|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:05:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.






...in seveda da uporabniki o nadalni preiskavi nimajo pravice izvedeti nič!!! In pika.
Kar je čista logika.user posted image

Punce, tu se bo debata o tem kar lepo zaključila.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:07:14   
Belika

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.






...in seveda da uporabniki o nadalni preiskavi nimajo pravice izvedeti nič!!! In pika.
Kar je čista logika.user posted image

Punce, tu se bo debata o tem kar lepo zaključila.user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kaj pa vpletene mamice? Se pravi tiste, katerih slikice otročkov je kradla??

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:09:01   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Belika


IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.






...in seveda da uporabniki o nadalni preiskavi nimajo pravice izvedeti nič!!! In pika.
Kar je čista logika.user posted image

Punce, tu se bo debata o tem kar lepo zaključila.user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja kaj pa vpletene mamice? Se pravi tiste, katerih slikice otročkov je kradla??
ZELO močno upamo, da se nas bo obveščalo.

(odgovor članu Belika)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:10:18   
Anonimen
Upate lahko, sam po zakonu se tega ne sme delat, tak da......user posted image pa tud do zdej se nikol ni poročalo.user posted image

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:12:52   
Anonimen
Oškodovane mamice podajo kazenski pregon zoper te osebe in to je to. Sicer ne vem po kterem členu, bi mogla pogledat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:19:20   
tulpek

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.





user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:34:08   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.



user posted image user posted image user posted image tukaj sem vas čakala, ker vse uporabnice ugibajo, kakšna bolna ženska je to, ampak mene bolj skrbi, da gre za kakšnega pedofila user posted image

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:37:12   
23tina
komaj sem prišla čez vse straniuser posted image
sem ravnokar odstranla vita_tija_ožbej iz "prijateljev".ja komentira pa 5 oseb oz. ena sama!sj je čist jasno že po urah komentarjev.razlika je ravno taka,da lahko drug nick vnese.jaz sm takoj ko se je prijavila gor vidla da nekaj ne štima,in sm jo takoj kontaktirala in začela debato.ničččččččč se ni ujemalo,teže in dolžine "svojih otrok" je imela 3-krat drugače navedeno.potem sem utipklala njen nick v iskalnik in je na temi mladih mamic in vidla,da ima napisano svojo porodno zgodbo.takrat je sodelovala tud na naši temi avgustovke in sm jo na foro dobila,da glede na to,da je nova naj nam zaupa svojo porodno zgodbo!in res spet je bla zgodba čist druga kot tam.potem je bla pa največja fora to(mogoče je kšna od vas,ki ste jo imele za prijateljico vidla),da sem ji komentirala njeno sliko(viti),mi odpiše nazaj vita... ji jaz odpišem in mi piše baby g. to kar sm vito_tijo_ožbej vprašala.in pol napiše sory samo je bla pri men na obisku in je šla na rr pogledat in se je pozabla odjavituser posted image user posted image user posted image no ni mi pa nikakor dalo mira od kje slikice otrok,in po naključju odkrijem da je ukradla slike tasine punčke in sm jo seveda takoj obvestila.
groza res.kdor kol že je to ni najbl pametn!
upam,da oškodovane mamice zadevo upešno rešite.me je strah da se kam drugam ne prijavi biba l. al kj takega in da ne bo moje tamale km dajala pod svojo,ker sm jo mela med prijatelji,je imela možnost vse povlečt doluser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:51:28   
oka
Hja, zanimivo, da ko odprem album ene **** uporabnice in pogledam slike njenega sina Ožbeja ugotovim, da gledam slike, ki sem jih enkrat že videla. Pa ne na RR. Tale RR Ožbej ni Ožbej, nima dveh sestric... Slike pa niso bile vzete iz RR-ja ampak iz kolegičinega bloga. Pa ni nek hudo znan blog. Tako da draga baby girl oz dekle s stotimi nicki, ne vem od kje ti ideja za tole tatvino. Bo pa od danes naprej blog zaklenjen, tako, da ne boš mogla objavljati slikic kako Ožbej raste.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:54:57   
23tina
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Hja, zanimivo, da ko odprem album ene **** uporabnice in pogledam slike njenega sina Ožbeja ugotovim, da gledam slike, ki sem jih enkrat že videla. Pa ne na RR. Tale RR Ožbej ni Ožbej, nima dveh sestric... Slike pa niso bile vzete iz RR-ja ampak iz kolegičinega bloga. Pa ni nek hudo znan blog. Tako da draga baby girl oz dekle s stotimi nicki, ne vem od kje ti ideja za tole tatvino. Bo pa od danes naprej blog zaklenjen, tako, da ne boš mogla objavljati slikic kako Ožbej raste.
OMG VSE DLAKE MI GREJO POKONCIuser posted image

