|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:55:14   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...

Lej, mene osebno ne moti, da sosedov fant nabija musko med svetlim delom dneva, pošteno povem. Moti eno sosedo, ampak bo že preživela. Bi me pa kapitalno razpištolilo, če bi to počel po 20-i uri.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:55:47   
Anonimen
Uf brings back memories user posted image  Ma kaj sosedje, mati je obolevala ob muziki user posted image  Ah ja, good old days user posted image

Ne bi več živela v bloku, nobene zasebnosti in svobode ni.

Zate pa - slušalke menda (saj vem da je slaba tolažba).

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:58:07   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...


Ampak do tega moraš prit. Ne moreš en dan po vselitvi že veselo nabijat musko in pričakovat odobravanja. NAjprej se poskušaš vklopit in malo asimilirat in potem počasi. Ko te ljudje spoznajo, veliko več tolerirajo. Ne morš pa kr prvi dan BUM!

Mene bi bolj to razpuser posted image ilo. Totalna brezbrižno na novo vseljenih, ki ti dajo vedet, da jih boli k..... za vse in bodo delali kar bodo hoteli.

lp

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 10:59:00   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od dveh komadov bolj naglas??? Joj, ne daj se motit. In od tega ti noben policaj ne bo napisal položnice. Razen, če je res tako naglas, da kar šipe pokajo, kar pa močno dvomim.

Upoštevajta hišni red, kar pomeni od 22. ure do 6. ure zjutraj mir.





Joj, kje so zdaj tisti smajliji od KL, ko se klanjajo... Poklon! Točno to, en komad... In nikogar ne bo kap od enega komada ****tiš...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:03:26   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...


Ampak do tega moraš prit. Ne moreš en dan po vselitvi že veselo nabijat musko in pričakovat odobravanja. NAjprej se poskušaš vklopit in malo asimilirat in potem počasi. Ko te ljudje spoznajo, veliko več tolerirajo. Ne morš pa kr prvi dan BUM!

Mene bi bolj to razpuser posted image ilo. Totalna brezbrižno na novo vseljenih, ki ti dajo vedet, da jih boli k..... za vse in bodo delali kar bodo hoteli.

lp



Nisva lih prvi dan notri... Sem z vsemi sosedi že kako rekla, vse sosede tudi povabila na vselitveni kozarček (prišla tale dva pod nama, k ju popolnoma nič ne moti najina muzka), z ženičko od gospoda, ki se je včeraj prišel zdirat nad naju, pucala okna v hodniku, na njeno željeo in brez prosim,!... moj kida pred blokom, se z vsemi lepo zstopiva, samo toti pač hočjo svojo voljo uveljavljat okrog vsega, sam zdaj, ko so se pa na naju spravli pa user posted image ...

tako da ne uveljavljam lih svoje volje prvi dan in se nekaj grem....

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:04:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od dveh komadov bolj naglas??? Joj, ne daj se motit. In od tega ti noben policaj ne bo napisal položnice. Razen, če je res tako naglas, da kar šipe pokajo, kar pa močno dvomim.

Upoštevajta hišni red, kar pomeni od 22. ure do 6. ure zjutraj mir.





Joj, kje so zdaj tisti smajliji od KL, ko se klanjajo... Poklon! Točno to, en komad... In nikogar ne bo kap od enega komada ****tiš...


Moraš vedet, da sta "greenhorna" in so se sosedje zbali, da je ta en komad šele začetek oz. "bojna" napoved...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:05:13   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od dveh komadov bolj naglas??? Joj, ne daj se motit. In od tega ti noben policaj ne bo napisal položnice. Razen, če je res tako naglas, da kar šipe pokajo, kar pa močno dvomim.

Upoštevajta hišni red, kar pomeni od 22. ure do 6. ure zjutraj mir.


Kdo pa je govoril o dveh komadih?

Napisala je naslednje:


Tko sva tud včeraj okrog 21h mal prbila Beyonce-Sweet dream or a beautiful nightmare...



Doma naju ni do 16-17h nikol... Pol pojeva, ne pleševa, pol ponavad že kam šibava, če sva pa doma, imava pa pač muzko prižgano in če je dobr komad, dava bolj na glas...


