|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 16:16:02   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Ma, saj je brez veze, ker sploh ne veste kaj sem hotela povedati. No, zdaj še sama več ne vem.user posted image


da ti svojega kužka ne bi peljala k liliani, ker on tam ne bi smel spati v postelji, pač pa v košari na hodniku...in očitno je nezaželjenuser posted image

ok?user posted image


tudi k meni ne, ker bi moral čakati zunaj na hodniku user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 16:29:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 16:30:43   
rija
KL: a zato, ker ne smejo noter, jih pa po tvoje nimamo radeuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 16:31:50   
liliana
Jaz se sploh ne bojim.....tudi če s kužijem prideš si dobrodošla....samo kuži z mojega krožnika ne sme jesti in spati v moji postelji tudi ne sme......user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   [Brisano sporočilo]
10.2.2010 16:34:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 16:37:32   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: rija

KL: a zato, ker ne smejo noter, jih pa po tvoje nimamo radeuser posted image


pol že user posted image user posted image

men ni glih apetitlih imeti živali v stanovanju, pa zato še ne pomeni, da ne maram živali

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   slika
10.2.2010 17:00:46   
tupka
Tudi jaz bi prosila za sliko.

Moj mail:

bar.leban@gmail.com


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 17:02:35   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz se sploh ne bojim.....tudi če s kužijem prideš si dobrodošla....samo kuži z mojega krožnika ne sme jesti in spati v moji postelji tudi ne sme......user posted image


pol ze ni dobrodosel pri tebi.. user posted image user posted image user posted image kje mas oliko???

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Kaj menite....
10.2.2010 18:39:08   
nejcko
Itak ste vse pobrkljale user posted image
Kl, jaz te čisto razumem (sama sem spadala v tvoj rang, ko sem imela pse), vendar razumem tudi Liliano.


Jaz sem govorila o drugi vrsti patološke navezanosti, o taki, ki gre čez vse meje razuma. Kot gre pri ženah nasilnežev, ki jih 100x ovadijo pri policiji, nato pa ovadbo umaknejo, ko 100x odidejo in se 100x vrnejo, ko leta in leta trpijo nasilje nad seboj. O takih primerih, ko popolnoma odpove razum, jaz govorim.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:06:00   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kaj pa če so tipu vse podtaknili user posted image


Glede na to kako se zadeva razvija, sem vse blizje tej misli. Vse bolj in bolj se mi zdi, da je vse skupaj podtaknjeno. Hudicevo prevec je dobro casovno natempirano in globoko, da bi bilo zgolj slucajno.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:10:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kaj pa če so tipu vse podtaknili user posted image


ali pa so zdaj vse lepo skrili...ker so v poznih poročilih rekli, da kao policija ni naročila pri obdukciji ugotavlje zlorabeuser posted image
in najverjetneje so bili psi že kremirani. zelo prikladno.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:14:43   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kaj pa če so tipu vse podtaknili user posted image


Glede na to kako se zadeva razvija, sem vse blizje tej misli. Vse bolj in bolj se mi zdi, da je vse skupaj podtaknjeno. Hudicevo prevec je dobro casovno natempirano in globoko, da bi bilo zgolj slucajno.


Ja, teorija zarote s strani opozicije - zna bit.

O domnevni zlorabi pa uradno ne bomo nič zvedeli (kot smo itak predvidevali), ker patologi tega niso preiskovali, ker jim bojda policija tovrstnih preiskav ni naročila user posted image Bojda niti preiskav, ali so bili psi pod vplivom kakšnih substanc user posted image Mislim, halo user posted image user posted image user posted image user posted image Pa to je valda prvo, kar se pri vsakem morilcu preveri, le v tem primeru, te preiskave niso bile naročene user posted image
Sprašujem se, kaj pa so potem sploh preverjali patologi pri teh psih; koliko vagajo in kakšno barvo dlake imajo user posted image

Oh, da nam je imeti CSI, oni vse preverijo brez kakršnihkoli posebnih nalogovuser posted image

Itak tale zadeva smrdi do neba in še naprej, pa s katerekoli strani jo pogledaš user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:15:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Kaj pa če so tipu vse podtaknili user posted image


ali pa so zdaj vse lepo skrili...ker so v poznih poročilih rekli, da kao policija ni naročila pri obdukciji ugotavlje zlorabeuser posted image
in najverjetneje so bili psi že kremirani. zelo prikladno.



