|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: splav da ali ne?
29.1.2010 19:55:29   
LaMa4
Dobro premisli ,ker posledice pridejo kasneje in to psihične,zato te prosim da se odloči za življenje.Vse se potem uredi boš videla.Naš zadnji je tudi neplanski in so se stvari zavrtele za 360 stopinj ampak se je vse rešilo in sedaj ne vemo kako bi bilo brez njega ,ker je pravi biseruser posted image .Pa srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: splav da ali ne?
29.1.2010 22:03:01   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

hmm  po temtakem bi mogle tud ženske,ki so vedela da partner ni pravi,niso imele službe narediti splav??
Mene je partner zapustil in bi lahko šla delati splav po vaše.Ampak ga nisem ,ker ni bilo razloga ZA.



Ne, saj tega nihče ne trdi. SAmo odvisno od vsake posamezne situacije. Jaz namreč poznam zelooo veliko žensk, ne mladih, bolj tam v srednjih letih, ki samo jamrajo nad svojim življenjem, kako so veliko obetale, kaj vse bi lahko, pa tega niso - ker jim je kao nekdo kriv za to - partner, prehitro noseče... pa posledično niso srečne in mislim, da cela družina tudi ne. To potem tudi ni vredu. V življenju je potrebno poskušati biti srečen. Zdaj, če je nekomu splav pot k temu, mu jaz ne bi stala na tej poti in ga prosila, naj se obrne v drugo stran...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: splav da ali ne?
29.1.2010 22:03:40   
Anonimen
Slovkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: splav da ali ne?
29.1.2010 22:04:10   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: LaMa4

Vse se potem uredi boš videla.Naš zadnji je tudi neplanski in so se stvari zavrtele za 360 stopinj ampak se je vse rešilo in sedaj ne vemo kako bi bilo brez njega ,ker je pravi biseruser posted image .Pa srečno


S tem se pa tudi strinjam - kot sem že napisala zgoraj, mislim, da avtorica te teme ni v situaciji, ki bi jo lahko rešil le splav - ima dobro zvezo, že enega otroka, kvalifikacije... mislim, da se bo vse lepo uredilo.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu LaMa4)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: splav da ali ne?
30.1.2010 16:48:26   
seya
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka


Ne, saj tega nihče ne trdi. SAmo odvisno od vsake posamezne situacije. Jaz namreč poznam zelooo veliko žensk, ne mladih, bolj tam v srednjih letih, ki samo jamrajo nad svojim življenjem, kako so veliko obetale, kaj vse bi lahko, pa tega niso - ker jim je kao nekdo kriv za to - partner, prehitro noseče... pa posledično niso srečne in mislim, da cela družina tudi ne. To potem tudi ni vredu. V življenju je potrebno poskušati biti srečen. Zdaj, če je nekomu splav pot k temu, mu jaz ne bi stala na tej poti in ga prosila, naj se obrne v drugo stran...



Komentirala bom le to.... Tudi jaz poznam nekaj osebkov, ki stalno jamrajo, da je bilo vedno nekaj v življenju, kki jim je preprečilo, da bi dosegle nekaj več--- Ja, najlaže je za to kriviti partnerja ali pa neplanirano nosečnost.
Če ne bi bilo tega, bi bilo pa kaj drugega. Najlaže je pač okriviti nekoga / nekaj drugega - samega sebe pač ne.
Večinoma gre tu za kronično nezadovoljen osebe, ki jim nobena situacija v življenju ne bi bila pozitivna, ampak so za njihov neuspeh vedno krivi zunaji dejavniki - stalno sanjajo, kaj bi vse lahko bilo - medtem pa življenje dejansko teče in - uteče...

Še za avtorico teme - mene nobena služba ne bi pripravila do tega, da bi o splavu sploh razmišljaja. Pa rada opravljam svoje delo in ga na trenutke celo pogrešam (sem pred par dnevi začela s porodniško) - ampak služba v mojem življenju nikakor in nikoli ne predstavlja glavne prioritete!!! (ok, morda imam tudi srečo, da delam v deficitarnem poklicu in se mi za del. mesto ni potrebno bati - ampak vseeno... )

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: splav da ali ne?
31.1.2010 22:15:18   
Ringarajčka
Spoštovana!

