|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 12:52:17   
phelps
Dan!

Uf, pišete, priznam, da tadolgih postov nisem prebrala user posted image . Bom nadoknadila.

Joški kar stagnirajo, ne stagnirajo pa moje kile user posted image . Sem v zadnjih 4 tednih naštepala 3+ in sem sedaj na 10+ user posted image Dopust je naredil svoje.

Previjalna torba, dobim jo poleg vozička, notri ima še previjalno podlago. Mi ni ravno noro všeč, ampak, ker je v kompletu... Če je ne bi bilo, bi verjetno uporabljala kar ruzak, ker sva z mojim bolj športni tip...

Ime, midva imava tudi 2 izbrana in sva sklenila, da se bova ozirala le na naju, ker kot ste že omenile, vsem gotovo ne bo všeč. Se je moj v.d. tast prav razburjal zaradi njega (pa sva ravno zanj mislila, da mu bo všeč, ker je tradicionalno in slovensko).

Nejka000, ful lušen buši! user posted image

Lottyka, kaj še delaš doma?! Nisi še na morju? user posted image

Danes je moj prvi dan službe po 19 dneh dopusta in sem kar malo out. Ful ne morem sedet user posted image in vse me boli ko vstanem. Je pa fino, ko vidiš sodelavke po toliko časa in prav zanimivi komentarji glede mojega bušija user posted image . Omare bi pa morala tudi jaz pospraviti pred porodniško, pa se danes zagotovo ne bom tega lotila user posted image

Med dopustom seveda nisem postorila vsega tistega, kar sem nameravala (npr. da bova šla v Ikeo po posteljico in še kup stvari), ampak sem na splošno zadovoljna. Je pasalouser posted image Sedaj pa v nove boje user posted image








_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 13:47:59   
Soncchhek
ječi12, imam nosečniško sladkorno....tako da sladice....moram posebej zase delat....kar se mi pa ponavadi ne da....do sedaj sem si spekla samo zavitek iz bučk na polnozrnatem testu in jogurtovo pecivo ( polnozrnata moka, fruktoza, sadje...ipd.)....
v slaščičarno pa sem zavila enkrat- diabetična torta...namesto malice....
si privoščim občasno kdaj kakšen majčken košček normalnega peciva....ampak si s tem samo naredim sline.....ker ga lahko res samo košček..dva...

ii luštna tale tortica !!!!




(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 13:57:42   
ječi12
sonček pa si samo na dieti al maš inzulin? kok si pa mela cukra? si ful ful pridna da se tko držiš!! js sm jo mela v prvi N in morm rečt da ko se mi je sladkarija zaluštala sm jo pojedla. res je da se nism nažirala,ampak sm jih useen jedla. tut ostale stvari sm. probala sem edin mal z belo moko omejit pa tko....
skratka super da se res držiš.čeprou js tut če se nism sm mela vedno sladkor ok nikol povišan kasneje na pregledih pa tut mala je mela "samo" 3470g kar je povprečna teža.

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 14:12:08   
emma83
Dan!

Danes sem spet tako zaspana, ponoči sem spala ampak je budilka zjutraj bila prezgodaj.

sonček tale recept je, jaz sem naredila vse tako kot piše razen mesa, ker sem dala purana namesto piščanca. Je pa itak perutnina oboje.

joške: meni se tudi zdi, da mi spet nekaj rastejo, mi je glih sinoči moj rekel, da imam že ful velike. Danes sem v Mullerju videla modrce za dojenje po 8,79€ pa nisem vedela a naj vzamem 1 ali ne, pa ga nisem na koncu vzela, ker sploh ne vem katero številko bom rabila.

previjalna torba: ne vem še katero bova izbrala, tale od lottyke mi je ful všeč, je pa malo draga. Baje, da se dobijo neke ful ugodne v DMu. Ne vem pa kakšne so in koliko stanejo.

ime: oba imava svoje favorite, morava pa še skupaj priti na 1 samo. Jaz nikomur ne govorim ne za imena ne za spol otroka, bodo že dočakali novembra in zvedeli vse.

Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.