Ne vem kaksen bi bil efekt ugotavljanja pravzaprav. Clovek je ze obsojen (ceprav ne po uradni poti), kaznovat ga nobeden vec za nic ne more.... Vsak si bo itak mislil svoje, ker po vsem tem eni bodo se naprej verjeli v eno, drugi v drugo.

Tisto kar pa mene moti je natolcevanje o skopiranih zdravstvenih kartotekah visokih politikov in gospodarstvenikov, moznostih zlorabe baje in morda pridobljenih podatkov, odprtih moznostih za izsiljevanja...
Prevec... prevec prikladno no...

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:19:12   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Tisto kar pa mene moti je natolcevanje o skopiranih zdravstvenih kartotekah visokih politikov in gospodarstvenikov, moznostih zlorabe baje in morda pridobljenih podatkov, odprtih moznostih za izsiljevanja...
Prevec... prevec prikladno no...


a dajuser posted image
tole pa zdaj prvič slišim.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:26:48   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Tisto kar pa mene moti je natolcevanje o skopiranih zdravstvenih kartotekah visokih politikov in gospodarstvenikov, moznostih zlorabe baje in morda pridobljenih podatkov, odprtih moznostih za izsiljevanja...
Prevec... prevec prikladno no...


a dajuser posted image
tole pa zdaj prvič slišim.....


Jaz pa sem nekaj o tem ujela z levim ušesom, samo mi res ni več jasno, kdo naj bi bil zdaj tukaj ogrožen, kdo hoče koga sabotirati ... user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:51:58   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Tisto kar pa mene moti je natolcevanje o skopiranih zdravstvenih kartotekah visokih politikov in gospodarstvenikov, moznostih zlorabe baje in morda pridobljenih podatkov, odprtih moznostih za izsiljevanja...
Prevec... prevec prikladno no...


a dajuser posted image
tole pa zdaj prvič slišim.....


Mah.. pozar spet....
Ni mi pa jasno.. ce se res psi takoj branijo pred zlorabo, potem bi lahko govorili zgolj o poskusu in enkratnem dejanju, ki ga v preteklosti ni bilo, saj se psi niso "branili"...

Podtika Pozar? Zveni ze tako.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 0:58:18   
Misek
Sla sem prebrat clanek. Pa se prejsnjega. Veliko cistega natolcevanja.

Ce se izkaze, da je bolj malo resnice v teh pisarijah, kdo bo odgovarjal? Bo Pozar enako na udaru kot Baricevic, se bo govorilo o Pozarjevih taksnih in drugacnih intimnih dogodivscinah? Bo dozivel javni medijski linc in kastracijo? Ga bo pljuvala cela Slovenija?
Ne, zal ne.. on bo veselo trobil naprej o svobodi medijev.... user posted image

Celo, ce se dokaze, da si je Pozar vse zmislil, bo pozarjeva resnica, ki jo je dvignil na raven popolne histerije ostala resnica. Pa ne bo rpvic, da imamo laz za resnico in resnico za laz... laz je skoraj vedno bolj zanimiva in vznemirljiva od resnice - velikokrat dolgocasne in nezanimive....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 5:41:21   
Kerensa*
Izginili so posnetki simulacij pri prevzgoji psov:

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=6&ved=0CBkQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.zurnal24.si%2Fslovenija%2Fbulmastifi-bukovec-baricevic-159173&rct=j&q=po%C5%BEarreport+bulmastifi&ei=ZIFzS8naDKLJ_gang_U8&usg=AFQjCNGY59h16-R72BSCtsp55ul6v7dPuA

