|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:18:36   
NM
Valen je imela streptococcus agalatiae, za kar moraš plačat, ko ti vzamejo bris.  pri moji G je opozorilo nanj na vratih in tudi v materinski so nas na to opozarjali.
Vekybel - zdej je pomembno, da si čimbolj mirna in misliš pozitivno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:20:05   
t_anja
Meni ni G o okužbi strepokok nič reku...kako se testiram...user posted image user posted image user posted image groza me je, da se meni to zgodi. Se moram kaj naročit?user posted image

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:20:24   
Anonimen
sara2007 povej mi kako je v bilo v P glede pleničk pa vložkov, a si imela vsega dovolj ali so ti kaj morali tvoji prinest?


Vložkov imaš dovolj, oni poskrbijo za to. Te vprašajo vsak dan 3krat če jih rabiš, če ti jih vmes slučajno zmanjka.
Pleničk - čez dan bombažne, zvečer dobiš eno pampersko njihovo. Jst še dobro da sem imela več sabo, ker se je Zara na noč tudi 3 pokakala.

(odgovor članu vekybel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:21:28   
vekybel
Da sem jz to vedela bi tudi sama plačala in se testirala samo kaj ko me ne vemo vsega na kaj naj bomo pazljive, saj nismo dokorji.
Ja sej vem, da moram bit mirna sam kaj ko se pojavlja ta ČE?
Joj res ne vem kaj reč, da sem vedla ne bi niti brala.

lucika kje si? Kaj ti že dogaja kaj?

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:22:48   
Anonimen
Ja pri G. Moraš mu omeniti za ta bris. Mislim pa da se bris jemlje okoli 37tedna, no če se motim, naj me katera prosim popravi

(odgovor članu t_anja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:24:59   
ursa_p
A zdej je pa ze prepozno za bris??? Prehajam v 39. teden.

Sploh ne morem verjet kaj se dogaja z Valen in njeno druzino. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil ursa_p -- 6.3.2010 11:25:23 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:36:56   
lucika
mislim, da ne delat panike...okužb je po moje še mali miljon...bog pomagaj, če nam je dano, da bo šlo kaj narobe...se bo našel način.

pri meni še nič novega. razen če en prdec štejeuser posted image ?

(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 11:38:35   
lucika
sara 2007, jap, tvoja bejba bi bila pa še kr en mal težja, če bi še v trebuhu čakala. a bi jo vseeno ven dobili, kaj pa drugega...
ti si že vsaj rešena, pa še tak fajn datum je bil...

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:24:14   
plamen
urša - jaz sem se testirala za streptokok B v četrtek, 37t. Rezultati pridejo v roku 1 tedna tako da glede na tvoj PDP je verjetno pozno, lahko pa vprašaš. Če še kaj eurčkov zraven primakneš verjetno kaj hitreje naredijo, ker bris lahko udi sama neseš v razskave na Inštitut za varovanje zdravja, gledaš, BRIS REKTUMA za ugotavljanje drugih mikroorganizmov. Tole naše zdravstvo. Zdaj sem prav vesela, da sem se testirala. Če še katero kaj več zanima, si preberite tukaj - http://www.ivz.si/index.php?akcija=novica&n=762#spr_vzorcev



Sploh ne morem komentirat kaj se je zgodilo valen, mi je zelo hudouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil plamen -- 6.3.2010 12:39:05 >

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:28:08   
vekybel
Pri meni tudi nič posebnega, zdej sm šla na wc in sem se mogla kr potrudit da je kej ven prišlo in še o mislim da ni od tega. user posted image  Bomo še počakali in videli kaj bo če bo.

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:29:01   
vekybel
sara pol je najbolje da si vzamem tudi jz nekaj pampersk?

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:31:40   
lunka1
Groza groza tole z valen... sploh nimam besed in si niti nočem predstavljat situacije, v kateri je user posted image user posted image . Tako lepo se je dan začel, potem pa te taka informacija takole useka, groza...

Jaz imam v ponedeljek znova CTG in pregled in res, da mi manjka še en teden do PDP, ampak bom vseeno zaprosila za bris... Mogoče katera ve, kako bi bilo v primeru, da se ne testiram oz. še ne dobim rezultatov do poroda in ob porodu vseeno zaprosim za antibiotik. Ali bi ga v takem primeru sploh dali ?

(odgovor članu plamen)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:33:09   
lunka1
Punce, a iz solidarnosti odpremo še 4. del, ali se preselimo med "starši čvekamo"? Jaz mislim, da je bolje, da odpremo 4. del...