(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 14:16:02   
Soncchhek
ječi12  sem na dieti že od 13tega tedna....zaenkrat gre ok brez inzulina...zadnje čase opažam da mi gre sladkor malo višje ampak še vedno pod mejami...
ne morem ti odgovorit, koliko sem imela sladkor...ker ne vem kaj hočeš s tem vedet...če misliš na tiste glukozne teste, ne vem več vrednosti.... na tešče moram imet do 5,3..... 90 min po obroku pa maksimalno 6,6.

haha emma83, bošček tvoja sestrična...12 dni čez rok...meni se zrola....

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 14:42:20   
ljubljana
Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.


Tudi pri nas pustijo prvorodke do 14 dni čez rok. Je pa potrebno ves čas preverjati plodovnico, da ne bi postala motna.


ne morem ti odgovorit, koliko sem imela sladkor...ker ne vem kaj hočeš s tem vedet...če misliš na tiste glukozne teste, ne vem več vrednosti.... na tešče moram imet do 5,3..... 90 min po obroku pa maksimalno 6,6.

jaz sem ga imela 6,8 pa je rekla da je v redu. da do 7,8 ni treba imeti diete oz iti na tisto dodatno testiranje.


< Sporočilo je popravil ljubljana -- 18.8.2010 14:43:49 >

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 15:15:36   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.


Tudi pri nas pustijo prvorodke do 14 dni čez rok. Je pa potrebno ves čas preverjati plodovnico, da ne bi postala motna.



A to v ljubljanski P? Kako pa preverjajo plodovnico? Mogoče je neumno vprašanje ampak res ne vem.

Pa še vprašanje za vse mamice: a ste šle čez rok v 1. user posted image ali se je mogoče zgodilo, da ste na rok ali pred rokom rodile? A so vam porod sprožili ali je šlo naravno čez?

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 15:29:33   
ječi12
Sonček to sm misnla kok si mela na testih vrednosti glukoze v krvi preveč?
od 13ga tedna-zgodaaaj!

ja pri nas v LJ pustijo do 14dni čez rok,ampak maš vsak teden če ne na 5 dni kontrole.

js sm prvič rodila en dan čez rok,začelo se je s tem da mi je odtekla voda,tko da so mi pol popadke dali umetne ker moji niso hotl bit dost močni.

ker pravijo da je prvič hitreje,upam da res ene 14 dni prej bi blo super :) več prej pa ne :)

zdj morm pa z malo kej narest ker jo od dolgčasa razganja pa mal na zrak....

uživajte.

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 15:34:42   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.


Tudi pri nas pustijo prvorodke do 14 dni čez rok. Je pa potrebno ves čas preverjati plodovnico, da ne bi postala motna.


ne morem ti odgovorit, koliko sem imela sladkor...ker ne vem kaj hočeš s tem vedet...če misliš na tiste glukozne teste, ne vem več vrednosti.... na tešče moram imet do 5,3..... 90 min po obroku pa maksimalno 6,6.

jaz sem ga imela 6,8 pa je rekla da je v redu. da do 7,8 ni treba imeti diete oz iti na tisto dodatno testiranje.



Jaz sem pa mislila, da je max. 10 dni čez rok, potem pa kaj ukrepajo... Že to se mi zdi ful dolgo za čakat.

Jaz sem imela po pitju  tekočine s sladkorjem indeks 6.5 - mi je rekla sestra, da je do 7.5 ok.


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ljubljana)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 16:09:59   
pajac
Ojla!user posted image

Da poročam: smo obrnjeni na glavo, težki ocenjeno 1048 g in veliki za polnih 27 tednov (torej 1 teden več). user posted image user posted image user posted image

Sicer, da vam povem, da sem ena tistih, ki se je našla v Pušenjakovem dnevniku nosečnosti pod 42. tednom in vprašanjem: kaj še niste rodili??? user posted image
Peter je zamujal 11 dni in smo ga izbezali ven na silo. Pa mi nič žal, da je šel prisilno ven, ker sem res imela zadosti trebuha, nisem se več počutila v redu, pa še on je bil dejansko prenošen (imel je dolge nohte in tako luščečo kožo).

Tokrat sem rekla, da izstavim izselitveni nalog en dan pred PDP z datumom zapadlosti 1 dan user posted image ...(no če bo UZ pravilen, bo itak akcija malo prej, čeprav mi ne gre vse časovno skupaj...

Šibam zdaj, moj prihaja po mene pa greva domov... Tukaj v službi mi pa dišijo s palačinkami user posted image user posted image moram zbežat, sicer jim vse pojem.....


