|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 16:45:29   
zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
Anti-teisti so prepričani, da je organizirana vera slaba in nemoralna. Ne zanikajo obstoja Boga, niti ne zanikajo ali kritizirajo verovanja vanj.

Aha - zdaj vem, kaj sem jaz - torej antiteist. user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 176
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 18:05:41   
Anonimen
TuBoLina_86 katerega od bogov pa si mislila?
glede "pljuvanja" pa: na tem forumu ni zaželeno v nobeni smeri (še najmanj pa proti vetru).

pa se mi je zdelo, da sem prebrala, da si pametnejša in da si že odnehala.user posted image




aja_mene ne boli, če kdo reče, da Boga (ali boga) ni_je dovolj, da sama verjamem vanj.
(ne)verovanje je predvsem odločitev posameznika.

< Sporočilo je popravil k.tja -- 22.3.2010 18:08:21 >

(odgovor članu TuBoLina_86)
  Neposredna povezava do sporočila: 177
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 18:24:24   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
Anti-teisti so prepričani, da je organizirana vera slaba in nemoralna. Ne zanikajo obstoja Boga, niti ne zanikajo ali kritizirajo verovanja vanj.

Aha - zdaj vem, kaj sem jaz - torej antiteist. user posted image


to je pa malo preveč poenostavljeno. anti-teizem je lahko tudi priznavanje anti-Boga (aka anti-teizem, anti-Bog) ali celo zanikanje Boga lahko spada sem. to kar ti omenjaš, je samo en aspekt in ni nujno da ga vsak razume samo v dotičnem kontekstu - mislim, če mu rečeš, da si anti-teist, lahko pride do nesporazuma.

Antitheism (sometimes anti-theism) is active opposition to theism. The etymological roots of the word are the Greek ''anti-'' and ''theismos''. The term has had a range of applications; in secular contexts, it typically refers to direct opposition to organized religion or to the belief in any deity, while in a theistic context, it sometimes refers to opposition to a specific god or gods.
http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-theism

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 178
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 18:36:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira

Do resničnega verovanja lahko človek pride le in samo sam, seveda pa mu različne cerkve in njihovi dušni pastirji lahko pokažejo vrata, skozi katera mora stopiti. Nikoli nismo sami na svetu.



Vcasih je dobro razmisliti, kam pravzaprav pelje steza za odprtimi vrati...

http://www.mladina.si/tednik/200114/clanek/vatikan1/

http://www.mladina.si/tednik/200116/clanek/in4/   

Kanonski zakonik je dostopen na netu, kdorkoli si ga lahko prebere.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 179
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 19:45:44   
MissElvira
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
Anti-teisti so prepričani, da je organizirana vera slaba in nemoralna. Ne zanikajo obstoja Boga, niti ne zanikajo ali kritizirajo verovanja vanj.

Aha - zdaj vem, kaj sem jaz - torej antiteist. user posted image


Si prepričana? Jaz namreč nisem anti-teistka, pa se tudi strinjam z marsičem, kar pravijo zagovorniki te teorije. Tudi nisem katoličanka, ker sem v občestvo združena s krstom, obhajilom in birmo - morda takrat, ko se soočim z odpuščanjem, ali kakšno drugo, žal tudi pri meni nepogosto videno vrlino, ki jo uči ta vera. Kar hočem reči je, da se ni potrebno na glas opredeljevati, h kateri skupini mislečih spadaš. Časi enopartijskega sistema so menda minili in komur ustreza biti pripadnik RKCja, islama ali budizma, lahko temu pripada brez slabe vesti. Katolikov ne bomo sodili po zločinih nekaterih gnusnih fajmoštrov, muslimanov ne po terorističnih skrajnežih, ateistov ne po zločinih v času komunizma. Ampak, naj mi ne zamerijo, obhajila, prazniki in maše brez resnilčnih dejanj, nikogar ne naredijo katolika. Iskati luknje pri pravilih cerkve, je pa nič manj kot navadna goljufija. Ali ta pravila sprejmeš ali ne, odločiš se sam.

