|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Joolz Day
16.4.2010 11:41:22   
Caia
arruba, čestitke za Joolza. Naš čaka nazaj zapakiran, še cca. 5 tednov. Meni je tud fulll hud, res mega voz. Sem ful vesela, da sem ga zamenjala z Bebe confort High trekom (od prvega otroka).

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Joolz Day
16.4.2010 12:07:25   
Kanny
Če katero zanimajo cene iz BC LJ za ta voziček:

vozček 799 (tu dobiš košaro in športni del, spodaj torba za shranjevanje ter prevleka za dež)

Dokupiš lahko:
dežnik/senčnik 39
torba 89
zimska vreča 89
pumpa 10
komarnik 20

adapter za maxi cosi 29
family fix 160
pebble 189

Na to ceno je še 5% popust, če plačaš z gotovino.

Ker vse kar kupiš v BC ni popusta na gotovino. Samo na opremo je 5% popust, nad 150 eur. Kar spada pod opremo si lahko ogledaš na BC spletni e-nakupi.

< Sporočilo je popravil Kanny -- 16.4.2010 12:15:04 >

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Joolz Day
16.4.2010 13:58:37   
hermy1
Ve, ki ste kupile Joolza ZZZ, kakšen je pa material blaga? Je enak kot pri Joolz Day?
Hvala bejbe za odgovor!

(odgovor članu Kanny)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Joolz Day
16.4.2010 20:02:12   
arruba
hmmm, meni se zdi, da je material isti, da bi bla pa 100%, bi morala it s svojim vozekom v BC pa pregledat oba.  
Caia, mi pa bomo čakali še več kot 3 mesece na zagon...sva ga pa tudi že zapakirala in spravila..ma čist sem navdušena, upam, da ob uporabi ne bom pogruntala, da mi kaj ne paše

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Joolz Day
16.4.2010 21:41:28   
Caia
meni se zdi, da material ni isti. čeprav res težko rečem. So mi pa barve in tudi material veliko bolj všeč kot pri Dayu.
arruba, nimaš kaj pogruntat, da ti ne bi bilo všeč. Oz. pri drugih vozičkih ne bi dobila nič več. Za ta denar definitivno najboljši nakup. Upam stavit ;-)

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Joolz Day
16.4.2010 22:27:48   
hermy1
Hvala za odgovore...zdaj moram le še mojega peljat na ogled in potem pade odločitev. Ve, ki ga že imate, pa lepo vozičkajte.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Joolz Day
19.4.2010 20:47:19   
pika.ana
mojega so dali danes na pošto. user posted image koliko časa je trajalo od dneva, ko so ga dali na pošto pa do dneva, ko ste ga dobile? joj sem firbčna... user posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Joolz Day
20.4.2010 20:21:14   
arruba
Prvi paket sem dobila po 2 dneh, drugega pa po treh. So mi pa tudi sporočili, da če ne dobim v 3 delovnih dneh, naj nujno javim, da bodo preverili, kaj je s pošiljko.

Upam, da ga čim prej dobiš!

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Joolz Day
20.4.2010 22:51:09   
BK355
Arruba, čestitam!!! Komaj danes sem našla spet malo časa za forum, tako da pišem malo z zamikom. Si me kar pomirila in se ful veselim paketauser posted image , da bomo lahkovozili okrog našega user posted image .

Tudi najin Joolz je na poti. Danes nekje v Avstriji, tako da ga (upam) pričakujeva v nekaj dneh. user posted image user posted image user posted image

Ko prispe, javim, kako in kaj. Je pa res, da sem včeraj videla enega v City parku, pa res zgleda prava bomba. user posted image  Tako da ... Držimo pesti, da bo kmalu tukaj.
Imam eno vprašanje glede dostave. Kdaj pokličejo, da bodo dostavili paket? En dan prej ali isti dan? Ker morava z možem uskladiti, da bo nekdo doma, user posted image  kar je pa cel projekt.
Uživajte!!!

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Joolz Day
21.4.2010 12:59:35   
pika.ana
arruba, hvala user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: BK355
Imam eno vprašanje glede dostave. Kdaj pokličejo, da bodo dostavili paket? En dan prej ali isti dan? Ker morava z možem uskladiti, da bo nekdo doma, user posted image  kar je pa cel projekt.
Uživajte!!!


tole tudi mene zanima...user posted image

< Sporočilo je popravil pika.ana -- 21.4.2010 13:00:19 >

(odgovor članu BK355)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Joolz Day
21.4.2010 14:22:55   
blayo
Če koga zanima, imam prek kiddies24.de možnost dobiti črni ZZZ set za 480 EUR s poštnino vred.

pika.ana: Ponavadi te iz dostavne službe pokličejo tisti dan ko dostavljajo. Če te ni doma, se lahko zmeniš,da ti pripeljejo v službo ali pa paket prevzameš v njihovem skladišču.

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Joolz Day
22.4.2010 11:45:34   
pika.ana
jupiiiiii mi smo ga pa danes dobili! user posted image  user posted image vse super, vse štima, Joolz rulz user posted image

(odgovor članu blayo)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Joolz Day
22.4.2010 20:57:01   
arruba
pika.ana jessssssss
A ni fenomenalen? Ti maš srebrnega?

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Joolz Day
23.4.2010 10:30:01   
pika.ana
arruba, res je, voz in pol! user posted image ni stvari, ki me ne bi navdušila...štima res vse po spisku. user posted image ne, jaz imam temno modrega - indigo, ki mičkeno spominja na jeans. 

