|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 12:50:32   
phelps
Kik in kvaliteta - poglejte na etikete, da je 100% bombaž (pri bombažu pa je nemogoče, da so kakšne primesi, fora je samo v tem, da je merceriziran in obarvan (in vem kaj govorim, ker imam med drugim končan tudi tekstilni faks)). Mamice kar pohvalijo otroški oddelek. Pa ne zagovarjam te trgovine, ker zase ne kupujem tam.

Rok poroda, jaz pa mislim, da bom rodila čez rok. Ker sem si sama izračunala datum 6.11. (glede na dolžino menstrualnega cikla), zdravniki pa pravijo 2.11.  Pa da vidimo, kako deluje moja intuicija user posted image . Vem pa nekaj, čakanje čez rok bo zame gotovo težavno.

Renesme**, nimam pojma o mobitelih, povem ti le to, da je luškan user posted image . Pri Nokii nimaš pomoje nič kaj veliko za zgrešit.


< Sporočilo je popravil phelps -- 24.8.2010 13:00:02 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:12:34   
ječi12
http://www.zps.si/otrok/odpoklic-izdelkov-za-otroke/12.html?Itemid=398

klele se vidi kok stvari v Kiku umaknejo. pa še več jih je. ampak res pa je da nism še nč vidla za oblečt.
no pa kljub temu pomeni da čeprou ma nevemkolk trgovin po eu majo kr neki škart robe.
sicer pa sj pravim,sm že kupila zase neki stvari tam.
ja najbrž je res fino pogledat da je res bombaž pa pol nima kaj bit.se ne spoznam,tko da info pride prav.

sm si dala pa klimo zdele,ker je vroče oz soparno.

ja 20.10.2010 bi js z veseljem rodila. takrat bo namreč moja mami točno pol stoletja stara in bi blo to res zanimivo mega darilo.bi pa rodila potem kar 22 dni prej,to je pa že skor nedonošenček...

zdele je mala zaspala,js se pa pičim učit. ampak tok sm vesela da s prvim šolskim dnem še zadnjič stopim v šolo na izpit pol pa koneccc..... :)

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:22:28   
phelps
Kje pa je tu kakšno oblačilo iz Kika? Govorim o oblačilu in ne o plastični pustni maski, ki s tekstilom nima prav nič skupnega.

Sem pa zelo presenečena nad tisto blazino za na tla (sestavljanka, na njej so številke), točno to sem jaz želela kupit user posted image . Pa Maxi Cosi Family Fiksuser posted image . Čisto user posted image

< Sporočilo je popravil phelps -- 24.8.2010 13:26:59 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu ječi12)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:25:13   
Destiny86
Pozdravljene vse user posted image ,
sem komaj pred nekaj dnevi zasledila vaš forum, vidim, da ste zelo aktivne, 
pa sem se odločla, da se vam še jaz pridružim v čvekanju user posted image
Mi tudi pričakujemo novembra, PDP 15.11.2010, pričakujeva pa user posted image .
To je zame prva nosečnost in prvi otrok, stara pa sem 24 let, doma iz Kopra.
Naš user posted image  tudi že na veliko brca, a kaj ki je najbolj aktiven ponoči, po polnoči kar oživi
in potem le s težavo najdem udoben položaj, kljub temu, da je moj trebušček še kar majhen.
Ko moj user posted image  položi roko na buši, se user posted image  cel usloči in se močno pritisne ob steno trebuha, tako,
da ga more božat, ko roko umakne protestira z brcami user posted image .
Je komentiral zadnjič gin., tako majhen, pa že tako navihan user posted image
Vidim, da že pridno nakupujete za vaše user posted image , mi2 sva zaenkrat le voziček naročila,
veliko stvari bom dobila iz druge roke, tako, da bom enkrat v septembru, ko bo vročina,
upam, da popustila, nabavla še vse ostalo, se že veselimuser posted image

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:31:28   
november2010
Renesme: Se strinjam, da pri nokii nimaš kaj zgrešit.... jaz od marca dalje uporabljam nokio n97 in mi je res zakon... čeprav je tas telefončič v bistvu že pravi mali mobilni računalnik, ampak jaz sem ravno to potrebovala, saj ga zaradi narave svojega dela št.2 res popolnoma izkoristim :)

