|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 10:03:34   
emibu
Dobro jutro

Evo mi smo zrihtal očetovstvo,starševski,paket,in pomoč iz občineuser posted image Bravoo jst naš dragi je podpisu obsodbo da je ati tak da zdej če pride kak mal bol črn vn je reku da tut v najbolših firmih pride kdaj kak izdelek z napakouser posted image user posted image user posted image
Pr nas je že vroče za crknt jst nevem kak bom prežvela tole poletje bo treba kam na hladno se mi zdiuser posted image
Zdej pa uživam RR in čokolada njamsuser posted image Moj dragi pa neki izolira prizidek tak da ja rečmo da je kr pridenuser posted image user posted image

vaginalni pregled-tut jst sem ga mela sam prvič in do zdej nč več..
jokanje-hvala bogu je minilo no upajmo usak večer čakam če se bo spet ulilo pa učeri ni blo nčuser posted image user posted image pridna  jst!!!

pucanje-ja jst se strinjam s kati nj dec puca garažo bemo bogeca ne ženska u zadnjem mescu jst komi najino sobo pospravimuser posted image user posted image no bo pa zato v stanovanju več za pucat ampak pustmo to za po poroduuser posted image user posted image

spanje-jaaaa jst tut po kosilu zategnem mal joooi in res tko pašeeeuser posted image user posted image user posted image

katy83-sem vesela da je Timotej tak priden in da tako lepo napredujete, Kar tako naprejuser posted image user posted image

klupko-tut jst nočem da mi not spusti to pa zato ker pol ko se dvignem s postle use ven scurli pa še peče me...heheh travme mislim da se dojenček nebo spomnu atijevga lulčeka usaj jst se ga ne spomnim pa sta vrjetno tut moja mami pa ati kdaj sexala med nosečnostjouser posted image user posted image

sonce opekline- jst sem bela ko mlek hehe in sonce se me zlo težko prime tak da nimam skrbi da bi me kj ožgalo prevečuser posted image

zivepo-midva mama mere 12x14 to se prav okol 170 kvadratov se mi zdi?? + prizidek lasten vhod..
Menjali smo še streho to je pršlo komplet s cigli Tondah pa deksami in use 12 tisoč.. (financiranje:tast)
stene pa to mama iz gipsa Knauf ker drugi naj bi hitrej poču to je pršlo 2000 v merkurju s profili ured
elektrika smo kupli sam kable ker je električar moj ati in njegov dedo. voda,centralna-spet okol 2000 eur s tem da mamo v kopalnici talno.. pa ful stvari še pride izolacija (tervol)sma dobila za pol cene, pa po tleh boma imela laminat(600 eur) razen jedilnica pod mizo in pa stopnišče bo brušen marmor(še zbiramo barvo cca. 600 eur)
pohištvo večinoma iz lesnine razen miza stoli..sm še kj spustila?user posted image user posted image user posted image use skupi sma do zdej zapravla mislim da okol 6 al 7 tisoč...Za usak so neka odstopanja (navzgor) aja spustila sem še okna in vrata mamo pa neki okn še od prej neki smo pa zdej prebil torej: vrata za na teraso drsna,dva poševna okna,eno strešno (velux),vhodna vrata (cca 3000 eur) slabo ti rata u glavnem,mamo pa hvala bogu material in use kuplenotak da sam še delamo..edino notranje vrate še falijouser posted image user posted image user posted image Use je dragooooooooo

izcedek-tut jst ga mam,gost rumen,še čudn vonj se mi zdiuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 10:26:40   
Sky3
Dobro jutrooo!
evo, da se še jst mal javim. lihkar sm prišla s prvega CTGja. mali je bil lenušček in je večinoma sladko pančal (je mamico zbrcu takoj zjutri in se mu očitno potem ni več dalo user posted image ), je pa vmes lih toliko pomigal, da je bila G zadovoljna. je reaktiven in tudi utrip ima čist ok. mi je pa predlagala, da naj drugič pred CTGjem pojem mičken bolj konkreten zajtrk in ne samo pol banane - da je potem pregled uspešnejši.
tudi sicer sva oba videt zdrava, izvidi vode ponovno BP, me je pa danes pregledala tudi vaginalno in povedala, da sm še zaprta in da bo verjetno mali še mal se pocartu v varnem okolju. tudi izcedka nobenega, kar je pohvalno.
naslednji CTG imam 11.05., do takrat nekje je rekla, da naj bi mali še zdržal v trebuščku. user posted image

