panike.. ampak če je to samo pri našem vozičku, bi šli na servis in bi nam popravli zadevo..
tko da voziček je vseeno nezamenljiv in neprimerljiv z ostalimi na slovenskem trgu, sm tud js nardila celo znanost z vozički. ampak priporočam da probate, če gre v avto še pred nakupom.. mi mamo pikasoja, smo mislil da bo šlo brez problema, pa ni tolk simpl.. mislm, sej gre cel noter, ampak morš kolo postran obrnit in dat ročaj v najvišji položaj..

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 14:06:33   
Želvi
Googica, jaz se na tvojem mestu ne bi pustila tako hitro odgnati iz servisa. Po mojem mnenju pri vašem vozičku res nekaj ni vredu in to jaz bi vsekakor zahtevala odpravo te težave, ker konec koncev je voziček res eden najboljših (za nas brez dvoma najboljši user posted image ) in si take pomankljivosti, da bi vsi vozički GT3 imeli ta "standard", da bi na veliko ropotali, PP preprosto ne more privoščiti. Moje mnenje je pač tako, da se te v servisu želijo na hitro znebiti, poleg tega pa imaš tako ali tako še verjetno garancijo in naj ti jo upoštevajo. No to je vsaj moje mnenje user posted image

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 15:05:24   
googica
ja.. sej zato pa skos težim tuki gor :).. bi rabla kekšno sovaščanko k ma ppgt3 letošnjega prosit da mi da za probat.. hm.. gam a kšna iz grosuplja :)

(odgovor članu Želvi)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: GT3 Peg perego...
4.3.2010 20:27:38   
PC Baby
Nam je pa počla zračnica (se je en kos stekla zaril v gumo) in sem klicala na servis v trzin, da bi kupla novo. Ker jih trenutno nimajo na zalogi za GT3, so mi dali celo novo kolo - zastonj. Svašta.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: GT3 Peg perego...
8.3.2010 20:08:55   
googica
no, mi smo pogruntal zakaj ropota.. in sicer zato, ker je naš tamal zdej v vozičku ves čas v ležečem položaju, zato je najtežji del telesa malo bolj pri zadnih kolesih, sprednje pa je manj obremenjeno.. ko bo mali sedel, se ne bo nič slišalouser posted image
tako da zdej ko sem pogruntala kaj je fora, morm rečt, da vozička ne dam, sm kr mal zalubljena v njega, ker je res SUPER.. močno priporočam nakup..

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: GT3 Peg perego...
8.3.2010 21:58:23   
_Tinaa_
user posted image Googica si me potolažila s to informacijo user posted image ... Tak da zdj pa gremo še sam v TRGOVINO po GT3 in počakamo na maj user posted image

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: GT3 Peg perego...
9.3.2010 7:58:53   
googica
no super.. res ne boš razočarana :)

(odgovor članu _Tinaa_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: GT3 Peg perego...
9.3.2010 21:30:11   
DanijelaNeli
Eni RR-ovki sem obljubila,da ji sporočim ceno v Italiji.Tako je...sam voziček brez zimske vreče je 409 evrov.Pri nas je 465 z vrečo in dežno prevleko.

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: GT3 Peg perego...
24.7.2010 15:06:00   
Pupa83
mene pa zanima, če katera proda vozičej peg perego gt3 (samo športni el, brez košare)?

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: GT3 Peg perego...
5.8.2010 23:02:10   
googica
pupa mislim da boš težko našla koga ki bo prodal to mašino. js ga ne dam od sebe do zadnjega otročka, ker je res super :)

(odgovor članu Pupa83)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: GT3 Peg perego...
31.8.2010 1:13:58   
*Soncnica*
Jaz prodam ta voziček, ker ga ne potrebujemo več. GT3 športni del, lupinico in vso opremo ki spada zraven. Rdeče siva kombinacija, zelo lep. 040 658-802

(odgovor članu googica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: GT3 Peg perego...
12.10.2010 22:15:23   
tamy82
Živijo punce!

Mi tudi gledamo ta voziček, pa mi je res ful všeč tale bež iz nove kolekcije 2011. Ampak je zaenkrat še kar drag. user posted image A ma katera kakšno informacijo kje bi se ga dalo dobit najceneje ... mogoče kje v Italiji? Ali pa mogoče v predbožičnem času ...? Vsaka informacija je dobrodošla user posted image

(odgovor članu *Soncnica*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 8:51:30   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: tamy82

Živijo punce!

Mi tudi gledamo ta voziček, pa mi je res ful všeč tale bež iz nove kolekcije 2011. Ampak je zaenkrat še kar drag. user posted image A ma katera kakšno informacijo kje bi se ga dalo dobit najceneje ... mogoče kje v Italiji? Ali pa mogoče v predbožičnem času ...? Vsaka informacija je dobrodošla user posted image



Meni barva takrat sicer ni bila pomembna in sem 3 leta nazaj kupila "lansko" kolekcijo in je bil 369eur, samo športni del.  Malo glej na strani od uvoznika Mami (občasno imajo take akcije). Košare imajo rabljene na bolhi. Jaz sem svojo glih zdaj dala v najem. Drugače pa je meni voziček zakon, že s tadrugim otrokom sva praktično vsak dan na Rožniku, tako da je že malo utrujen.user posted image  Ima pa zame dve pomanjkljivosti- gume (plašči) so ful tanki, glede na to, da je kao terenski voziček in posledično vsaj meni kar dostikrat poči zračnica (ampak imajo rezervne v vsaki kolesarski trgovini in ni noben problem zamenjat) in voziček je, ko je zložen, ogromen in tudi težak. Mi imamo picasoja, noter gre sicer bp, ampak prtljažnik je poln, tako da kak dopust in to- imamo še marelo. Jaz ga uporabljam za sprehode, grem peš od doma, če bi imela namen ga skoz v avto in ven dajat pa po štengah nosit, ni šans da ga kupim.

