|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 18:05:09   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: ella79

IZVIRNO SPOROČILO: nizy

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka

Čisto na kratko bom nekaj napisala: eno februarko voham, da nam ima nekaj za povedati user posted image


zih spet kera user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



enako se tudi jaz sprašujem user posted image user posted image user posted image



res je ja user posted image user posted image user posted image Pa nisem jaz user posted image user posted image user posted image Me je že podpkupila, baje da ne bom dehidrirana, tko da se bom malo v molk zavila, pa bo sama v kratkem povedala user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu ella79)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:36:00   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

lana in Janez vse naj naj! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo pa vsi z trebušno. Blaž je samo 1x bruhal v petek in je ok, ostali smo pa kr slabo. No včeraj je blo katastrofa, niti otrok nisva mogla porihtat, danes sva že nekako, čeprav je želodec v tiltu. Matija mi je pa spet zjutraj bruhal.user posted image

Sovražim te trebušne.user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:38:55   
blaža
Sem vidla, da sem kar Lukcu dala čestitko, je bil pa Janez od Vrtnice.user posted image Sory.user posted image No Vrtnice ni blo pa že 100 let, jo moramo malo okregat, če se pojavi.user posted image

Čer!

Mi smo ok. Jao kaka katastrofa je bla s to trebušno, ni za govort. No danes je že bolje, jaz sem šla že delat, ker nimam bolniškeuser posted image . Oz si lahko vzamem neplačano, enako kot dopust.,user posted image

samo, da je mimo, zdej se pa že Matija pripravlja, d bo šel smučat v Kromplac v soboto pa za cel teden. Pol pa Blažev rojstni dan kmalu.user posted image

Nič fajn se mejte, jutri spet delam.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:40:09   
blaža
lillchi, a si ti user posted image ? user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:40:29   
blaža
Kdor je, naj se javi user posted image !

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:46:57   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kdor je, naj se javi user posted image !


Da ti bo lažje ugotovit, ti namignem samo še to, da tut Stipe ni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:50:46   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kdor je, naj se javi user posted image !


Da ti bo lažje ugotovit, ti namignem samo še to, da tut Stipe ni user posted image user posted image user posted image


Se pravi, da nima več tripice? user posted image aaaa zdej bo pa hud name.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:57:30   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kdor je, naj se javi user posted image !


Da ti bo lažje ugotovit, ti namignem samo še to, da tut Stipe ni user posted image user posted image user posted image


Se pravi, da nima več tripice? user posted image aaaa zdej bo pa hud name.user posted image


Ne boš verjela, je že ene 14 dni na dieti, od danes celo na ločevalni od Rine (si me ti navdihnila) user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 21:59:35   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kdor je, naj se javi user posted image !


Da ti bo lažje ugotovit, ti namignem samo še to, da tut Stipe ni user posted image user posted image user posted image


Se pravi, da nima več tripice? user posted image aaaa zdej bo pa hud name.user posted image


Ne boš verjela, je že ene 14 dni na dieti, od danes celo na ločevalni od Rine (si me ti navdihnila) user posted image

user posted image user posted image user posted image Pridi k nam na forum, boš še z večjim veseljem hujšala. samo pazi, če še dojiš, da ne pretiravaš. Kako pa kej gre? meni je ratalo že oklestit 3.500user posted image


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 22:01:30   
blaža
Zdej grem pa počasi spat Stuškana sem, in sem redy za v mižo.user posted image Nočko. Jutri mam mesko, mmm.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
19.1.2010 22:11:00   
dolenjka

IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža


IZVIRNO SPOROČILO: dolenjka


IZVIRNO SPOROČILO: blaža

Kdor je, naj se javi user posted image !


Da ti bo lažje ugotovit, ti namignem samo še to, da tut Stipe ni user posted image user posted image user posted image


Se pravi, da nima več tripice? user posted image aaaa zdej bo pa hud name.user posted image


Ne boš verjela, je že ene 14 dni na dieti, od danes celo na ločevalni od Rine (si me ti navdihnila) user posted image

user posted image user posted image user posted image Pridi k nam na forum, boš še z večjim veseljem hujšala. samo pazi, če še dojiš, da ne pretiravaš. Kako pa kej gre? meni je ratalo že oklestit 3.500user posted image