Mislim pa, da tudi ni bojazni, da bi kdorkoli, ki bi se odločil otroka vzgajati po katoliško, ga s tem kakorkoli omejil. Razne barabe kot so pedofili in drugi skrajneži, pravih vernikov tako ali tako ne prestrašijo.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 180
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 19:52:04   
MissElvira
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

to je pa malo preveč poenostavljeno. anti-teizem je lahko tudi priznavanje anti-Boga (aka anti-teizem, anti-Bog) ali celo zanikanje Boga lahko spada sem. to kar ti omenjaš, je samo en aspekt in ni nujno da ga vsak razume samo v dotičnem kontekstu - mislim, če mu rečeš, da si anti-teist, lahko pride do nesporazuma.



Res je, lahko pomeni tudi to. Gori na gori gori. Besedo sem v napisanem omenila kot opis določenega mišljenja, ne kot lastno ime. Če te pa stvar zanima, ti lahko dam link od intervjuja s profesorjem Colinom McGinn-om, ki med drugim razloži ravno problem takšne opredelitve.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 181
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 21:29:38   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
to je pa malo preveč poenostavljeno. anti-teizem je lahko tudi priznavanje anti-Boga (aka anti-teizem, anti-Bog) ali celo zanikanje Boga lahko spada sem. to kar ti omenjaš, je samo en aspekt in ni nujno da ga vsak razume samo v dotičnem kontekstu - mislim, če mu rečeš, da si anti-teist, lahko pride do nesporazuma.


Res je, lahko pomeni tudi to. Gori na gori gori. Besedo sem v napisanem omenila kot opis določenega mišljenja, ne kot lastno ime. Če te pa stvar zanima, ti lahko dam link od intervjuja s profesorjem Colinom McGinn-om, ki med drugim razloži ravno problem takšne opredelitve.


dej no. prosim user posted image

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 182
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 22:03:43   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
glede "pljuvanja" pa: na tem forumu ni zaželeno v nobeni smeri (še najmanj pa proti vetru).

pa se mi je zdelo, da sem prebrala, da si pametnejša in da si že odnehala.user posted image



brez skrbi, sem že odnehala, za razliko od nekaterih user posted image


_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 183
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 22:05:34   
TuBoLina_86
IZVIRNO SPOROČILO: tabi
Problem so moji tako verni starši, ki so zaradi tega prekinili vse stike z mano predvsem pa z vnučki,ki niso nič kriviuser posted image


user posted image user posted image user posted image tudi moja babica in dedek sta zeeeeeelo verniva, vendar spoštujeta mojo odločitev..... pravnučka imata zelo rada, in na kraj pameti njuma ne pride, da ga samo zaradi krsta nebo več hotela videti....



_____________________________

17.09.2009 ob 8:48 sem postala ponosna mamica malega sončka Tina

ob rojstvu, 17.9.2009: 3140 g, 50 cm
1 leto : 10,5 kg, 77 cm

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 184
   RE: KRST - a ga je RES treba?
22.3.2010 23:38:00   
Colt
Tubolina, preberi si še enkrat moja dva posta, predvsem prvega. Morda boš zaznala umirjen ton mojih besed in misli. Brez trohice nestrpnosti, jeze ali strahu. Samo na takšen način se da komunicirat pri tako ''''občutljivi'''' temi.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TuBoLina_86)
Neposredna povezava do sporočila: 185
   RE: KRST - a ga je RES treba?
23.3.2010 0:11:21   
MissElvira
Colt, zelo lepo si povedal. Nobene sovražnosti ne sme biti, če se sploh želimo pogovarjati o taki temi.

