|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:51:06   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
So res popolnoma brez vesti? Res lahko živijo brez občutka krivde?

Ja.


Potem bodo stvari enostavno ostale take kot so. Bruh.

Še dobro da obstajajo izjeme, ki takim izmečkom nagajajouser posted image Da se ne držijo 'navodil z vrha'. So stvari, ki se jih enostavno ne da spregledati. Bravo!!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:52:01   
baguSka
Kako spretni psi, ni kaj, da niti ene krpice ni ostalo od njega.


Seveda je. Sp.hlace spuscene do gleznjev. Res svaka cast psom, da jim je to uspelo.user posted image

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:55:23   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kako spretni psi, ni kaj, da niti ene krpice ni ostalo od njega.


Seveda je. Sp.hlace spuscene do gleznjev. Res svaka cast psom, da jim je to uspelo.user posted image



ne ne, vi ne veste. tak elitnež je ziher imel kakšna dizajnerska oblačila in so bili psi samo uvidevni - so mu dali minutko, da se je slekel, preden so ga oklali, pri gatah se je pač zataknil...sej veste kok jih je težko slečt in zbrcat iz gležnjev, ko se mudiuser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:57:04   
baguSka
joj ulla sej bi se full smejala, pa ne vem ce ni to rajs za jokat.. user posted image

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 10:58:13   
baguSka
In flaska, ja - eni pac nimajo vesti... zato se pa take stvari pocnejo.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 11:01:21   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
In flaska, ja - eni pac nimajo vesti... zato se pa take stvari pocnejo.


Vsi so zmešani. Tisti ki take perverzije počnejo... In tisti, ki to dopuščajo in celo poskušajo prikrit. Sami izmečki.user posted image

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 19:42:26   
Pi-kica 1
Jaz bom rekla samo to, da je žalostno za Slovenijo, da je bil v tem primeru edini kredibilni vir od začetka Požar. Nikoli, ampak res nikoli ne dam nič na njegove novice, tokrat pa se je izkazalo, da je vse res, kar je pisal že od začetka. Od začetka sem še v nekatere hipoteze članka še dvomila, pa  še to se je zdaj nazadnje izkazalo za resnico.  In če ne bi bilo njega, bi stvar verjetno res utišali. Žalostno, da za našo obveščenost skrbijo najbolj rumeni od rumenih.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 21:50:48   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: oka
Vidiš, jaz imam pa iz kinoloških virov info, da je vse skup larifari in da nobene izjave s strani veterinarjev ni bilo. Vsaj kar se domnevne zlorabe tiče ne. Kaj pa zdaj?


No Oka - kaj pa zdaj - ko je URADNO poročilo veterinsrske uprave iz obdukcije psov potrdilo zlorabo??? Kaj boš pa zdaj rekla? Smo še kar vsi naivne budale, tvoji "kinološki viri" pa kredibilni?
http://www.delo.si/clanek/99025#

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 11.2.2010 21:51:51 >

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 21:55:00   
čebelica01




ATLAS, star pet let
- Sluznica rektuma in anusa je močno zadebeljena.
- V končem segmentu rektuma, tik ob anusu, je bilo več polmesečastih, temno rdečih raztrganin.
- Anus je bil širok šest centimetrov.
- Deli sluznice rektuma so bili brez epitela.


ATOS, star šest let
- V začetnem delu sluznice rektuma je bilo pet vretenastih raztrganin, velikosti 1 x 0,5 centimetrov s sivimi, razcefranimi robovi ter centimeter široko krvavitivjo.
- Analna odprtina je bila delno odprta (1,5 centimetra).
- Površina sluznice je bila na prehodu iz kutane analne sluznice v žlezno rektalno sluznico brez epitela.
- Proprija je imela mulitfokalne akutne krvavitve.


JOY, stara deset let
- Sluznica rektuma je bila blago zadebeljena in rožnate barve.
- Vzdolžno odprt rektum je bil enakomerno širok (8,2 centimetra).
- Anus je bil širok 6,8 centimetra.
- Površina sluznice je bila na prehodu iz črevesne v kutano sluznico brez epitela.


gnus gnus , ma bogi psi

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Kaj menite....
11.2.2010 23:08:23   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1

Jaz bom rekla samo to, da je žalostno za Slovenijo, da je bil v tem primeru edini kredibilni vir od začetka Požar. Nikoli, ampak res nikoli ne dam nič na njegove novice, tokrat pa se je izkazalo, da je vse res, kar je pisal že od začetka. Od začetka sem še v nekatere hipoteze članka še dvomila, pa  še to se je zdaj nazadnje izkazalo za resnico.  In če ne bi bilo njega, bi stvar verjetno res utišali. Žalostno, da za našo obveščenost skrbijo najbolj rumeni od rumenih.



Se podpišem. In prepričani smo lahko, da bi se pometlo pod preprogo - tako bi nas na suho nategnili, da še vedeli zase ne bi.
Sramota.