Sem bila danes v babycentru, sem šla mal gledat za kak kompletek za iz porodnišnice, pa niso imel kake hude izbire (sme bila v Kamniku, kjer je manjši), sem pa pol kupila en cort kompletek št. 62 za dobrih 10 evrov, pa dvoje take hlače-žabice pa eno kapico... se nisem mogla upret....
Za zimskega pajaca za ven bom pa do novembra počakala, bomo takrat mal bolj videl kolk bo kaj mraz - ker imam dva kombinezončka, če bo pa zanju pretoplo bom pa še kak toplejši pajac kupila.


(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:39:43   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: phelps

Kje pa je tu kakšno oblačilo iz Kika? Govorim o oblačilu in ne o plastični pustni maski, ki s tekstilom nima prav nič skupnega.

Sem pa zelo presenečena nad tisto blazino za na tla (sestavljanka, na njej so številke), točno to sem jaz želela kupit user posted image . Pa Maxi Cosi Family Fiksuser posted image . Čisto user posted image


Jaz pa še bolj nad otroško hrano (Aptamil, Frutek - za to sem slišala zaradi steklene embalaže), ki naj bi bila brez glutena, pa ga vseeno vsebuje. user posted image  Je pa zanimiva spletna stran.

Destiny86, dobrodošla med nami! user posted image

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 13:40:22   
zori82
Rok poroda: js mam ubistvu dva datuma 29.10. in 3.11., ampak je uradno kao 3.11. Js štejem tedne za 29.10. (se pravi da sem zdaj 30.teden), ker je tako tudi G po morfologiji začela pisat, ampak PDP pa mi ni spremenila. Drugače sta pa oba datuma super..js imam roj.dan 23.10. moj oče pa 4.11., tako da dobim najlepše darilo na svetuuser posted image

Renesme: z nokio res ne moreš zgrešit, js jo mam odkar obstajajo mobiteli, enkrat vmes sem šla na samsung pa mi je blo full žal. Tako da z nokie ne grem nikol večuser posted image .

Destiny86 dobrodošlauser posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:01:21   
november2010
Pozdravljena destiny86user posted image user posted image

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:24:03   
nov2010
No danes se mi pa res nič ne da. Tako da kar skoz tud po malem druge nosečke berem.

He he he pri decemberkah sem ugotovila da so za fantke in punčke pobrale naše dojenčke ki delajo prevalčkeuser posted image .

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:29:34   
aleunam
user posted image

NICK, STAROST,  NOSEČNOST, ŠT. OTROK, NASLEDNJI PREGLED, PREBIVALIŠČE, SPOL 

user posted image   
 
 
29.10.10
- majabar, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 30.8.10, Kolumbija user posted image user posted image
 
XX.11.10
- orto2 user posted image user posted image
- poona, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- blondy83, Komenda user posted image user posted image     
 
1.11.10
- aleunam, 25, 2user posted image , 0user posted image , NP 31.8.10 user posted image user posted image
- strippy, 27, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image

2.11.10
 - blodinka, 21, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- phelps, 30, 1user posted image , 0user posted image , NP 13.9.10, Dolenjskauser posted image user posted image
- lottyka, 31, 1user posted image , 0user posted image , NP 10.9.10, Domžale user posted image user posted image
- Tory78, 32, 1user posted image , 0user posted image  , Štajerskauser posted image user posted image
- anmp2601, 30, 2user posted image , 1user posted image , Domžale user posted image user posted image
- MissLady, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
  
3.11.10
- Mifene user posted image user posted image
- zori82, 27, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- tejci1981, 28, 1user posted image , 0user posted image , Štajerska user posted image user posted image
- MalaNeli, 21, 1user posted image , 0user posted image , NP 13.9.10, Koroška user posted image user posted image

4.11.10
- daya, 31, 3user posted image , 2user posted image user posted image user posted image
- acegirl, 25, 1user posted image  , 0user posted image  , Zasavje user posted image user posted image
- bejo2010, 30, 2user posted image , 1user posted image , Pomurje user posted image  user posted image
 