Jaz ne hujšam, sem samo support pa težim mu, jem tisto kot on za kosilo, pa še kaj zraven user posted image Pa 1 škatlo piškotov zraven user posted image Bom počakala, da bo imel Maks 6m, pol bom počasi mal pazila kaj in koliko, ko mu uvedem 2 gosta obroka grem pa v ekšn user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 8:17:52   
lillchy123
jutro user posted image

blaža, ma kaj mi na nosu piše? user posted image user posted image user posted image

Ja, mi smo v ponedeljek nalulali en debeli +. In smo noro veseli. Luka še ni, ker še nič ne ve, bo pa konec septembra.user posted image  
nisem vam hotla povedat, dokler ne vemo, da je vse ok, sploh ker sem včeraj mela še neki rjav izcedek, ki me je čisto prestrašil.. ampak, ker cia dela - Dolenjka, kdaj gremo na pir? user posted image  in ker ste tko moje zlate punce, vam kar povem.

user posted image  sem.user posted image user posted image user posted image

Sploh pa bom rabila vso moralno podporo, če ne prej, ko bom čakala na izvide, kaj bo s tem našim user posted image . zaenkrat pa, držite pesti, da bo vse ok in bomo konec septembra imeli še enega malega nagajivega sončka.

rada vas imam user posted image

ps: je pa čist nenormalno- mal sem se zredila, ful imam napihnjn trebuh in sem od danes naprej  nosečniških hlačah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 8:37:40   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: lillchy123

jutro user posted image

blaža, ma kaj mi na nosu piše? user posted image user posted image user posted image

Ja, mi smo v ponedeljek nalulali en debeli +. In smo noro veseli. Luka še ni, ker še nič ne ve, bo pa konec septembra.user posted image  
nisem vam hotla povedat, dokler ne vemo, da je vse ok, sploh ker sem včeraj mela še neki rjav izcedek, ki me je čisto prestrašil.. ampak, ker cia dela - Dolenjka, kdaj gremo na pir? user posted image  in ker ste tko moje zlate punce, vam kar povem.

user posted image  sem.user posted image user posted image user posted image

Sploh pa bom rabila vso moralno podporo, če ne prej, ko bom čakala na izvide, kaj bo s tem našim user posted image . zaenkrat pa, držite pesti, da bo vse ok in bomo konec septembra imeli še enega malega nagajivega sončka.

rada vas imam user posted image

ps: je pa čist nenormalno- mal sem se zredila, ful imam napihnjn trebuh in sem od danes naprej  nosečniških hlačah user posted image user posted image user posted image


lilič.. to sem pa jaz že vedla...sem nekje drgje prebralauser posted image user posted image user posted image  ČESTITKE!!!

Drugače pa jutro.
Pri nas sonček sije in je takoj pogled na svet lepši..


Mam eno vprašanje!

Moramo kupit nov stolček za v avto za našo Ano. Pa zdej ne vem ali naj kupim stol do 18 kil, ali pa naj kupim že kar jahača od 13 kil naprej. ( s hrbtiščem).
Ana ima že sedaj 14 kil. Pa se mi zdi malo "neumno" da ji kupimo stol, ki ga bo v dveh letih prerasla. Gre pa za drugi stol, ki ga bomo občasno rabli v avtu od moje mami..



_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 9:19:13   
itata
lilči čestitke!!! super bravouser posted image

pina mi imamo stolček do 18 kg pa se mu ne dajo nič več bolj gor paski za zapet prestavit in je čist bedno... tko da jaz ti priporočam jahača s hrbtiščem. moj fotr po drugi strani ima pa tak bolj preprost stolček do ne vem kolk 26 kg al neki tazga, tam je pa ok...

_____________________________

www.pravni-nasvet.si

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 9:55:48   
dolenjka
Jutro user posted image

Stanje nespremenjeno - še vedno vsi živi user posted image

Pinči, ne glede na to, da se bo vozila občasno jaz ne bi na varnosti šparala, sej veš da nesreča nikoli ne počiva user posted image Če tako razmišljaš, bi bil mogoče MC Rodi user posted image

Mi2 greva pa na kavo s septemberčki user posted image user posted image Lilči, a prideš user posted image user posted image Aja, ti boš to čez 1 let počela user posted image user posted image user posted image user posted image Aja, pa ne pozabi na mojo hidracijo user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu itata)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 10:41:08   
pina-1
dolenjka, ne gre za šparanje pri varnsoti, ampak za racionalen nakup. Mi že mamo en stolček do 4 let, pa ima ana zelo malo prostora še v nejm.
Sprašujem bolj za info kako se odločit, ali kupti stol od 9-18 kg ali od 13-36 kg...

