|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:05:53   
škorpijonček_
Oj,

BC so kar dost povezani in pripeljejo, če je treba...cifro artikla povesta in po moje da bi šlo, ker tudi pr nama je rekla, da bi vse razen košare za voziček bilo, če sestavijo iz vseh BC.

Ja, lottyka, saj kar gre čas...bo res menda kar hitro minilo, sploh ko sem pol dneva v službi, jutri grem še pesota peljat frizerju in traja to pol cel popoldne, kakšen kino v miru s kolegicam in pijačka, pa bo moj že nazaj. Sej bo.

Sem pa ravn študirala, kak bo tale forum 100/h fural zadnji mesec, ko bomo res vse na porodniški in sam izmenjavale izkušnje in čakale...pa kira bo že napisala, da je rodila, medtem ko bomo tiste proti koncu mesca samo še čakale in spraševale o vsem user posted image . No...jst upam, da bo še tolk časa, da se na hitr prklopim in vam napišem, da grem ravnkar rodit user posted image .
Pa upam, da bomo še pol tud kaj aktivne na forumu, da še kakšno izkušnjo po rojstvu izmenjamo, pa kako smešno zgodbico user posted image .

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:09:51   
MalaNeli
a veš kako te šele obravnavajo če vidjo da si mlajši? uf. to sploh ni primerjave s tem da pač zarad tega ko si v trenirki mislijo da nimaš denarja.
ampak sploh se ne ukvarjam s tem, grem v A.pa tam kupujem, pa se mi fajn zdi da me pustijo, k zment se tko ne znam kaj :)

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:14:53   
lottyka
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

Renesme** ja jaz sem jo zadnič ž vidla na mojem konco. pa mislim da tut v ce. a se ne da v BC tk zmenit da ti jo pošlejo od tam ko majo ?!


Za te torbe se da zmeniti da ti naročijo tudi barve, ki jih niti nimajo na zalogi. Meni je prodajalka v BC sama povedala da obstaja tudi črna s črnim cvirnom pošita in da se jo da pač naročiti. Sem pa doma potem najdla tole stran in mislim da so vse barve gor. Pač naj ti naročijo v željeni barvi. Do takrat ko jo rabimo je še dovolj časa da pride.
http://www2.baby-markt.de/Baby_Items_Bags_Diaper_Bags,211282208086-5236,e,1282209322-16202,babyartikel.taschen.wickeltaschen,,,,,r_lshop.htm


< Sporočilo je popravil lottyka -- 19.8.2010 11:15:54 >

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:19:43   
MalaNeli
waw
zanimiva stran
glej jaz bol tako torbo iščem:

http://www2.baby-markt.de/MARV+Wickelrucksack+Backpack+circle+choco.htm

(odgovor članu lottyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:22:54   
lottyka
IZVIRNO SPOROČILO: Renesme**

IZVIRNO SPOROČILO: lottyka

Drugače pa sem bila včeraj pridna in pospravila nekaj predalov v omari pa ne vem, če bom še katerega sama. Mislim da ne. Bom kar lepo na mami al pa mojga počakala da mi pomaga. Cel večer in celo noč sem imela take bolečine in krče, da sem bila do 4h več zbujena kot spala. Mi je moj moral prav pomagat da sem se lahko ulegla v posteljo. Pa kasneje so prav prihajale bolečine tko v valovih vmes pa nič, tko da sem se ustrašla že če niso to popadki. Je bilo prav smešno spala vmes po 3-10 minut, potem se zbudila v bolečinah in po minuti dveh ko je popustila spet spala do naslednjega vala. Če do jutra ne bi ponehale bi šla lepo zjutraj mal v P se pokazat. Čeprav priznam da sem tam okoli 2h, 3h že resno razmišljala  o tem da kar grem. Ampak hvalabogu je okol 4h prenehal. Mah, vedno se zašijem. Ko se bolje počutim mislim potem da lahko kaj več naredim pa me položi pol. Kot kaže se bom mogla kar do konca lepo merkat, pa tud če se počutim čist o.k.. Tako da bom danes moj dan preživela kar lepo na kavču pred TV.

