|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   droga pri porodu
27.1.2010 12:37:47   
legenda_m
živjo, vprašanje za tiste, ki ste že rodile. a ste se odločile za EA. kaj pa recmo navadna maska mislm s plinom, se da zdržat? al pa v protibolečinska v žilo? velik jih omenja, da so ble sam zadete od tega. ampak mene je pa bl strah EA...
lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:38:27   
Kerensa*
Glede na naslov sem mislila, da greš rojevat najmanj z jointom v roki. user posted image

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:40:17   
uškinamama
Štiri leta in skoraj pol  po porodu še tlačim zemljo...se pravi, da se da zdržat.

Nisem pa vedela, da se ea -ji in plinu reče kar droga. Zanimivo.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:40:41   
Petka09
Jaz sm rodila brez vsega, no razn v žilo mi je zravn umetnih popadkov dala še neki protibolečinskega, kar pa itak nisem nič čutila, da bi blo kaj boljše.

Maske mi niso niti ponudili, pa niti hotla je ne bi.

Sem mela res grozne popadke in to veliko ur, ampak mi je blo boljš tako brez vsega, kot da bi bla zravn še zadeta od česa a bolečine pa ne bi zmanjšalo. Boljše, da sem bla prisebna user posted image .

EA bi načeloma imela, me je ni strah, sam v naši porodnišnici je ne nudijo.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:43:40   
teja28
jaz sem se odločila, da bom rodila 'naravno'. No, potem so mi dali masko, ki mi ni nič pomagala, ker sem bila tako švoh, da še vdihnit nisem mogla normalno. Potem so mi pa nekaj spustili v žilo, od česar sem bila popolnoma zadeta, kaj manj bolelo me pa ni. Skratka...porod se je končal z vakuumom. user posted image  Ampak sem preživela user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:43:53   
Katjusa
sem misla, da bo katera vprašala, če si lahko med porodom privošči kako drogouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

da se zdržat brez vsegauser posted image user posted image user posted image user posted image prvič rodila brez vsega no z umetnimi, drugič mi je pri umetnih dala nekaj proti bolečinam ampak čist brezveze ni blo nobene razlike..... ko bo če bo trejič nočem nič razn umetne popadkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:46:39   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Glede na naslov sem mislila, da greš rojevat najmanj z jointom v roki. user posted image



user posted image user posted image user posted image

sam pomoje ne bi blo nč slabga če bi to dovolili.

resno, vsaka po svoje, prvič so me filali po žilci, pa je babca rekla mojmu, tako hitro je primlo, da se zihr ni še drogirala. V drugo si nisem upala, več in vzela EA. Vsak porod je edinstven tudi zaradi bolečine, pa ene znajo bolj potrpet, ene pač ne znamo. HB medicini, da kaj ponudi.  Čeprav je račun za EA kar lep. Bi s travco pršparalauser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:48:24   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: end1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Glede na naslov sem mislila, da greš rojevat najmanj z jointom v roki. user posted image

sam pomoje ne bi blo nč slabga če bi to dovolili.

Itak, da ne. Bolelo bi sicer enako, ampak bi se ti pa vsaj fučkalo za to, da te boli. user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:53:59   
Anonimen
Jaz sem dobila samo neki v žilo ko so mi malo umetnih popadkov dodal, ker so se moji v enem momentu nehal jačat ... pa so je takrat dala babca mojmu eno ledvičko v roke, kao če bom bruhala (to naj bi bil eden od stranskih učinkov tega v žilo) ... no pa je blo men edin stranski učinek tega da sem se mi je vse kar smešno zdelo in sem si kar pet začela ... bolečine so bile pa iste, samo sem jih prenašala z nasmehom na obrazu user posted image ... mi je pa blazno pomagala maska, pa so mi preko nje dovajali samo kisik ... mi je pomagalo to, da sem se koncentrirala na dihanje in sem probala pozabit na bolečino ... samo res pa je, da sem imela dokaj hiter porod (3h od začetka do konca) in nisem bila po njem nič kaj pretirano utrujena ... če bi se dlje matrala, bi najbrš drugače govorila.

(odgovor članu end1)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:57:45   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: end1
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Glede na naslov sem mislila, da greš rojevat najmanj z jointom v roki. user posted image

sam pomoje ne bi blo nč slabga če bi to dovolili.

Itak, da ne. Bolelo bi sicer enako, ampak bi se ti pa vsaj fučkalo za to, da te boli. user posted image



user posted image user posted image user posted image  veš kako pri nas rečemo , če se ti fučka user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:58:54   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
user posted image user posted image user posted image  veš kako pri nas rečemo , če se ti fučka user posted image

Zdi se mi, da bom kmalu izvedela... user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 12:59:28   
AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

kaj pa recmo navadna maska mislm s plinom, se da zdržat?


