|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Javna pohvala
30.1.2010 21:15:41   
resnično srečna
Vrtec Kolezija, enota Koseski (Adrijana in Eva)...naša mala razvajenka je z njima super zadovoljna, jaz še bolj...a ni fino, da se nekateri držijo dogovorov, odkrito povedo kaj in kako in jim lahko svoj najbolj dragocen zaklad zaupaš brez pomisleka...

res sem jima hvaležna za tele 3 mesece...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Javna pohvala
31.1.2010 8:22:02   
Anonimen
vrtec kurirček v Logatcu, vzgojiteljici Anuška in Anita, super sta, sta realne in prijazne, vedno nasmejane in povejo vedno kako in kaj user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu resnično srečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Javna pohvala
31.1.2010 15:07:53   
xerox
Vrtec Jarše, gospa Olga in Irena------zelooo zadovoljni!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Javna pohvala
31.1.2010 18:14:14   
nejcko
H. Ch. Andersen, Ljubljana enota Uprava.
Vzgojiteljic je pa preveč za naštevat, vsaj sin jih je dal veliko čez, in so vse super.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Javna pohvala
1.2.2010 9:52:31   
lilka
Vrtec Dravograd(center), jaslična skupina vzg. Maja in pomočnica Majda(ki gre žal v pokoj), z letošnjima pa nisem tako zadovoljna....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Javna pohvala
2.2.2010 13:37:25   
Pilar
Vrtec MArtin Krpan cerknica...3 leta imamo otroke v tem vrtcu in res pohvala vzgojiteljicam in pomočnicam.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Javna pohvala
2.2.2010 14:05:31   
TENDAI
Vrtec Mojca enota Kekec Ljubljana-Dravlje, Blažka in Sašo! Sta imela že starejšo, ki je letos prvošolka in sedaj imata tudi mlajšega (smo imeli veliko srečo)! Sanje vsakega starša, ki si želi za svojega otroka samo najboljše res sta fantastična in vem, da lahko brez vsakršnih dvomov in skrbi pustim svojega otroka pri njiju v varstvu!

Super so mi tudi Sandra in Urška in pa seveda Mara (pomočnica ravnateljice) je taka fejst gospa!

Se mi zdi, da so vse s katerimi smo v teh letih prišli v stik krasne....

Blažka je pa itak zakon!!!!!

(odgovor članu Pilar)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Javna pohvala
2.2.2010 14:26:26   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: rija

naše niso tako slabe, samo za tako javno pohvalo bi se pa mogla vzgojiteljica le malo bolj potrudit. user posted image


joj Rija, user posted image user posted image user posted image

Javno pohvalim uškina nonota.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Javna pohvala
2.2.2010 14:47:06   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: lilka

Vrtec Dravograd(center), jaslična skupina vzg. Maja in pomočnica Majda(ki gre žal v pokoj), z letošnjima pa nisem tako zadovoljna....


O, dravograjčanka. Jaz sem tudi tam živela. user posted image


_____________________________



(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Javna pohvala
2.2.2010 20:21:59   
sminc
No, jaz bi pa izpostavila vrtec Šentjernej, enota Čebelica, ter družinsko varstvo Mohorič iz Šentjerneja. Moj Jakob je bil lani cisto zaljubljen v vzgojiteljico Andrejo Baznik, ter pomočnico Ivanko, letos pa "rulata" v vzg. Alenka in pomočnik Juri Baznik. Odkar so se preselili v Vrtec šolo je cisto ponosen in kar receta Jurij in Alenka je zakon.
Mlajsi Aljaž je pa v družinskem varstvu Mohorič in čuva jih njihova Tatjana. 6 otrok jo dobesedno obožuje. Vceraj je imel rojstni dan in ker smo na dopustu so ga poklicali prijateljčki iz vrtca in mu zapeli pesmico. Lepo ne?

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Javna pohvala
3.2.2010 11:40:48   
lilka
pety78:user posted image

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Javna pohvala
3.2.2010 16:53:52   
katjandraž
Vse pohvale vrtcu Pedenjped v Ljubljani, enota Kašeljuser posted image user posted image user posted image . Naša je v skupini Žabic skokic, ker Mojca in Anja enkratno (pa še mal več) opravljata svoje delouser posted image .