5.11.10
- Renesme**, 28, 2user posted image , 1user posted image , NP 16.9.10, Ljubljana user posted image user posted image    
- bela01, 27, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- mami28, 30, 2user posted image , 1user posted image , Kozjansko user posted image user posted image
 

6.11.10
- 4mybaby, 33, 1user posted image , 0user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- ek76, 33, 2user posted image , 1user posted image , Posavjeuser posted image user posted image
- maa2010, 29, 1user posted image , 0user posted image , Mariboruser posted image user posted image

7.11.10
- minky, 3user posted image , 2user posted image , Gorenjskauser posted image user posted image
- coach, 1user posted image , 0user posted image , NP 6.9.10, Ljubljana user posted image user posted image  
- nejka000, 26, 2user posted image , 1user posted image , NP 31.8.10, Sl. Konjice/Radenci user posted image user posted image

8.11.10
  - emma83, 26, 1user posted image  ,0user posted image   , NP 30.8.10, Ljubljana user posted image user posted image
- sonce79, 31, 1user posted image , 0user posted image , Štajerska user posted image user posted image
- Pollon, 28, 1user posted image , 0 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
 
9.11.10
- brinceljka, 27, 1user posted image , 0user posted image , okolica Litije, user posted image user posted image
 
10.11.10
- teycika, 25, 1user posted image  , 0user posted image  , user posted image user posted image

11.11.10
- Hijacinta, 34, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- pearl, 2user posted image , 1user posted image , Maribor user posted image user posted image
- BOSTINA, 25, 1user posted image , 0user posted image , NP 14.9.10, Zasavje,user posted image user posted image
- lillie, 27, 2user posted image , 1user posted image , Štajerska user posted image user posted image
- dinki, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljane, NP 10.9.10 user posted image user posted image

12.11.10
- flik, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- ikin, 3user posted image , 2user posted image  user posted image user posted image
- anna20, 2user posted image , 1user posted image , Kranj, user posted image user posted image
- pikizenc, 26, 1user posted image , 0user posted image , NP 16.9.10, Ljubljanauser posted image user posted image
- ječi12, 24, 2 user posted image , 1user posted image , NP 30.8.10, Ljubljana user posted image user posted image
- Eruvande, 1user posted image , 0user posted image  user posted image user posted image
 
13.11.10
 - novemberska, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 14.9.10, Ljubljana user posted image user posted image
- bucka13, 33, 2user posted image , 1user posted image , NP 9.9.10, Štajerska-Koroška user posted image user posted image

14.11.10
- 7ka, 28, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljane user posted image user posted image

15.11.10
- severnica77 , 4user posted image  ,1user posted image , user posted image user posted image
- Norvežanka user posted image user posted image
- sunday, 28, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- simonmojca, 24, 1user posted image , 0user posted image , NP 2.9.10, Grosuplje user posted image user posted image
- ljubljana, 31, 4user posted image , 3 user posted image , Ljubljana user posted image user posted image
- destiny86, 24, 1user posted image , 0user posted image , Koper user posted image user posted image

17.11.10
- anansie, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image
- kr ena, 2user posted image  , 1 user posted image user posted image user posted image
- majchi, 2user posted image , 1user posted image user posted image user posted image

18.11.10
- november2010, 27, 2user posted image , 1user posted image , okolica Ljubljaneuser posted image user posted image
- valentina85, 1user posted image , 0user posted image , NP 30.8.10 Notranjskauser posted image user posted image
- kapesanta, 35, 3user posted image , 1user posted image , NP 9.9.10, Trbovlje user posted image user posted image

19.11.10
- Penelope84, 26, 1user posted image , 0user posted image  , Celje user posted image user posted image
 
21.11.10
- nadinne, 27, 1user posted image , 0user posted image , Gorenjskauser posted image user posted image    
- soncchhek, user posted image user posted image
- ajne1, 3user posted image  , 2 user posted image  , user posted image user posted image
- orlica, 2user posted image , 1user posted image , Okolica LJ, user posted image user posted image
- naša beba, 30, 1user posted image , 0user posted image , Koroška user posted image user posted image
 
