|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
7.7.2010 19:25:42   
anajrim
az sem imela danes pregled...in nič kaj ne kaže da bi kaj bilo...mi je pa rekla da če se do 12.7. nič ne zgodi me bo vaginalno pregledala...vsekakor pa grem 15.7. rodit če do takrat ne bo nič

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
7.7.2010 20:58:31   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

morm res pohvalt mojo babico, ful je bla zlata user posted image  je uradno delala do 5ih pa je do 7ih potegnla da je bla do konca z mano, res zakon user posted image  ful mlada - Klara Ilc user posted image user posted image user posted image


samo res je bila super...pohvalnouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

az sem imela danes pregled...in nič kaj ne kaže da bi kaj bilo...mi je pa rekla da če se do 12.7. nič ne zgodi me bo vaginalno pregledala...vsekakor pa grem 15.7. rodit če do takrat ne bo nič


ce rodis 13.7. ti prinesem sadno kupo...al pa...caki caki...cokoladne jezke mate rade a ne,v porodno a pravuser posted image user posted image

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 7:03:32   
katrinka

...................................................................................................
user posted image   * Ljubljanske nosečke*  user posted image

...................................................................................................
 
PDP      Nick (starost)         nosečnost           število otrok         spol


08.07.2010

user posted image     anajrim (28)                  2.user posted image                    1 user posted image               user posted image        
   
25.07.2010
user posted image     petrca2507 (29)            1.user posted image                    0 user posted image              user posted image     
 
01.08.2010
user posted image      Lenny1 (40)                  1.user posted image                     0 user posted image              user posted image

11.08.2010
user posted image      Masha_M (28)              1.user posted image                    0 user posted image               user posted image
 
18.08.2010
user posted image      hermy1 (44)                 5.user posted image                    3 user posted image               user posted image      

26.08.2010    
user posted image       ninci                            3.user posted image                    2 user posted image                user posted image    

01.09.2010
user posted image        lumpa6 (37)                 7.user posted image                   5 user posted image               user posted image                                
05.09.2010
user posted image      tinkatonka                    2.user posted image                   1 user posted image                user posted image

07.09.2010
user posted image       katrinka                       2.user posted image                   1 user posted image                user posted image  

15.09.2010
user posted image      Božička09 (27)             1.user posted image                    0 user posted image                user posted image   

30.09.2010
user posted image  
     Tinaaleks                    2.user posted image                   1 user posted image

12.11.2010

user posted image       pikizenc                        1.user posted image                    0 user posted image              user posted image

06.12.2010
user posted image      Mjavmjav                      1.user posted image                    0 user posted image               
user posted image

15.12.2010

user posted image
      Loona (24)                   1.user posted image                    0 user posted image  



(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 8:34:53   
anajrim
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka



ce rodis 13.7. ti prinesem sadno kupo...al pa...caki caki...cokoladne jezke mate rade a ne,v porodno a pravuser posted image user posted image



Uau to se pa splača potrudit...je kaj posebnega ta dan...te bom držala za besedo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 8:36:27   
anajrim
ce rodis 13.7. ti prinesem sadno kupo...al pa...caki caki...cokoladne jezke mate rade a ne,v porodno a pravuser posted image user posted image


Uau to se pa slača počakat ... je kaj posebnega ta dan... te držim za besedo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 9:19:16   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

ce rodis 13.7. ti prinesem sadno kupo...al pa...caki caki...cokoladne jezke mate rade a ne,v porodno a pravuser posted image user posted image


Uau to se pa slača počakat ... je kaj posebnega ta dan... te držim za besedo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, eno leto odkar sm jaz rodila mojo princesko...ni problema, ce rodis v torek dobis sladkarije...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 10:06:59   
anajrim
hehehe...super si 

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 15:32:51   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

hehehe...super si 


hehe...zdej sm pa en mali petelincek...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 15:49:45   
Masha_M
bcljka: Hudo fajn slišat, da še obstajajo prijazne in spoštljive in skrbne babice. user posted image user posted image user posted image Kapo dol torej tej Klari Ilc.

anajrim:
Držim pesti, da bo kaj prej. Sklepam, da imaš zdaj počasi že dosti tega 2v1 stanja. ;)

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 15:57:46   
Masha_M
Aja, pa danes bila sem na pregledu pri ginekologu. Dobila sem napotnici za rešilca in porod. Čudil se je nad izvidom testa za sladkorno in komentiral "no vidite kakšna sreča, da smo vas na test poslali" (meni je pa ob tem stavku jasno kar pritisk narasel). Poslušal je srčka in pretipal trebuh, naslednjič naj bi pa baje spet UZ delal. Zdaj imam preglede še 20.7., 30.7. in 10.8.