Zdržat se da tudi brez vsega user posted image V prvo nisem imela ničesar in sedaj tudi ne bom. Pa sem imela umetne popadke in bila zašita po celi dolžini, saj se je porod končal z vakuumom. Vse je odvisno tebe in tvojega strahu. Strah je največji sovražnik pri vsej stvari.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:17:30   
slovenka
Imamo različne izkušnje. Jaz bi rekla, da se ne da zdržat, ampak se mora. Meni se je bolečina zdela res nepopisna. Tako da tiste, ki so rodile brez krikov, bi jaz rekla, da jih gotovo ni tako bolelo kot mene... Sama v prvo nisem imela nič, pa je bilo preveč hudo, tako da v drugo si rihtam EA. Na srečo je sedaj v Mb 24-urna. Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:28:10   
Anonimen
evo, se 1 ki je vzdrzalauser posted image user posted image user posted image

prvic nekaj v zilo in maska, ki sem jo zabrisala stran ker nisem mogla z njo na faci dihat.(umetni popadki, na koncu vakuuM)

drugic brez vsega. ponudili so mi za v zilo, ampak sem po slisanem iz babicinih ust le to zavrnila....bolelo bo isto, samo kasneje se boste manj spomnilauser posted image

tretjic, zadnje 3 popadke maska. med popadki sem si pela...maskaaa je zakooooon, zakon zakon...maska je zakonuser posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:30:47   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image


zgleda da bo  to vsaj za porod treba legalizirat user posted image .

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:33:42   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image


zgleda da bo  to vsaj za porod treba legalizirat user posted image .



Mah, da te policaj dobi med popadki z jointom - pa ni ga, ki bi ti upal kaj reči, sem sigurna. Ker ženski s popadki nihče ne upa blizu user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:34:22   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: end1
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka
Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image

zgleda da bo  to vsaj za porod treba legalizirat user posted image .

Mah, da te policaj dobi med popadki z jointom - pa ni ga, ki bi ti upal kaj reči, sem sigurna. Ker ženski s popadki nihče ne upa blizu user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:39:45   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image


zgleda da bo  to vsaj za porod treba legalizirat user posted image .



Mah, da te policaj dobi med popadki z jointom - pa ni ga, ki bi ti upal kaj reči, sem sigurna. Ker ženski s popadki nihče ne upa blizu user posted image



jaz se pa njih ne bojim, sam osebje v P pa ne vem če bi blo veselo, če bi jim tam dimila!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:55:06   
roberta
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

IZVIRNO SPOROČILO: end1


IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Če ne bi bila, bi pa morda res tudi jaz po poti v P joint kadila. user posted image


zgleda da bo  to vsaj za porod treba legalizirat user posted image .



Mah, da te policaj dobi med popadki z jointom - pa ni ga, ki bi ti upal kaj reči, sem sigurna. Ker ženski s popadki nihče ne upa blizu user posted image


hahahahahahaha... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 13:56:20   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: end1
jaz se pa njih ne bojim, sam osebje v P pa ne vem če bi blo veselo, če bi jim tam dimila!

A to bi bil tvoj problem ali njihov (če oni niso navdušeni)? user posted image  V zakonu jasno piše, da se v zaprtih javnih prostorih ne sme kaditi tobaka in tobačnih izdelkov. Marihuana ni nikjer omenjena. user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 14:03:45   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: end1


jaz se pa njih ne bojim, sam osebje v P pa ne vem če bi blo veselo, če bi jim tam dimila!



Bi si pa potičko spekla, pa ne bi rabla kadituser posted image ....

Tole, da se da vzdržat je res. samo komu na čast trpet...razen če je to neka vrsta potrditve

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 14:05:42   
Ileus
Meni so tudi dal neki v žilo, od česar sem bila zadeta ko mamba. Saj bolelo ni nič manj, edino čisto vseeno mi je blo, al boli al ne :)

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 14:06:01   
majuška10
meni so dali v žilo neki protibolečinam, se mi zdi da je malo pomagalo; predvsem pa moj pravi da sem bila po tisti inekciji malo "odsotna"; pa tisto masko mi je tlaču gor, sem mislila da bom pop...maska je bla zame totalni "horor"; tko da z moje strani maske ne priporočam...drgač pa se vse da preživet, ni tko hudo
sploh pa občutki po porodu so nepopisno lepi....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 14:07:31   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: legenda_m

živjo, vprašanje za tiste, ki ste že rodile. a ste se odločile za EA. kaj pa recmo navadna maska mislm s plinom, se da zdržat? al pa v protibolečinska v žilo? velik jih omenja, da so ble sam zadete od tega. ampak mene je pa bl strah EA...
lep dan



natur..brez vsega.
treba se je psihično pripravit na porod....jaz sem se dost z meditacijo pripravljala...in je bil lep in nič boleč poroduser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu legenda_m)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: droga pri porodu
27.1.2010 14:08:13   
amii
S takšnim zanimanjem sem odprla to temu. sem bla ziher da obstaja na črnem trgu kakšna nova droga, da porod prestaneš nasmejan in zadet user posted image


_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?