|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 8:19:21   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

user posted image user posted image user posted image

kaj pa je pol moj moz - k sploh ne hodi v soping?

pa drugac vse nardi doma.. pa on je kuhar v nasi hisi.. pa starse vidi mogoce 3x na leto.. po telefonu se sploh ne menjo.. razen sms jim poslje za RD.user posted image pa jih ma drugace cist rad! ocitno se drzi pravila: manj jih vidim, rajsi jih imam!user posted image user posted image


tvoj ma rad tebe in mu pomeniš vse user posted image


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:15:31   
nejcko
Razlika med maminim sinčkom in mamino/očkovo punčko:

Razlika med njima je, da ima ženska nekao prirojeno željo (nagon), da si ustvari lasten dom, pa četudi je bolj "leva" za gospodinjstvo in ji bo hodila mamica čistit in kuhat. Ženske večinoma želijo biti same varuhinje svojega ognjišča, pomoč in nasvete sprejmejo le od svoje učiteljice (matere), ne pa od druge ženske (npr. tašče). Od tod tudi nesoglasja med taščami in sanhami, medtem ko so nesoglasja med taščami in zeti ali tasti in zeti ali tasti in snahami redki.
Zakaj moških, ki so zvezi z maminimi/očkovimi punčkami to ne moti toliko kot obratno to moti ženske? Razlaga je preprosta - ker mu v nobenem primeru nič ne manjka in je zanj poskrbljeno; če ne skuha žena, pač skuha tašča in on je sit; če ne opere žena, pač  tašča in on je opran; če ne čisti žena, čisti tašča in on je v čistem ...

Kakorkoli obrnemo, večina žensk si je kljub globoki navezanosti na mamo oz. starše sposobna ustvariti lastno družino, lastno gospodinjstvo; one so sposobne imeti ljubimca, moža, očeta svojih otrok in svoje starše, medtem ko mamini sinčki tega enostavno niso sposobni. Večina njih. Imeli bi sicer ljubico, ampak ne žene; namesto žene bi imeli mamo. Imeli bi sicer otroke, ampak so še vedno sami raje otroci; Imeli bi sicer mamo svojih otrok, ampak ker so v bistvu sami otroci, (svojo) mamo že imajo.

Uh, tole sem si že na uni prejšnji temi želela napisati user posted image




(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:18:31   
baguSka
user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:32:44   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Razlika med maminim sinčkom in mamino/očkovo punčko:

Razlika med njima je, da ima ženska nekao prirojeno željo (nagon), da si ustvari lasten dom, pa četudi je bolj "leva" za gospodinjstvo in ji bo hodila mamica čistit in kuhat. Ženske večinoma želijo biti same varuhinje svojega ognjišča, pomoč in nasvete sprejmejo le od svoje učiteljice (matere), ne pa od druge ženske (npr. tašče). Od tod tudi nesoglasja med taščami in sanhami, medtem ko so nesoglasja med taščami in zeti ali tasti in zeti ali tasti in snahami redki.
Zakaj moških, ki so zvezi z maminimi/očkovimi punčkami to ne moti toliko kot obratno to moti ženske? Razlaga je preprosta - ker mu v nobenem primeru nič ne manjka in je zanj poskrbljeno; če ne skuha žena, pač skuha tašča in on je sit; če ne opere žena, pač  tašča in on je opran; če ne čisti žena, čisti tašča in on je v čistem ...

Kakorkoli obrnemo, večina žensk si je kljub globoki navezanosti na mamo oz. starše sposobna ustvariti lastno družino, lastno gospodinjstvo; one so sposobne imeti ljubimca, moža, očeta svojih otrok in svoje starše, medtem ko mamini sinčki tega enostavno niso sposobni. Večina njih. Imeli bi sicer ljubico, ampak ne žene; namesto žene bi imeli mamo. Imeli bi sicer otroke, ampak so še vedno sami raje otroci; Imeli bi sicer mamo svojih otrok, ampak ker so v bistvu sami otroci, (svojo) mamo že imajo.

Uh, tole sem si že na uni prejšnji temi želela napisati user posted image






zelo lepo napisanouser posted image user posted image user posted image user posted image če si glih napisala o otroci,enkrat se menim z  bivšim da jaz ne bi imela eno leto ali dve letih še otroka on pa meni reče kaj nisi rekla da ga hočeš letos?to mi je reku preden sva šla narazan jaz sem samo gledala in sem ga vprašala kaj ti veš kaj je touser posted image user posted image velik odgovornost pa denarja za vrtec moraš imet pa nevem kaj sem še rekla on pa meni sej bo moja mama čuvala jaz pa njemu ne jaz hočem da moj user posted image hodi v vrtec  on pa je bil ful jezen.Sam zase ne more poskrbet kaj šele za otroka bog ne daj user posted image user posted image user posted image nisem še nikol rodila samo sigurno je hudo  in kaj on ve samo tiste 3 minute kavsat

< Sporočilo je popravil pridna_janja -- 11.2.2010 12:33:48 >


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:35:52   
baguSka
Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:36:23   
Pat74
medtem ko so nesoglasja med taščami in zeti ali tasti in zeti ali tasti in snahami redki.