Mateyka, zate in vse druge, ki bi jih zanimalo kaj si mislijo takozvani anti-teisti, tu je link do intervjuja s profesorjem McGinnom. Pa še lušn tip je :)

http://www.youtube.com/watch?v=mACRcFG1K_g




(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 186
   RE: KRST - a ga je RES treba?
24.3.2010 0:20:10   
Colt
Hvala Elvy. Tako pač teče reka življenja in vsi njeni slapovi ter ponikalnice user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 187
   RE: KRST - a ga je RES treba?
25.8.2010 17:26:18   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Germaine
Starsi nimajo te pravice, da bi dolocali identiteto svojega otroka. Tako kot se ne bi strinjale z genskim manipuliranjem zarodka in narocale iz kataloga "puncka mora biti, z zelenimi ocmi, rdeckastimi lasmi, zivahna in nadarjena za igranje violine". (!!!)
Starsi bi morali otroku pustiti, da se sam razvija, da sam gradi na svoji osebnosti in oblikuje lastno identiteto.

Da. Tudi nimate pravice otroka vzgajati in zatirati njegovo osebnost. Še najmanj pa imate pravico od  otroka zahtevati da opravi šolo, ker ga s tem ukalupijo in zatrejo vse njegove potenciale. user posted image Šolo in vzgojo jim objektivno predstavite in naj se sami odločijo ali se bodo učili ali ne in ali jih naj vzgajate ali ne. Pustite "da sam gradi na svoji osebnosti in oblikuje lastno identiteto".

IZVIRNO SPOROČILO: Germaine
Midva s partnerjem sva razlicnih veroizpovedi, ... On prihaja iz katoliske druzine, krscen kot dojencek, ampak je bil vedno ateist. Jaz prihajam iz muslimanske druzine, vendar sem sama poganske vere.

Torej v bistvu nista nobene veroizpovedi, samo predstavljaš vaju tako. Ker me res zanima od kdaj ima ateist veroizpoved. user posted image

(odgovor članu Germaine)
Neposredna povezava do sporočila: 188
   RE: KRST - a ga je RES treba?
25.8.2010 17:30:55   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
Katolikov ne bomo sodili po zločinih nekaterih gnusnih fajmoštrov, muslimanov ne po terorističnih skrajnežih, ateistov ne po zločinih v času komunizma.

Žal, v resnici je tako:
Katolike sodimo po zločinih nekaterih gnusnih fajmoštrov, muslimane po terorističnih skrajnežih.

IZVIRNO SPOROČILO: MissElvira
Ampak, naj mi ne zamerijo, obhajila, prazniki in maše brez resnilčnih dejanj, nikogar ne naredijo katolika. Iskati luknje pri pravilih cerkve, je pa nič manj kot navadna goljufija. Ali ta pravila sprejmeš ali ne, odločiš se sam.

user posted image



(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 189
   RE: KRST - a ga je RES treba?
26.8.2010 10:12:34   
MissElvira
Resnica je v očeh opazovalca. Sama lahko z veseljem trdim, da poznam veliko ljudi, ki ne sodijo drugačnih od sebe. In menim, da jih bo kmalu še več.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 190
   RE: KRST - a ga je RES treba?
26.8.2010 13:30:30   
čipka
Nisem brala vseh postov, ker se mi ne da. Da na kratko opišem svojo zgodbo.
Torej, mami je katoliške vere, prav tako njena mama. Mami se je poročila z vzgojenim muslimanom, ki pa svoje vere ni upošteval, prav tako ni upošteval katoliške, zato so me krstili na "skrivaj", v verouk sem hodila na skrivaj, prav tako sem imela na skrivaj obhajilo in krst-ne vem kako jim je uspelo vse to naresti, da oče ne bi zvedel, ampak pustmo.user posted image Torej, ko sem odraščala, so me čedali bolj zanimale tudi ostale vere, predvsem muslimanska. Zato sem šla v bosno moji babici po očetovi strani, ki je bila zlata baka. Sredi večernega pogovora je vzela svoj "tepih" in molila in meni nič tebi nič, smo se pogovarjali naprej. Se spomnim, da mi je bila zelo všeč ta vera in sem prebrala njihov koran, ki pa je, zanimivo, zelo podoben bibliji. Naj povem še, da je od maminga očeta-se pravi od mojega dedka mama(prababica moja) bila baptistične vere in če tko pogledaš, da ima otrok sorodnike tkole razmetane z verami z vseh koncev, kaj naj torej verjame?
Moj dragi je ateist, ki ne verjame v nič, mu je pa zelo lepa budistična vera in, ko sva potovala po svetu, sploh po tajski, so budisti res nekaj posebnega.
Če potegnem črto, koliko bogov sploh je, če je ver toliko? Ali sploh JE kakšen bog? In kakšne vere je? user posted image
Zame je Vsaka vera nekaj posebnega, če slovek resnično verjame v to in se drži svoje vere. Recimo, če so muslimani, naj se res držijo tega(recimo, da ne jejo svinjine, ženska naj se ne bi odkrivala,ne pijejo alkohola,se postijo) , prav tako katoliki (naj ne mi lagali, kradli, ubijali, želeli žene drugegauser posted image ).., budisti, baptisti, židje..

