|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:13:04   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ.......te ne poznam pa semi zdiš krasna s svojimi postiuser posted image



ko ni glih 4 dni v posteljiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:28:06   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ.......te ne poznam pa semi zdiš krasna s svojimi postiuser posted image



ko ni glih 4 dni v posteljiuser posted image user posted image user posted image



A si mal ljubosumna?user posted image

Hvala triš.user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:29:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ.......te ne poznam pa semi zdiš krasna s svojimi postiuser posted image



ko ni glih 4 dni v posteljiuser posted image user posted image user posted image



A si mal ljubosumna?user posted image

Hvala triš.user posted image



zdaj ne user posted image

če bi bila pa z kakšnim fajn "žrebcem" pa bi si nohte pogrizla od zavisti user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 8.3.2010 15:30:05 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:39:11   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Če ti tako praviš, mišek, bo pa že držalo. Absolutno.

btw, jaz nisem nikjer in nikdar uporabljala nobenega izraza božja roka niti ne hodim v cerkev (pa tudi kaj tako bogokletnega kot sem zgoraj napisala, si najbrž ne bi upala, namreč da je bog kiksnil, pa še bog z malo...)- ampak saj pravim, če ti tako trdiš, da jaz vsiljujem vero, bo nedvomno vse popolnoma res. Ti si brezpogojna in zemlja je ena sama ljubezen. Še dobro da imamo tako ljubeče ljudi na tem svetu, kot si ti.


Ko vidis , da sem ti nekaj napisala ti razum odpove. zacnes pljuvat, pa se niti ne dojames kaj sem ti napisala... No, saj ni prvic, me ne preseneca. Da bos sla popravljati veliko crko.... ma luzerka si :)

BTW: na temi regresija si veliko razlagala o cakrah in centrih moci.. ce nekdo tega ne vidi ali mu je to nekaj kar tako brezveze, to se ne pomeni, da to ne obstaja.. zato je tvoja trditev "Ne, na zemlji je ni. Mogoče v "nebesih", vesolju,...", ki si jo zapisala v prejsnjem postu povsem infantilna. Nisi stvarnik, ne etalon znanja ne karkoli podobnega, da bi imela moc znanja ali vedelja, kaj na tem svetu je in kaj ni.

Rada reces, da tisti kar nekdo pise, pove vec o njemu, kot o tistemu o kateremu pise. tako je tudi s tabo menda. In ta falirani poskus zbadljivke govori najvec o tebi, tvojih sposobnostih in nesposobnostih (sprejemanja in obvladovanja  predvsem).

Uzivaj in skoda, da je ljubezen, ki ti je posvecena pogojna in pogojena. Skoda, da nikoli ne bos zacutila moci, sigurnosti in varnosti, ki ti jo da prejeta brezpogojna ljubezen.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:43:24   
Gina
Saj pravim mišek, če ti tako praviš, bo že držalo. Jaz sem luzerka z infantilnimi izjavami, ki nikdar ne bo brezpogojno ljubljena praviš. Točno tako.

< Sporočilo je popravil Gina -- 8.3.2010 15:44:19 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:47:47   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa vseeno mislim, da je to govorjenje o brezpogojni ljubezni le povzdigovanje lastne osebnosti......


Ne v primeru, ko jo prejemas.

Ker sama ne poznam človeka, ki bi bi lahko rekel tako kot Jezus Kristus "Ljubi svojega bližnjega kot samega sebe".....in oprostil svojim morilcem in sovražnikom s stavkom "Oprostite jim, saj ne vedo kaj delajo...."


Enaciti custveno relacijo do otroka s custveno relacijo z odpuscanjem svojim morilcem in sovraznikom je IMO pretirano. Ce ne morem ljubiti brezpogojno svojo tasco, ne morem ni lastnega otroka? Ce ne morem brezpogojno ljubiti svojega sovraznika, a res ne morem brezpogojno ljubiti svojega otroka?

in dokler sami v sebi nismo sposobni takih močno idealiziranih čustev, ki jih nekateri poimenujejo brezpogojna ljubezen, take ljubezni tudi nuditi ne moremo, niti svojemu otroku......


Po tej definiciji, nismo sposobni ljubiti nikogar. Ker ce ne moremo pogojno ljubiti svojega posiljevalca ali sovraznika, potem ne morem pogojno ljubiti lastnega otroka?

Zdi se mi, da paralela ne vzdrzi kolickaj resnejse kritike.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 15:50:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Saj pravim mišek, če ti tako praviš, bo že držalo. Jaz sem luzerka z infantilnimi izjavami, ki nikdar ne bo brezpogojno ljubljena praviš. Točno tako.



Ne Gina, ti to sama pravis. Jaz se ne strinjam. Imam pa cas.