22.11.10
- škorpijonček, 2user posted image , 0user posted image , NP 17.9.10, Celje user posted image user posted image
- pajac, 3user posted image , 1user posted image  user posted image user posted image
- hator, 4user posted image , 1user posted image  user posted image  user posted image
- mateja81, 3user posted image , 1user posted image , Podčetrtek user posted image user posted image
 
23.11.10
- zalos, 26, 1user posted image , 0user posted image , Okolica Celjauser posted image user posted image
- Urša08, 3user posted image , 2user posted image user posted image user posted image
- Mamab, 2user posted image , 1user posted image user posted image
- nov2010, 1user posted image  , 0user posted image  , NP 25.8.10, Gorenjska user posted image  user posted image
- aleksa83, 27, 1user posted image , 0user posted image , NP 1.9.10, Ptuj user posted image user posted image
 
26.11.10
- annanas, 23, 1user posted image , 0user posted image user posted image user posted image
- netyka, 23, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- library, 28, 1user posted image , 0user posted image , NP 15.9.10, Ljubljanauser posted image user posted image
 
28.11.10
- Ribica Nemo, 30, 2user posted image , 0user posted image , Ljubljana, user posted image user posted image
 
29.11.10
- pesjanarka, 33, 1user posted image , 0user posted image , Okolica Ljubljane, user posted image user posted image
 
30.11.10
- D0aisy, 1user posted image , 0user posted image , Maribor user posted image user posted image
- aluap, 29, 1user posted image , 0user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NOVEMBERK  user posted image   NAS JE: 81
PRIČAKUJEMO - OTROK:     -user posted image : 18     -user posted image : 15    -user posted image : 50
 
Z nami so bile:
- big mamma, sarar, ribica 81 user posted image user posted image user posted image
  - abv1, roža03, portorož user posted image user posted image user posted image
- alna, čirimbara, karmen7 user posted image  user posted image  user posted image  
- risa, pildek user posted image  user posted image  user posted image

VSE SPREMEMBE PIŠITE ODEBELJENO IN Z DRUGO BARVO, DA BO RAZVIDNO OD OSTALEGA TEKSTA.

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:34:49   
aleunam
IZVIRNO SPOROČILO: nov2010
He he he pri decemberkah sem ugotovila da so za fantke in punčke pobrale naše dojenčke ki delajo prevalčkeuser posted image .


Jaz pa mislim, da sem ga pri septemberkah ali oktobrkah, nisem ziher. user posted image  Meni je naš seznam všeč, pa ne zato, ker ga večinoma jaz urejam. user posted image  Poravnan na sredino, ni preveč pisan, male ritke pa itak zmagajo. user posted image user posted image user posted image user posted image Za vse predloge za spremembe pa sem "odprta", torej, če je kakšna ideja o izgledu, kar povejte. user posted image

Jaz sem se ravnokar najedla - krompir in paprika, pečeno v pečici. Sem razmišljala, če bi paradižnikovo solato zraven, pa mi je bilo kar to dovolj.

Edit: Ups, seštevek user posted image  in user posted image  mi ne štima. user posted image  Otrok mora biti en več kot nosečk, jaz mam pa kar dva več. Katera še skriva dvojčke? user posted image

< Sporočilo je popravil aleunam -- 24.8.2010 14:37:40 >

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:38:45   
nov2010
aleunam - meni osebno je naš seznam najlepši (pa ne zato ker sem jaz v njem) ampak res predvsem zato kot si že rekla ni ves kičast in načičkan, pa čisto lepo pregleden in berljiv.

Tako da še enkrat VSE POHVALE da ga tako pridno urejaš user posted image

< Sporočilo je popravil nov2010 -- 24.8.2010 14:39:10 >

(odgovor članu aleunam)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:41:41   
aleunam
Aha, user posted image je 49. Kdaj pa se premaknemo na "novo" temo, pri 200 straneh, ne? Potem moram prenesti seznamček.

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 14:42:43   
phelps
IZVIRNO SPOROČILO: nov2010

aleunam - meni osebno je naš seznam najlepši (pa ne zato ker sem jaz v njem) ampak res predvsem zato kot si že rekla ni ves kičast in načičkan, pa čisto lepo pregleden in berljiv.