In ker imam toliko vprašanj, se sama smatram kot ateistko. Božič pa vseeno praznujem, čez babičino potico in veliko daril pod smreko ga pa niuser posted image


(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 191
   RE: KRST - a ga je RES treba?
27.8.2010 10:33:12   
MissElvira
IZVIRNO SPOROČILO: čipka

Če potegnem črto, koliko bogov sploh je, če je ver toliko? Ali sploh JE kakšen bog? In kakšne vere je?



Tole me je pa prav prijetno nasmejalo zjutraj. Tale tema po mojem ni primerna za takšna vprašanja, saj se je avtorica spraševala le, če je smiselno dati otroka krstiti, v kolikor to počneš bolj iz navade kot vere in prepričanja. Lahko pa odpreš kakšno drugo temo za tiste, ki hodijo po Al Arafu. Bi se z veseljem vključila v takšno debato. Pa tudi s trditvijo o potici se strinjam user posted image

E.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 192
   RE: KRST - a ga je RES treba?
9.9.2010 9:13:05   
barni
Jaz nisem krščena, torej nimam "nič" s cerkvijo in katoliško vero, moj ima vse zakramente, edino poročena nisva in tudi če bi bila, ne bi bila cerkeveno, to je dejstvo.

Otrok nisva dala krstit. Jaz za to ne, ker se bo lahko kasneje, ko se bo pač sam hotel in ker sem imela sošolko, ki se je v srednji šoli želela "prepisati" v drugo vero in se tam tudi krstit, pa ni bilo tko enostavno "izstopit" iz trenutne. No na koncu se je krstila v novo vero. Torej sem imela en razlog.

Na drugi strani sorodniki mojega niso znali povedati niti enega v prid temu, da bi otroka dali krstit, razen to, da se to pač naredi.

Rezultat je torej pričakovan. Poleg tega, da itak potem otrok ne bi imel nobene krščanske vzgoje v nadaljevanju. Ker pa veliko potujemo, gremo če je kaka lepa cerkev pogledati tudi notri, ker so nekatere teh zgradb res fascinantne.

(odgovor članu MissElvira)
Neposredna povezava do sporočila: 193
   RE: KRST - a ga je RES treba?
4.10.2010 0:16:00   
andrej77
Večno zanimiva temauser posted image

Najbolj bolano mi je, ko poslušam mamice, ki ne hodijo v cerkev, otroka so pač dale krstit, ker so one tudi krščene in imajo vse zakramente, poročene pred bogom.., kako vpisujejo otroka k verouku in potem ena drugo sprašujejo, kaj je treba res it vsako nedeljo k maši, kerv tam župnik tala listke, ki jih zbirajo in štejejo potem za k verouk?! Pa da kako bo otrok molil, če še nikoli ni slišal molitve, kaj šele, da bi molil? Nič nimam proti veri, sam sem ateist, žena je sicer krščena a ni vzgajana v krščenski vzgoji, ker sama kot otrok tega ni želela. Nič nimam proti cerkvi, mi je pa to do kraja nesmiselno

