|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:26:13   
Kerensa*
Čari blokovskega življenja, ja... user posted image
 
Pri nas ni nikoli miru. Živim v 13-nadstropni stolpnici z 88-imi stanovanji in z ljudmi z vseh vetrov, tako, da kdor nima dobrih živcev, bi tukaj znorel oz., kakor ima ena RR-ovka v podpisu:"Tko ovdje ne poludi, taj nije normalan". Decembra in januarja so obnavljali kopalnice, februarja kuhinjo in kdo ve, kaj bo sledilo marca. Pa je čisto vseeno, ali je ponedeljek ali nedelja, petek ali svetek, delovni dan ali praznik - edino toliko so še tolerantni, da ne začnejo pred 8. uro zjutraj (stolpnica lenuhov), ne dokončujejo zvečer po 21. uri in da se večina drži hišnega reda vsaj v točki, ki zapoveduje, da se vsako predvideno hrupno reč objavi na oglasni deski (adaptacije, zabave itd.). Je pa včasih tekom dneva res tako glasno, kakor je napisala ena pred mano - da se v stanovanju ne slišimo, ko se poskušamo pogovarjati. Dokler je to momentalno, toleriram, ampak če bi pa nekdo celo uro tiščal štemarco v tla direkt nad mojo betico, potem pa znorim. Vmes se pridem samo izkašljat na RR na način a la "A res ne morejo nehat?!" - bolje to, kot pa, da grem komu na vrata. Mogoče bom pa kdaj jaz kaj adaptirala in tudi ne bi rada med štemanjem še vrat odpirala in se kregala.
 
Z glasbo pa načeloma nimam problemov. Jo imam zelo rada in sem še vesela, če od koga kaj slišim. Takrat še TV utišam in rečem g. Možu:"Lejga, butlja, kako zanič okus ima". Jaz se držim tega, da je muzika po 22. uri na sobni jakosti ali slušalkah (izjemoma morda en komad, ampak res samo eden, malce bolj naglas, ker se pač ne morem zadržat), ampak sem pa redkokdaj po 22. uri sploh zbujena (če sem že, me pa ni doma), tako, da teh težav z mano sosedje nimajo. Podnevi si pa dovolim. Imam tudi dobro "feršterkerijo" (oba z g. Možem sva navdušenca) in pravkar imam na 70% glasnosti komad "Arizona dream" - pri odprtem oknu, da ne bomo uživali samo jaz in sosedje, ampak tudi stanovalci sosednje stolpnice in mimoidoči. user posted image

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:38:35   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Z glasbo pa načeloma nimam problemov. Jo imam zelo rada in sem še vesela, če od koga kaj slišim. Takrat še TV utišam in rečem g. Možu:"Lejga, butlja, kako zanič okus ima". Jaz se držim tega, da je muzika po 22. uri na sobni jakosti ali slušalkah (izjemoma morda en komad, ampak res samo eden, malce bolj naglas, ker se pač ne morem zadržat), ampak sem pa redkokdaj po 22. uri sploh zbujena (če sem že, me pa ni doma), tako, da teh težav z mano sosedje nimajo. Podnevi si pa dovolim. Imam tudi dobro "feršterkerijo" (oba z g. Možem sva navdušenca) in pravkar imam na 70% glasnosti komad "Arizona dream" - pri odprtem oknu, da ne bomo uživali samo jaz in sosedje, ampak tudi stanovalci sosednje stolpnice in mimoidoči. user posted image


user posted image

Dj prid k men za sosedo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:40:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Dj prid k men za sosedo user posted image

Ne kliči hudiča. Saj veš, da se rada selim. user posted image  
No, ja, ampak tukaj sem zaenkrat zelo zadovoljna in če bo šlo tako naprej, potem en lep čas ne bom šla nikamor. Cena je super, lokacija idealna, s sosedi zaenkrat nimam težav (očitno tudi oni ne z mano, saj mi v treh mesecih še nihče ni prišel na vrata, razen ge. Tašče, ampak ta ni prišla zaradi muzike), tako, da... pa pridi ti na ta konec. user posted image
 
Evo, na 75%... "Solza kaaaneee mi, v srcu me boliii..." (Miran Rudan, dance megamix). user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:43:37   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Slaki in Avseniki so pa meni kul, pa čeprov mam taspodne korenine, tko da Sloooooveeeeennniiijjjaaaaa od kod lepooooteeeee tvojeeeee se tud sliši bolj na glas pri meni user posted image ....