Tudi jaz sem točno taka, sem predvčerajšnjim po tleh pomivala...pa sobo praznila in prenašala stvari naokoli, sej ne težke, ampak sem bila pa skoz na nogah....potem ponoči in včeraj me je pa tudi kar trebuh bolel....tudi meni je bedno, ker sem doma na bolniški in se počutim čisto ok, če ležimuser posted image , pa je vse super in fino, če pa kaj delam, že malega, me pa takoj vse boli, noge, sramna kost, koliki, trebuh...tako da vem, da tudi, če bi šla še delat, da bi me takoj zvilouser posted image




Ja tud jaz imam isto. Sem čist vredu če počivam in nič konkretnega ne delam. Čim pa se postopim kaj delati me pa zvije user posted image . Sem doma pa večinoma samo gledam lahko kaj je za narediti. Saj pač zato pa smo doma, ker ni vse tko kot mora bit. Žal user posted image .


(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:33:42   
ječi12
jutro.

od včeri do dans tok postov da sm si mogla čas uzet :)

MalaNeli dobrodošla. supeeer za leta! sm prvo rodila z 21imi(en teden pred 22im RD),zdj sm pa 24 in bom tut tok ko rodim.

šoping- ga mam ful rada,ampak morm bit razpoložena. za bejbija mi je blo prvič ful žur,zdj mam pa že use doma.torej je bl slaba s šopingom. kozmetiko,dekco,pa kšno malenkost morm še kupit.

denarna pomoč občine. mi dobimo pri prvem 200€ pri vsakem naslednjem pa 50€ več.tko da bomo dobili 250€ zdj user posted image

kgji bomo vidl dans kaj bo k dobim refresh. trebnutno sm na -2. pa upam da na več kot +2 ne bom k pridem iz pregleda.
ampak pozor....user posted image  sm čis nerealna glede teže,ker sm že tko xxl in se ne smem zredit 15kg recimo,ker bi blo 2 much....no ja no.prvič sm se 26,ampak sm ful zatekala. zdj sm pa že v štartu 6kg več mela kot pri prvi zanositvi.tko da sm zdj nekje lih ok,več kot še 5 jih ne smem dobit. tko js pravim-G nč ne reče.

torba za previjalne stvari al kako že user posted image  js nism posebi take kupovala,ampak enostavno eno za na rame,notr sm dala use kar sm rabila,pa gledala sm da bo šla lepo na voziček,sm dala pa 10€ v mullerju in je top. tko da mislm da prou posebi previjalna ni nujno da je. se mi zdi več kot 30e predrago...ampak mogoče bi pri prvemu bejbiju dala tok,zdj pa ne dam....ampak nism tut prvič

aja seznam stara sm 24 let!

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 11:57:53   
MalaNeli
ječi12 - jaz pa bom glih 21 in 1/2 :) pa upam da z drugim tut ne bomo čakali prav dolgo potem.

torba - jaz ne išečm prav previjalne torbe, amapk torbo, k je: user posted image moderna, lepa, na 2 naramnci, a gre na vozi al ne mi je vseeno k jo tko lahk mam na ramah, pa če bom nosla otroka mi bol paše da mam obe rami zasedeni.

denarna pomoč pr nas je denarna pomoč občine tut neki čez 200 kok je pa za naprej se pa sploh nism zanimala, nedolgo nazaj sploh vedla nism da ti občina tut da kaj.

kg jaz pa sem se do sedaj zredila 10 kg. user posted image saj ne vem kolk je to, pa kolk je to glede na mojo prejšno težo. user posted image pr G.me ponavadi pozabijo tehtat, tako da tut G.pol ne reče kaj user posted image

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 12:39:36   
ječi12
pri nas pa sploh ne uidem tehtnici. te čaka takj pri vhodu k sestram in takoj stopiš na njo,pol pa prec pritisk da mi ja naraste ob pogledu na tehtnico user posted image

meni je pa prou prišlo da je šla torba na voziček,pa sj ruzaki tut grejo.
js sm si naštimala pas od torbe čez joške da mi ni ene rame dol vleklo pa je blo ok.
to da je pa moderna pa lih nism gledala user posted image  men je blo važno kok ma placa,pa barvo sm mal gledala.

ja tole k dajo občine je pa mega. pr nas v LJ ne bojo nikol nč dali. zdj pa k sm se k mojmu preselila bova pa na račun dojenčka že pr rojstvu loh dala 500e gor. od občine pol pa od države k vsak dobi ker ne bova paketka uzela.

aja MalaNeli 10kg do zdj je lih lepo povprečno za zredit se.tko da ni preveč ampak super.

so pa zdj že naši bejbiji neki težki,celo kilo že ane? user posted image

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 12:43:02   
MalaNeli
ja našmo dojenčko so zvagali 1250 v pon.ko smo bli na pregledu. ma ja saj vem da je kr dokaj normalno. se pa tut kr mal pazim :S

lottyka a je to sam spletna trgovina?