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Joolz Day
23.4.2010 18:01:17   
arruba
uuu super, saj res! No, čestitke k novi pridobitvi. Prav kul, kakos mo vse čist vzhičene ko enkrat pride ta vozek v hišo. user posted image

Zdaj nas bo pa že toliko z Joolz-i, da bi lahko naredile kar kakšen shod - kakor npr.ljubitelji minijev, hroščev ipd. user posted image

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Joolz Day
24.4.2010 15:50:05   
pika.ana
user posted image  user posted image  user posted image ta je pa dobra! ne reci 2x... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Joolz Day
25.4.2010 11:04:01   
pika.ana
mene pa ena stvar žuli... kako oz s čim boste "oblekle" podlogo za ležanje v košari? user posted image

(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Joolz Day
25.4.2010 14:37:30   
BK355
V četrtek je prispel tudi naš joolz. user posted image Vse je tako, kot sva naročila. Oba paketa so sicer dostavili možu v službo v petek, ker naju v četrtek ni bilo doma.

Voziček je res zakon. Srebrna barva je v živo res še lepša, kot na netu. Malo hecna je ta zelena barva v notranjosti torbe, ampak to je še najmanj. user posted image

Za podlogo pa bi se verjetno dala po meri naredit preobleka... Ne vem, o tem še res nisem razmišljala. Pa bo treba.



(odgovor članu pika.ana)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   [Brisano sporočilo]
25.4.2010 18:53:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika.ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Joolz Day
25.4.2010 22:06:08   
Caia
jaz bom podlogo zavila v plenico.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Joolz Day
29.4.2010 15:46:15   
arruba
jaz bom najbrž tudi kar male jogi rjuhice uporabila, bomo videli, kako se bo obneslo. Pa samo kako tanko bombažno dekico bomo imeli za začetek, ker bo najbrž itak vroooooooče.

(odgovor članu Caia)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Joolz Day
3.5.2010 10:41:00   
blayo
Ej bejbe, ne komplicirat preveč! Mami lepo iz omare vzameš par prevlek za vzglavnike 80x60 (itak jih ima preveč in jih nikoli ne bo uporabila) in notri zaviješ tisto peno. Zgoraj jo pa zaviješ še v eno tetra plenico, ker bo itak takoj vse pobruhanouser posted image

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Joolz Day
31.5.2010 18:59:46   
pipi10
Zopet lepo pozdravljene, najbrž vas je sedaj že kar nekaj rednih uporabnic joolza; midva ga še nisva nabavila ker pričakujeva najino user posted image šele jeseni. Sva pa zopet malo poizvedovala v BC in imajo en lanski model joolza in te nove day-e, največja razlika naj bi bila v vzmetenosti, zato me zanima, kako ste kaj zadovolje z vzmetenostjo koles tiste, ki ste naročile lanski model? Ali ima vzmetena vsa 4 kolesa? Hvala za pomoč. Lp

(odgovor članu blayo)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Joolz Day
2.6.2010 22:47:30   
blayo
Vse razlike ki sem jih jaz (po natančnem pregledu) zaznal pri day-u:

- bolje/natančneje šivani tekstilni deli (verjetno kakšna boljša/dražja šivalnica na Kitajskem)
- malo boljša plastika na plastičnih sklopih ogrodja
- alu deli ogrodja so brušeni in eloksirani (pri starem je ogrodje peskano)
- plastična gumba za zlaganje ogrodja sta na spodnji strani držala (pri starem modelu sta na zgornji)
- prednja kolesa so vzmetena in imajo drugačen mehanizem vpenjanja (stara niso vzmetena)
- vpetje zadnjih koles je vzmeteno, os zavore je prestavljena na center zadnjih koles (se mi zdi da prej brcneč v njo kot pri starem)
- držalo na ogrodju ter držali košare in športnega dela so oblečeni v usnje (pri starem so penasti)
- torba ki se pripne na ogrodje ima vratca, ki se zapirajo na magnetke (stara varianta je na ježke ali gumbe)
- sedalni del športnega sedeža je bolj izrazit
- tekstilni del športnega sedeža se pripne na počivalo za noge (pri starem je zadeva fiksno prinetana)
- senčnik na športnem sedežu in na košari je pripet na ogrodje (pri starem je privijačen na ogrodje)
- spodnji del tekstila na košari kjer nalega na ogrodje je ojačano (pri starem se tekstil drgne ob ogrodje)
- previjalna torba je večja ima boljšo/večjo previjalno blazino in se zapira na magnetke (stara se zapira z ježki ali plastičnimi zaskočniki)
- zimska vreča je malo večja in se višje zapira

Se mi zdi da je kar precej sprememb glede na staro verzijo, še vedno pa sem mnenja, da te spremembe niso vredne razlike v ceni (okrog 400 EUR).

(odgovor članu pipi10)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Joolz Day
3.6.2010 10:02:13   
pipi10
Hvala za vse informacije, tudi jaz sem podobnega mnenja, vendar je vedno dobro slišati še drugo mnenje. user posted image

(odgovor članu blayo)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Resnična zgodba: Za mojo novorojenko, poko...
Žalostna, prežalostna zgodba mame, ki ji je otrok umrl v trebuhu! Hkrati pa poziv vsem staršem, naj sprejmejo vse nepres...