No, ob takšni muziki pa sem men scufa, res. Na TV-u je en kanal Na golici al nekaj podobnega. isti moment ko sva z možem to vidla, sem možu rekla naj zablokira kanal in ga je. Bog ne daj, da mi med preklapljanjem naletela na to muziko. Jaz jo slišim tako, kot če bi nekdo z nohti po plehu vlekel.

Kerensa, mi smo tudi stanovali v 14 nadstropnem bloku, ko sem bila v OŠ. Od kreganja, do goveje muzike, prenavljanja, pokvarjenega dvigala in hoja peš do 13. nadstopjauser posted image , vonjavah iz vsakega stanovanja po kuhanju kosila in ko se te vonjave zmešajo....bljaaaaaak.

Kot sem napisala, bognedaj še enkrat v blok....v hiši imam mir al pa muziko do fula...takrat so okna zaprta in se ven nič ne sliši....tako je kot men pašeuser posted image .

< Sporočilo je popravil mika -- 25.2.2010 9:44:38 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:52:09   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mika
Kerensa, mi smo tudi stanovali v 14 nadstropnem bloku, ko sem bila v OŠ. Od kreganja, do goveje muzike, prenavljanja, pokvarjenega dvigala in hoja peš do 13. nadstopjauser posted image , vonjavah iz vsakega stanovanja po kuhanju kosila in ko se te vonjave zmešajo....bljaaaaaak.

Vidiš, meni je pa vse našteto (in še kaj zraven) v osnovi za popiz*it smešno. Ko slišim kreganje, crkavam od smeha, ko se dva obkladata s kletvicami, kakršnih še nisem slišala (pa včasih pomislim, da znam preklinjati v vsah balkanskh jezikih). "Goveja muzika" me sploh ne moti - slovenski del mojega karakterja takoj skoči na noge, ko zasliši harmoniko, če je pa še primešano malce balkanijade, kakor npr. tole:
www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=WoLKPPAca-Q&v=SPmHq1Il6fo
potem sem pa sploh takoj v elementu (če bi imela kakšno vodko v riti, bi sosedu še potrkala na vrata in ga prosila, če lahko malce pojača, ker se v moje stanovanje ne sliši dovolj dobro - ziher bi ga kap). user posted image  Glede prenavljanj sem že napisala, dvigalo se na srečo še ni pokvarilo, odkar sem tukaj, ampak imamo pa dva (za soda in liha nadstropja), pa še v nižjem nadstropju živim, tako, da bi tudi z mojimi prekajenimi pljuči preživela tistih nekaj stopnic, če bi bilo nujno. Kosilo pa... mene ne moti, če levi sosed peče ribe, desni pa kuha sarmo. Meni vse to diši, četudi zmešano. Hujše je, ker potem moj g. Mož začne težiti, zakaj jaz nič ne kuham. user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 9:59:29   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Vidiš, meni je pa vse našteto (in še kaj zraven) v osnovi za popiz*it smešno. Ko slišim kreganje, crkavam od smeha, ko se dva obkladata s kletvicami, kakršnih še nisem slišala (pa včasih pomislim, da znam preklinjati v vsah balkanskh jezikih) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . "Goveja muzika" me sploh ne moti - slovenski del mojega karakterja takoj skoči na noge, ko zasliši harmoniko, če je pa še primešano malce balkanijade, kakor npr. tole:
www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=WoLKPPAca-Q&v=SPmHq1Il6fo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
potem sem pa sploh takoj v elementu (če bi imela kakšno vodko v riti, bi sosedu še potrkala na vrata in ga prosila, če lahko malce pojača, ker se v moje stanovanje ne sliši dovolj dobro - ziher bi ga kap). user posted image  Glede prenavljanj sem že napisala, dvigalo se na srečo še ni pokvarilo, odkar sem tukaj, ampak imamo pa dva (za soda in liha nadstropja), pa še v nižjem nadstropju živim, tako, da bi tudi z mojimi prekajenimi pljuči (stara, a si brala temo nehala sem... user posted image ) preživela tistih nekaj stopnic, če bi bilo nujno. Kosilo pa... mene ne moti, če levi sosed peče ribe, desni pa kuha sarmo. Meni vse to diši, četudi zmešano. Hujše je, ker potem moj g. Mož začne težiti, zakaj jaz nič ne kuham. user posted image