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 16:13:16   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Saj pravim mišek, če ti tako praviš, bo že držalo. Jaz sem luzerka z infantilnimi izjavami, ki nikdar ne bo brezpogojno ljubljena praviš. Točno tako.


Resno, zakaj si noces odpreti poti, da dovolis, da si vsaj das moznost, da dozivis brezpogojno ljubezen. zakaj a priori trdno vztrajas, da to ni mogoce? Razsiri si custvena obzorja. Morda se potem tudi custvena cakra odpre, pocisti eventualne nesnage prejsnjih zivljenj in ti uspe zaziveti v skladu s seboj in z ljubeznijo, ki jo premores dajati in prejemati.

Zakaj ne dovolis, da misel na kateri temeljis, da misel ki oblikuje tvojo energijo ne funkcionira na misli o cisti ljubezni. saj sama ves - kakor nasa energija funkcionira, tako izgledamo in tako gledamo in vidimo. Ce nek nas energetski center dela dobro, je tisti del nas uravnotezen, nismo levo ne desno, ce pa ne dela ok, je tisti del nas malce brez ravnoteze na levo ali desno (kar je glih tko zanic ali ne zanic kot obratno), in vselej imamo tudi tam težave.

Clovek ni samo "korist" in custva niso samo maska za "korist", je nekaj dalec vecjega, globjega, duhovnejsega kot :"Ljubimo zato, ker nam nekdo daje točno tisto, kar najbolj rabimo. Če nam ne daje, ga ne ljubimo več. " Ljubezen ni prostitutka, da jo dobi tisti, ki najvec da. vcasih ljubimo nekoga, ki nam manj da ima pa nekaj, kar nam ne daje, kar enostavno je. Ljubezen je le redko predmet kupcije oz. nikoli ne bi smel biti in v svojem bistvu nikoli ne. Saj ne dajemo ali prodajamo naso ljubezen temvec sebe. Ljubezni v trgovini ni. In res , otroci... odpri jim svoje duri in ljubi te enkratne stvaritve tocno taksne kot so. ne taksne kot hocemo da so, ne taksne, ko so ko nam ne delajo "sramnoto", ne take kot kot nas podaljsek ali nadometek ali polnilce nasih potreb... ljubiti ih take kot so, brez kakrsnega koli pogojevanja. Ce me ne bos ubogal, te ne bom imela rada. Nesprejemljiva kupcija. Ce je ljubezen dajanje tistega kar rabis, potem ti to lahko da vsak in vsakega lahko ljubis, potrebno je zgolj vedeti kaj rabis. Kupcija. Rabis hiso.. **** je izpolnil en pogoj. Rabis, da te vzdrzuje, izpolnil je drugi pogoj...

Odpri svoje cakre, odpri svoj um in ga spusti v neslutene globine neznanega. lahko da bos zelo prijetno presenecena.  Zaupaj vesolju, da bo tako ok.
Misli prepogosto meso postanejo in misli o pogojeni ljubezni... Energije so precej bolj enostavna stvar, kot si mi to predstavljamo. Pa ne delujejo tako, da ko jih poklices, da z njimi nezavedno upravljaš. Moras se v celoti usmerit na to, da to nameravaš in bit odlocen, da to speljes fizicno. Morda ti uspe. predpogoj je, da se odpres pozitivnim energijam. Brez strahu.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 18:50:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: marta82

Zavedam se, da so izjeme, vendar v zdravi družini po mojem mneju med mamo in otrokom lahko obstaja brezpogojna ljubezen oz. menim, da v večini primerov obstaja. user posted image




Se strinjam s tabo. Na kratek rok jo prekrijo težave, jeza, nemoč, ko se z njimi ne znamo soočiti, na dolgi rok je ljubezen tista, ki prevlada. Bolj kot stvari postajajo zapletene, bolj gotovo je, da v izpolnjevanju pogojev ne bomo našli rešitve; če smo jih sposobni preseči, če smo zmožni ljubiti bolj kot smo ljubili prej (in brez pogojev), bodo rešitve prišle čez noč, ko jih bomo najmanj iskali. Omejiti v teh trenutkih ljubezen na pogojno (ko boš naredil to in to in bo meni všeč, ko boš tak in tak in ne več tako kot prej) je prva in druga in deseta misel, ki ne naredi kaj veliko. Čudni so včasih odnosi-tako na žive in mrtve se skregam, kot na žive in mrtve kasneje ljubim-jaz brez tega ne morem (ali ne znam user posted image ) živeti. Z distance obe čustvi vidim enako, sovrašto (kot obliko zelo močne jeze) in ljubezen. Jezo, ki prebudi nekaj močnega v meni, da odreagiram, ter ljubezen, ki je ključ.
Konstantni odnosi, kjer palete čustev ni, se mi niti ne zdijo ljubeči user posted image
No, to je moja izkušnja.
Zanimivo vprašanje

(odgovor članu marta82)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 19:02:16   
Anonimen
Ljubezen ni prostitutka, da jo dobi tisti, ki najvec da. 