Ne poznam tvojega finančnega stanja, ampak če si tako ali tako želela imeti otroka, zakaj ne bi imela kar tega? Za mano sta dva spontana splava, tako da se dobro zavedam, da to, da zanosiš in rodiš sploh ni samoumevno. Splav se mi tudi zdi preresna stvar, da bi se z njo igrala, ker ni "pravi čas". Kdaj pa sploh je tisti pravi čas? Vedno so kakšni načrti, projekti, delo ... Še hujše pa je, če jih ni.

(odgovor članu seya)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: splav da ali ne?
31.1.2010 22:42:21   
pravljica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Popolnoma se strinjam: najprej bodi zadovoljna ti, da bodo zadovljni tudi tvoji otroci in tvoj mož.


s tem se tudi jaz strinjam user posted image  iz podobnega razloga (pač ni bil pravi čas in otrok v tistem trenutku še ni bil zaželjen) sem naredila splav, nikoli mi ni bilo žal in mi nikoli ne bo, ker je zdaj tu otrok, ki ga ne bi bilo, če se takrat ne bi tako odločila user posted image  

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: splav da ali ne?
31.1.2010 23:22:13   
Naja31
Če je otrok zaželjen, če ste finančno preskrbljeni, če se s partnerjem dobro razumeta, potem jaz ne vidim razloga za splav.


(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: splav da ali ne?
31.1.2010 23:36:21   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

zaradi službe da bi šla delati splav-nikakor in sploh ne razumem kako bi lahko to nekdo naredil user posted image



Tudi jaz sem tega mnenja!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 10:29:34   
Ringarajčka
Kaj pa pomoč moža? Obstaja tudi očetovski dopust, za nekaj mesecev pa te bodo pogrešali tudi v službi. 

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 14:43:07   
Anonimen

Zdravo, spoštujem in prebiram vaša mnenja. Zelo sem hvaležna za vsak odgovor!
Veliko sem jokala, in sem še vedno v precepu.
Problem je tudi ta, da se slabo počutim, sem utrujena, voda mi odteka, že zdaj ko sem mesec dni noseča.
Težko bi delala na projektu do konca leta, sej nebi šlo. S partnerjem se zelo razumeva.
In kot sem rekla, bi otroka obdržala, kajti želim si ga, samo malo kasneje, pa bi še nekako šlo.
To pa verjetno, tudi če direktorci povem, ne bo šlo skozi. Vem da ne bo!
Celo me potrebuje, tudi da zakljućim zadeve, jaz pa imam probleme, take kot jih pri prvi nosečnosti nisem imela.

Težka mi bo.

Ostala bom brez službe. Strah me je. Tudi če se odločim proti. Lahko da bom trpela.
Kaj pa če potem ne bom mogla imeti nobenga otroka več?
Potem pa se znava tudi s partnerjem oddaljiti, zaradi tega.




(odgovor članu Ringarajčka)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 14:54:11   
slovenka
anonimna, ajde kar v projekt bebi. Jaz sem tudi na začetku sedaj druge nosečnosti imela nekaj več težav kot v prvo, ampak nekaj je pa tudi vreme in vse... še en mesec in bo pomlad in bo vse super user posted image Šefica pa če res ni zoprna, bo razumela, ti ji pokaži, da bi rada še naprej delala, partner naj te podpira, pa bo. Ma boš šla na splav in se ob tem še dolgo jokala, pa tudi ne boš dobra za projekt... Jaz imam že 90 cm v pasu (sicer konf. 36), pa tudi ful delam, laufam po pisarnah, pa me vsi po trebuhu prijemajo... kar lepo optimistično. Kak teden bo še kaj težav zaradi prilagajanja (telesa in živcev nosečnosti), potem pa bo. S partnerjem bosta začela načrtovati, kje bo drugi bebi spal, kako se bosta s prvim otrokom imela rada... V bistvu pa tudi ni treba, da takoj šefici poveš, da si noseča; ti se najprej odloči, potem k zdravnikom, da vidiš, kaj je s to vodo... ko pa res treba, pa poveš... Vmes se lahko še veliko stvari spremeni. Pa srečno!


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 15:02:42   
Taddy78
Ko sem pred 5.leti nenačrtovano zanosila (2.meseca pred tem sem dobila prvo službo), je tudi moj nekaj jamral, da bi še počakala, pa da ni pravi čas...
Ker sem bila stara 27.let, zame splav ni bil opcija in sem mu rekla, da otroka bom obdržala, z njim ali brez. Mogoče malo egoistično, ampak beri naprej.