Ma ti si faca... user posted image  user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:08:38   
Kerensa*
Zdaj si me spomnila, Naja, na "dogodek", ko je moj g. Mož praznoval svoj 30. rojstni dan. Takrat smo tudi živeli v bloku (čeprav v pol manjšem, kakor sedaj) in imeli smo še to srečo, da je bil blok takorekoč upokojenski. Mi smo bili najmlajši v bloku (kot samostojni stanovalci), zadnji, ki smo se priselili v blok in za dodatek še edini balkanci - čudovite predispozicije za lep sprejem, torej user posted image . Ampak 30. rojstni dan je pa pač treba praznovati tako, kakor se spodobi, pa sosedje gor ali dol. Bili smo toliko korektni (čeprav tam hišnega reda v tej točki ni nihče upošteval), da smo obesili na oglasno desko listek, da bomo "nekoliko bolj glasno" praznovali. Ta "nekoliko bolj glasno" pa se je potem izšel tako, da je prišlo 20 ljudi v 2-sobno stanovanje (v roku treh ur so prihajali in odhajali) in vsi so bili "samo malenkost bolj glasni", ko so se pogovarjali med sabo, saj je bilo pač treba preglasiti glasbo user posted image . Vsa čast sosedom, da so to pozno v noč tolerirali (ampak saj so bili vsi nekoč stari 30 let, njihove navade glede praznovanj me pa prav nič ne zanimajo, sorry), ampak najbližji sosedi je pa ob 02:30 ponoči počil živec (saj jo še kar razumem, no) in je prišla na vrata z besedami, da je sicer prebrala obvestilo na oglasni deski, ampak kar je preveč, je pa preveč in da če ne bomo nehali, bo poklicala policijo in obvestila lastnika stanovanja. Najbrž bi bilo vse OK, če ne bi vrat odprl ravno moj g. Mož, ki je bil po neznani količini Jack Danielsa ravno v pravem elementu za takšne ljudi, ki bi samo poskušali pokvariti njegovo praznovanje.  Najbrž sem si za do smrti zapomnila njegove besede, preden je ubogi sosedi zaloputnil vrata pre nosom:"Poščijem se nate, na gazdo in na kiflce!" user posted image
 
No, ja, ni bil ravno kulturen, no, ga ne zagovarjam, ampak mi smo takrat crkavali od smeha. Policije in ghazde seveda ni bilo. user posted image
 
Moj trenutni repertoar za sosede:
www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=z35vKA6SUC0&v=SP0bL5C9ucI

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:43:39   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Zdaj si me spomnila, Naja, na "dogodek", ko je moj g. Mož praznoval svoj 30. rojstni dan. Takrat smo tudi živeli v bloku (čeprav v pol manjšem, kakor sedaj) in imeli smo še to srečo, da je bil blok takorekoč upokojenski. Mi smo bili najmlajši v bloku (kot samostojni stanovalci), zadnji, ki smo se priselili v blok in za dodatek še edini balkanci - čudovite predispozicije za lep sprejem, torej user posted image . Ampak 30. rojstni dan je pa pač treba praznovati tako, kakor se spodobi, pa sosedje gor ali dol. Bili smo toliko korektni (čeprav tam hišnega reda v tej točki ni nihče upošteval), da smo obesili na oglasno desko listek, da bomo "nekoliko bolj glasno" praznovali. Ta "nekoliko bolj glasno" pa se je potem izšel tako, da je prišlo 20 ljudi v 2-sobno stanovanje (v roku treh ur so prihajali in odhajali) in vsi so bili "samo malenkost bolj glasni", ko so se pogovarjali med sabo, saj je bilo pač treba preglasiti glasbo user posted image . Vsa čast sosedom, da so to pozno v noč tolerirali (ampak saj so bili vsi nekoč stari 30 let, njihove navade glede praznovanj me pa prav nič ne zanimajo, sorry), ampak najbližji sosedi je pa ob 02:30 ponoči počil živec (saj jo še kar razumem, no) in je prišla na vrata z besedami, da je sicer prebrala obvestilo na oglasni deski, ampak kar je preveč, je pa preveč in da če ne bomo nehali, bo poklicala policijo in obvestila lastnika stanovanja. Najbrž bi bilo vse OK, če ne bi vrat odprl ravno moj g. Mož, ki je bil po neznani količini Jack Danielsa ravno v pravem elementu za takšne ljudi, ki bi samo poskušali pokvariti njegovo praznovanje.  Najbrž sem si za do smrti zapomnila njegove besede, preden je ubogi sosedi zaloputnil vrata pre nosom:"Poščijem se nate, na gazdo in na kiflce!" user posted image
 