< Sporočilo je popravil 23tina -- 22.1.2010 23:56:44 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
22.1.2010 23:58:42   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Upate lahko, sam po zakonu se tega ne sme delat, tak da......user posted image pa tud do zdej se nikol ni poročalo.user posted image


saj nebomo mi poročali, če bo šlo na policijo, bo itak zvedela slovenska javnost, samo upam, da pol nebo prehudo za to, ali tega uporabnika..... ker če se izve kdo je, pol mu res lahko samo Bog pomaga, pa makar sama ne verjamem v Boga....



< Sporočilo je popravil TuBoLina_86 -- 22.1.2010 23:59:07 >


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 0:07:24   
Jerneja_
Pozdravljene.
Uporabnici baby girl 29 in vita_tija_ožbej sta obveščeni po e pošti, v roku 48 ur po e pošti pričakujemo obrazložitev in opravičilo z imenom in priimkom, v kolikor se to ne bo zgodilo primer predamo na policijo.

Ko dobimo opravičilo, ga bomo objavili na tej temi.

Vse slike, albumi, avatarji, Ip številke so shranjene in v javnosti niso več vidne.

Prosimo vas, da nas obvestite, če boste naleteli še na kakšen primer zlorabe identitete (upam, da ne).









< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 23.1.2010 0:08:38 >

(odgovor članu 23tina)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 7:31:26   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: Jerneja RR

Pozdravljene, sporočamo vam, da smo obema uporabnicama, ki sta v svoje albume dodali slike tujih otrok napisali mail s katerim sta se registrirali na portalu. Obvestili smo ju, da  v roku 48 ur pričakujemo javno razlago in opravičilo za storjeno dejanje. V kolikor se to ne bo zgodilo bomo primer/a predali policiji.



user posted image user posted image user posted image tukaj sem vas čakala, ker vse uporabnice ugibajo, kakšna bolna ženska je to, ampak mene bolj skrbi, da gre za kakšnega pedofila user posted image


meni pa bi bilo prav, da jo dajo nekje javno z imenom, priimkom itd...gor tk da vsak vidi kako budalo je in da se ji na cesti posmihajo...pa verjteno bi jo dali kar kakemu psihiatru...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 7:49:17   
ZARA
Ne vem zakaj ste vse tako zaprepadene. Vsake toliko časa se na forumu naredi kaj takega. Saj veste valjda v kakšnem svetu živimo. Iz točno takih razlogov ne objavljam slik na netu in veliko ljudi me čudno gleda. Ob takih primerih kraje slik ali še kaj hujšega so pa potem vsi blazno ogorčeni. Preventiva je zakon, vam povem.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 7:56:42   
ZARA
Na Mamini čvekalnici so imeli pred kratkim odkritje, ko je nekdo lepil slike dvojčkov in slike sobe in ne vem kaj še vse, potem so pa punce ugotovile, da so slike kopirane kar iz neta. Da te gladko kap.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:10:52   
ZARA
http://www.mama.si/forum/index.php?topic=32070.11595

Evo to je pa link!! SKERI.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:20:01   
veronikab

