|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
11.3.2010 23:42:34   
polma
IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

Kakšne barve pa je, ker je ne najdem na justovi strani?

http://www.naturaljust.si/pedicream.php


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
12.3.2010 23:39:52   
naravazazdravje

IZVIRNO SPOROČILO: Ksantipa77

Kakšne barve pa je, ker je ne najdem na justovi strani?


Je zelene barve, najdeš jo pri izdelkih za noge. Imenuje se Krema za noge oz. po italijansko Pedicream.

(odgovor članu Ksantipa77)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
12.3.2010 23:46:54   
naravazazdravje

IZVIRNO SPOROČILO: polma

IZVIRNO SPOROČILO: naravazazdravje
Zdaj ko koža ni več prizadeta, pa jo mažem z justovo kremo za noge, ki je izredno hranilna krema. Čeprav je to krema za noge, ji z njo mažemo tudi roke, obraz in ustnice. S to kremo mažem tudi svojega mlajšega, ki je še dojenček.

Hvala za nasvet, nam pomaga-smo že skoraj brez suhih flekcov, ki so bili v stiku z vodo rdeči (noge, komolci, trebuh), v 3h dneh.


Me veseli, da je pomagalo tudi vam.user posted image

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
15.3.2010 8:45:28   
barni
Se eno vprasanje, ko vidim, da se ene tukaj precej spoznate na tele kemikalije v kremicah.

Katero kremo za soncenje naj kupim za otroka? Do sedaj smo imeli AVENE, ker pa je roza barve, so potem vsa oblacila umazana od te kreme in ne gre dol s pranjem. Potem smo imeli EUCERIN tisto z visjim zascitnim faktorjem in vec kemije.

Za letos pa ne vem kaj naj nabavim, pa ker tukaj obvaldate sceno, boste gotovo imele kak pameten predlog. Zanima me predvsem katera ima najmanj svinjarije notri in je se vedno dobra zascita pred soncem. Tut ce se tezje namaze.

Hvala vnaprej!

(odgovor članu naravazazdravje)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
15.3.2010 10:16:30   
sanelaa
Mi za sončenje kupimo v sanolaborju od dr.hauscke.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
15.3.2010 13:14:44   
barni
Ja samo mene zanima ali je ok ali ne? Jaz tudi nekaj kupim, kar mi v lekarni predlagajo, samo se vedno ne vem (ker sem totalni laik na tem podrocju) ali je krema ok ali ne. Ste nasutdirali sestavine kreme dr. Haushka ali so ok?

Morda bo katera vedela.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
15.3.2010 14:14:23   
pupika
Mi smo vedno imeli kremo od eucerina nižji faktor, pa nikoli ni bil opečen od sonca, se prav spomnim, da je bil vedno beli, in tudi po tednu dni morja se je meni zdel še vedno beli, le okoli nogic se mu je vidlo, d aje dobil malenkostni ton barve, ker tam ko je imel čevlje gor, tam je bilo šele belo.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
15.3.2010 22:48:20   
naravazazdravje
Dr. Hauscke ne poznam, a sem že slišala, da jo zelo pohvalijo. Mi doma smo do zdaj uporabljali Bubchen sončne kreme in zdaj Justove.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   [Brisano sporočilo]
16.3.2010 9:34:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naravazazdravje)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
16.3.2010 11:16:28   
naravazazdravje
Na prvi, laični, pogled se mi zdi zelo ok. Lahko pa na netu preveriš sestavine, ki te morda skrbijo. Tule je en slovar

http://www.lepa.si/forum/vbglossar.php?do=showcat&catid=2, lahko pa jih tudi pogooglaš. Morda lahko za nasvet oz. pojasnilo posamezne sestavine vprašaš tudi v kakšno (spletno) lekarno.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
16.3.2010 12:52:35   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Ja samo mene zanima ali je ok ali ne? Jaz tudi nekaj kupim, kar mi v lekarni predlagajo, samo se vedno ne vem (ker sem totalni laik na tem podrocju) ali je krema ok ali ne. Ste nasutdirali sestavine kreme dr. Haushka ali so ok?

Morda bo katera vedela.


Dr.hauscka je naravna kozmetika, zelo kvalitetna in priznana. Super krema........če iščete naravno.

Če pa iščete samo kemijo, potem pa kupite Eucerin.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
16.3.2010 13:05:56   
barni
Sanelaa, kaj pa Avene ali Mustela ali Weleda?

Ali poleg dr. Haushka obstaja se kaksna naravna, bio, organska ali karkoli ze, ki je zascitna, pa se vedno ni sama kemija? V lekarni je rekla, da samo s kemijo lahko dosezejo visje zascitne faktorje. Po eni strani se mi to zdi logicno.

Nekaj je bilo tudi govora o mehanskih in ?? filtrih in da so mehanski boljsi imajo pa slabso zascito? Cela znanost. Bi blo fajn enega neodvisnega farmacevta ali kemika prasat, samo kaj ko nobenega ne poznam.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
16.3.2010 14:44:28   
koala.cek
imeli probleme s suho kožo. nabavili svega in svašta. otroke sem enostavno nehala umivat, obrišem jih z osvežilnimi robčki, enkrat na teden je kopanje. koža je lepa, kot že dolgo ne. user posted image

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
16.3.2010 15:05:34   
Ksantipa77
Tud mi smo ga zdaj ta teden samo z vatko po riti in po lulčku in se občutno pozna kako je koža lepša in brez rdečih flekcev.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
17.3.2010 10:24:44   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: barni

Sanelaa, kaj pa Avene ali Mustela ali Weleda?

Ali poleg dr. Haushka obstaja se kaksna naravna, bio, organska ali karkoli ze, ki je zascitna, pa se vedno ni sama kemija? V lekarni je rekla, da samo s kemijo lahko dosezejo visje zascitne faktorje. Po eni strani se mi to zdi logicno.

Nekaj je bilo tudi govora o mehanskih in ?? filtrih in da so mehanski boljsi imajo pa slabso zascito? Cela znanost. Bi blo fajn enega neodvisnega farmacevta ali kemika prasat, samo kaj ko nobenega ne poznam.


Weleda je tudi okej.

Seveda samo s kemijo lahko dosežejo višji faktor, ampak saj veš da ti kot mama boš kremo uporabila za preventivo. Sigurno pa ne boš otroka prevažala okoli v najvišji vročini, brez kapice.........pač krema se da kot zaščita.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Suha koža pri otroku - kaj pomaga
17.3.2010 20:48:34   
tasa.m
Pri nas smo imeli enake probleme s suho kožo pozimi. Zdaj pa uporabljamo Pavlovičevo kremo in ima ful lepo kožico na obrazu.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 91
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?