No, ja, ni bil ravno kulturen, no, ga ne zagovarjam, ampak mi smo takrat crkavali od smeha. Policije in ghazde seveda ni bilo. user posted image
 
Moj trenutni repertoar za sosede:
www.youtube.com/watch#playnext=1&playnext_from=TL&videos=z35vKA6SUC0&v=SP0bL5C9ucI



user posted image user posted image  za komad

Uff, pošlji tega tvojga k meni, JD, Chivasa, vodke in tega mam še od žurke dost, pol mu pa še soseda pošljem user posted image ...

No, moram pa rečt, da za najino žurko so bli pa uvidevni, čeprav sem mela občutek, da jih ni blo doma (točno teh k zdej težijo) user posted image  Je bil kr vornk žur na 25 m2 (v dnevni) 25 ljudi, eden od teh s kitaro user posted image ... Prvi poljubac in Bolje biti pijan nego star je itak cel naselje poslušal, tko da moram rečt, da so bli tisto noč pa res vsi uvidevni user posted image ...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:45:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
JD mam še od žurke dost, Prvi poljubac in Bolje biti pijan nego star

A lahko rajši jaz pridem - na katerem koncu pa si? user posted image
 
www.youtube.com/watch#v=cTa2ubC8dd8&feature=related

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:54:21   
mojamura
naja17...kupi dvd s silmom ali pa si ga ''dol potegni' iz neta:

Anger managment (to za sosede mislim)...evo še insert iz tega filma:

http://www.youtube.com/watch?v=urb2720xKv0

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:58:17   
mojamura
in še najljubša scena:

http://www.youtube.com/watch?v=inpxNDOLqyM&feature=related

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 10:58:59   
Kerensa*
Tale komad ima naslov, primeren današnjim časom, zato upam, da se noben moj sosed ne bo pritožil. user posted image

www.youtube.com/watch#v=2TQIfG_zksA&feature=related

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:01:45   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
JD mam še od žurke dost, Prvi poljubac in Bolje biti pijan nego star

A lahko rajši jaz pridem - na katerem koncu pa si? user posted image
Na temle user posted image :
http://www.youtube.com/watch?v=fgKz2jFlBXs 

 
www.youtube.com/watch#v=cTa2ubC8dd8&feature=related


user posted image  

Joj, ne hodi mi blizu, odvajam se kajenja user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:03:28   
Kerensa*
Predaleč... razen, če boš imela kakšno RES konkretno žurko. user posted image
 
Pa kaj vam je vsem skupaj s tem odvajanjem od kajenja? user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:11:25   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Predaleč... razen, če boš imela kakšno RES konkretno žurko. user posted image
 
Pa kaj vam je vsem skupaj s tem odvajanjem od kajenja? user posted image


Hja, miš da jo zej upam met... Edin če bota vida podelala s sosedi user posted image ...

Odvajanje... Mah kaj pa vem... Zanosila bi rada user posted image ...

