|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:48:08   
Minka Pobalinka
Mah ne vem no.. jaz bi šla, če že ne zaradi tega, da bi bilo meni lepo pa sigurno zaradi otroka.. Zakaj ne bi mala pupa uživala na morju, če lahko. Saj en teden "trpljenja", če si za le-tega poplačan z zadovoljstvom svojege :duda:
ni tako zelo veliko, a ne? :zmeden2:

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:49:52   
CatJa
Ah, men se pa lepo zdi od Sajo-ta, ker se mi zdi, da ima cist lepe namene. Ampak, ce ji ni, ji ni, pa se lahk na glavo postavis. Otrocicek je pa najbrz tudi se premajhen, da bi ga babici in dedku dali samga na morje, a ne?

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:51:17   
Anonimen
Ja, ali pa v kolonijo, da bo na morju? Aja, ne, babica in dedek bi ga rada videla! Ojoj, saj res.

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:52:17   
cinci
@slišni
vedno cenim tvoje mnenje in vednpo ti dam prov,pa tudi tokrat si zadela 100%
@al bina
prvi odgovor 100% WRONG



ajde mejte se:(

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:56:50   
Sajo
In kaj bi imel od tega, če bi se je hotel znebiti???
Jest kapiram da smo važni mi trije ampak ti ne kapiraš da bi rad da bi tamala uživala kljub temu da jaz ne morem,a ti mene kapiš al ne.In jaz sprašujem za morje in ne kdo je važen in kdo ni. Mi trije smo tud doma skoz skupi.Po tvojem potem ni važno tud če smo ob vodi in kruhu samo da smo mi trije, pa čeprav bi lahko bilo boljše.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   Na morje da ali ne
7.7.2005 15:59:49   
Sajo
@Splišni
Ne pametuj mi z kolonijo če ti govorim da ni denarja, če bi imel denar za kolonijo bi imel tud denar da bi družinico peljal nekam na morje kjer ne bi bilo babice in dedka. Ni ti treba bit sarkastična.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:02:05   
Anonimen
Moje mnenje je tokrat sarkastično in če bom želela biti, bom.

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:03:33   
Minka Pobalinka
Punce kaj vam je.:zmeden:.. meni se pa zdi, da ima Sajo čist lepe namene. Pač rad bi videl, da bi se njeove dete imelo fajn na morju, pa četudi pri dedku in babici. Jaz v tem ne vidim nič slabega.

Njegova draga je pa lahko samo vesela, da ima možnost peljat pupo na morje, kljub temu, da ji družinski proračun tega ne dopušča.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:03:39   
Anonimen
OOOoooooooooo....:ups:

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:05:04   
Anonimen
Zdaj sem prebrala še oni drugi tvoj post, Sajo. In ne vem, kazaj sploh postavljaš vprašanja tu, če želiš samo določena mnenja, nekatrih pa nočeš slišati oziroma ti niso všeč.
Ampak nima veze, vsak po svoje.

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:05:29   
Natas@
Nisem brala ostalega, ampak jaz za noben denar ne bi šla na morje z njegovim starši. Če bi bila samo njegova mami mogoče, samo raje ne. Pač tisto leto ne bi šli nikamor, ali pa samo čez vikend kam.

p

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:06:56   
Anonimen
Ah, veš kaj, Sajo. Če bi si tvoja žena res želela morja, bi šla tudi s tvojimi starši. Očitno si ga ne.

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:11:28   
rija
Če bi bili tvoji starši ok, takoj. Če že ne zaradi sebe, pa zaradi otroka. Pa če vajina bučka ni premajhna, bi jo še kar samo dol pustila. Naj otrok uživa. Meni so bili izleti in počitnice z mojimi starimi starški nekaj najlepšega, kar se iz otroštva spomnim. Sploh moj dedek: A greva? Pa sva šla.
MOgoče pa je ljubosumna in ji ni prav, da boš ti en teden sam doma?

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 16:12:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:23:29   
Sajo
@Splišni
Vedno sem odprt za vse predloge in mnenja dokler le ta ne mejijo na nesramnost ali sarkastičnost, tvoji odgovori so žal takšni in če si sarkastična potem bodi, samo prosim kje drugje, tukaj sem samo prosil za nasvet in ne za sarkazem.Ne sklepaj vsega po svojih izkušnjah.
Ne potrebujem sarkazma in nesramnosti tega dobim že drugje dovolj.


Vsem drugim hvala za vaše nasvete in mnenja, predvsem pa za tako hitre odgovore.


(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:27:20   
Sajo
Aja še to
@Nalin

Ne to ni varianta da bi tamala bila sama je vseeno še premajhna komaj 8 mesecev.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   [Brisano sporočilo]
7.7.2005 16:32:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 42
   Na morje da ali ne
7.7.2005 16:37:09   
tinkamiška
Sajo in Cinci

Veš jst jo razumem, da noče it sama, čeprav tamala uživa v vodi. Pa sej lahko greste skupaj in ste pač samo en teden na morju. Če je problem klima v avtu, pa sej lahko greste bolj zgodaj zjutraj, sej Pag pa ni tako daleč, da bi morali it sredi noči, če se ne bi hoteli vozit po vročini. Pa bi bila oba zadovoljna, sej za 8m starega otroka je pa en teden uživanja na morju in met zraven sebe mamico, atija in babico in dedka, ja super?

Veš, če bi mene moj tako neumorno prepričeval, da naj grem sama, če ne bi hotela, pa bi bla možnost, da gremo skupaj, bi mi blo tut mal čudno.