Ženske smo bolj direktne, pa povemo, če nas kaj moti. Moški pa navkljub temu, da vejo, da jih tast/tašča ne marata, ostajajo na zunaj brezbrižni, doma pa žensko najedajo, kakšni so njeni.user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:38:08   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:40:49   
liliana
V bistvu smo ženske lahko vesele, ker smo očkove punčke.....ker....

  • dovoljeno nam je imeti poleg moža še ljubimca...
  • lahko pijemo in kadimo...tudi zakolnemo kdaj pa kdaj,
  • lahko smo navdušene nad avtomobili, seveda pa nismo pleh ****, tudi če si ga ne kupimo same.....
  • znamo recimo tudi žarnico zamenjati in v sili verjetno tudi ukrepati pri gumi defektu na avtu....,
Ker pa smo očkove punčke in smo prevzele njegov vzorec tudi kuhati, prati in likati ne znamo.....vendar to ni problem, ker smo si itak poiskala maminega sinčka in to namesto nas stori tašča....mi pa potem lahko tako, kot so naš ata nad mamo jamrali.....

  • moj mož vedno teče k mamici namesto, da bi sam opral posodo, ki je jaz nisem....
  • jamra, da mama boljšo župco skuha kot jaz, ki jo običajno presolim, vendar to itak ni pomembno.....
  • brije se dlje časa kot jaz......
  • jamramo, jamramo, jamramo nad moškimi......a kaj, ko brez njih ne moremo......



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:43:22   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?



A zato, ker si italijansko govoreča ti vejice in pike težave delajo......user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:46:10   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?



ma ne.. samo vejice in pikice falijo in je potrebno kar nekaj casa, da clovek pogrunta kaj zelis povedat oz. napisat.. user posted image sej lahko da si ze kdaj razlozila zakaj tako pises, ampak jaz nisem zasledila!?

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:46:32   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja


potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?



A zato, ker si italijansko govoreča ti vejice in pike težave delajo......user posted image


ma vse mi dela težave  od mamin sinčka do vejice ,razen govor ne čeprav hitro govorim user posted image hvala da me razumete čeprav se boste malo potrudile tako ko se jaz potrudim pisat se boste ve potrudile brat.Hvala za razumevanje poredna_janja


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 12:59:03   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V bistvu smo ženske lahko vesele, ker smo očkove punčke.....ker....
  • dovoljeno nam je imeti poleg moža še ljubimca...
  • lahko pijemo in kadimo...tudi zakolnemo kdaj pa kdaj,
  • lahko smo navdušene nad avtomobili, seveda pa nismo pleh ****, tudi če si ga ne kupimo same.....
  • znamo recimo tudi žarnico zamenjati in v sili verjetno tudi ukrepati pri gumi defektu na avtu....,
Ker pa smo očkove punčke in smo prevzele njegov vzorec tudi kuhati, prati in likati ne znamo.....vendar to ni problem, ker smo si itak poiskala maminega sinčka in to namesto nas stori tašča....mi pa potem lahko tako, kot so naš ata nad mamo jamrali.....
  • moj mož vedno teče k mamici namesto, da bi sam opral posodo, ki je jaz nisem....
  • jamra, da mama boljšo župco skuha kot jaz, ki jo običajno presolim, vendar to itak ni pomembno.....
  • brije se dlje časa kot jaz......
  • jamramo, jamramo, jamramo nad moškimi......a kaj, ko brez njih ne moremo......





user posted image user posted image user posted image jaz pa ze ne ... ker je najboljsi!

sicer pa se glede tvojih alinej nebi glih strinjala.. vsaj kar se mene tice ne! ker poleg moza nebi mela se ljubimca, ker je moj moz moj ljubimec.. ker ne pijem, kadim le obcasno, kolnem pa seveda na lep nacin oz zadrzano.. nisem navdusena nad avtomobili oz mi je ravno do pakistana, samo da dela in me pelje in da ni predraga registracija in popravilo! znam pa brez problema zamenjat zarnico, kar vem da mnogi moski ne znajo... celo mene klicejo ce lahko pridem pomagat! pa gumo sem tud ze menjala ja.. pa doma npr tud veliko s kladvom zbijam in omare sestavljam in pleskam in parket polagam itd.. pa VEM da nisem ockova puncka!!! :-) in prav tako ne znam kuhati (ceprav tud kuham, ampak vem da nisem dobra kuharica, ceprav kadar skuham sem pohvaljena), prati znam, likati tud - samo mi ni potrebno likat... :-) pa zarad tega moj moz ne tece k mamici, skuha najboljso juhico na svetu, brije se itak dlje casa in tud veckrat od mene, pa nikol ne jamram, on pa tud ne.. :-)

aja, midva nisva mamin sincek in ockova puncka... user posted image

mislim, niso VSI vzorci enaki!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:00:18   
baguSka
ma vse mi dela težave od mamin sinčka do vejice


user posted image user posted image user posted image

sej jaz se trudim.. res se! ce ne za drugo, da se vsaj mal nasmejim..