Torej, je to večkrat. In ja, zna biti moteče. Tudi za nepenzioniste. Sicer ji nič ne morejo, ampak tu se gre bolj za njeno neuvidevnost, ker ji nič ne morejo. Ona bo delala to, kar bo hotela. user posted image



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:09:41   
pety78
Od muzke še nihče ni umrl. Važno da se komplicira, itak. user posted image
Tudi jaz sem v bloku in mi niti na misel ne pride, da bi tako komplicirala, pa se marsikaj sliši, tako od nas kot od drugih, ampak j....ga. Če živiš v bloku še ne pomeni, da se moraš pa res vsemu odpovedati. So neke osnovne manire, ampak za vsak drek težit je pa meni čist mim.





_____________________________



(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:09:45   
hektorina

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...



Glej, po moje je čisto tako, da se ena osnovna kultura kaže skozi naš odnos do okolice. Po moje, da se šipe ne tresejo, ko daš muziko bolj na glas. Verjamem, da zna biti tudi tolčenje s pokrovkami mojega petnajstmesečnega mulota zelo moteče za par, ki živi pod nami. Pa jima kdaj pa kdaj dam kakšno malo darilce z opravičilom, da pa žal ne bom vezala rok na hrbet malemu. user posted image . Pa ju RES ne moti, imam občutek, da ne glumita. Pa tud mi včasih zvečer poslušamo otroške pesmice bolj na glas (ker bolj švoh pojem in ne želim, da vsi to vejo, dam player bolj na glasuser posted image . So pa pri nas ful glasni koraki po stopnišču, pa ena stopnica je razštelana in ful udari, ko stopi kdo na njo... Pa naj zato plezamo po fasadi? Čari blokovski pač...

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:11:44   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina


IZVIRNO SPOROČILO: naja17

IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Živim v bloku, nad mano pa "tipček" ki RES navija muziko. Je moteče, ampak nikoli nisem pop...devala zarad tega. Imam sinka, ki veselo meče piskre po tleh, pa nihče ne po...zdeva zarad tega. Očitno smo zelo strpni sosedje.


No o tem jaz user posted image ...



Glej, po moje je čisto tako, da se ena osnovna kultura kaže skozi naš odnos do okolice. Po moje, da se šipe ne tresejo, ko daš muziko bolj na glas. Verjamem, da zna biti tudi tolčenje s pokrovkami mojega petnajstmesečnega mulota zelo moteče za par, ki živi pod nami. Pa jima kdaj pa kdaj dam kakšno malo darilce z opravičilom, da pa žal ne bom vezala rok na hrbet malemu. user posted image . Pa ju RES ne moti, imam občutek, da ne glumita. Pa tud mi včasih zvečer poslušamo otroške pesmice bolj na glas (ker bolj švoh pojem in ne želim, da vsi to vejo, dam player bolj na glasuser posted image . So pa pri nas ful glasni koraki po stopnišču, pa ena stopnica je razštelana in ful udari, ko stopi kdo na njo... Pa naj zato plezamo po fasadi? Čari blokovski pač...

Mene ob prvem postu, ko sem prebrala štorijo, najbolj zmotila pozna ura. Ma jasno, da čez dan vse ropota... Tudi upokojencem letijo piskri iz rok user posted image

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:13:02   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina
So pa pri nas ful glasni koraki po stopnišču, pa ena stopnica je razštelana in ful udari, ko stopi kdo na njo... Pa naj zato plezamo po fasadi? Čari blokovski pač...

Hja, tudi pri nas se ful sliši hoja po stopnišču, zato ob poznih urah jaz osebno hodim previdneje, da ne razgrajam.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:13:18   
hektorina
Ma saj, glasnost glasbe je zelo relativna... Jaz slišim po 22. uri tudi, če kdo nad mano kihne. user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:13:46   
Naja31
Odkar imam otroke, me večerno in nočno nabijanje muzke zelo moti.
Komaj ju uspavam, potem pa bo nekdo tko nabijal muzko, da ji zbudi. Ma, mu grem glavo odšraufat.

Čez dan mi je pa vseeno kaj počnejo drugi.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:14:12   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Ma saj, glasnost glasbe je zelo relativna... Jaz slišim po 22. uri tudi, če kdo nad mano kihne. user posted image


Točno tako.
Jaz slišim poleti smrčanje, ko spim pri odprtem oknu. Bo treba res policijo poklicat, ker me ful moti. user posted image


_____________________________



(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:14:19   
hektorina
Aja, koraki po hodniku in stopnica so pa ves dan in noč enako glasni... Se pa pozno zvečer res DOST bolj slišijo.