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 0:08:29   
Tanja55
Mene zanima, komu je toliko v interesu, da se je cela tale zadeva spravila v medije in posledicno se cela drzava ukvarja s tem. Ne razumet narobe - prav je, da se razisce in prav je, da se obvesti javnost, ampak da se cela drzava s tem ukvarja? sej vem, VIP pa to, ampak vseeno stvari smrdijo do neba...tako in drugace.

Nihce me ne bo preprical, da je Pozarju v interesu zgolj in samo spostovanje svobode govora in dostopnosti do informacij. Se nikoli mu ni bilo in njegov "vir" je moral bit precej na visokem polazaju, da je bil tako zanesljiv (in upostevan...). Ali pa samo jaz ne vem (ker Pozarjevih medijev bolj ko ne ne berem) pa je ze kdaj prej privlekel na plano stvari, kjer se je godila krivica in je  nesebicno pomagal le-to odkriti in krivca pripeljati pred zakon? Kolikor jaz poznam Pozarjeve clanke mu gre vedno samo za senzacijo...in senzacija ima vedno nek namen, pa ce je to zgolj filanje ljudi s kostmi za obiranje ...glavno, da so zveri zaposlene in site, drugi pa medtem lahko pocnejo kar hocejo.

Sicer pa ja, se strinjam: sramota. vse skupaj je sramota, ze od leta 2006. Nastrada pa (vedno) zival.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 1:14:50   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55
.in senzacija ima vedno nek namen, pa ce je to zgolj filanje ljudi s kostmi za obiranje ...glavno, da so zveri zaposlene in site, drugi pa medtem lahko pocnejo kar hocejo.




Seveda ga ima. Tudi tukaj. Zdaj, ko smo siti, naj bi pozabili, kam pes taco moli. user posted image

Jaz še vedno nisem in ne bom pozabila, kdo je v prvi vrsti kriv, da so ti psi (orožje), prišli v roke (na nočno omarico) svojemu mučitelju (samomorilcu).

Vse poti vodijo tja, kjer siničke pojejo in kresničke svetijo user posted image



(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 9:30:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01
ATLAS, star pet let
- Sluznica rektuma in anusa je močno zadebeljena.
- V končem segmentu rektuma, tik ob anusu, je bilo več polmesečastih, temno rdečih raztrganin.
- Anus je bil širok šest centimetrov.
- Deli sluznice rektuma so bili brez epitela.
ATOS, star šest let
- V začetnem delu sluznice rektuma je bilo pet vretenastih raztrganin, velikosti 1 x 0,5 centimetrov s sivimi, razcefranimi robovi ter centimeter široko krvavitivjo.
- Analna odprtina je bila delno odprta (1,5 centimetra).
- Površina sluznice je bila na prehodu iz kutane analne sluznice v žlezno rektalno sluznico brez epitela.
- Proprija je imela mulitfokalne akutne krvavitve.
JOY, stara deset let
- Sluznica rektuma je bila blago zadebeljena in rožnate barve.
- Vzdolžno odprt rektum je bil enakomerno širok (8,2 centimetra).
- Anus je bil širok 6,8 centimetra.
- Površina sluznice je bila na prehodu iz črevesne v kutano sluznico brez epitela.


http://24ur.com/novice/slovenija/senica-spolnim-zlorabam-ne-verjame.html

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 10:00:07   
zmajaz
Kake dokaze bi pa Senica še rad, da bi verjel? user posted image
Drugače pa verjamem, da je težko sprejeti dejstvo, da je dolgoletni prijatelj, za katerega si mislil, da ga dobro poznaš, izvajal taka nagnusna, nizkotna dejanja.

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 12.2.2010 10:01:34 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 10:06:46   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Mene zanima, komu je toliko v interesu, da se je cela tale zadeva spravila v medije in posledicno se cela drzava ukvarja s tem. Ne razumet narobe - prav je, da se razisce in prav je, da se obvesti javnost, ampak da se cela drzava s tem ukvarja? sej vem, VIP pa to, ampak vseeno stvari smrdijo do neba...tako in drugace.




pomembno je zato, ker so imeli pri vsem tem prste vmes tudi naši vrli ministri oz. minister. ki se sicer ne čuti odgovornega za nič, ampak še vseeno mislim, da je zadnji čas, da začne pospravljat svoje stvari v kabinetu.

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 10:07:44   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Kake dokaze bi pa Senica še rad, da bi verjel? user posted image




mah on je odvetnik, on ima poklicno deformacijo, da nič ne verjame brez dokazov. še sebi najbrž ne.user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 10:22:55   
zmajaz
Pa sej dokazi so - v tem je fora. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Kaj menite....
12.2.2010 10:27:31   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

Pa sej dokazi so - v tem je fora. user posted image


njemu bo treba to še narisat in napisat....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 318
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 11 12 [13]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?