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 10:32:17   
m_o_i
iii, tole moram delit z vami:

vceraj je mojemu njihova cistilka povedala, da bom jaz rodila na zacetku junija user posted image  (ja, to mi se manjkauser posted image )
ker je takole: fantki so radi z mamicami in zato se radi rodijo cez rok, punckam se pa k atijem mudi in se zato rojevajo pred rokomuser posted image

no, da boste vedle, kak in kaj to gre user posted image user posted image  (skoda, da me ni blo tam, bi jo vprasala, kak je pa s tistimi bebikami, ki se rodijo prezgodaj; kolko so meni te stvari znane, se je ze tudi kak mulc rodil pred rokomuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 10:34:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu emibu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 10:58:40   
klupko
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
(skoda, da me ni blo tam, bi jo vprasala, kak je pa s tistimi bebikami, ki se rodijo prezgodaj; kolko so meni te stvari znane, se je ze tudi kak mulc rodil pred rokomuser posted image )


Najbrž so mamicam podivjali hormoni med nosečnostjo in so ble preveč tečne, tko da se  tamali odločijo da je bolj pametno it vn kokr bit 24ur pod takim stresom. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 11:06:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu klupko)
  Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 11:08:30   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

fantki so radi z mamicami in zato se radi rodijo cez rok, punckam se pa k atijem mudi in se zato rojevajo pred rokomuser posted image

Pol je bil naš Žiga fenomen - 10 dni pred rokom user posted image .

Ej babe, sem ravno iz čistilnice - skor me je rukel - 1 debela zimska jakna in 1 moška obleka - 25€!!! Kaj so ubrisani!? Sem misla, da sem kej novga kupla, ne samo v čistilnico dala user posted image .

Sicer pa pr nas vse po starem. Edin mulc je dons od doma do vrtca tulil, ker ni hotu peš user posted image . Mladenič bi se z avto peljal.... Upam, da se je v vrtcu potolažil - se ful slabo počutim, če ga zjutraj v solzah oddam user posted image . No ja, h sreči je to malokrat. Bom morala mal prej po njega, da se mu odkupim user posted image . Zdej grem pa spucat, skuhat in speglat. Pa pa


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 11:10:06   
emibu
zivepo- 50 jurjev mata več kot dovolj resno...sj se nabere sam tok pa spet ne ne ga sratuser posted image to že hišo postavtauser posted image
ja use stene mama gips razen v kuhinji kjer bodo omarice tam je zidano,gips sma tut midva misnla ampak preveč pacanja,pa še na eni strani se ti dela zob pri siporeksu in morš pol eno stran še v gips oblečt al pa ometat kar pride pa dražje kot da sam namontiraš gips..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 11:10:06   
barvar
Ha,ha,... To o prenošenosti pa je dobra fora, ni kaj user posted image user posted image user posted image . Sem bila malo zunaj na sončku, pa je prevroče in sem se raje skrila v stanovanje user posted image .
Emibu bravo za papirje user posted image user posted image user posted image . Moj si je obsodbo podpisal že pred dvema letoma, ko se je poročil z mano, tako da zdaj mora sprejet vsako dete, ki ga jaz rodim user posted image .
Živepo vidva sta pa kot zgleda v elementu in že prenavljata. Jaz ti povem samo to, da sva midva proračun kar krepko presegla! Za točno vsoto moram pa mojega vprašat.
Grem še eno rundo perila obesit, pol bi pa mogla še svojo omaro pospravit, pa se mi ne da user posted image .