Zanimiva misel.


vcasih ljubimo nekoga, ki nam manj da ima pa nekaj, kar nam ne daje, kar enostavno je. 

V polovici primerov ljubimo tiste, ki nam dajejo manj, lahko tudi veliko manj. V drugi polovici primerov smo mi tisti, ki dajemo manj. Svet je vedno v ravnotežju.


(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 19:08:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa vseeno mislim, da je to govorjenje o brezpogojni ljubezni le povzdigovanje lastne osebnosti......


Zakaj bi bilo? V isti sapi pravim, da sovražim in ljubim na žive mrtve-sovraštvo kot čustvo ne pomeni povzdigovanja. 

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 19:11:39   
Gina
MIšek, jaz sem luzerka po tvoje, ti si pa po moje totalno prtegnjena, žaljiva, netolerantna in o meni nimaš pojma. Še manj o mojih ljubeznih do otrok ali do sebe. Skratka. Srečno, nimam ne cajta ne volje se ukvarjat s takimi primerki, kot si ti. Živi naprej v svojih iluzijah. Če boš pa še naprej bedarije in laži o meni trosila, bom pa aktivirala ustrezne službe, ker to kar ti tukajl trosiš, pa ni dopustno nikjer, najmanj pa javno napisano na internetu.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 19:31:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Brez strahu.


user posted image

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 19:55:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Ce sam nisi sposoben imeti bezpogojno rad, to se ne pomeni, da brezpogojne ljubezni ni.


Ne, na zemlji je ni. Mogoče v "nebesih", vesolju, astralu.... tukaj je ni.


Zemlja je del vsega naštetega-vesolja, astrala, tudi nebes. Čudno zanikanje user posted image

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:21:13   
Anonimen
gina, tukaj pa se ne strinjam s tabo.
ce bi meni moj otrok kdaj(bog ne daj) zaril nož v prsa...
bi mu isti moment oprostila in upala, da bo skozi preostalo zivljenje prisel čim lepše!


ma ni stvari, ki bi preprecile mojo ljubezen do otrok!
lahko me razočara, lahko me prizadane. ampak ga bom imela kljub temu neskoncno rada. in ravno zaradi te ljubezni bi lahko trpela ko pas mater.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:26:57   
Ulla80
meni je hecno govorit o brezpogojni ljubezni do otrok ob dejstvu, da imamo vse sodelujoče še relativno majhne otrokeuser posted image a ni no...večina še do najstnikov niso prišli....dveletnika, petletnika, devetletnika je pa res komot met brezpogojno rad! mislim no....tu bi res blo nekaj hudo narobe, če bi blo drgač. samo kaj pa 30letnega posiljevalca otrok, mučitelja živali, morilca?

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:45:29   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

MIšek, jaz sem luzerka po tvoje, ti si pa po moje totalno prtegnjena, žaljiva, netolerantna in o meni nimaš pojma. Še manj o mojih ljubeznih do otrok ali do sebe. Skratka. Srečno, nimam ne cajta ne volje se ukvarjat s takimi primerki, kot si ti. Živi naprej v svojih iluzijah. Če boš pa še naprej bedarije in laži o meni trosila, bom pa aktivirala ustrezne službe, ker to kar ti tukajl trosiš, pa ni dopustno nikjer, najmanj pa javno napisano na internetu.


Znana zgodba. Ko ti kaj ni po godu, udri pa napadi, pa baje se vse o tebi neke neresnice trosijo. Poglej malo, pa morda vidis, da si ti tista, ki je presodila kaj lahko moji starsi cutijo do mene in kaj ne. Kaksna ljubezen je lahko med nama in katera je " nemogoca". Sodila si ti. Jaz ti razlagam moje mnenje.  Odpuscam ti, ceprav si sodila.

In povrhu se grozis.. bom aktivirala sluzbe.. morda bos res, tako kot tolikokrat dosedaj pisarila maile  naj se tema brise, morda ti znova uspe. Enkrat bo pa tudi tem ustreznim sluzbam prekipelo, morda.
Ostale ustrezne organe na katere morda aludiras, pa takoj v luft spravi. Morda ti bodo oni zmogli pojasnit, da nimas osnove za groznje. Ali ih pa morda jaz v luft spravim, ker mi grozis in lazes, da te klevetam in izmisljujem.. kaj pravzaprav izmisljujem o tebi? Tak, konkretno, sploh ves?
In to ti odpuscam, vloboko verjamem, da ne zmores videti zadevo niti priblizno objektivno. Pa ceravno bi lahko vedela, kaj je mnenje, a kaj sodba.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:48:49   
Anonimen
ulla prav imas!
torej  za 1x imam vse tri otroke brezpogojno rada. samo njih!tudi ce prvi drugemu kaj hudega naredi, bi imela prvega se vedno enako rada.
vsaj mislim, no.