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:01:57   
liliana
Joooj....baguSka.....malo humorja sem mislila dodati tej resni tematiki.....

Izgleda, da neuspešno.....user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:05:11   
baguSka
hahaha... neeee!!! sej sem se tud sama full nasmejala!!! sam se mi ni dalo skoz smeskotov limat k vsakem stavku  k sm ga napisala!!!user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:12:41   
liliana
user posted image user posted image user posted image

Osrednji del je deloval ful resno, z vsemi klicaji.....za tem kaj si in kaj nisi.......

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:16:44   
baguSka
ja sej vem.. ampak res se mi ni dalo smeskotov vtikat user posted image

nism mislila resno.. ker tud vse kar pise ni cist zares.. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:17:40   
baguSka
aja sicer sem pa tipkala ene par takih smajlijev vmes: :-) - ampak se jih ne vid tok fajn kot tele: user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:24:55   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

V bistvu smo ženske lahko vesele, ker smo očkove punčke.....ker....
  • dovoljeno nam je imeti poleg moža še ljubimca...ni potrebe po ljubimcu
  • lahko pijemo in kadimo...tudi zakolnemo kdaj pa kdaj, hja alkota se izogibam, kadim , klejem tudi (najboljša sprostitevuser posted image )
  • lahko smo navdušene nad avtomobili, seveda pa nismo pleh ****, tudi če si ga ne kupimo same..... ja
  • znamo recimo tudi žarnico zamenjati in v sili verjetno tudi ukrepati pri gumi defektu na avtu....,vse zamenjam, razen gum. sem imela enkrat gumidefekt, preklela vse od neba do zemljeuser posted image user posted image . kličem moža, ki ni mogel iz službeuser posted image . pol pa jočem atijuuser posted image v telefon in pride menjat gumo...user posted image ...sem mu pa pomagala preklinjatuser posted image

no zdaj zgleda, kot da samo preklinjamuser posted image ....sva oba z očetom gradbinca, tako da je to skoraj neizbežnouser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 13:33:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sej vem.. ampak res se mi ni dalo smeskotov vtikat user posted image

nism mislila resno.. ker tud vse kar pise ni cist zares.. user posted image



Pri nas pravijo....v vsakem hecu je neka istine.....user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 14:21:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Jojjj janja kok je tebe nerazumljivo brat... user posted image

potrudi se sej bo šlo kaj naj pišem raje po italijanskO?



ne, po slovensko, pa bo veliko boljše user posted image

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 14:43:46   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ja sej vem.. ampak res se mi ni dalo smeskotov vtikat user posted image

nism mislila resno.. ker tud vse kar pise ni cist zares.. user posted image



Pri nas pravijo....v vsakem hecu je neka istine.....user posted image



ja sej pravim, da ni cist vse res.. samo nekaj.. user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 16:43:46   
pridna_janja
veste kaj user posted image moj bivši me je klicu in mi vse meče pod nos kaj jaz tukaj pišem tak mi gre na živce joj mamin sinček me je klicu in kaj mislite ?je pelu mamo v trgovini potem še njo mi je dal na telefon,jaz bom znorela user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 19:46:44   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: pridna_janja

veste kaj user posted image moj bivši me je klicu in mi vse meče pod nos kaj jaz tukaj pišem tak mi gre na živce joj mamin sinček me je klicu in kaj mislite ?je pelu mamo v trgovini potem še njo mi je dal na telefon,jaz bom znorela user posted image user posted image


zakaj bi znorela. ne oglašaj se. fertik

al pa menjaj nick, pa ne bo vedel kaj pišeš. Me bomo vedele katera si , po stilu pisanja

(odgovor članu pridna_janja)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: nisem prepričana
11.2.2010 21:11:21   
hedviga
Ok, mimo vseh kasnejših komentarjev-- Nisem brala, mnenja so bila kakor sem videla enotna.
Jasno da je mamin sine! Janso da je že mal star za prevzgojo!
In pomoje jasno, da ga v bistvu nič ne rabiš. Ker..ma kaj vem, nekak ne vidim veliko dodane vrednosti v tem. Kot sem uspela razbrat si pametna ženska, rabiš moškega. In nič manj. In tvoja otroka ne rabita nekaj mevžastega, ampak moškega, ali v bistvu nič.
Ma, hudo je vem, malo upaš, malo si nadejaš, malo sanjaš. Mogoče zaradi njega malo zamujaš kaj pravega.
Pomoje si fejst baba, odpri oči, pojdi naprej!!


_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 [6] 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?