Začel si pa pisat, o sebi, da ti že tako dolgo nisi vidu morja:zmeden:

Pa ne mislim nič slabga, samo na glas razmišljam;)

No upam, da se bosta zmenla.

LP,
Tinka

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Na morje da ali ne
7.7.2005 17:11:03   
Jutra
Sajo, hm sorry, ampak vprašanje na koncu svojega prvega posta nisi objektivno zastavil:zmeden:

"...ali bi ve šle na morje brez očka en teden prej ali ne."

Pozabil si dodati: "...z mojimi starši."

Jaz sem tudi na porodniški. Celo poletje imam možnost biti na morju. Pa ne bom. :duda:, :love: in jaz smo family in smo zelo radi skupaj. Moja :duda: je NORA na vodo, ampak še raje ima svojega očka. Zato bomo šli na :morje: skupaj.

Kaj pa je sploh dopust.:zmeden2: Kaj bi jaz dala zato, da bi si lahko moj :love: vzel dopust in bi bili vsi skupaj kdaj samo doma. Skupaj preživljati cele dneve, hoditi na izlete... Ne stane dosti, družino pa zelo poveže. Ne, mi moramo vedno iti toliko daleč od doma, da ga iz njegove službe pustijo pri miru. Ker če je doma, so sami telefoni, pa "...a bi lahko samo tisto skočil pogledat...":grrr:

Dost o meni.

NE, NE in NE! S starši svojega :love: nikdar ne bi šla na morje sama z :duda:, še s svojimi bi šla zelo težko (pri svojih letih).

Upoštevaj njeno željo. Ne uveljavljaj svojega prepričanja.



(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Na morje da ali ne
7.7.2005 17:33:50   
Sajo
Ok, no sej zdej mi je recimo jasno(itaq mi ne bo nikol) zakaj da noče it ane in tud sillim jo ne, no sem jo,ampak samo zarad tega, ker pač meni ni jasno zakaj človek ne bi izkoristil prilike,ki se mu ponuja.
Sicer sem se pa ravnokar zmenil da bo po vsej veerjetnosti za moj dopust (vsaj prvi teden)prikolica prazna in jo bomo mi trije zapolnili.Potem bomo pač šli domov ko bodo ostali prišli. No to še moja ne ve, če ni zdaj prebrala.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Na morje da ali ne
7.7.2005 17:40:27   
corfu
jaz ne bi šla, raje vidim, da smo skupaj.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   Na morje da ali ne
7.7.2005 17:59:52   
Sibil_
Sajo po moje so pa problem tvoji starši.
Hmm-sama se odkrito rečeno tudi ne vidim na dopustu s taščo, res ne.:ups:
Kaj pa varianta da gresta cinci in ta mala sami na morje-mislim da sta sami dve v prikolici?A to pa ne?Morjo bit starši zraven?:zmeden:
Aja-razumem pa tudi tvoj motiv-tvoji starši malo vidijo ta malo, pa jim hočeš mal usluge naredit, ne?
Po moje ne bo šlo, očitno ni glih dobrih vezi med njimi-po moje se moraš sprijaznit.:zajcek:
LP pa lep dopust vam želim,
Sibil

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   Na morje da ali ne
7.7.2005 18:02:05   
Marogica
Absolutno sem tvojega mnenja in nisi nič čuden. Več časa preživi otrok na morju, boljše je za njega. Naša dva si "tankata" energijo za pozimi. Se je zgodilo, da sta bila prehlajena, ko smo se odpravili na morje-največ dva dni in prehlad je čudežno izginil
Tu je še druga prednost-stari starši lahko otroka mamici vsaj za 1, 2 ali več ur vzameta in ima tudi mamica dopust (ne samo kar se lokacije tiče, temveč tudi fizično in psihično).
Je pa res, da cel dopust ne bi preživela rada z nobenimi starši (ne mojimi ne moževimi).
Pa še druga stvar, ki je nisi tako jasno opisal: ne vem kakšen odnos ima tvoja žena s tvojimi starši. Če je le-ta "čuden", jo po svoje razumem, da noče preživeti dopusta z njimi.
lp

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   Na morje da ali ne
7.7.2005 18:16:21   
piščanc
vidim, da ste se zmenili

ja Sajo, res smo odrasli ljudje in ne več otroci, zato je tako težko iti s starši na morje, pač treba je vzeti stvari v svoje roke in tudi požreti kakšno poletje brez dopusta. mamice na porodniškem dopustu smo pa tako čustveno nabite, da je težko potem prenašati še težko taščo in družinske razprtije.

Cinci, jaz imam tako 'srečo', da imam super taščo in grozno mami, tako da se potrudi in sprejmi tudi njegove starše. če imaš rada :love:, potem moraš sprejeti tudi njegovo vzgojo in njegove starše, veliko mu bo pomenilo. vajin otrok bo mešanica njegove in tvoje vzgoje, zato je morje idealna priložnost, da njegovi starši spoznajo otročka. ne boj se crkljanja, otroci so pametni in tamala bo vedela, kdo jo crklja, pa tudi ko pridete domov bo šlo na stare tire, če je zdaj otročku to všeč.

v glavnem uživajte na morju

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   Na morje da ali ne
7.7.2005 18:20:15   
lex
Ni osnovne variante, da grem skupaj z mojimi ali njegovimi starši na morej. Itak živimo z njegovimi skupaj (ne bi zdaj o tem), moji so pa 500m vstran. Za vikend vmes med njihovim dopustom ja, kaj več pa žal ne. Mam pol vsaj doma mir ko jih ni:)-
Jaz jo popolnoma razmem, družina mora bit skupaj in vesele počitnice.:)

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?