Moje dete je mišelinasto in veliko, pa se boljimd abi kaj hitro prerasla stol do 18 kg... pol bi pa morala še en stol kupovat... mahhh


A te stipe uboga zdej??? Pozdravi ga...pa en deci naj rukne bo koj boljšeuser posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 11:05:00   
mlavla
dan...
no sej nevem če me kaj pogrešate..jst vas..user posted image

najprej vse naj naj..vsem "februarčkom"..ki so že dopolnili 2. letiuser posted image user posted image

Drugače pa sem bila mal odsotna..ker sem bila pretekli teden na eni operaciji...pa se mi pol ni dal kaj dost za rač. hodit..pa čist smo skrokani..ker ne spimo ravno velik..saj ima naša pupa take "izpade" sredi noči...imam na sumu zobke..saj spodaj ven rinejo petici...upam, da bo ta obdobje kmalu mimo..
lahko pa pohvalim našo punči..ki tako pridno hodi na kahlico..včeraj je bila do večera čisto suha..sploh ne morem verjet, kako je to hitro poštekala...zdej že kar vztrajno plenico odklanja..jo moram zvečer kar mal zamotit, da ji jo lahko namontiram..
sej to ne pomeni, da smo že suhi..ker ji včasih tudi še uide...Itak se ji pa nič ne mudi..pa tud silimo je nič...sam škoda se mi zdi, da jo ne bi spodbujali (kljub temu mal neprijetnemu letnemu času za navajanje na kahlo)..če je sama izrazila željo...
Včeraj pa sva bila z Blažem na Razvojni..in smo dobili napotnico na fizioterapijo..saj ima mali mal asimetrije...tako, da s terapijo začnemo v začetku februarja...upam, da se bo tud ta zadeva poštimala do enega leta..saj imamo takrat prvo kontrolo..

Lilči...čestitke!! ČE sem iskrena..sem po tihem upala, da se to kmalu zgodi!!

Dolenjka....zdej pa imaš tri "otročke"...pa si prej probala kot jst :) Čeprav veš tud mojga kdaj domači hecajo, da mam jst tri otroke za rihtat..drugač pa Stipetu želim čim prejšnje okrevanje...

Pina.kašen sedež pa imate zdej? Ker mi imamo tega 9-18kg..za Nežo že od cca. 10-11 mes..? PA zaenkrat še nič ne kaže, da bi ji bil premahen ali ne udoben...pa gre naša Neža tud počas proti 14 kg..
Blaža pa vozimo še akr v lupinici..pa bo najbrž tako še akr nekaj časa..saj fant še ne sedi ravno najbojle..pa še prelahek je....itak se mi zdi, da je lupinica še najbolj varna..in zato mislim v njej vztrajat kolikor dolgo bo šlo..
So ga pa včeraj v RA izmerili..in mamo takele mere: 71cm in 8020g...glavico 42cm, prsi koš pa 46,5cm..

uf sem se razpisala...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 11:54:54   
lillchy123
punce hvala za čestitke!user posted image

zdaj pa držte pesti, me je klicala moja sestrica, rok ima 26.2. in je dobila popadke. je v P v Trbovljah, dobila je inekcijo za plučka in zdaj čakamo user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moje sanje so se uresničile dvakrat- 6.2.2008, in 7.9.2010

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:03:15   
Februarka08
Lilchy čestitkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
In user posted image user posted image user posted image za tvojo sestrico!


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu lillchy123)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:21:02   
Stipe air force
Daaaaaaaaaaaan, moje rr-ovke.... user posted image user posted image user posted image

Koncno mi je Sefla dala lep-top v narocje in se vam lahko oglasim.... user posted image .... Z Maksom sta v SN "na boljsem".... user posted image user posted image user posted image

V nedeljo dopoldan sem kidal sneg okrog hiske in me je spodneslo... potem sm mislu, da ni kej hujsga... se otroke sem v nedeljo zvecer prenasal gor in dol po bajti in jih celo kopal... Se Sefla me je ok..cala zakaj tko jamram... No, pa sem ocit dokaz, da mamo posamezni moski visok bolecinski prag... user posted image Smola, pa taka... imam zamavcano nogo in zadeva je tako resna, da ce ne bo napredka do ponedeljka... bo treba "na mizo".... sravfe dobit.... (fasal sem spiralca golenice) user posted image user posted image user posted image .... Zato moram strogo mirovati... z dvigneno taco... user posted image .....

