|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Na morje da ali ne
8.7.2005 14:34:24   
Willson
Ma, kaj pa jaz vem. Jaz kljub temu, da sem poročena in imam dojenčka, še zmeraj smatram starše za mojo ožjo familijo, ki so pač sedaj dobili drugačno vlogo v mojem življenju, ampak so pa še kako nujni! In, da bi jih sedaj kar odpikala... Še zmeraj sem jim velikokrat, če le zmorem pripravljena narediti kakšno uslugo. Jaz bi šla in tudi bom šla za par dni na morje z njimi, seveda bo zraven tudi mož. Pa tudi z mojimi smo že bili skupaj na morju, pa še moja sestra s familijo je prišla od zadaj, pa je bilo ful dobro. Pa še par dni bomo mi sami na morju
Meni bi pa bilo čudno to, da zdaj, ko imam svojo familijo, da bi pozabila na starše, ali pa, da mi na enkrat ne bi smeli več nič svetovati. Jaz se še zmeraj rada vračam domov sedaj pač s svojo družino. LP

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Na morje da ali ne
8.7.2005 14:37:03   
Sajo
Itaq da smo že zmenjeni, ati se bo še bolj zapufal kot se itaq že ne more pa bomo šli vsi trije na dopust da bo koza cela volk pa lačen..... in tako so srečno živeli do konca svojih dni......

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Na morje da ali ne
8.7.2005 14:45:15   
maruškaD
Jaz osebno bi zelo težko šla. Pa ne zato, ker nočem nikamor brez mojega. Jaz pač nisem rada v družbi njegovih in bi mi bilo neprijetno. Morda kakšen dan, ampak 1 teden ?!? Bi se pa prisilila, če bi si moj mali ful želel in res ne bi imela druge možnosti. Ker vem pa iz izkušenj, da dlje kot je otrok poleti na morju, manj je bolan pozimi.

Lahko pa rečem , da tvojo popolnoma razumem.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Na morje da ali ne
8.7.2005 14:46:10   
Primoza
Dobra odločitev.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Na morje da ali ne
8.7.2005 14:58:39   
Anonimen
jaz osebno pa se ne bi nikoli zapufala zato, da da bi šla na dopust. Če ni, ni, Bog pomagaj.

(odgovor članu Sajo)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   Na morje da ali ne
8.7.2005 15:06:39   
Sajo
No za tiste dva tri dni ki bi jih plačal za bungalov sem jaz lahko cel teden na morju, ker ne verjamem da je najemnina bungalova manj kot 7 tisoč na noč in to sredi sezone. Plus tega je še vedno hrana.
In pa še na slovensko obalo si predlagala naj bi šli... potem je treba še plačat dostop do morja vsak dan za dva in ko si že na plaži se drenjaš ko v konzervi... nak to pa ne bo šlo.Poznam slovensko obalo in mi nekako ne potegne.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Na morje da ali ne
8.7.2005 15:06:43   
Primoza
Saj verjetno ne bo ravno velik puf.

Ampak za majhne otroke se po mojem izplača malo poreskirati.


(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Na morje da ali ne
8.7.2005 15:18:09   
Sajo
Velikost je odvisna od opazovalca, recimo za nekoga je določena vsota majhna za drugega pa je ta vsota nedosegljiva. Tako da velikost je zelo relativna;)

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Na morje da ali ne
8.7.2005 15:35:34   
Primoza
Recimo, da je majhen kredit v višini 1 plače. in velik kredit v višini 100 plač.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Na morje da ali ne
8.7.2005 15:56:14   
Sajo
Aha no pol se bom pa res čist mal zapufu;)



Lepo da vsi razumete mojo predrago, še lepš pa je to da nobeden ne razume mene. Namreč, zakaj za vraga ne bi iskoristil letovanja na morju če me nič ne košta.....samo zato ker so tud starci na morju??? Malo morgen, saj ni treba da smo skoz skupaj, naložiš torbo vzameš rukzak in gremo na obalo pa smo sami. Tistih nekaj ur dnevno, ko si skupaj pa res ne razumem zakaj se ne bi dalo potrpeti.... No ja saj vem, pač je težko malce potrpeti kakšno stvar.

Sicer pa ne vem kdo je že rekel da je treba dopust maksimalno izkoristiti....No ampak to je že druga zgodba.

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Na morje da ali ne
8.7.2005 18:42:29   
miševi
Ne vem, če sem čisto dobro vse prebrala, vendar se mi zdi, da jih je kar nekaj napisalo, da je tudi taka varianta, kot jo opisuješ ti, v redu (torej pri tvojih starših, zastonj), vendar pod pogojem, da ste vsi trije skupaj dol, ne pa tvoja :love: z otrokom že en teden prej.
Jaz bi tako varianto sprejela - k staršem da, vendar kot družina.

Upam, da se boste lepo zmenili. Moj :love: pravi, da je vsako leto brez :morje: izgubljeno. In ker ne gre drugače, smo šli letos le za 5 dni, Smo šli pa skupaj in smo se imeli super. Upam, da se boste tudi vi - zastonj ali pa na puf;).

(odgovor članu Sajo)
Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?