_____________________________

Pa je prišel! Najin Maj - 6.5.2010

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 11:34:02   
Angel_Tian
Lepo pozdravljene čvekice,
sem vas prišla malo spet pogledat. Z mojim sva zemljo in rože že nabavla, zdaj pa je moj šel avto oprat in posesat. Jaz sem se pa lotla pranja in pospravljanja garderobe, ampak še prej ste pa ve na seznamu user posted image

sabri - upam, da bo mala čim prej spet ok, da se bosta lahko cartale.

katy - eeeeeeehjej no, škoda da se nista ustavila s tvojim vsaj na kak sok. Jaz sem pa še vprašala fiško, če sta se zdaj kaj videle. Nisem vedela, da si v Dupleku, sem mislila, da si tudi nekje bolj iz centra. No, se bomo še že kdaj kje našle.

Lepo, da tako uživate mlada družinica user posted image

klupko - jah, kaj pa vem, kaj je bilo. Pač zgleda mora kdaj tudi vse tako čudno bit user posted image user posted image user posted image Glavno, da sem mojega spraznila user posted image

moi - jaz obožujem solato, ampak vedno. Ti si jo pa le privošči zdaj, če ti tako paše user posted image

user posted image user posted image user posted image ja, grelec stekleničk mora bit za uboge in zaspane atije user posted image

teja k - tak se dela ja, uživanje zunaj na ležalniku user posted image user posted image user posted image Mi smo včeraj popoldne mojim neke tlakovce tovorli s prikolico iz trgovine. Dragi in tamali sta potem šla travo na parcelo pokosit (jo je čisto eno malenkost, ker je ostalo vse še samo zemlja). Potem pa smo se še z enim makedoncem, ki je tam sosed, dogovorili, da bo prišel kopat zemljo in škarpo pozidat, ker če bomo mojega čakali, ne bo še 10 let narejeno. Oni pa je brez službe in je tak iz te gradbene stroke, tako da je bil celi veseli, da bo lahko delal. Mu pa vsako delo prav pride, četudi ne zasluži veliko, ker ima 4 otroke. No, vsi bomo zmagali user posted image

zivepo
- midva nisva dvigovala mansarde, ker to je bilo že narejeno, tudi napeljave so bile že gor. Midva sva pal mogla samo opremit, zbelit, pa v kopalnici vse položit, ker tu je bilo pa vse čisto surovo. Strešnih oken bi se jaz drugače izogibala, bi raje dala narest kukerle. Pa če bi bila možnost, bi seveda imela tudi lasten vhod ali pa vsaj tako pregrajeno stopnišče, da ne bi rabla vsakič tašče videt, ko stopim v hišo.

S cenami ti zdajle na pamet težko pomagam, bi mogla it kr malo kake račune skupaj poiskat. Samo saj pravim, tukaj pri nama ni bilo zidanja, ne morem ti pa cifer s parcele povedat, ker tam te pa lahko strah postane user posted image user posted image

san - iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, krasno user posted image user posted image Uživajte na svojem, vam res privoščim.

biba - tole pri vama pa ni nobeno kreganje user posted image user posted image user posted image če imaš tak fini monolog.

Brcanje pa mislim, da je čisto normalno, da manj čutiš, ko si bolj aktivna. Takrat se nekak gibi ne zaznajo tako - pri meni je isto.

j.b. - user posted image user posted image user posted image za rožice in fotoaparat. Slikanje v bolnici je nekak že "obvezno" postalo user posted image

barvar - berem, da imaš za zajtrk neke čudne mešanice user posted image user posted image

zivepo - kako je kaj z vami za jutri? Sprašujem zato, ker mi gremo gledat dinoje.

erijas - dobrodošla user posted image

emibu
- ti želim, da tudi vidva čim prej odjadrata v svoj prizidek.

sky - user posted image user posted image za uspešen ctg in pregled.

moi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Zdaj si pa res lahko srečna, da boš že junija rodila in ne šele decembra user posted image user posted image

kati - nikoli nič ne dam v čistilnico, tako da niti približno ne poznam cen. Se mi zdi pa tehle 25 € ogromno user posted image

Takle, malo sem vas preletela, zdaj se morem pa pospravljanja lotit, ker se mi moj že smeji, ker zabušavam user posted image user posted image user posted image