_____________________________

Moja škratka:
Peter 28.08.2007
Ana 26.11.2010

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 16:27:32   
nadinne
Hej.

previjalno torbo za na voziček tud jaz rabim...je zraven vozka rabljenga ni bilo...sem tudi slišala da se ugodno pa dobre dobi v DM-u...moram it malo povprašat.

imena...he he...midva sva imela izbrano že nekaj let user posted image  Punčka bo Evelina, fant pa Enej...v moji familiji ni nobenemu všeč, ampak jaz se ne sekiram...nama je všeč in to je to. Jaz sem sicer tudi navijala za Zojo, pa mojemu ni bilo všeč user posted image  No ja, saj Evelino sem vedno hotela imeti...čeprav kar mislim da bo fant user posted image

cuker...no kot vidi tudi tu delajo v vsakem laboratoriju po svoje...jaz sem imela rezultat 7,5, pa so mi rekli da je do 8,2 normalno. Pred 8 leti sem imela rezultat 9...in tudi takrat so rekli da imam rahlo povišano in da naj pazim pri uporabi sladkorja user posted image  Pol nej pa človek verjame!

joški...meni se niso nič povečale sploh HB user posted image  Tudi ne vem kaj napete niso več...mogoče to še pride...sem "komaj" sredi 27. tedna. Mi pa ponoči teče ven...sploh leva joška je delovna user posted image  Imam zjutraj posušene fleke na pižami...res je kar trdo to ko se posuši...desna mi le občasno spusti. Me pa bradavice občasno zasrbijo, pa zelo občutljive so. Upam da mi ne bodo začele spuščat še podnevi user posted image

Uh...še dobre pol ure in grem končno domov...sem že lačna kot volk pa sem že vse pojedla user posted image  No ja...bo voda morala zapolnit želodec do doma...edino ne vem kako bom zdržala za volanom 45min s polnim mehurjem user posted image  

UF tale torta pa zelo dobro izgleda...bo treba probat user posted image  Bravo ječi12user posted image

nejka...lep buši...res tako v špico user posted image  moj se pa skriva in skriva user posted image

(odgovor članu pajac)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:03:48   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: phelps

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.


Tudi pri nas pustijo prvorodke do 14 dni čez rok. Je pa potrebno ves čas preverjati plodovnico, da ne bi postala motna.


ne morem ti odgovorit, koliko sem imela sladkor...ker ne vem kaj hočeš s tem vedet...če misliš na tiste glukozne teste, ne vem več vrednosti.... na tešče moram imet do 5,3..... 90 min po obroku pa maksimalno 6,6.

jaz sem ga imela 6,8 pa je rekla da je v redu. da do 7,8 ni treba imeti diete oz iti na tisto dodatno testiranje.



Jaz sem pa mislila, da je max. 10 dni čez rok, potem pa kaj ukrepajo... Že to se mi zdi ful dolgo za čakat.

Jaz sem imela po pitju  tekočine s sladkorjem indeks 6.5 - mi je rekla sestra, da je do 7.5 ok.



Jaz sem tudi mislila, da čakajo v LJ do 10 dni čez rok, verjetno je tudi odvisno na katerega porodničarja naletiš. Meni osebno se čakanje 14 dni čez zdi mučenje nosečke in otroka. Nosečke, ker verjetno ni enostavno roditi ful težkega otroka, če gledamo na to, da imajo prenošeni ponavadi čez 4 kg; otroka pa, ker je že čisto revež tam v tisti plodovnici.

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:25:13   
MalaNeli
Lep pozdrav.
Malo za časom, sem tudi jaz odkrila forum, ker se zbirate novemberke 2010.
Tudi jaz sem vmes.
Svojega prvega dojenčka pričakujeva 3.11., danes je 28 tednov.
V ponedeljek sva bila na 3D4, kjer sva videla najinega zaspančka, ki
je ob 7mih zjutraj na veliko zehal. Spola ne veva, zato mu praviva dojenček.

ime - jaz že celo življenje vem da če bo fantek bo Nik, on pa je za punčko izbral Neli.
jaz imam občutek da bo punčka in to že od vsega začetka.

joški mi točijo že skoraj 2 meseca. odkar sva bila na morju. in to cel dan in celo noč.
tako da ko grem vn pač uporablajm blazinice za dojenje, da nebi slučajno prišlo kaj skozi. in vsak dan spim v drugi majici, saj ko se zasuši samo še bolj draži bradavice.