Seveda je odkar je sina prvič prijel v naročje, ne more verjet, da je bil proti, sploh noče slišati, ko mu kdaj omenim....
Sin je sedaj star že 4.leta, počasi bo 1.leto, odkar sva se "vpisala" na kliniko za neplodnost. Torej bi rada imela več otrok, pa ne gre, oz. po naravni poti ne bo šlo, ker se je mojemu seme tako poslabšalo, da ne bo šlo drugače. 1.transfer je bil neuspešen, v marcu bo drugi.

Kaj hočem povedat? Če imaš željo po drugem otroku, je ne zapravi zaradi dela, denarja...moja izkušnja ti lahko pove, da vedno ne gre vse po načrtu. Ne moreš se eno jutro vstat in rečt "tako, sedaj pa sem pripravljena na drugega otroka", pa bo naslednji mesec že plus na testku.
Življenje je nepredvidljivo in ni povratka...ali služba ali otrok? Z moje strani definitivno OTROK!!!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 15:08:40   
slovenka
taddy, lepo si napisala. user posted image

Oprosti, da se šalim, samo si tako smešno napisala, da mi zdaj pride na misel, da spet tvojemu rečeš, da boš imela otroka z njim ali brez njega user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 15:12:40   
Anonimen
SPLAV - NIKAKOR NE.

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: splav da ali ne?
1.2.2010 21:39:38   
Taddy78
Slovenka, saj konec koncev če se bo prijelo, bom ga res imela brez njegove pomoči user posted image user posted image user posted image
No, vsaj fizične ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: splav da ali ne?
2.2.2010 8:56:32   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Slovenka, saj konec koncev če se bo prijelo, bom ga res imela brez njegove pomoči user posted image user posted image user posted image
No, vsaj fizične ne user posted image user posted image user posted image



user posted image

Taddy, no, naj se čimprej prime user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: splav da ali ne?
2.2.2010 10:14:05   
Anonimen
Tega ali bos ostala brez sluzbe se ne ves. Morda bos pa presenecena nad reakcijo tvoje nadrejene.

Iz tvojega posta je ocitno, da zelo omahujes. Pri meni ni bilo tako, meni je bilo takoj jasno kaksna je moja odlocitev in za njo sem stala in stojim se danes.

Ce bi jaz takrat toliko omahovala, potem se ne bi odlocila za splav. Kajti to ni preprosta stvar, zavedaj se nosila bos posledice tam nekje globoko v dusi. In kadar se bodo prikradli dvomi ne bos smela omahovati, ampak bos morala znati sama sebi opraviciti svoje dejanje.
Delati splav ni tako enostavno. Moja izkusnja pravi preje v nosecnosti ga naredis bolje bo, kajti poseg je vendarle manjsi. Zato, ne odlasaj prevec svoje odlocitve.

Ko pa berem tvoj post bi pa rekla: strinjam se z slovenko, pojdi v projekt bebi. Glede na tvoja omahovanja, mislim da je bolje da se odlocis za otroka. Glej, sedaj ti je itak vse tezko, ker ti je nosecnost "na poti" pa voda etc. Ko pa se bos odlocila, da otroka obdrzis pa pa vse veliko lazje.

Srecno!!

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Zdravo, spoštujem in prebiram vaša mnenja. Zelo sem hvaležna za vsak odgovor!
Veliko sem jokala, in sem še vedno v precepu.
Problem je tudi ta, da se slabo počutim, sem utrujena, voda mi odteka, že zdaj ko sem mesec dni noseča.
Težko bi delala na projektu do konca leta, sej nebi šlo. S partnerjem se zelo razumeva.
In kot sem rekla, bi otroka obdržala, kajti želim si ga, samo malo kasneje, pa bi še nekako šlo.
To pa verjetno, tudi če direktorci povem, ne bo šlo skozi. Vem da ne bo!
Celo me potrebuje, tudi da zakljućim zadeve, jaz pa imam probleme, take kot jih pri prvi nosečnosti nisem imela.

Težka mi bo.

Ostala bom brez službe. Strah me je. Tudi če se odločim proti. Lahko da bom trpela.
Kaj pa če potem ne bom mogla imeti nobenga otroka več?
Potem pa se znava tudi s partnerjem oddaljiti, zaradi tega.