_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 11:40:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barvar)
  Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 11:54:49   
j.b.
IZVIRNO SPOROČILO: emibu

zivepo- 50 jurjev mata več kot dovolj resno...sj se nabere sam tok pa spet ne ne ga sratuser posted image to že hišo postavtauser posted image




Hmmmm ...  Nevem če bi se strinajala s tabo, namreč vem da take stvari koštajo ulala dnarauser posted image Sicer pa po mojih izkušnjah tist cegu pa cement za zidanje še najmanj košta. Drago pride pohištvo, še posebej kuhna, kopalnica. Pa tudi cene za okna in vrata, ploščice, tla, centralna, štromar in ostalo ... niso zanemarljiva. In pol se izkaže še pouhn stvari na katere še pomisliš ne ... Ful drago je pa tudi delo. Za eno streho lahko (če ti pride ekipa) samo delo računajo cca 4.000 euruser posted image user posted image user posted image ali več ali manj. Zamudijo se pa dva dni ...user posted image   Mislim da je zlo odvisno od tega kolk bosta imela "domačih" delavcev.
Tak da, zivepo, moje mnenje je, bulš da planirata več, pa pol mogoče po sreči zapravita manjuser posted image user posted image user posted image
Nevem no, lahk da se motim, nisem šla seštevat računov, ampak ko sva midva prenavljala, vem da se je znesek na računu kr korenito zmanjševaluser posted image . S tem da je vse zidal in pokladal in montiral itd. (razen centralne) kar moj dec z mojo in včasih bratovo pomočjo user posted image . Ampak midva sva prenavljala, ni isto - košta pa glih takuser posted image

Drgač pa ... rošce so u teglnih, zdej pa južno, bojo dunajci dns - mmm ...user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil j.b. -- 30.4.2010 11:59:25 >

(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 12:16:14   
Mubi
živjo, spet se vam javlam, da mal pokomentiram in se vam pridružim user posted image

Aninchy ja, meni je moj za novo leto kupil majico moj moj user posted image v trgovini popek in sva zraven dobila nalepko nosečka v avtu user posted image Tko da jest sm se nekaj časa vozila z njo, ma šoferji za mano niso bli zato nič kaj manj nestrpni kot sicer user posted image Zdej sva pa zamenjala avto - prej sva imela coupe-ja, pa nebi blo placa za user posted image , tko da sva ostala brez nalepke, bi pa rada imela tablico oz. obesek z napisom otrok v avtu. v slovenskem jeziku, ker mi lepše zgleda user posted image Praviš da se jo dobi v baby centru?
Zadnič sem v leclercu videla hello kitti plišasto "igračko", vendar za pripopati za na šipo in ji je na trebuhu pisalo otrok v avtu user posted image user posted image Luštna zadevica, bi jo takoj vzela, saj je lepše videti kot tist plastičen obesek, vendar se nisem odločla zanjo, ker bomo imeli sinčka, in bi imela kaj bolj nevtralnega za obesek..... je mogoče katera kaj takega zasledila kje user posted image user posted image user posted image

klupko tud jest sem imela te probleme, že par mesecev nazaj. izcedek in vse me je srbelo, nisem vedla zakaj.....potem sem prišla na idejo, da je mogoče kriv mehčalec..... Ker pa brez mehčalca si ne predstavljam pranja user posted image od takrat naprej na spodnjem perilu vsakodnevno uporabljam dnevne vložke, tako da nisem v direktnem stiku s hlačkami user posted image Drugače pa sedaj v zadnjem mesecu je večji izcedek nekaj povsem normalnega pri nas user posted image .

biba ko smo user posted image aktivne naj bi user posted image bili mirni. tako je, saj naj bi uživali v "gibanju" ko čutijo da hodiš in se premikaš. ko pa se me umirimo, začnejo oni se prebujati. Pri meni sicer to ravno ne drži, ker je aktiven ko ležim (takrat še posebaj), ko sedim in ko hodim (ni prijetno, saj med hojo brcanje bolj boli). Ko se pa "pripravlja na porod" pa mislim da je miren skoraj cel dan, ne samo ko ti kaj delaš.