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Javna pohvala
3.2.2010 17:08:55   
špelin@
Še pohvala z moje strani user posted image

Vrtec Zagorje - skupina pikapolonic: Urška in Mateja sta enkratni, boljših vzgojiteljic si za svojega sinčka ne bi mogla želeti user posted image

Isti vrtec - skupina zajčkov: Branka in Daša, navdušena sem nad vajinim delom, odlični sta user posted image


+ pohvala še vsem ostalim vzgojiteljicam in vzgojitelju, ki tudi sodelujejo pri skrbi za vse male nadebudneže user posted image user posted image

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Javna pohvala
4.2.2010 21:48:16   
GILDA
...naš vrtec v izoli je tudi fuuuuuuuul dober,..krasen,nasmejan kolektiv,vedno vsi pripravljeni na pogovor,vsak dan pustim otroka v vrtcu brez ene skrbi v glavi,..VRTEC MAVRICA IZOLA-ENOTA LIVADE JE THE BEST!user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Javna pohvala vrtcu, vzgojiteljici
4.2.2010 22:41:58   
katicka
naša hodi v vrtec v slovensko bistrico Otona župančiča enota sonček,vzgoljiteljici Janja Jankovič,Janja Kamenik.

naša je full navdušena nad vrtecom in jaz sem tudi zelo zadovoljna z njima.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Javna pohvala
5.2.2010 5:42:07   
Teni_
IZVIRNO SPOROČILO: hajdi21

Pozdravljene,

se zelo redko oglašam, ampak tudi mene je ta tema vzpodbudila,
ker čutim do vzgojiteljic mojih malčkov veliko hvaležnost.

Zdaj pa lahko to tudi javno naznanim, JUHU!!

Vse pohvale in velika zahvala:

1. Vrtec Ruše, skupina Medvedki: vzgojiteljici JOLANDA in ANITA (trenutno prodniška)-MATEJA-SIMONA (lani je bila pa JOŽICA)
2. Jasli Ruše, skupina Bibe: vzgojiteljici JASNA in TAMARA.

Pri prvi skupini se malo izmenjavajo, ampak vse so super.

Zlate ste in še enkrat hvala!!!

Lp,

Hajdi21



Naša je tud pri medvedkih. Ko je starejša še bila v vrtcu sta mi bili najboljše Jasna(ta ki je zdaj pri bibah - takrat so bili tudi bibe) in Simona (ki je zdaj pri pikapolonicah). Ti dve sta  RES za pohvalit.

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 5.2.2010 5:44:27 >

(odgovor članu hajdi21)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Javna pohvala
5.2.2010 10:32:39   
hanna1
Pa da se oglasimo še iz kraljestva Kralja Matjaža,ki spi v gori Peciuser posted image ,tud v našem vrtcu v Mežici,so same krasne punce in še dva fanta vmes,ampak moja Hana obožuje Tanjo in Miro in ne bo rekla,da gre v vrtec,ampak gre k Anji in Miji(malo jo še črke matrajouser posted image ).....ker se lahko z njima vse zmenim in tud ko sem jo odvajala od dude,sta oni dve jo prej "pozabili",kot pa jaz......vsako jutro obema skoči okrog vratu,pol objame pa še svoje male prijateljčke in oni ji vrnejo objem...res so prisrčni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ko si sam srečen,lahko osrečuješ tudi druge....
===========================================

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Javna pohvala
5.2.2010 10:50:28   
picola1
Joj, jst tut moram pohvalit naša vzgojitelja Gorazda in Vanjo iz vrtca Ciciban, enota Bibe v Novem mestu. Sploh Gorazd je en tak nasmejan sonček, da bi ga človk kr domov vzel, da bi blo (še) bolj veselo...user posted image user posted image Prejšnje leto smo pa imeli Lojzko in Brigito in smo bili tut ful zadovoljni.
Aja, posebej bi pa rada še omenla gospo Olgo Žagar Tratar, koordinatorko prehrane, ful sem jih hvaležna za vse, kar je naredila za nas in našo hčerko.