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:07:51   
MalaNeli
VSE ki ste že mamice, al pa ki karkoli veste, dajte mi povedat, s čim bi si lahko mazala bradavice, ker imam čisto suhe in se mi luščijo. nočem pa imet problemov z dojenjem.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:09:13   
škorpijonček_
Evo mene z malce...madonca...nisem jst karakter...pojem sendvič, pa rečem, da je dost, pa se seveda ne morem upret še rogljičku user posted image .

Drgač sem tud jst na +10 že ziher...zadnjič sem bla na +8, tko da sklepam, da smo že na dvomestni cifri.

Po šihtu pa po prstančke, so že gravirani user posted image .

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:11:07   
pikizenc
Kako pa ocenijo težo tamalega? A z UZ al kako?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:13:30   
MalaNeli
ja. ampak je to res samo ocena

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:14:54   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

VSE ki ste že mamice, al pa ki karkoli veste, dajte mi povedat, s čim bi si lahko mazala bradavice, ker imam čisto suhe in se mi luščijo. nočem pa imet problemov z dojenjem.


jaz bi si jih mazala oz. si jih mažem kar s kremo/oljem, ki ga imam za trebuh...za lanolin se mi zdi še prezgodaj, lahko pa tudi s tem probaš ali z bepanthenom..je prav mazilo za prsi (in ritke otroka).

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:16:55   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: pikizenc

Kako pa ocenijo težo tamalega? A z UZ al kako?


ja z UZ, glede na velikost glave, obseg trebuščka in dolžino stegnenice- se pravi, če ima ne vem, stegnenico krajšo od povprečja, je potem tudi teža manjša, pa čeprav je obseg trebuščka ok....in obratno...zato pa so to samo približne ocene. Ampak tudi približno je dobro.

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:17:31   
ječi12
jp MalaNeli kr bepanthen pomoje.

uau 1250g je pa velik,kdaj maš pa pdp?

škrpijonček pač si mogla izenačit okus,po nečem slanem paše sladko :) hihi.

js sm pa dve mini lučke pojedla zdele.bom pol po pregledu navalila,če se kila manj pozna je že velik user posted image

(odgovor članu Renesme**)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:22:27   
MalaNeli
ječi12 PDP mam 3.11. je kr ja. sam je na grafu glih na sredinski črti.

saj med bepatenom in bepanten + ni take razlike?! mam sam + doma.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 13:50:06   
malajka84
Dan punce

Dobrodošle vse nove z malo zamude...:)user posted image

Mam pa eno vprašanje. Tkole je meni oktobra poteče status študenta...trije izpiti pa diploma bodo name še mal počakal...no in se mam namen prijavit na zavod. Zanima pa me kaj rabim kakšna potrdila pa vse to, kr sm totalni kreten na tem področju. Je mogoče katera bila na istem oziroma je, ali pa pač ve, kako grejo te zadeve?

za prsi pa pravte da bepanten pomaga..no to pa morm nabavit, kr moje bradavice so katastrofa...

škorpijonček....super za prstane..kak občutek mora kej to bit..komi čakaš ne?:)

teža dojenčka..men je nazadnje rekla d je okol kilo, no tule na Rr k spremlam po tednih..pa tud pravjp tam kilo pa mal...tko da počas bo:)..komi pa čakam 3d pr oni res super G, da še njo povprašam, kr od nje največ zvem zmer;)

nič uživajte v sončku, pri nas sije vsake 10 minut;)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:12:55   
simonmojca
dan punce
 
kako ste kaj - jaz sem super (itak če sem pa na dopustu user posted image ) no ja samo vreme je pa usrano user posted image , v pon. deževalo, v sredo ves dan deževalo, danes naj bi deževalo user posted image , za enkrat vse ok, me  je kar prijelo da bi šla dam pa čakat na vikend, da grem na morje user posted image  joj komaj čakam, da bom plavala user posted image .
 
blondy83 jej jupiiiii komaj čakam, da prideš pa se kej dobimo - pa pol po porodu pa sploh, da se bomo malo vozičkal user posted image , da ne bom čist sama user posted image .
 
malaneli dobrodošla user posted image
 
čestitke vsem za uspešne preglede in 3D
 
zize men se sam večajo - imam modrce ki so moji sestri premejhni (ka ona samo kupi pol doma pa proba) no in če bo šlo tako naprej bom tudi te kmalu prerastla user posted image user posted image  je zelo zadovoljen user posted image , pa sem mu rekla, da potem ko neham dojit, bodo spet majhni user posted image  pa je reku da tok majhni ka so bili prej pa ne bodo user posted image  - no ja mu bom pustila veselje.
 