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:13:16   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Edin če bota vidva podelala s sosedi user posted image

Saj veš, kaj pregovorno pravijo za tvoj kraj? "Očemo mi to sredit, nema problema, ti samo natoči." user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:17:31   
Anonimen
HA!!!!!
jst pa zdj nabijam musko do konca in s tamalo pleseve po dnevni!!!!

in mi noben ne zvoni in noben ne pizdi!!!!


a ste mi kj fauš????user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:19:01   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
a ste mi kj fauš????user posted image

Jaz nič, ker sem na istem. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:54:54   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
a ste mi kj fauš????user posted image

Jaz nič, ker sem na istem. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  žlehtnobi....

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: javni red in mir - me guilty
25.2.2010 11:56:03   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: naja17
Edin če bota vidva podelala s sosedi user posted image

Saj veš, kaj pregovorno pravijo za tvoj kraj? "Očemo mi to sredit, nema problema, ti samo natoči." user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: javni red in mir - me guilty
27.2.2010 10:27:08   
Kerensa*
Dobro jutro, sosedje moji... ustaj, radni narod. user posted image

www.youtube.com/watch?v=uZQIZB9YbNI&feature=related

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: javni red in mir - me guilty
28.2.2010 11:34:57   
LoCa
zanimiva tema user posted image . moje mnenje je, da ja, živiš v bloku in se moraš prilaajat drugim, AMPAK, se morajo tudi oni tebi. penziči so pa vedni bili in vedno bodo največji težaki, kier si pač z nečim morajo polniti dneve. če je to poslušanje komada le občasno, jaz ne vidim problema, čeprav priznam, da bi mene od 9ih zvečer motilo. samo ker jaz vem da živim v bloku, vzamem take občasne dogodke v zakup. kar sem jaz spoznala je, da si vsi mislijo, da se bomo samo mladi prilagajali in upogibali, dosti jih računa ravno na tisto floskulo o spoštovanju starejših... napaka. jaz vedno startam s pozicije spoštovanja, pol ko pa vidim, da je drugemu vseeno, ja pol je pa tudi meni (do neke mere, ker itak ne more odmislit preostalih). pričakujem spoštovanje tudi od njih. in za vse drugo je isto, če jaz me smem imeti kolesa na hodniku, pole tudi tvoje cokle nimajo kaj delati pred vrati.
imam mlade sosede, ki zaradi zateženih starih razmišljajo o selitvi. kažin zganjajo tastari, onadva pa sta tako uvidevna, da nočeta klicati policije....imam mirno sosedo, ki je nadme poslala specialce, kljub temu da se ni vrtalo pri meni (in je tudi mene motilo). taista soseda je verski fanatik, ki v nedeljo ob 8ih zjutro nas zbudi z nabijanjem svetih maš....
TAKLE MAMO.vedet moraš, da nihče ne bo zaradi tebe spremenil sebe in nehal delati, kar ima rad, zakaj bi to ti naredila? je pa dobro biti pri tem zmeren. in ura je včasih pomemben faktor - ljudje smo zaradi dela in drugih težav pač izmozgani in potem je težko prenašat konstantno še zunanje motnje.


< Sporočilo je popravil LoCa -- 28.2.2010 11:38:52 >

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: javni red in mir - me guilty
28.2.2010 12:23:52   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa
soseda je verski fanatik, ki v nedeljo ob 8ih zjutro nas zbudi z nabijanjem svetih maš

O, mater... v takšnem primeru bi se pa še meni skisalo, da me zbudi kakšen "Gospoood z vaaamiii". user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: javni red in mir - me guilty
1.3.2010 14:16:58   
naja17
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

jaz vedno startam s pozicije spoštovanja, pol ko pa vidim, da je drugemu vseeno, ja pol je pa tudi meni (do neke mere, ker itak ne more odmislit preostalih). pričakujem spoštovanje tudi od njih. in za vse drugo je isto, če jaz me smem imeti kolesa na hodniku, pole tudi tvoje cokle nimajo kaj delati pred vrati.  user posted image

verski fanatik, ki v nedeljo ob 8ih zjutro nas zbudi z nabijanjem svetih maš.... user posted image

vedet moraš, da nihče ne bo zaradi tebe spremenil sebe in nehal delati, kar ima rad, zakaj bi to ti naredila? user posted image


(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 99
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?