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop


in še to. moji sestrični je nekdo "ukradel" profil na FB. njeno ime in priimek, njene slike,... user posted image


To se je zgodilo tudi mojemu bratrancu. NA koncu sva pisala na FB adim in jih prosila, da blokirajo njegov račun. user posted image

_____________________________

Najina sreča Jakob Bela se je rodil 27. 4. 2009.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:46:17   
eee35
Zara: ja, tina nam je že povedala za to zgodbo, zdaj ko berem, ne morem verjet, ta je dala ženska takšno sliko otročičkov, ta s trebuščkom je takšna, da ne ugotoviš, da je nekaj narobe, če ni to tvoj trebuh, ampak ta druga če si jo že kdaj videl, si jo kar zapomniš. Neumnost.

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu veronikab)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:51:42   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

http://www.mama.si/forum/index.php?topic=32070.11595

Evo to je pa link!! SKERI.


sam če mene vpr. ti dvojčici nista tk slikani...to je nekje na netu najdeno ali v katalogu...pa še neki...pa še neki kar je čudno, psihološko čudno - kdo pa slika otroka in poleg komentira (ne vem kako je točno napisala-to je slikala gin. tik po porodu in bla bla)??? a ste ve pisale kdo vas je pri porodu slikal in da je profesionalen fotograf??? ma dejte no...no je tk za nos privlečeno....sam mene neki drugo začel skrbet...zadnjič sem na fb dobila povabilo pikice_pokice pa ne vem če je to ista oseba ali ne????


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:53:04   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Na Mamini čvekalnici so imeli pred kratkim odkritje, ko je nekdo lepil slike dvojčkov in slike sobe in ne vem kaj še vse, potem so pa punce ugotovile, da so slike kopirane kar iz neta. Da te gladko kap.


mogoče pa je to ena in ista oseba...saj si ti lahko na 10000000 forumih in z 100000000000 različnimi niki...sam to so res hudo bolne osebe, ker kaj takega...včasih pozabim gesla od maila, fb, rr ne da bi še študirala na 100000 drugih nickov ...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 8:57:54   
eee35
detelja: če je to res ena pa ista oseba, pa je hudo dejavna! Nič čudnega, da se zmoti vsake tok, če tok nakladauser posted image

_____________________________

Aleksander 14.08.2009 52cm, 3680g

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 9:01:55   
Belika
Sam za ta trebušček sem pa skoraj prepričana da sem ga že videla, in ker drugih forumov ne obiskujem....user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 9:02:03   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: eee35

detelja: če je to res ena pa ista oseba, pa je hudo dejavna! Nič čudnega, da se zmoti vsake tok, če tok nakladauser posted image


hehe, glej vsak morilec, vsak človek če še tako laže in se pretvarja se nekje na nek način izda...ali govorica telesa, ali sam ena črka....sam ne mi povedat, da ko bi ti rodila bi tvoj šel objavit slike in poleg napisat, da je to slikala gin. katera je prof. fotografinja...ma daj...mislim da od sreče ne bi vedel kaj naj naredi ne pa da bi imel vse to čas...pa ko sem jaz bila v p moj sploh ni šel mimo rač. ne da bi na forumu limal slike...no ne vem...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu eee35)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 9:06:46   
detelja
sem še mojega vpr. moj trdi isto kot jaz...trebuščki so iz resničnega sveta, se je pač ena nosečka slikala...slike otrok pa so iz neta...pa dej prosim te glih bi kdo tako okrasil otročičke itd...joj, kake pravljice se pojavljajo na netu mi je kar slabo...aja mojo pikico pokico iz fb pa sem raziskala ni zlobnauser posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: POZOR!!!!!!!(baby girl 29 in vita_tij...
23.1.2010 9:10:19   
Anonimen
Ja itak,ce se spomnmimo miss busi pa to,je bilo velik slik. Mozno,da je tako kje sunla.

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?