puščanje men puščajo, ko napolno delajo hurmoni user posted image . Najbolj se porajta, da dobim fleke če user posted image , drugače pa HB ni panike.
 
nakupovanje joj obožujem šoping vse bi dala za štacune user posted image  no ja seveda če imam denar. Če ga pa nimam je pa itak brezveze user posted image  1x do 2x še gre, da si ogleduješ stvari pol je pa brezveze user posted image . Tudi midva imava samo paket za iz P. , previjalno in voziček (ki še pride, plačano in izbrano je - pa še to nama drugi dajo user posted image ) tako, da naju čaka še kar veliko dela user posted image  bo že, moj itak pravi, da imava še full časa user posted image . 
 
denarna pomoč naša občina naj bi daja okrog 270€ (baje nekaj več, vsaj tako so mi rekli pari, ki so dobili otroka v kratkem)
 
srečanje zdej seznama ne delam več user posted image , ker tukaj v Bohinju imam signal zelo švoh in da preberem 2strani traja predolgo (včeraj ob 21.20h sem začela brat od včeraj in ob 22-30h mi je ratal, da sem začela pisat user posted image ) no pa mi tudi ni ratalo - internet zaštekal in umru, pa sem zjutraj šla pisat pa nič bolje. Upam, da mi zdele rata prilepit (ker se mi 4-ič pa ne bo dal več pisat user posted image ).
 
SEM pa trakoj za 03-04.09.2010 lahko na isti lokaciji ali pa kje drugje, da se bodo še druge lahko udeležile user posted image  
 
lepo se imejte, uživajte maksimalno
grem pa se beremo če se bo dalo user posted image

< Sporočilo je popravil simonmojca -- 19.8.2010 14:17:08 >

(odgovor članu malajka84)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:25:11   
škorpijonček_
Malajka - koker se jst spomnim, se prjaviš na zavod, kot iskalec zaposlitev, samo ti boš itak v porodniški in na CSD zaprosiš za socialno podporo...je pa že res dolgo tega, tak da nisem sigurna glede tega.
Prstančki - ja fajn feeling...še točn 13 dni, pa bom že gospa user posted image

Simonmojca..saj bo boljš...vikend naj bi bil lepši. Jst bi pršla 3.9. direkt z Bleda, če se boste kaj dobile..me pa res zanima tale babji čvek user posted image .

Šoping - jst gremjutr mal v Müllerja, mi lahko ktera pove, kaj se splača kaj tam nabavt..ker v naših koncih ga nimamo, pa nisem tak redni gost tam. bi pa šla, po tele blazince in podobne malenkosti, če mi zna ktera svetovat kej je ok in kaj se splača.

Še mal, pa gremo domov...pa še sam jutri in vikenduser posted image .

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:25:50   
škorpijonček_
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

ječi12 PDP mam 3.11. je kr ja. sam je na grafu glih na sredinski črti.

saj med bepatenom in bepanten + ni take razlike?! mam sam + doma.



A ni eden, če te opeče sonce, eden pa za zelo suho kožo?

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:28:35   
MalaNeli
škorpijonček_ ne vem user posted image vem sam da moj ko je šov tatoo delat ni smel uporablat +. nism se pa pozanimala za kaj je kateri.


o joj ti malo razbijalo kako mi dela po trebuhu :)

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:33:04   
flik
Muellerjeve plenice so zakon! Mi jih imamo od vsega začetka in jih ne menjam za nobene druge, pa še ugodne souser posted image . Nasploh njihova znamka beauty baby je super za dojenčke. Vsaj pri našem se zelo obnese.

Bepanthen - obadva sta ok za bradavice, + je še malo bolj masten.

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:33:11   
Renesme**
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

ječi12 PDP mam 3.11. je kr ja. sam je na grafu glih na sredinski črti.

saj med bepatenom in bepanten + ni take razlike?! mam sam + doma.



bepanten + je za poškodbe in je krema- dezinficira in celi in poleg dexpanthenola notri še klorheksidinijev diklorid, je tudi za celjenje razpokanih bradavic po dojenju...
bepanten je pa mazilo za nego kože (bolj je mastno)

Ne bo škode če se namažeš z bepanthenom plus, ampak za tvoje težave je vseeno, če se namažeš s katerokoli mastno kremo.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: novembrke 2010
19.8.2010 14:34:09   
škorpijonček_
Točn, jst sem tud enga uporabljala za tatoo, sej sem menda mal zamutla...eden je še bepanthol user posted image

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?