|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kje vam je odtekla voda?
19.3.2010 9:50:32   
baby blue
Doma na kavču ko sem bila v pižami me je zalilo nekaj toplega user posted image user posted image user posted image No potem sem šla na WC pa je še kar teklo... Potem pa pridem iz WC-ja pa pravim mojemu nočem panike zganjat ampak morva v P voda mi je odtekla... On sploh vedu ni da sem šla na WC je bil za računalnikom... user posted image No pol je reku OK preobleč se greva pa sva šla je bilo pa to ob 22:40

_____________________________

Lana mi je ime, naj vsak zdaj to ve. 14. septembra 2009 ob 13:37 sem prijokala na svet.

Rojstvo: 14.09.09 - 2910g, 50cm
1.leto: 14.09.10 - 9240g, 76cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Kje vam je odtekla voda?
21.3.2010 15:31:58   
lenybaby
oooo ne morem verjet, kr vsem je ratal bit doma ob pravem cajtu! user posted image Tud men je odtekla voda doma, pred tem me je sicer res da neki špikal po trebuh ma če neb tekla voda neb niti v sanjah pomislna da so bli tisto prvi popadki! user posted image Sm pa spala mirno v postl ko je kr naenkrat se zlil, skočla pokonc in laufala u kopalnco na wc ma bl mal pomaga k ta user posted image teče in nimaš kej narest... šla sm lepo pod tuš, z mojim sva se še smejala celi situaciji, v miru prpravla vse kr je blo treba in šla v avto z dvemi vir 80 vložki med nogami in brisačo + polivinil vrečko na zicu. Pa so rekl u P da je šele 1 cm odprto - sm mela filing kt da me čjo kr še mal domov poslat, kot kaj sploh hodm če ni še nč vidt! user posted image No sam pol čez 5 ur je bil pa končno grand finale in konc vsega hudga user posted image

K bi že takrat vedla kako to teče bi se tud js dost bl doma držala... sm pa hodila na enourne sprehode sama ipd. Pojma nimam kaj bi nardila da se to zgodi sred ulce al pa v štacun... user posted image U MŠ je babca tko fajn rekla da še se to slučajn zgodi v kaki štacuni sred BTC-ja se dejta vsaj iz vrste umaknt in ne delat gužve! user posted image

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Kje vam je odtekla voda?
22.3.2010 13:11:54   
_sanja_*
Tudi meni je voda odtekla doma. Ravno moja sestra je prišla k nama. Na postelji sem nekako na pol ležala, na pol sedela, ko sem začutila "pok" v trebuhu. Pa rečem mojemu in sestri: "Al mi bo vsak trenutek odtekla voda al pa me je ful čudno brcnil!"user posted image No, čez sekundo sem začutila toplo tekočino in skočila pokonci, da bi rešila posteljo. Teče pa zelo jauser posted image  Na tleh je bila takoj luža, pa še ena mal kasneje, kljub temu, da sem mela dve brisače med nogami, potem sem še kakšne pol ure stala v tuš kabini, da sta onadva prišla k sebiuser posted image
Moj je popokal torbo, mal globoko dihal, sestrca je brisala za mano... No, kako uro po razpoku pa smo šli vsi trije v P, ravno ko sem se doma usedla v avto, sem začutila prvi popadek. Sem pa seveda tudi jaz sedela na nepremočljivi podlagi, ker res teče jauser posted image  Ura je bila ca. 13-13.30h, govorila sem samo to, da naj prosim rodim do 18h... Ne vem, zakaj takšna urauser posted image  

Potem so me v P poslali stuširat (naslednjič se bom doma, če že ravno stojim v tuš kabiniuser posted image , ker se je lažje tuširat brez popadkov, kot pa z njimi) in me za eno uro priključili na CTG, nato pa v porodno, odprta 5 cm. Rodila čez 45 min (celo ob 15.52h, sem sama sebe prehitela za dve uriuser posted image ).

Če bi mi odtekla voda kje drugje...
Pri kakih sorodnikih ali prijateljih mi ne bi bilo neprijetno, mogoče samo, če bi jim uničila kavč ali kaj podobnegauser posted image  Sklepam pa, da bi lahko vstala, če sem doma tudi.
V nakupovalnem centru pa najbrž ni prijetno... Zato ker teče in teče in pri roki nimaš ničesar, tako pa ni ravno enostavno priti do avtomobila.

No v glavnem, zdaj ko vem kako to zgleda, bom v drugo zadnji mesec s sabo vedno imela v avtu kup starih brisač in nepremočljivo podlagouser posted image  Za vsak slučaj, če se ne zgodi domauser posted image


(odgovor članu lenybaby)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Z vizualizacijo si lahko pomagate do lepše...
Čeprav si poroda ne moremo izbrati, pa lahko nanj vplivamo s pozitivnimi mislimi in vizualizacijami. Preverite štiri uči...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?