(odgovor članu Misek)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:53:21   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

meni je hecno govorit o brezpogojni ljubezni do otrok ob dejstvu, da imamo vse sodelujoče še relativno majhne otrokeuser posted image a ni no...večina še do najstnikov niso prišli....dveletnika, petletnika, devetletnika je pa res komot met brezpogojno rad! mislim no....tu bi res blo nekaj hudo narobe, če bi blo drgač. samo kaj pa 30letnega posiljevalca otrok, mučitelja živali, morilca?


Stvar pogleda... pa verjemi, svojega otroka ne bos nikoli videla v enaki luci in sliki kot sosedovega.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:54:09   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Brez strahu.


user posted image


user posted image


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 20:58:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

meni je hecno govorit o brezpogojni ljubezni do otrok ob dejstvu, da imamo vse sodelujoče še relativno majhne otrokeuser posted image a ni no...


Ni hecno. Tudi ti si otrok, ali jaz, in če pomislim, kako vse se obnašam kot otrok, bi morala brezpogojna ljubezen že zdavnaj miniti, v obeh smereh. Mrkne, na kratki rok, na dolgi ne more. No, moja izkušnja.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 21:06:07   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute
ulla prav imas!
torej  za 1x imam vse tri otroke brezpogojno rada. samo njih!tudi ce prvi drugemu kaj hudega naredi, bi imela prvega se vedno enako rada.
vsaj mislim, no.


huuuh, težko je rečt.. če ti npr. en iz zlobe drugega pohabi (pa ajd, naj bojo že veliki "for the sake of argument").. ne vem, jaz ne bi upala rečt kaj bi blo potem..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 21:10:03   
Ulla80
Ni hecno. Tudi ti si otrok, ali jaz, in če pomislim, kako vse se obnašam kot otrok, bi morala brezpogojna ljubezen že zdavnaj miniti, v obeh smereh. Mrkne, na kratki rok, na dolgi ne more. No, moja izkušnja.


ja, samo mi vsi smo pa le dokaj normalni, a ne. no ajd, kdo med nami je malo bolj ali manj trčenuser posted image ampak vseeno  nekako pašemo v okvire sprejemljivega, zato o tem ne moremo sploh debatirat. moja mama ma mene tud rada, pa kake vse bedarije sem počela, OMG!!! user posted image sam vseen - če bi se izživlja tam nad enim brezdomcem, na njem ugašala čike, mu v rit potiskala razbito steklenico, al pa mačkam prižigala petarde v riti, al pa z 30 al kolk cm dildom mrcvarila omamljene pse....a je upravičeno pričakovati, da me bo moja mama še vedno imela brezpogojno rada?


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 21:14:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80

Ni hecno. Tudi ti si otrok, ali jaz, in če pomislim, kako vse se obnašam kot otrok, bi morala brezpogojna ljubezen že zdavnaj miniti, v obeh smereh. Mrkne, na kratki rok, na dolgi ne more. No, moja izkušnja.


ja, samo mi vsi smo pa le dokaj normalni, a ne. no ajd, kdo med nami je malo bolj ali manj trčenuser posted image ampak vseeno  nekako pašemo v okvire sprejemljivega, zato o tem ne moremo sploh debatirat. moja mama ma mene tud rada, pa kake vse bedarije sem počela, OMG!!! user posted image sam vseen - če bi se izživlja tam nad enim brezdomcem, na njem ugašala čike, mu v rit potiskala razbito steklenico, al pa mačkam prižigala petarde v riti, al pa z 30 al kolk cm dildom mrcvarila omamljene pse....a je upravičeno pričakovati, da me bo moja mama še vedno imela brezpogojno rada?



Upravičeno pričakuješ, da te bo imela rada še bolj. Na tako močno sovraštvo, ki se izraža na tako zelo ekstremen način, se lahko odzoveš samo enako ekstremno, vendar v nasprotni smeri, da svet ostane v ravnotežju.

(odgovor članu Ulla80)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: brezpogojna ljubezen
8.3.2010 21:16:03   
Ulla80
jah no, jaz pač ne pričakujem. in ne verjamem v to, pa konc.me ne prepričaš. ravnotežje gor al dol.

_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?