(odgovor članu hektorina)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:17:44   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Odkar imam otroke, me večerno in nočno nabijanje muzke zelo moti.
Komaj ju uspavam, potem pa bo nekdo tko nabijal muzko, da ji zbudi. Ma, mu grem glavo odšraufat.

Čez dan mi je pa vseeno kaj počnejo drugi.



No, vidiš, prej te pa ni. Pa si po možnosti tudi ti nabijala muzko in se niti nisi zavedala, da je lahko moteče za sosedovo družino z otroki.
Ko dobimo mi otroke še ne pomeni, da se morajo zaradi tega prilagajat tudi drugi. Prej je bilo prej vse ok, sedaj pa ne več...



_____________________________



(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 11:29:17   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Od dveh komadov bolj naglas??? Joj, ne daj se motit. In od tega ti noben policaj ne bo napisal položnice. Razen, če je res tako naglas, da kar šipe pokajo, kar pa močno dvomim.

Upoštevajta hišni red, kar pomeni od 22. ure do 6. ure zjutraj mir.


Kdo pa je govoril o dveh komadih?

Napisala je naslednje:


Tko sva tud včeraj okrog 21h mal prbila Beyonce-Sweet dream or a beautiful nightmare...





Ok, dala sva bolj naglas, pišem bolj pogovorno...

In tudi o dveh komadih ne govorimo, ampak o enem!

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 13:22:05   
katicka
jaz bi ti policijo na vrata poslaluser posted image da bi moji dve zbudila ker se enostavno ne dam podjebavat. tak da se moreš prilagodit ljudem ne pa tak pozno nabijat muzike.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 13:27:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Uf brings back memories user posted image  Ma kaj sosedje, mati je obolevala ob muziki user posted image  Ah ja, good old days user posted image

Ne bi več živela v bloku, nobene zasebnosti in svobode ni.

Zate pa - slušalke menda (saj vem da je slaba tolažba).



pol bo šele šranje.....
ko same sebe ne bo slisala. in bojo morali sosedje poslusati njeno vrescanje in vpitjeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   [Brisano sporočilo]
24.2.2010 13:31:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 13:31:43   
katicka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Uf brings back memories user posted image  Ma kaj sosedje, mati je obolevala ob muziki user posted image  Ah ja, good old days user posted image

Ne bi več živela v bloku, nobene zasebnosti in svobode ni.

Zate pa - slušalke menda (saj vem da je slaba tolažba).



pol bo šele šranje.....
ko same sebe ne bo slisala. in bojo morali sosedje poslusati njeno vrescanje in vpitjeuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 13:59:11   
Ribica **
Zadnjic so sosedje kar kaki dve uri nabijali muzko zvecer, da se je slisalo k nam v stanovanje (pa imamo protihrupna vrata, kao) - pa ni noben sel tezit. Ob 22h je bil pa mir.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 14:07:05   
majch
naši sosedi so tri tedne renovirali in začeli štemat vedno nekje ob 7, ko sem dala malo spat. Je bilo kot da živimo na gradbišču. Nimaš kaj...pa še tolk prijazni so bili, da so dali cegl na oglasno desko...kaj jim pol češ...potrpiš. Je treba bit strpen, pa po drugi strani uvideven, pa ne prevelike štale delat...blok je tako...live and let live (quietly).

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 14:07:41   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: katicka

jaz bi ti policijo na vrata poslaluser posted image da bi moji dve zbudila ker se enostavno ne dam podjebavat. tak da se moreš prilagodit ljudem ne pa tak pozno nabijat muzike.


Ouhhh get a life... A men se pa noben ne more prlagodit za en komad user posted image

(odgovor članu katicka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: javni red in mir - me guilty
24.2.2010 14:08:46   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Uf brings back memories user posted image  Ma kaj sosedje, mati je obolevala ob muziki user posted image  Ah ja, good old days user posted image

Ne bi več živela v bloku, nobene zasebnosti in svobode ni.

Zate pa - slušalke menda (saj vem da je slaba tolažba).



pol bo šele šranje.....
ko same sebe ne bo slisala. in bojo morali sosedje poslusati njeno vrescanje in vpitjeuser posted image



O boh ja... dobesedno vreščanje in vpitje, ker jaz tak rada pojem, ampak to zgleda tko k da bi koza po plehu scala user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?