(odgovor članu hanna1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Javna pohvala
5.2.2010 10:55:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: xerox
Vrtec Jarše, gospa Olga in Irena------zelooo zadovoljni!!!!user posted image

O, soseda. user posted image
 
Drugače pa jaz lahko še pohvalim enoto vrtca Jarše na Pokopališki ulici. Majhen vrtec, ampak v njem vsi dihajo skupaj (kakor je napisala Gina). Moj mlajši sin je bil tam cca. mesec dni, preden je dobil mesto v željenem vrtcu, ampak po mesecu dni, ko sva ga z možem "morala" vzeti ven, sva imela oba solze v očeh (in še zdaleč nisva cmeri za vsako figo). Tako, kakor je pa tam domače, človeško in... ah, prav razmišljala sva, da bi sina pustila kar tam v vrtcu, vendar je logistika zmagala.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Javna pohvala
10.2.2010 10:14:33   
špaca
Tudi jaz sem vesela, da se je odprla ta tema user posted image , ogromno vzgojiteljic zelo dobro dela, pa se jih kar spregledauser posted image

Moja dva sončka hodita v VRTEC URŠA, ENOTA ČEŠMIN- nova enota v Domžalah sem z vrtcem zelo zadovoljna.đ

Tamala hodi v skupino žabic in bi res iskreno pohvalila vzgojiteljici Uršo in Tjašo, saj se zelo trudita z vsemi nagajivčki, sta pozorni na njihove težave, jim prisluhneta in stisneta ter jim nudita varno okolje, kjer se lahko otroci res razvijajo tako, kot jim je dano. Naša mala rada hodi v vrtec, saj se tam dobro počuti in se ogromno nauči, vzgojiteljici pa prisluhneta potrebam vsakega otroka posebej in jim tako pomagata, da so lahko zadovoljni in otroško razposajeni.
Bravo in hvala obema user posted image user posted image user posted image

Mali pa hodi v skupino mehurčkov in zanj me je res skrbelo, kako se bo vključil, saj je bil precej navezan na vse nas in tudi veliko bolan, tako da me je bilo strah uvajanja, ampak kapo dol obema vzgojiteljicama Urški in Saši (pa tudi ostalim dekletom, ki so občasno v skupini za pomoč, pa žal ne vem njihovih imen, mislim, da je ena Mateja), saj mali kar zažari, ko pride v vrtec, tam je sproščen, vedno je nasmejan, pleše, se igra, stiska, ogromno se dela z malčki, pa še vedno je tako lepo urejen, ko ga pridem iskat, namazan s kremico in vse, res sta ustvarili tako okolje za najmlajše, kot si ga starši lahko le želimo, ko pomislimo na odhod naših otrok v vrtec.

Hvala tudi vama user posted image user posted image user posted image

Lep zasneženi pozdrav,
Petrauser posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Javna pohvala
10.2.2010 14:26:37   
Abbey
Javno pohvalo si definitivno zasluži Renata iz vrtca v Mostah (enota Selo), je vesela, srčna, prijazna, vedno nasmejana, nikoli slabe volje, tamala se vedno pri njej crklja, jo dvigne, nosi, nič ji ni težko....tamala je nora nanjo.

< Sporočilo je popravil Abbey -- 10.2.2010 14:28:05 >

(odgovor članu špaca)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Javna pohvala
10.2.2010 22:15:29   
Barbk
Za pohvale sem prec za...user posted image Pohvalit moram Slavi in Tatjano iz vrtca Šentvid, enota Mravljinček. Pohvalo si 100% zaslužita, ker ju naša Manca enostavno obožuje, pa je zelo "zahtevna" punca. user posted image

_____________________________

30.12.2006 sva po osem dnevni zamudi dočakala najino princesko Manco.Najina sreča je zdaj popolna...:o)

Za mesec in pol sta Brina in Žiga pohitela in našo družinico povečala...Pa nas je 5!
(10.7.2009 ob 9.49 in 9.50)

(odgovor članu Abbey)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Javna pohvala
11.2.2010 21:48:53   
K_a_t_i
Vrtec Ciciban Lj, enota Ajda - Darja in Barbara user posted image . Tamal ima zelo rad tudi Ano, čeprav jo vidi le občasno.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Barbk)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Javna pohvala
12.2.2010 9:04:41   
Eva07
Vrtec Brezovica, enota Vnanje Gorice.

Vsa pohvala in zahvala za vse nasmehe, objeme, ki jih podarjata otroku, prijazne besede, razumevanje, srčnost in predanost, vzgojiteljici Marti in pomočnici Olgi. Krasni sta !user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Javna pohvala
17.2.2010 15:20:54   
pefika90
Jst bi pa kot praktikantka pohvalila vzgojiteljico Renato in Dolores iz vrtca Kekec Nova Gorica,
pa še Nevenko, Silvano in Petro in še Mojco iz Kurirčka N.G.user posted image


(odgovor članu Eva07)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?