Sefli ni lahko ker ji lahko pomagam samo takrat ko Maks kupcka podira... user posted image user posted image user posted image ... ali ga primem ko se ukvarja s Taro... user posted image .... Tolazi me to, da to ne bo u nedogled.. in da bom cez kak mesec okreval... do takrat bo pa kriza... user posted image ... Zato 3krat hura Februarke za Seflo, da ji bo vsaj malo lazje.... user posted image user posted image user posted image user posted image

Lillchy.... cestitke... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Stipe air force -- 20.1.2010 13:22:04 >

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:24:51   
Neni13
user posted image user posted image user posted image user posted image Lillchy čestitke!user posted image

No kolo za rojstni dan bo verjetno še počakalo za kako leto. Igrač ima za izvoz, jih vsake toliko časa nekaj umaknem, da lahko vsaj stopiš v njegovo sobo..

Kar se tiče kahle, mi če ga damo sedeti, se vedno kaj poplula, pokaka nikoli.
Zdaj pa je varuška rekla naj mu damo s seboj spodnje hlače, čisto je navdušen da nosi spodnje hlače, pa ni aklih ali so čez plenico, tudi čez žabe je ok, samo da so gor!user posted image
Tako vsak dan dobimo domov paket polalanih in včasih pokakanih cot.. Boga varuška.

Zobeki, nam pa raste zgornja petka.

Evo drugi škrat se že oglaša, ne vem kaj ji je, je že pokonc od 6-ih zjutraj. Še men bi se prileglo malo zadremat, a njen pa ne..

Me veseli, da dobivamo nove nosečke, kar naj se širi še na druge februarke..user posted image user posted image
ma smo pridne..user posted image

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:26:23   
Neni13
O Stipe, tebi pa čimprejšnje okrevanje..user posted image

(odgovor članu Neni13)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:41:41   
pina-1
IZVIRNO SPOROČILO: Stipe air force

Daaaaaaaaaaaan, moje rr-ovke.... user posted image user posted image user posted image

Koncno mi je Sefla dala lep-top v narocje in se vam lahko oglasim.... user posted image .... Z Maksom sta v SN "na boljsem".... user posted image user posted image user posted image

V nedeljo dopoldan sem kidal sneg okrog hiske in me je spodneslo... potem sm mislu, da ni kej hujsga... se otroke sem v nedeljo zvecer prenasal gor in dol po bajti in jih celo kopal... Se Sefla me je ok..cala zakaj tko jamram... No, pa sem ocit dokaz, da mamo posamezni moski visok bolecinski prag... user posted image Smola, pa taka... imam zamavcano nogo in zadeva je tako resna, da ce ne bo napredka do ponedeljka... bo treba "na mizo".... sravfe dobit.... (fasal sem spiralca golenice) user posted image user posted image user posted image .... Zato moram strogo mirovati... z dvigneno taco... user posted image .....

Sefli ni lahko ker ji lahko pomagam samo takrat ko Maks kupcka podira... user posted image user posted image user posted image ... ali ga primem ko se ukvarja s Taro... user posted image .... Tolazi me to, da to ne bo u nedogled.. in da bom cez kak mesec okreval... do takrat bo pa kriza... user posted image ... Zato 3krat hura Februarke za Seflo, da ji bo vsaj malo lazje.... user posted image user posted image user posted image user posted image

Lillchy.... cestitke... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


HURA HURA HURA  za šeflo od Pine
HURA HURA HURA  za šeflo od Ane in Mie
HURA HURA HURA za šeflo od Pinota...

Od Pinota za Stipeta: Uživaj, ker boš pol vse plačal duplo.... user posted image

_____________________________

Grrrrr... kako bi bilo lepo probleme reševati s spanjem :((((

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 13:46:42   
Stipe air force
... Pina, reci Pinotu... da ne uzivam niti malo... in tole ne privocim nikomu.... user posted image .... pozdrav Pinicem.... user posted image ....

... Neni hvala... user posted image

(odgovor članu pina-1)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarski sončki 2008 3.del!
20.1.2010 19:24:30   
nizy
lilči - čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , sem te imela na sumu user posted image user posted image

stipe- ti se pa zj merki,...saj šefla bo že mogla preživetiuser posted image ,.... če jaz preživim z 3 na eno izmeno , celodnevno imam Adno in Azro sama , ker  ne hodita v  varstvo odkar sem jaz na bolniški user posted image

(odgovor članu Stipe air force)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?