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 9:01:24   
DanijelaNeli
Pozdravljeni!
Jaz sem letos julija kupila GT3-ja in sicer oranžne barve.Pri slovenskem zastopniku PP.Dala sem 465€ za športni del.Košaro sem si sposodila.

Pred tem sem celo študijo teh vozičkov naredila in sicer,kje so najcenejši.Ker živim blizu Italije,sem gledala tudi na njihov trg.
Povem ti,da tudi Italijani hodijo k nam kupovat Peg Perego vozičke,ker se pri njih sploh ne splača več.
Najcenejši je bil v eni trgovini v Trbižu,športni del z zimsko vrečo 409€.Se pravi pri nas je toliko brez davka.


(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 10:16:11   
zaljubljena23
Tamy, mogoče greš pokukat v Ita, nekatri full govorijo, da se splača...Sama sem čist na drugem koncu Slo in če si računam stroške poti, ne bi prihranila kaj veliko..Tako, da ga bova midva vzela kar pri nas...Predbožična znižanja, hja težko rečem, tale GT3 se redkokdaj najde v kakšni akciji oz klubu, ravno prejšni mesec sem iskala kakšno staro kolekcijo, ker so bile v BC-ju znižane mislim da 20% pa so bili žal vsi razprodani, samo tisti razstavljeni po trgovinah..
Popusti na strani od uvoznika...Prejšnji mesec so imeli ravno enodnevni popust in ravno tisti dan so spletno ceno vozičkov dvignili tako da nisi prišparal veliko...Imaš pa v BC-ju 10% popust na gotovino v obliki bonov oziroma 7% popust, če se ne odločiš, da vzameš bone (pa še zneski se ti nabirajo in po 6 mesecih spet dobiš popust v obliki bona), kar je definitivno ceneje kot pri uvozniku, kjer ti nudijo samo 5% popust..Vglavnem midva ga bova vzela kar v BC-ju


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 10:24:24   
tamy82
Punce hvala vam za vse informacije! user posted image
Kolikor sem zdaj gledala je čisto povsod ista cena (mami, soncek, kockeshop), tako da je očitno vsaj zdaj cena po celo Slo ista cena za prav to kolekcijo. Bom še malo počakala, ker se mi še ne mudi tako zelo, ker mam rok začetek februarja.
Sicer pa živim blizu Ita meje, tako da bom mogoče šla pogledat tudi tja, če bom že imela kakšno pot tja dol.
Nameravam pa potem ta voziček (če ga bom že kupila) obdržati še za naslednjega otroka, tako da vsaj malo upravičim ta visok strošek user posted image

Gre pa za tale model:
http://peg-perego.si/si/gt3-modularni-sistem-fantasy-beige-i7896.shtml


< Sporočilo je popravil tamy82 -- 13.10.2010 10:25:26 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 11:03:25   
piko12
Ena opcija je še, da imajo v BC, ko je festival nakupov in zabave akcijo, da za vsakih 50 eur dobiš bon za 10eur. Samo ne vem, če za vse ali samo za tiste, ki so na zalogi. Kolegica je lani maxicosi muro tako kupila, pa kar fajn prišparala.

(odgovor članu tamy82)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: GT3 Peg perego...
13.10.2010 16:42:59   
zaljubljena23
tammy, midva se tudi odločava med tole bež in zeleno barvo..še se nisva fiksno odločilauser posted image user posted image

piko, mislim da velja samo za izdelke na zalogi...Ker je tole dvodnevna/vikend akcija, voziček pa plačaš takrat, ko ga dobijo v trgovino, če ga ni na zalogi...


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: GT3 Peg perego...
14.10.2010 9:00:14   
DanijelaNeli
V Sloveniji je najcenejši v trgovini PINGO v Celju.
Tukaj imaš link...http://www.trgovina-pingo.si/index.html

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: GT3 Peg perego...
14.10.2010 10:43:23   
zaljubljena23
A veš kakšna je cena?

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: GT3 Peg perego...
31.10.2010 7:25:11   
Mrs.1981
Pozdravljene!
Tudi mi smo nabavili GT3user posted image , rabljenega...
Zanima me, če lahko prevleke oz. vse dele iz blaga, ki so snemljive, operem v pralnem strojuuser posted image ? Da naštimam na ročno pranje....

Hvala že vnaprej, in lep podaljšan vikend vsem, Papa

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: GT3 Peg perego...
31.10.2010 9:34:57   
googica
ja, js sm vse v stroju prala, edin strehice ne. ročno pranje, vse je šlo stran :)

(odgovor članu Mrs.1981)
Neposredna povezava do sporočila: 124
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




noge
Lelly28 RR

Kako uredite dlačice na nogah med poletjem?

grem k kozmetičarki (0%)

brijem doma (29%)

z epilatorjem (29%)

z voskom/ depilacijskimi trakovi doma (14%)

sem šla na trajno odstranitev (7%)

pustim dlake (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!