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 21:44:22   
katrinka
masha - super za pregled...ja komentar je bil pa ....
jz mam pa v sredo pregled pa koncn se pri g ultrazvok,papirje sm pa ze prejsnjic dublauser posted image po mojem bom na naslednjem ze ctg delezna....


sibam se kaj pospravt pa spatuser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 22:03:52   
anajrim
anajrim: Držim pesti, da bo kaj prej. Sklepam, da imaš zdaj počasi že dosti tega 2v1 stanja. ;)


pravilno sklepaš...res imam dovolj vsega...sploh me pa tole čakanje utruja... pa vsi klici in sms-i in vse babe ki non stop sprašujejo...no ja bo že ko bo...



_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
8.7.2010 22:56:35   
neka_noč
Anajrim ti bom tule odgovorila... danes ponoči oz. zgodaj zj. gremo na morje. Vrnemo se enkrat do sredine avgusta. Takrat boš ti že 1 v 1  . user posted image   Držim pesti!  Drži se!  Se slišiva takrat enkrat - ko boš ti pri močeh... ok? 

Pozdravček tudi vsem ostalim!

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
9.7.2010 6:48:39   
katrinka
neka_noc - uzivaj na morjuuser posted image

anajrim - a ti se vedn tezijo al kaj...joj kok so grozniuser posted image

(odgovor članu neka_noč)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
9.7.2010 8:14:15   
anajrim
IZVIRNO SPOROČILO: katrinka

neka_noc - uzivaj na morjuuser posted image

anajrim - a ti se vedn tezijo al kaj...joj kok so grozniuser posted image



Težijo vedno bolj...ker sem danes že v desetem mesecu nosečnosti...hehehe


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
9.7.2010 8:45:21   
petrca2507
anajrim...upam, da malček pride čim prej na svet. Mene zaenkrat s klici in sms-i še ne zasuvajo, ampak imam za razliko od tebe še 16 dni do konca. Če mi na prvem pregledu ne bi prestavili PDP, potem bi imela še 11 dni.

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
9.7.2010 9:56:27   
katrinka
iz tega vidika je res fajn prej rodit - jaz sm 14 dni prej - sploh noben ni pricakoval...hehe,
k vrjamem da so tile klici in sms nadlezni k muheuser posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
10.7.2010 12:05:15   
Masha_M
Mi gremo pa spet na Obalo, malega namakat v morje. :) Da se bo že rodil snežno čist, hehehe. user posted image Prejšnjič je bil v vodi priden, ko sem prilezla ven je pa tako galamo po trebuhu delal, kot da bi hotel boh vedi kaj pvoedat. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
10.7.2010 13:16:16   
petrca2507
Midva greva tud danes mogoče proti morju. Če se bom jst OK počutila, greva za kakšno urco ali 2 pogledat agility tekmo v Portorož, ki poteka od 16h do jutranjih ur (po mojem bodo okoli 1h konec).

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
11.7.2010 20:29:08   
katrinka
mi smo danes preziveli na morju...odlicno...se je moja princeska nakopala,jaz in buhi pa tuduser posted image
jutr pa za porodnisko papirje urejat na csduser posted image

anajrim - kako kaze...se z buhijemuser posted image

petrca - sta sla na tekmouser posted image

(odgovor članu petrca2507)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
11.7.2010 21:29:59   
anajrim
ja jaz se vedno v enem kosu. Mam ze vsega dost. Jutri imam pregled in upam da me poslje v p. Bomo videli.

Lp

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
12.7.2010 7:11:54   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: anajrim

ja jaz se vedno v enem kosu. Mam ze vsega dost. Jutri imam pregled in upam da me poslje v p. Bomo videli.

Lp


13. se bliza...heheuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
12.7.2010 8:22:26   
anajrim
Hehehe...bom videli...sedaj šibam na pregled pa da vidim kaj reče...mogoče pa grem v P...  javim ko kaj izvem...

člep dan vse...pa ne se skuhatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
12.7.2010 10:05:13   
Masha_M
petrca: Ste uspeli priti kaj do Obale in morja?

katrinka: A ni fenomenalen feeling, ko je človek v vodi tako lahek. Jaz se tam končno spet počutim okretna in mi je noro všeč plutat na gladini. user posted image

anajrim: Sem se spomnila nate že takoj ko sem vstala. Upam, da čim prej stisneš štručko v naročje in da te ne bodo več dolgo časa matrali s tem trebuhom in puščali v negotovosti. user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: ljubljanske nosečke - 3.del
12.7.2010 11:36:22   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: Masha_M

katrinka: A ni fenomenalen feeling, ko je človek v vodi tako lahek. Jaz se tam končno spet počutim okretna in mi je noro všeč plutat na gladini. user posted image



bozansko,do vode sm racala k ena velka raca,v vodi pa tko gibcna da bi loh prevale in ne vem kaj se delala...sm razmisljala da bi si morje kr do doma napreljala...sej najbrz ni tok neizvedljivo ali pacuser posted image

(odgovor članu Masha_M)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 197 [198] 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?