Tako da še enkrat VSE POHVALE da ga tako pridno urejaš user posted image


Copy paste user posted image In naš seznam je zame najlepši tudi zato, ker sem jaz na njem user posted image user posted image user posted image

Destiny86, dobrodošla tudi z moje strani user posted image

< Sporočilo je popravil phelps -- 24.8.2010 14:43:14 >


_____________________________

Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s sveta odganjaš - sence.

(odgovor članu nov2010)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 15:09:34   
Hijacinta
Živjo punce,

nisem pozabila na vas, ampak sem bila v bolnici, ker sem imela operacijo slepiča. Sedaj gre na bolje, vsak dan je lažje, čeprav me še kar boli, sploh ker se je mali odločil da je rana najboljše mesto za brcanje user posted image

Ne vem ali ste se dobile ali ne, mi je kar žal ker sem si prav želela pridet, saj raje čvekam v živo user posted image

Vas bom šla malo za nazaj prebrat da vidim kaj je novega, pa se vam javim zvečer.

Pozdravček vsem

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 15:10:55   
MalaNeli
Lep pozdrav punce,
destiny86 dobrodošla

jaz pa sem bila danes na obisku v službi, oz.na razgovoru za službeno oceno. Komaj sem pripeljala do CE, zlo težko sedim. Potem pa še dojenček brca v rebra.

kik v celju - nič mi ni padlo v oči, da bi mi bilo všeč. tako da..., mogoeče pa drugič.

nakupovanje potem sem šla pregledat še H&M, C&A, baby center in morm priznat da so v vseh teh trgovinah imeli VELIKO stvari, ki so mi bile ZELO všeč, posebej zaradi NEVTRALNIH IN ŽIVIH barv. In potem sem se odločila, da bom počakala do naslednega tedna, ko greva z mojim v celovc v šoping, in bom tam nakupla, ko bo še on povedal svoje mnenje.

makro hladilno mazilo user posted image to pa je bila šala. mama me je poslala v vse žive lekarne pogledat. Majo ga pa povsod, v baby centru in sparu, pa tut v mulerju, ampak tam dražjega.

komaj čakam da bomo meli kake cotke tut pr nas.

sedaj pa naredim še kosilo potem pa po moje ležem na kavč in počivam cel dan!



(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 16:08:58   
Soncchhek
hojla nosečke!

toliko načvekale v par dneh, kar me ni bilo tukaj, da sem nekaj od tega prebrala , nekaj ne...kje še da bi vse komentirala....

28ti teden.....joj še 12.....kako jaz komaj čakaaaaaaaaaaaaaaaaammm !!!!! jaz sem čist zatreskana v moj buši pa najino bebicouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!

berem, da smo že vse bolj ali manj v pripravah na naše štručke.....no....tudi jaz.....imam že na kupu zbrane cunjice od nečakinje.....pd....seveda moram še vse pregledat, sortirat....in tako dalje....ampak sem se kar topila ob teh majčkenih krpicaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh...

sem pa ful okorna...priznam....nobeno delo mi več ne diši..pa tudi počivat se mi ne da...... nič mi ne paše....ne bit aktivna, pa ne ležat.....neki vmesnega hahhaah.....

lep pozdravček....mi je zadišalo....počivanjeuser posted image




(odgovor članu zori82)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 17:03:54   
emma83
Dan!

Mene pa tale forum danes tako zaj..., nič mi ne odpira, kr neki.user posted image

Ponoči je pa meni začela desna roka mravljinčiti in se seveda posledično takoj prebudim in sem spet neprespana, danes so mi pa noge zatekle kot še nikoli v življenju. Trenutno sem doma, laptop v naročju, noge pa na blazini za dojenje, da so vsaj malo dvignjene. user posted image

Sem danes imela v namenu na poti domov zaviti v KIK v Mengšu pa nisem bila sposobna. Danes sem imela obute japonke od dragega, ki so mi itak za 2 številki prevelike, danes pa ravno prav.

Katera pa bo odprla II. del novemberk?

Rok poroda: uradno 8.11., na morfologiji po UZ je bil 29.10., zdaj čakam še en UZ, da mi potrdi enega od obeh datumov. Čisto iskreno povedano, jaz bi rodila tam okoli 20.10., že zdaj sem okorna, tečna, ogromna. Si sploh ne upam pomisliti kakšna še bom.