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:39:50   
zoey
Groza, ne morem verjet, kaj se je zgodilo Valenini punčki user posted image user posted image user posted image Mi je tko hudo, da ni za opisat ...
Jaz sem se testirala za ta streptokok a... (nevemkaj), ne pa za B. Ko sem bila v P, sem prosila za streptokok B, pa je sestra rakla, če mislim tega a..., potem pa nisem bila več ziher, če ta B sploh obstaja, ali sem zamešala s čim drugim, skratka za tega a... sem se testirala v 37. tednu in sem bila negativna.
Mislim, da kar tako preventivno ob porodu ne dajo antibiotika... So pa glupi, da to ni obvezna preiskava v nosečnosti, v Avstriji je. Ker posledice so zelo hude user posted image




_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:40:29   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Punce, a iz solidarnosti odpremo še 4. del, ali se preselimo med "starši čvekamo"? Jaz mislim, da je bolje, da odpremo 4. del...


Sem za 4. del, tista ki to obvlada, ga naj odpre user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:43:29   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: vekybel

Pri meni tudi nič posebnega, zdej sm šla na wc in sem se mogla kr potrudit da je kej ven prišlo in še o mislim da ni od tega. user posted image  Bomo še počakali in videli kaj bo če bo.


A je že kaj novega user posted image
Jaz do torka ne kupim olja, mu dam še 1 dan fore, potem pa gasa user posted image Moja prebava je čist adijo, pa si namešam ni da ni. Prejle sem pila Donat, kavo z mlekom, jedla zraven kivi, pomarančo, jabolko in nič user posted image Tako da dvomim tudi v učinke ricinusa name user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu vekybel)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:49:12   
lunka1

IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Punce, a iz solidarnosti odpremo še 4. del, ali se preselimo med "starši čvekamo"? Jaz mislim, da je bolje, da odpremo 4. del...


Sem za 4. del, tista ki to obvlada, ga naj odpre user posted image


Evo, odprto user posted image user posted image

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 12:50:20   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: lunka1


IZVIRNO SPOROČILO: zoey

IZVIRNO SPOROČILO: lunka1

Punce, a iz solidarnosti odpremo še 4. del, ali se preselimo med "starši čvekamo"? Jaz mislim, da je bolje, da odpremo 4. del...


Sem za 4. del, tista ki to obvlada, ga naj odpre user posted image


Evo, odprto user posted image user posted image


Bravo user posted image user posted image user posted image
A bomo še to stran popisale, al jo užgemo na frišno? Smo pa marčevke res pridne, pohvala namuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu lunka1)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 13:13:36   
NM
user posted image user posted image user posted image user posted image res ste (jst bolj malo) pridne in vztrajne pri debati. Upam pa, da se kmalu k mamicam pridružmo.

_____________________________

Sončni žarek je pravo ime za katerega koli otroka. Naš žarek je Nika.

(odgovor članu zoey)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 13:46:05   
vekybel
PUNCE PRIDITE NA 4. DEL KER TAM KLEPETAMO OK!!!!

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 13:50:06   
zoey
IZVIRNO SPOROČILO: NM

user posted image user posted image user posted image user posted image res ste (jst bolj malo) pridne in vztrajne pri debati. Upam pa, da se kmalu k mamicam pridružmo.


NM, kdaj se greš ti kaj v Po pokazat? Meni so rekli v torek, 1 dan po PDP, če ne bo prej ... itaq ne bo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://www.foto-as.com/wp/

(odgovor članu NM)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 19:29:52   
ti.ha
Pozdravljene!

Mi smo rodili. Tisti večer sem šla cv porodnišnico. Bila je prava plodovna voda, voda, ki mi je odtekala. Tako d, vse je mogoče. Dopoldan reče ginekolog da je vredu, zvečer že lahko greste rodit.

V glavnem na svet je prijokala še ena punca, punca Ana, težka 2760 in velika 47 cm. Malo dlje sma bili v porodnišnici, ker je imela zlatenico.

Drugače pa se še privajamo doma. Je pridna, edino kar jo muči so krči.

Lp in srečno vsem, ki jih še nosite v trebuščkih.

IZVIRNO SPOROČILO: ti.ha

Oj!

Dogajajo se mi čudne stvari... Kaj mislite ve o tem?

No, včeraj sem prvič na wc-ju opazila rahlo roza sluz, potem ponoči pa še dve taki gmoti, veliki kot frnikola, rdeče obarvani, v wc školjki. Bila sem na pregledu. Vse je okej. In ginek. je rekla, da to ni bil čep...
Zdaj pa se mi je kar naenkrat vlila neka voda ven, ki pa je roza obarvana. Prej sem še šla enkart kontrolirat na wc in je bila v školjki tudi kri v nitkah.

Ni mi nič več jasno... Lahko da je to zdaj od pregleda, ki sem ga imela dopoldan in ni razloga za skrb. Gibe otročka še čutim. Ne vem, kaj mislite. Do PDP je še daleč...28. 3.

(odgovor članu ti.ha)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: Marčevke 2010 - 3. del
6.3.2010 19:40:18   
Zvezdici
ti.ha - čestitke!!!user posted image user posted image Saj sem ti že poslala ZS..katerega datunma si pa rodila? Da te damo na seznamček. user posted image

_____________________________

26.03 ob 23.32h je tudi zame posijal sonček z imenom Tija :)

(odgovor članu ti.ha)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?