Še nekaj me zanima..... Meni so začele zelo otekati noge. in roke. ležim z podloženimi nogami, sedim kolikor se da nič (mi je G svetovala da naj ležim ali stojim, čimmanj sedim) pa ni nič bolje....tudi ko se moj spravi in mi zmasira noge ni nič bolje user posted image Ne vem, očitno ni pomoči za nabiranje te vode. Naj bi se v zadnjem mesecu nič zredila, pa sem pridobila 2novi kili....predvidevam da samo zaradi te nabrane vode user posted image user posted image

(odgovor članu klupko)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 12:22:24   
strelkica
zivepo


Ja res je, pa ne gre nič na dopust, sprememba plana, tako da sem včeraj bila pri njem na pregledu v porodnišnici. Jaz sem mu rekla, da je bolje, da gre po naravni poti, ker tako gre vse hitreje in manj boli kot če je nekaj prisiljeno. Samo tolk me naj pregleda, da vem, da je z njim vse ok, pa tudi če je še 14 dni notri user posted image , ko bo čas bo že šel ven, še nobeden ni notri ostal.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 12:32:25   
Sky3
Mubi na račun vode imam tut jst kr nekej kg plusa. in v zadnjih 2h tednih sm pridobila na teži več kot 1.5 kg, pa sm bila zelo previdna pri hrani, da se ne bi kvazi prenažirala... mi je pa m.sestra pojasnila, da pač voda zastaja in naj še mal potrpim.. da očitno tut ni samo sol kriva (ker se ji izogibam že nekej časa) in da bo že. mal je zoperno, ampak je pa rekla, da bo pa potem toliko bolj luštno, ko bo po porodu toliko hitreje šla voda vn in s tem kg na tehtnici dol user posted image
drgač pa tut men ne pomaga kej dosti počivanje s dvignjenimi nogami. je bolje nekej časa, potem pa spet zatečejo. sm kt ogromen vodni balon.

PS. me je pa dans presenetil moj pritisk - vedno mela nizkega, dans pa namerila 135/90. kera ve, kje je meja za še ok pritisk??

(odgovor članu strelkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 12:47:41   
Mubi
sky joooj sm vesela da nism edina user posted image hehe user posted image tud jest se počutim kot en vodni balonček ja user posted image Ma mene motijo te kile, pa še moja G je tako stroga glede tega, da me zlo nap*** če se zredim 2kili na mesec user posted image Tko da zdele ko imam v torek pregled in bom tja pršla z dvema na novo pridelanima kg me je že kar strah user posted image . se bom zgovarjala na to vodo, saj se "prenajedam" tud jest ne. jem ko sem lačna in to je to. merkam na preveč sladkega, probam čimveč sadja in zelenjave....soli pa itak že tko al tko nimam navade preveč uporabljati v kuhinji, tko da res mi ni jasno....očitno ni vse s soljo povezano tale voda..... ja, ma bo že, upam da bojo šle kile pol tko hitr tud dol kot grejo zdej gor user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 14:00:08   
Meemee

IZVIRNO SPOROČILO: Sky3

PS. me je pa dans presenetil moj pritisk - vedno mela nizkega, dans pa namerila 135/90. kera ve, kje je meja za še ok pritisk??