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 17:11:37   
MalaNeli
emma83 lahk ga odpreš kr ti.
za otekline - pomaga če izločiš sol iz jedilnika. pa bo mogoče boljše.

kako imate vse tolk rokov, men je povedu sam tistega iz datuma zadnje menstruacije, na nuhalni mi je dala drugega, ki je samo 3 dni razlike. po UZ pa je otrok za en dan manjši al lažji al kako to gledajo.

:S tk da.... datum je kr tak. bi pa rajš rodila kadarkoli :)
samo ne 1.11

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 17:28:23   
čudnočudo
Pozdravljene, sem malo pozna; vse se že najbrž dobro poznate, a bi se vam rada pridružila. Pričakujem okoli 29.11., rok sem imela napovedan tudi 1.12., a jaz se ves čas štejem za novembrko in vas prebiram, čeprav še nisem pisala. Prvi otrok, napovedan je fantek, stara 27 let.

MalaNeli, meni pa se zdi 1.11. simpatičen datum, nekaj posebnega. Tudi sama ne maram misli na smrt, a ravno na ta dan je čudovito, da lahko hkrati praznuješ tudi novo življenje.



November2010, krasna slikica! Joooj, sama se nisem odločila za 3D/4D, gotovo zdaj še bolj nestrpno čakaš.

Punce, jaz se še vedno ne zavedam popolnoma. Otrok sicer ni bil načrtovan oz. je bil načrtovan leto kasneje user posted image , morda tudi zato, a vsakič, ko se zavem, se zelo zelo razveselim. To bo nekaj tako novega, da si sploh ne znam predstavljati, zdi se tako neresnično.

< Sporočilo je popravil čudnočudo -- 24.8.2010 17:34:57 >

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 17:43:58   
emma83
Ekola II. del je odprt, seznam mi je tudi ratalo prenesti, alunam upam, da ne zameriš, sem ti prihranila malo dela.

malaneli
jaz ital skoraj neslano vse jem, očitno mi je orng začela voda zastajati. Pijem pa od Teekanne čaj za nosečnice, ki tudi vodo odvaja, upam, da bo do jutri boljše.

čudnočudo dobrodošla. Jaz se tudi ne zavedam še popolnoma, da bom mamica. Ravno včeraj sem pomivala posodo in naenkrat v glavi: madonca, jaz sem pa dejansko noseča.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 17:45:42   
MalaNeli
:) sama zelooo ne maram 1.11., ker moraš takrat vedno na pokopališče. in nočem da bi še otrok ne maral tega dne. haha :) ne morš tut ne praznovat, ker moraš iz vljudnosti it na pokopališče.

(odgovor članu čudnočudo)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 19:11:50   
emma83
Aaaaaaaaa očitno sem seznam neki zašuštrala, na II. delu ni user posted imageuser posted image in user posted image . Kr neki no.

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: novembrke 2010
24.8.2010 22:45:52   
ječi12
čer

tut js nism za 1.11 morm rečt.čeprou sam po sebi je lep datum,samo njegov pomen mi pač ni. se strinjam z MaloNeli da bi blo kr kruto praznovat rd na tak dan.

phelps ja sj sm napisala,da za oblačila od Kika nič ne piše da so uzeli iz prometa,samo vedla pa sm da majo kr velik spisek drugih stvari ki niso ok....

zdele sm se učila,no zdj je pa dovolj.

pri nas že grmi in se bliska,ampak tok dobr je k se počutm varno ker v prikolici na morju je prou grozno.... :)

jutri greva pa z malo pogledat v njen nov vrtec.js močno upam da ne bo težav z uvajanjem.....

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: novembrke 2010
25.8.2010 7:19:17   
aleunam
IMAMO NOVO TEMO NOVEMBERKE 2010 II. DEL

http://www.ringaraja.net/forum/Novemberke_2010_II%25_del/m_5318220/tm.htm

< Sporočilo je popravil aleunam -- 25.8.2010 7:20:23 >

(odgovor članu phelps)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 199 [200]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?