spim - bolj kot ne ves čas. zadn tedn pa me jezi vse. krči, kislina, preprih.

v bolniški sem že cel mesec. Neka nosečniška išias varianta. zarad katere me boli levo od križa, potem pa se bolečia samo stopnjuje po nogi navzdol, po hrbtu. in zarad tega včasih še težje spim. bogi on, ko se jaz celo noč preobračam in premikam po postelji.

drugače pa že oba komaj čakava in se veseliva najine male štručke. še 11 tednov minimalno. user posted image na vse zadnje je le najin prvi in upam da ne zadnji user posted image

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:50:36   
november2010

IZVIRNO SPOROČILO: emma83

IZVIRNO SPOROČILO: ljubljana

Tole vam pa moram povedati: imam sestrično, ki živi v Švici. Boga reva je imela rok 6.8., danes je 12. dan čez rok in so ji ravno danes rekli, da bo še malo počakala, če se bo samo kaj začelo dogajati. Meni se zrola, da toliko po roku čakam, jaz še upam, da se bo začelo kakšen teden prej kaj dogajati.


Tudi pri nas pustijo prvorodke do 14 dni čez rok. Je pa potrebno ves čas preverjati plodovnico, da ne bi postala motna.



A to v ljubljanski P? Kako pa preverjajo plodovnico? Mogoče je neumno vprašanje ampak res ne vem.

Pa še vprašanje za vse mamice: a ste šle čez rok v 1. user posted image ali se je mogoče zgodilo, da ste na rok ali pred rokom rodile? A so vam porod sprožili ali je šlo naravno čez?



Jza sem rodila direkt na rok, naravni popadki, šla sem spat ob treh ponoči (na koncu sem ful težko spala) in se ob petih zbudila z popadki na 5 min :) Ob sedmih sem bila sprejeta v P, ob pol 9 v porodno sobo, ob 10.50 sem že imela v naročju mojga srčka :)

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:53:56   
november2010
MalaNeli - dobrodošla med nami!

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:55:59   
november2010
Da še poročam z mojega 3d ultrazvoka - ni kaj poročat :) Mali se je obrnil stran od nas. tako da smo samo takoj na začetku videli na hitro obrazek in rokico, ki jo je držal pred obrazkom.... se je G še nekaj časa trudila, ampak neuspešno. Računala pa nama ni nič.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:56:10   
MalaNeli
hvala.
sem čisto zgublena saj mate že tolk napisano vsak o sebi da nič ne vem
pa bom že začeka sledit počasi :)

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:57:32   
november2010
nič bat, boš hitro notr padla :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 17:58:28   
MalaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: november2010

Da še poročam z mojega 3d ultrazvoka - ni kaj poročat :) Mali se je obrnil stran od nas. tako da smo samo takoj na začetku videli na hitro obrazek in rokico, ki jo je držal pred obrazkom.... se je G še nekaj časa trudila, ampak neuspešno. Računala pa nama ni nič.



To je naredu tudi naš dojenček ko sem bila prvič. 1 mesec nazaj. obe roki pred obraz.
Pa mi G.ni računal nič in sem v ponedeljek ponovila. Sedaj pa je bil on zravn, pa je vsaj tolk pustil, da smo vidli obraz. SVETOVNO. Pa smo imeli srečo, ker smo ga gledali 5min, potem pa se je obrnil in nas odrival stran.

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 18:08:59   
november2010
Super user posted image

Jaz sem se odločila, da še enkrat ne bom šla, sej načeloma je z malim vse ok, se bomo pa pač novembra videli :) Čeprav bi bilo fajn met kako slikico ali posnetek... Pa mogoče pri naslednjem :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 18:18:50   
blondy83
simonmojca

Ne bit žalostna, sej sem velikokrat v Grosuplju, ker imam tam družino!!!
Pa tud potem, ko rodim bom verjetno veliko tam, ker moj itak skoz dela, tko da mi je tu dolgčas :(

Sej če ne prej, se vidimo septembra, kko je spet srečanje, ane?
Uživaj na dopustu!


_____________________________

Nikoli več ne bo, tako kot je bilo pred 4.11.2010! Zdaj bo samo še lepše!