(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: splav da ali ne?
3.2.2010 10:21:03   
amii
Ne iti delat splava user posted image
Boš videla, da boš čez par let rekla, da se je nosečnost morala zgoditi in takrat boš vedela vzrok. Zmrazilo te bo ob misli na to, da si razmišljala o splavu.
Če je problem le služba, ne tega delat

_____________________________

Pa imamo svoj sonček

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: splav da ali ne?
3.2.2010 19:06:22   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: binabina

moje mnenje glede splava je tako, če ni potrebno se pravi da je plod ok da se lepo razvija ga jazna tvojem mestu nebi šla delat,... ker poznam veliko žensk ki so naredile splav potem pa ko so želele imeti otroka  pa jim ni ratalo,.....
kar se ti če pa službe če imaš za nedoločen čas zaposlitev potem se nimaš kaj bati saj te ven v nosečniškem stanju ne morejo oz ne smejo vreči čepa te jih pa lahko krepko stožiš,....
no če bi jaz bila na tvojem mestu nebi tega storila, poleg tega pa ko greš delat splav (namerno) (tko so mi te ženske povedal ) je osebje bolj strogo do tebe,...
zame vem ker sem mogla iz delat splav zaradi odmrtja ploda so bile zelo prijazne,...




ja kje si pa to pobrala???? jaz sem ga delala namerno.. in noben ni bil zato (od medicinskega osebja) strog do mene... obravnavali so me kot kakršnega koli drugega pacienta.....



pa seveda. jaz sem ga tud delala enkrat. pa so se vsi obnašali normalno.

kaj pa ena sestra tam ve, zakaj greš ti na splav...saj se z doktorjem vse dogovoriš in ne s kakšno sestro. mah daj, sploh ne poznaš postopka pa nekaj bluziš bina.
sploh pa - ne bi niti pod razno dopustila, da se obnašajo do mene kakorkoli strogo. sem pacient kot kdorkoli drug, imam svoje pravice, sem človek in zahtevam svoje spoštovanje, ne glede na to zakaj sem tam.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: splav da ali ne?
5.2.2010 13:24:31   
mashi
Jaz sem mnenja, da se človeku vse stvari v življenju zgodijo z ra zlogom. Tudi nosečnost, nova služba...
Sama sem bila v podobni situaciji lansko leto, zasnosila sem 1 mesec po začetku dela v novi službi, kjer sem se zmenila za super projekt, dobro plačo...in to v firmi, ker so vsi blazno ambiciozni in se dela od -do.
Pa sem potem razmišljala, kaj narediti. Kot zakleto mi je bilo noro slabo, bruhala itd., ostajala doma in delala od doma...potem pa sem samo sebe vprašala, kaj si želim.
Službenih izzivov - absolutno!, vse svoje življenje sem delala na odgovornih vodilnih delovnih mestih, služba mi je bila vse..pa vendar sem se odločila za otroka. Pa čeprav sem imela poskusno dobo, veliko možnost za izgubo službe, šefa, ki je skoraj pop...ko sem mu povedala. Zaradi sekirancije sem pristala na bolniški in hvala bogu srečno donosila. Še vedno imam službo, krasnega 3m starega sinčka in vedenje, da otrok je za vedno...službo bom pa že našla drugo, ..saj sem v tej še vedno na poskusni dobi in me ne bodo veseli, če bi se vrnila. Šef je navsezadnje plačan za to, da organiizira delao tako, da teče brez težav naprej.
Po mojem mnenju sem zanosila s tem razlogom, da sem spoznala prioritete. Službeni izzivi me bodo počakali, saj se za sposobne ljudi vedno najde dobo delo.
No. tako je moje mnenje, sama pa boš morala razmisliti o svojih prioritetah. Čeprav se mi zdi, da pri tebi ni dileme splav/ne splav, pač pa bolj strah kako boš s službo, financami..., saj drugače nebi pisala o tem tukaj na forumu, pač pa bi splav že opravila. Tudi mene je bilo tega grozno strah, pa se je vse lepo uredilo, seveda pa sem za to vložila kar nekaj truda (imela veliko planov za to, kako pridobiti porodniško, če izgubim službo - npr. zaposlitev pri kolegu in vračanje denarja...vse z a to, da se plačajo prispevki). Torej v situacijo sem stopila kot v projekt..se odločila, potem pa iskala poti za optimalno doseganje cilja...nazadje sem bila vso nosečnost na bolniški, firmo tako razbremenila stroškov in zaradi dejstva, da še nisem opravila preizkusnega dela, obrdržala službo in sedaj prejemam lepo porodniško. V firmi pa imajo drugo, ki projekt prav tako dobro vodi.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: splav da ali ne?
7.2.2010 12:31:15   
jaša2
tudi jaz bi rekla - nikoli ne zamenjam otročička za službo!! sploh, če si si ga želela. pa tud, če ni prišel ravno ob pravem času. jaz nikol ne bi tak razmišljala samo zato, kr bi se bala zgubiti službo - pa naj bo še tak dobra. lahk si ti nekako splaniraš, kdaj bi bilo najbolj ugodno in kdaj boš pripravljena spet zanosit, ampak....če se zgodi, se zgodi - saj je prišlo iz ljubezni!! tako da....zaradi tega ne bi študirala na splav.
ne bi rekla, če bi se zgodilo po kakšni enonočni avanturi ali podobno - potem marsikatera pomisli na splav. ampak...tud v takem primeru, ne vem če bi.... morš bit po mojem fuuul pogumen za tako odločitev!!