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 6:43:58   
miapia
Eno samo dejstvo je. Leta 2006 ob prvem napadu psov bi morali le te usmrtiti, ženo in moža pa pošteno oglobiti in zapreti za določeno obdobje. Ne morem razumeti, da je žena, zdravnica, mirno gledala napad na tržičana in mu niti ni nudila prve pomoči???? Glede zlorabe psov pa...hmmm zanimivo, ali je res ali ne verjetno ne bomo izvedeli, je pa čudno, da je bil popolnoma gol. Kako spretni psi, ni kaj, da niti ene krpice ni ostalo od njega. Še eno dejstvo pa je, da so vsi skupaj skorumpirani in so delovali proti odločbi sodišča. navadna raja bi bila že na vislicah. Pa v kakšni državi smo? Pa hvala bogu za Požarja in podobne, pa čeprav je rumen do zadnjega lasu in ga sploh ne berem, ampak zaradi njega in podobnih se zadeve zasukajo v vse smeri. Še slednje naj povem, ker imam psa in vem, kaj pomeni ljubezen do psa...če bi bila v situaciji, ko bi napadla človeka, bi šla nemudoma na evtanazijo. Ne mi o neizmerni ljubezni do psov. To je NEODGOVORNOST in tega od uglednih, situiranih, izobraženih ljudi res nisem pričakovala.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 6:59:17   
ZARA
Meni se zdi pa zelo interesantno - ko se je napad zgodil so vsi poznali pokojnega in bili blazno pretreseni. Ko so pa spravili ven domnevno zlorabo psov, pa nihče nikogar več ne pozna. So se pa nove gripe bali, phe! Demenca razsaja to zimo.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 11.2.2010 7:00:04 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 8:21:58   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Meni se zdi pa zelo interesantno - ko se je napad zgodil so vsi poznali pokojnega in bili blazno pretreseni. Ko so pa spravili ven domnevno zlorabo psov, pa nihče nikogar več ne pozna. So se pa nove gripe bali, phe! Demenca razsaja to zimo.


Ja, in odvetnk še vedno uživa na smučanju, namesto da bi branil dobro ime svoje tako eminentne stranke user posted image
Pa na pogreb tako dobrega prijatelja tudi ni prišel user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 8:27:31   
rija
jah, taki so "bogati" prijateljiuser posted image

ko imajo kakšno korist od koga, so vse sladki, ko pa gre kaj malo levo ali desno, pa odidejo na dopust in se nonšalantno "odstranijo".....

jaz poznam kar nekaj takih.....pri večini vlada načelo: smej se človeku v ksiht, nikoli ne veš, kdaj ga boš rabil....sicer pa da ne govorim, kaj potem delajo ljudem za njihovimi hrbti.

poden. pa hvala lepa za take "prijatelje"user posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 8:29:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: rija
pri večini vlada načelo: smej se človeku v ksiht, nikoli ne veš, kdaj ga boš rabil

Meni je bolj všeč tista:"Bodite prijazni do svojih otrok - oni bodo izbrali vaš dom za ostarele." user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:40:42   
FLASK_A
Kaj menim?

Taki primeri so samo potrditve kakšni ljudje smo postali. Skrbimo za svoje riti, ljubimo denar, požiramo moralna načela za svojo korist, z nevednostjo si spiramo krivdo... Hkrati pa si sami sebi ploskamo kako čudoviti smo.

Fuj in bljak kakšna družba je nastala.

Uganka mi je samo nekaj. Kako lahko taki ljudje ponoči mirno spijo? So res popolnoma brez vesti? Res lahko živijo brez občutka krivde?

Recimo- veterinar/ka, ki je pse pregledal/a in (domnevno) ugotovil/a znake zlorabe. Kako jih lahko vrne lastniku (če je domneva o zlorabi resnična)? Kako sploh??!? Se tako bojimo reči NE in morda zaradi tega izgubiti službo? Je to težava? Sama sem raje brez službe in povem resnico- ker lažje živim sama s sabo.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:42:13   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
So res popolnoma brez vesti? Res lahko živijo brez občutka krivde?

Ja.



(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 [12] 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?