Gaja
4.11.2010
3225 g, 52 cm, OG 35 cm

(odgovor članu simonmojca)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 20:20:07   
škorpijonček_
Ellou punce,

no pa sem 4 ure sama, pa se mi zdi, da ga že celo večnost niuser posted image ...ki je še ponedeljek zjutraj. Tudi kuža ga full pogreša, je tko žalosten, jst pa tud ne morem it z njim fejst divjat, ko pa ni tko lahek, pa me lahko potegne.

Jst sem imela pa danes tak čuden izcedek, pa full mal ga je bilo, sam me je vseeno full prestrašlo. Sem začela z Vagisan svečkami, ker mi jih je dala za uravnavanje mlečne kisline, če bi se pojavili spet izcedki. Pa sem rekla, da bom nardila to kuro s 7 svečkami, pa ne vem, če se nisem s tem ranila. Al pa, da bi bli to živčkiuser posted image . Vsekakor bom pozorna in če bo še jutri kaj, pokličem in grem G.
Drugače mali brca vsake tolk časa in mora bit vse ok.

Mi že tud imamo ime izbrano, pa mi je čist vseeno kaj si drugi mislijo o njem, važn, da je nama všeč. Je pa fajn, da je eno tako ime, da če gre otrok enkrat ven iz Slovenije, da je tud bolj mednarodno, no to je vsaj moje mnenje.

Iz zizkov še nič ne teče, pa kar naj še nekaj časa tak ostane user posted image .

Cuker test grem delat naslednji teden, pa upam, da ne bo previsok.

Previjalne torbe pa tud midva nisva v kompletu naročila, se nama je zdela kar draga in študirava, da bi raje kak priročen rukzak uporabila...no bova videla.

Dobrodošla nova in čestitke!

Aja, jst si tud želim rodit na rok ali pa prej...nikakor pa ne bi čakala nič dlje, sem že itak dovolj okrogla, pa kaj še pride. Mi je danes rekla v lekarni, ko sem šla pa Tifol, ja vi pa drgač ne rabte več Tifolauser posted image , sicer ne vem kaj mi je hotla s tem povedat...da sem že za v horizontalo v porodni sobi ali se pač vidi, da je buši več kot tretji mesec, pa sem samo vljudno odgovorila, da je pač rekla G, da naj kar do konca jemljem in je rekla, ja sej...se pač preprečuje anemičnost, škodit nima kaj. No, očitn bo vedn več komentarjev in se moram pripravit...tudi poštar mi je včeraj rekel (pa sem skoz v sedečem položaju in trebuh pod mizo), če odhajam na daljši dopustuser posted image .

Nč nosečke, grem pesota na sprehod peljat, pa se morda še oglasm, drgač pa počas pod tuš in proti pojstl s kako knjigo.

(odgovor članu blondy83)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 20:36:39   
MalaNeli
mojga tudi kda po cel tedn  ni, pa mi je grozno. ponoči je edino fajn, ko se lahk naredim kot mi paše. pa čeprav imava dovolj veliko posteljo za 4, ko je zravn ne skačem tolk sem pa tja, ko pa takrat ko ga ni. in to je edina dobra stvar ko ga ni.

saj mi2 sva tudi to gledala, da je ime takšno, da ga tudi drugi znajo napisat in izgovorit. pa še da je lahko, da nima velik R-jev in podobnega.

škorpijonček_ ko najdeš kak priročen rukzak posreduj, tudi jaz ga iščem.

prijeten večer

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 21:13:48   
škorpijonček_
Jp, to se pa strinjam s teboj...spala pa ziher bom, čeprav me tud drgač, razen rahlega smrčanja nč ne mot user posted image . Pa vseeno bo to prva noč narazen, mi bo ziher neki manjkalouser posted image .

Imeni imaš obe lepi, tudi pri nama sta bili  v igri.

Rukzak ja...če najdem kaj, povem, sicer zdle mamo druge skrbi, v drugi polovici septembra pride spet shoping na vrsto, najprej pa se zarinkamo in gremo še na dopust user posted image .

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: novembrke 2010
18.8.2010 21:17:51   
MalaNeli
uf, šoping. to me še čaka.
pa sploh ne vem kaj naj grem kupi.
nevem, nekatere stvari so mi čist nepomembne.
pa zelooo, ne maram trgovin.
user posted image
tako da ... upajmo da mi kaj uspe

(odgovor članu škorpijonček_)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?