jaz rajši ne bi živela s tem na vesti....taka stvar lahk pri ženski pusti grde posledice - fizične ali psihične.

jaz tud nisem mela službe za nedolčen čas, ko sem se odločla, da hočem dojenčka. ampak mi je bilo pomembno, da ga mam še v nekih "normalnih" letih, kot pa da leta in leta čakam na službo za nedloč.čas, pol bom pa ugotovila, da mi je ura odtiktakala. pa je tud blo riskantno s službo, kr sem vedla, da jo lahk zgubim, kr je blo v planu, da se vodstvo menja - in bi me brez pomislekov postavili na cesto. pa mi je bil bolj pomemben dojenček - ker res nikol ne veš, kak dolgo bo tvoje telo še "pripravljeno" za to. ene se ful trudijo, pa ne gre in ne gre.... službo pa si lahk najdeš tud drugo, a ne?
priložnost zamujena, ne vrne se nobena....pravijo. vedno ne drži tak, ampak jaz se vseeno ne bi špilala s tem. ti se boš pa seveda mogla sama odločit. ne bi rada bla v tvoji koži zdaj....

veliko sreče ti želim - kakorkoli se boš odločila.user posted image


_____________________________

Žensko srce je kot globok ocean, poln skrivnosti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: splav da ali ne?
7.2.2010 15:12:27   
Taddy78
Mogoče bi še tu samo nekaj dodala...konec koncev vse vemo kako se otročka naredi in če zavestno nista uporabljala kontracepcije sta oba dobro vedela kaj sledi...

je pa očitno (kot se vidi kar iz nekaj postov),  se očitno punce najbolj sprostimo, ko dobimo novo službo, saj nas je večina zanosila takoj po vstopu na novo delovno mesto-haha...

(odgovor članu jaša2)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: splav da ali ne?
16.2.2010 12:04:50   
Anonimen
Zaščito sva imela ampak nama je vseeno ratal.

Sicer pa vse sem dobro premislila, + in - minuse in se odločila za dojenčkauser posted image !
V bistvu je pa tako, nikoli ne bo pravi čas, vedno bo delo in po dobrem razmisleku in vaših odgovorih, ki so mi pomagali,
sem sprejela to odločitev.

Želim si ga, dete pa ni krivo, da me je par mesecev prehitelo.






(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: splav da ali ne?
16.2.2010 12:27:27   
3Sonček3
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zaščito sva imela ampak nama je vseeno ratal.

Sicer pa vse sem dobro premislila, + in - minuse in se odločila za dojenčkauser posted image !
V bistvu je pa tako, nikoli ne bo pravi čas, vedno bo delo in po dobrem razmisleku in vaših odgovorih, ki so mi pomagali,
sem sprejela to odločitev.

Želim si ga, dete pa ni krivo, da me je par mesecev prehitelo.



user posted image user posted image user posted image zdej pa le uživej


_____________________________

<center><embed src="http://www.widdlytinks.com/tickers/birthday/birthdayticker.swf" FlashVars="t1=I'm Having a Birthday!&t2=days until my birthday!&t3=Today is the day!&bckimg=17&y=2013&m=2&d=23&colorNumber=1&fonttype=Romantic" quality="high" w

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?