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 194
   RE: KRST - a ga je RES treba?
4.10.2010 0:36:57   
bugimajstr
ma se more člouk nasmejat..kar se vere tiče je pa res en vrag..no jst nism krščen in podobne fore..malega pa tut nebom dal..naj gre pol sam če bo hotu..pa sm že mislu it nardit te zakramente da bi se še cerkveno kao poročla pa uni voluharji od župnikov sam nekej kasirajo..ja jst morm fajn delat za tist dnar ku bi ga on odnesu zato d me bo poškropu pa kej podpisal..mislm škoda besed..no verniki zdej me pa šimfejte...aja še to..vrjamem da je nekaj več od nas..sam u boga pa ne vrjamem..je preveč ****rij zakuhal..usaka vojna je zarad religij...tko je blo in tko bo..pač..smo ljudje...

(odgovor članu andrej77)
Neposredna povezava do sporočila: 195
   RE: KRST - a ga je RES treba?
4.10.2010 8:05:34   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: bugimajstr
pa sm že mislu it nardit te zakramente da bi se še cerkveno kao poročla pa uni voluharji od župnikov sam nekej kasirajo..ja jst morm fajn delat za tist dnar ku bi ga on odnesu zato d me bo poškropu pa kej podpisal..mislm škoda besed..no verniki zdej me pa šimfejte...

OK - jaz se ne štejem več med vernike - sem se povsem distancirala od cerkve, ampak vseeno mi je tole tvoje pisanje čisto adijo. ZAKAJ zaboga bi se rad KAO cerkveno poročil, delal zakramente ipd., če imaš o cerkvi in veri tako mnenje????? Takih ljudi ne bom nikoli razumela. Res ne. user posted image

Tale je pa sploh zmagovalna: "sam u boga pa ne vrjamem..je preveč ****rij zakuhal.." - ja KAKO je potem zakuhal ****rije, če pa meniš da ne obstaja? user posted image  NE obstaja - a hkrati je KRIV za ****rije. Bravo res!

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 4.10.2010 8:10:04 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 196
   RE: KRST - a ga je RES treba?
6.10.2010 13:24:58   
kristinaj
ste vprašali otroka ali si sploh želi na svet???  niste ga, kot tudi pri izbiri imena ni imel pravice .... odločala sta vidva, ravno tako, kot bosta o tem ali bo kršen ali ne....

ali bodo krstili otroka ali ne je njihova zadeva, jaz se s tem ne ubadam in mi je vseeno. raje zapravim dnar kje drugje in tudi nič mi ne pomeni.

mi gredo pa skrajneži iz obeh strani pošteno na jetra.. še najbolj pa bi mi šla kakšna mama, tašča, ki bi me s tem poganjala in preganjala in bi jaz itak bila aprior proti :=))))

jaz in sestra sva krščene in nič drugega, moji in njeni otroci niso, upam, da jih bom peljala po pravi življenski poti, da bosta znala sama presoditi kaj je prav in kaj ne oz. kaj je v redu in kaj ne....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Germaine)
Neposredna povezava do sporočila: 197
   RE: KRST - a ga je RES treba?
3.11.2010 15:16:20   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj
ste vprašali otroka ali si sploh želi na svet???  niste ga, kot tudi pri izbiri imena ni imel pravice .... odločala sta vidva, .....

user posted image   Pa tudi kje bo živel, kakšen jezik bo govoril, kako se bo obnašal, kaj bo imel oblečeno, kam greste na morje, kje bo hodil v šolo, katere vrednote mu bodo prenešene,.... ter tudi ali bo lahko imel psa.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 198
   RE: KRST - a ga je RES treba?
3.11.2010 16:02:55   
kaya2007
RES ga ni treba, verjetno user posted image
jaz sem krščena, drugih zakramentov nimam, sem pa cerkveno poročena, ker si je mož tako želel, pa tudi fajn župnika sva imela user posted image  tamale nisem dala krstit..ker enostavno nisem našla kakšnega RES dobrega razloga. če bo kdaj kasneje želela, pa itak ni prepozno, da opravi tudi to.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 199
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 7 [8]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?