http://www.ezdravje.com/si/srce/tlak/ user posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 14:02:25   
fiška33
Sky, meja za pritisk je 140/90, mi je predvčerajšnjim rekla, ker namreč, tudi jaz sem kot vodni balon. Meni so ga namerili 117/85. HB, me ne vagajo več user posted image , se pa zelo približujem številki, kjer je spredaj 3user posted image . Sva pa včeraj kupila zelje in je moj malo razrezal liste in sem si jih okol gležnov nadevala, pa ene najlonke čez in sem jih imela za čez noč in se mi zdi, da je malo pomagalo. Zeljni listi naj bi bili proti oteklinam. Tašča je pa tudi za koprivin čaj nekje zvohala, pa še to pijem zdaj. Hehe, mi je dr. na CTG rekla, zakaj se nisem šla k osebnemu pokazat, pa se mi je kar megla pred očmi naredila, ker ne mislim 4 ure tam v čakalnici sedet user posted image . Sem ji rekla, da ta teden bom pa že še zdržala, pa je rekla, da nas v MB pustijo 14 dni čez rok user posted image , preden sprožijo, če je vse OK. Do PDP imam namreč še 4 dni user posted image .
Včeraj sem res malo zapretiravala glede aktivnosti,ampak jaz sem mogla še nekaj rož na grede spravit, zato pa imam danes bolj počitek, poleg pranja, zlaganja, sesanja, rihtanja posode.... hehe user posted image . Noge pa imam, če se le da, podložene, tudi če ležim na kavču, sedim na stolu ... Pa saj osebno me ne moti, bolj zgleda grdo, japank ne dobim gor, zato sem zelo vesela, da sem si zadnjič umislila krokse.
Ja, moj je zadnjič prebral, da naj bi tudi bebica pritiskala na vene, zato ni več normalnega odvajanja limfe, tako da jaz se ne nameravam čisto odreči soli.

Mejte se!

(odgovor članu Mubi)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 14:51:36   
emibu
Ohhh puncee a je usepovsod tok vroče???

jb-ja midva zdej use to delama od strehe itd. pa nikakor ni naneslo 50.000 s tem da mama še enkrt več placa za zrihtat k ga ma namen Zivepo?? Sicer odvisno kake plane ma glede tal itd. če bo dala v zlate ploščice pol zna pridt kr drago,pohištvo ti pa pride še najcenej!! Midva sma spalnco kupla za 300 eur v Lesnini otroško za 200 eur kuhna 1100 eur z usemi aparati ured kopalnca sm že razlagala kak sma pocen banjo dobila od Kolpa san edino ploščice se mi zdijo mal dražje drugač pa u Baumaxu Bauhausu so tut ploščice dost pocen... Najdražje je streha,pa gips,tla,centralna pa te stvari če si pr pohištvu dokaj nezahteven si lahko zlo lepo urediš za mal dnarja...Midva za prvič nebova pretiravala z nekim Alplesom itd. razn kakšen kos mogoče ko se bo pa spet dnar nabrau boma pa prostor po prostor kupovala nevem če kupiš sam kuhno ti je velik laži dat 3 jurje k pa če kupuješ za celo stanovanje... maš pa prou da so delavci dost dragi ja če se le da čimveč sam nrdit midva sma tko ogromno pršparala zidarja mamo v familiji,vodovodarja,električarja...
aja pa zakaj za streho ekipa?? nevem no k nam prideta dva drugo se bojo pa deci iz familije organiziral in bojo tok pomagal da nebo treba ekipe plaevat ker za deskat nerabiš bit znanstvenik še men je tkoi potegnlo kak pa kajuser posted image user posted image

mubi-tut jst mam take noge da komi čakam v torek pregled da potožim malo,moji mami so zrd vode k se je preveč nabirala prej sprožli porod..pa ne sam noge tut roke mam fuul otekle...




(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 15:39:10   
j.b.
hej hello, sej je prov luštn ko je taka vročina, čeprav pr nas piha kt pri norcihuser posted image

Emibu, tle okrog poznam kr tri privatnike, ki jih za streho hodi cela ekipauser posted image user posted image . Zato pa so tut tolk dragi. Sva tud midva mišljenja, da bova vprašala samo za mojstra, ostalo bomo domači pomagaliuser posted image . Sicer pa tut midva nisva neki pretiravala s cenami pohištva, pa sva tut gledala de ni glih najdražje. No, mogla bi shranjevat račune in jih na konc seštet... Men se je zdel ogromno dnarja pol pa nevemuser posted image .


