|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 15:25:22   
misamuk
zmajaz, hvala 100_x_, vse jasno user posted image user posted image
Zdej pa u šoping user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 16:46:13   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: misamuk
Kje ste se uštele (nekatere):
- otroka ne bom "učila" hodit
- vseeno mi je, če uniči čeveljčke, saj niso delani za razstavo
- svet je nevaren, ampak mene so učili, da mora otrok pojesti 3kg blata, tako da zaradi mene lahko razišče vse kamne in igliceuser posted image


neee, misamuk, to je nesporazum - smo se samo malo hecale na račun fensi šmensi mamic. nismo zdaj tebe ožigosale za tako user posted image

(odgovor članu misamuk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 16:50:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: misamuk
Podplat je lahko usnjen (a la pedipedke) ali pa gumijast (a la elefanten), ni velike razlike.

@Otika: katera znamka so tejle vaši čeveljčki?


Ni čisto isto, ker usnjeni podplati, sploh gladki kot so teli od Pedipeda znajo kar ornk drset__ ... sploh če bo otrok stopil na ploščice in to ... prijateljica jih je imela za sina pa se je revež bol na nos postavljal zaradi teh drsečih podplatkov, kot pa zaradi svojega še neobvladovanja hoje.

Teli čeveljčki so od Bären Schuhe, ki jih dobiš v Deichmann-u.

Drugače pa ja, jaz sem jo pustila da je lazila okrog ... čevlje sem ji tke kupila, da se niso uničili, za cote imamo pa pralni stroj doma. Je pa tako da je bila poleti skoraj skos bosa, na nogice se je pa začela jeseni postavljat, ko ni mogla bit več bosa zunaj.Za doma je imela čez zimo pa itak čist mehke usnjene copatke ali štumfke.


< Sporočilo je popravil Otika -- 20.3.2010 16:53:21 >

(odgovor članu misamuk)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 16:52:48   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz


IZVIRNO SPOROČILO: misamuk
Ja, Mravljica, tudi mene bi to zanimalo. Naša se zdaj kobaca (no, poskuša) in zaenkrat ima še samo copatke. Zdej bomo pa več zunaj in bo tudi zunaj kobacala in se sčasoma postavljala na nogice, zato nisem vedla ali naj že kar kupim čeveljčke in kakšne.

Tudi ko se otrok že postavlja na nogice in hodi ob opori, je še vedno najbolj idelano, da je notri v nogavičkah z bremzicami, toliko, da mu ne drsi, za zunaj pa - kot smo že rekle: pediped, ta najmehkejši elefanten ipd.


Zares hvala za odgovor. Vse jasno.

sem pa videla reklamo za noppies oblacila za malcke v reviji mama in sedaj gledam na netu, pa sem sla cevlje pogledat, tudi neki copatki za plazenje. Halo, stroka pa pravi, da bosi oz nogavicke z bremzicami. Ti copati so pa pol sam za denar mal stran metat a ne da. To sem gledala   http://www.ligne-bebe.de/storeV2/storeV2.php/cat/c182_Krabbelschuhe.html  pa ne delam nobene reklame, da ne bo kdo mislil. prvic cekiram to stran, pa se cene so mi prevelike glede na kvalitetno konkurenco.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 17:00:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
To sem gledala   http://www.ligne-bebe.de/storeV2/storeV2.php/cat/c182_Krabbelschuhe.html  pa ne delam nobene reklame, da ne bo kdo mislil. prvic cekiram to stran, pa se cene so mi prevelike glede na kvalitetno konkurenco.

Ja tele so cene so res čist preveč napihnjene ... jaz jih ji naročam na copatki.si in dam za troje tolko kot za ene robezke.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 20:18:52   
zmajaz
Našemu pedipedke niti majčkeno ne drsijo - ne na ploščicah ne na parketu.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 21:15:12   
zmajcica14
jaz prisegam na see kai run - predvsem za čisto majhne, saj je podplat res izjemno, izjemno mehak. se mi zdi, da je to res nekaj najboljšega, kar lahko otroku daš. 

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
20.3.2010 21:32:38   
Urska09
Mi smo ravno danes probavali čevlje. Pediped in SKR. Prvih tudi slučajno nismo spravili gor, ker so ful nizke, naša ima pa kar konkretno nart. Druge so nam bile pa premajhne. Ampak so pa res ful ful mehke, tele SKR. Bistveno bolj od Pediped.

Tiste, ki jih kupujete: kje jih najpogosteje naročate? V trgovini Mala Maša takorekoč nimajo več prehodnih čevljev. Samo še sandali, pa šele marec je user posted image . Mi pa ne bi še sandalov, no.

(odgovor članu zmajcica14)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 9:29:49   
zmajcica14
uršaka09: se popolnoma strinjam, skr so res neskončno mehki.
mi jih naročamo na www.ribaracarak.si.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 14:40:10   
Urska09
Hvala user posted image

(odgovor članu zmajcica14)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 18:51:36   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Mi smo ravno danes probavali čevlje. Pediped in SKR. Prvih tudi slučajno nismo spravili gor, ker so ful nizke, naša ima pa kar konkretno nart. Druge so nam bile pa premajhne. Ampak so pa res ful ful mehke, tele SKR. Bistveno bolj od Pediped.

Tiste, ki jih kupujete: kje jih najpogosteje naročate? V trgovini Mala Maša takorekoč nimajo več prehodnih čevljev. Samo še sandali, pa šele marec je user posted image . Mi pa ne bi še sandalov, no.


Jaz sem najprej hotela online naročiti Pediped Flex pa sem potem vseeno šla v Malo Mašo, da čeveljčke vidim in da mu jih probam obuti. Pediped Flex naj bi bili kao ful mehki, pa sploh niso, sem par modelov imela v rokah, poleg tega mu jih pa tako kot ti nisem spravila no nogico, ker ima visok nart. Jaz sem potem vzela take luštne prehodne Robeezke, ki so ful mehki, se Pedipedke ne morejo primerjat (vsaj tisti modeli, ki sem jih jaz gledala), pa še na nogico mu pašejo, čeprav mu ježka še vedno ne morem zalepit čisto do konca zaradi visokega narta.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 20:40:34   
zvončica1
Mi pa kupujemo čeveljčke pedoodles, so tud full mehki, zelo lepi in so primerni tudi za bolj široko nogico in visok nart. Naročam pa jih na http://www.copatki.si

Probaj, pa še cenejši so od SKR.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 20:47:06   
Urska09
Ja, tudi Pedoodles je v špilu. Sam kaj, ko tud nimajo več cifer user posted image .

(odgovor članu zvončica1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Čeveljčki . doktorirala bom
21.3.2010 21:04:40   
zvončica1
Urska, piši jim na mail, ziher bodo zdaj nabavli tudi ostale številke, verjetno tudi druge modele, saj se je začela pomlad. za mene so copatki.si naročli posebej čeveljčke ki jih sploh niso imeli v ponudbi , in  ki sem si jih izbrala na uradni strani pedoodles.com . Saj pravim piši jim na mail pa boš vidla kaj se da zmenit (mogoče ti dajo še kakšen popust) Jaz sem res navdušena nad pedoodlesi, meni so res zakon. 

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?