(odgovor članu emibu)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 15:50:07   
Sky3

IZVIRNO SPOROČILO: fiška33

Sky, meja za pritisk je 140/90, mi je predvčerajšnjim rekla, ker namreč, tudi jaz sem kot vodni balon. Meni so ga namerili 117/85. HB, me ne vagajo več user posted image , se pa zelo približujem številki, kjer je spredaj 3user posted image . Sva pa včeraj kupila zelje in je moj malo razrezal liste in sem si jih okol gležnov nadevala, pa ene najlonke čez in sem jih imela za čez noč in se mi zdi, da je malo pomagalo. Zeljni listi naj bi bili proti oteklinam. Tašča je pa tudi za koprivin čaj nekje zvohala, pa še to pijem zdaj. Hehe, mi je dr. na CTG rekla, zakaj se nisem šla k osebnemu pokazat, pa se mi je kar megla pred očmi naredila, ker ne mislim 4 ure tam v čakalnici sedet user posted image . Sem ji rekla, da ta teden bom pa že še zdržala, pa je rekla, da nas v MB pustijo 14 dni čez rok user posted image , preden sprožijo, če je vse OK. Do PDP imam namreč še 4 dni user posted image .
Včeraj sem res malo zapretiravala glede aktivnosti,ampak jaz sem mogla še nekaj rož na grede spravit, zato pa imam danes bolj počitek, poleg pranja, zlaganja, sesanja, rihtanja posode.... hehe user posted image . Noge pa imam, če se le da, podložene, tudi če ležim na kavču, sedim na stolu ... Pa saj osebno me ne moti, bolj zgleda grdo, japank ne dobim gor, zato sem zelo vesela, da sem si zadnjič umislila krokse.
Ja, moj je zadnjič prebral, da naj bi tudi bebica pritiskala na vene, zato ni več normalnega odvajanja limfe, tako da jaz se ne nameravam čisto odreči soli.

Mejte se!


pritisk - torej sm že zelo blizu bila dans... sej počutm se tut ne ok, tko da bom kr mal pozorna... mam doma aparat za merjenje, pa se bom kr mal kontrolirala sama do naslednjega pregleda

3 - št, kjer je spredaj 3?? jst mam spredaj že 9 user posted image

čaj - meni je G prepovedala kakršnje koli posredovanje pri odvajanju vode. sm prašala, če lahko vsaj poparke zelene pa petršilja pijem (za čaje sm vedla, da jih ne smem - mi jih v lekarni teta sploh prodat ni hotla user posted image ) jst bom probala potrpet vsa zatečena še teh nekej dni... mogoče bom mela celo srečo, pa se bo mali res samo še kak teden skrivu v bušiju. tacajt pa dvignjene nogice med počitkom in kak mrzli tuš za batke user posted image

koksi - jih ne dobim na noge. nosim lahko samo še ene razvezane ekstra široke Vans superge


(odgovor članu fiška33)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 16:24:25   
petruscha
Ojla!

Spet me nekaj šraufa, upam da ne bo treba kam letet ta vikend,ker bi še kakšen dan vseeno počakala, vsaj do ponedeljka user posted image .
Če se vam jutri nične javim, sem šla v P. user posted image

Lep vikenduser posted image

(odgovor članu Sky3)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 16:30:54   
m_o_i
hm...tale petruschin "vikend" me je zdaj zbodu v ocke...meni je ze nekaj casa dan enak dnevu, me pa zanima, a je se ktera med nami, ki se dela?! vecinoma bi ze mogle bit vse v porodniski,ane?user posted image

petruscha...kakorkoli ze bo med vikendom-naj bodo lepi dnevi user posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   [Brisano sporočilo]
30.4.2010 18:19:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Majčice 2010 - 2. del
30.4.2010 18:35:52   
fiška33
Petruscha, drži se!

Sky ...s številko 3 se bodo v kratkem začeli moji pridobljeni kg user posted image , tak da mislim, da sem (bom) absolutna zmagovalka med majčicami user posted image . Torej ta kategorija je moja! Res se nisem niti malo nazaj držala, prej sem bla pa 20 let "lačna" user posted image .

Glede strij pa se ne pozabite fotografirat! To tekmovanje bo odprto, dokler ta zadnji majček ne pokuka na plano user posted image .
No, teh zaenkrat jaz še nisem dobila, kar se mi zdi pravi čudež. Verjetno je od yo-yo diet moja koža precej vajena raztezanjauser posted image .

LP

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?