|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: korošice
20.3.2011 21:41:42   
naša beba
...tudi tu je vse tiho, nič se ne piše več...

kaj zdaj, a ste vse samo zunaj al kk, al samo neki po kofetkih ??? user posted image

_____________________________

Prva snežinka Ema, 27.11.2010

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: korošice
28.3.2011 22:47:13   
moniketna
evo Korošice, da se vam še jaz pridružimuser posted image

vidim, da ste že vse postale mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image , jaz bom pa septembra letos, sam upam da bo vse ok.

uživajte na sončku

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: korošice
29.3.2011 9:02:30   
sunnybee78
A ste vse na FBju? Drugače se lahko zmenimo in na FBju ustvarimo kako skupino za čvek, ali pa se dodamo in bomo lahko malo bolj v kontaktu...

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: korošice
29.3.2011 12:30:31   
moniketna
jaz sem na fb user posted image

sunnybee78: kdaj imaš rok?

(odgovor članu sunnybee78)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: korošice
29.3.2011 20:35:48   
sunnybee78
Moniketna, jaz sem že rodila, lani konec avgusta:-) Vseeno je lepo spoznati novo Korošico in počvekati o aktualnostih, seveda tudi o dojenčkih:-))

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: korošice
4.4.2011 19:55:51   
milabe
naša beba in sunnybee če želita, mi v inbox pošljita ime in priimek, pa vaju lahko dodam v skupino korošic letnika 2010 na FBju ;) pa če še bo slučajn katera brala tole....

Moniketna želim ti lepo nosečnost ;)

(odgovor članu sunnybee78)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: korošice
4.4.2011 22:35:36   
naša beba

IZVIRNO SPOROČILO: milabe

naša beba in sunnybee če želita, mi v inbox pošljita ime in priimek, pa vaju lahko dodam v skupino korošic letnika 2010 na FBju ;) pa če še bo slučajn katera brala tole....

Moniketna želim ti lepo nosečnost ;)



:) sem že našla na FB prejšnji teden... sem se kr povabila user posted image

_____________________________

Prva snežinka Ema, 27.11.2010

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: korošice
4.4.2011 23:20:16   
moniketna
oooo kak vam je vsem fajn ste se že vse rešle, mene pa še čaka :)

(odgovor članu naša beba)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: korošice
5.4.2011 8:17:29   
milabe
super naša beba ;)

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: korošice
5.4.2011 14:11:33   
sunnybee78
hej milabe:-) jaz sem ti sicer poslala svoje podatke po zs, sem se pa tudi sama prijavila na FBju:-)))

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: korošice
6.4.2011 8:06:35   
milabe
ja, sej se te takoj dodala, sam pomoje zato ni uspelo, ker na FB nisva prijateljice. No skratka, si noter ;)

(odgovor članu sunnybee78)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: korošice
7.4.2011 22:07:15   
Jana73
Helo Korošice!

Sem sicer samo pol Korošica... ampak rodit grem pa v SG! Sem tam bila 1. (ko sem se jaz rodila) user posted image
2. ko sem sama rodila  in sedaj sem spet mad povratniki.
Kolikor sem brala vas je večina že rodila... ČESTITKE za vaše sončke!!!!

Se pa najde tudi katera, ko še bo....  rok imam med kropirjevimi počitnicami 2011 torej konec okt., začetek nov..
Upam, da najdem katero, ko bova skupaj prestajali tegobe in radosti najvišjega štuka slovenjgraške bolnice...

Lp

(odgovor članu milabe)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: korošice
8.4.2011 14:21:52   
moniketna
oooooo vsaj ena user posted image je tu gor, ostale so že vse rešene. jaz imam pa konec septembra rok, malo pred tabo. iz kod pa si?

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: korošice
9.4.2011 1:17:59   
Jana73
Velenje drugače... Jaz pa konc oktobra začetek novembra.... Od kod pa ti? kok stara?

Pa če ti ni za javno mi odpiš na ZS. user posted image

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: korošice
11.4.2011 16:03:54   
moniketna
jaz sem pa iz Ravn na Koroškem, stara sm 22. rok imam konc septembra 29.9.

kolk si ti stara, a je to prvi otrok?

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: korošice
12.4.2011 9:46:51   
Jana73
Ne, drugi otrok. Preberi sporočilo, dva pred tem.

Stara sem kot Peca.... pol veš kok je to.... 37.

Drugače imam kao 2 roka. Enega po menzesu 24.10. in drugega po UZ 3.11. Prvič sem rodila s 33. tedni, torej 7 tednov prehitro... če se to zgodi tudi sedaj.. sva pa skup :)

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: korošice
15.4.2011 21:02:12   
moniketna
evo se oglašam po dolgem času, sem imela res gužvouser posted image

jaz imam oba roka na isti dan, tak da se mi čist ujema po menstruaciji. V torek imam spet pregled, komaj čakam da vidim če je vse ok, pa koliko kg sem pridobila. aja v pondelk še morm dat kri pa vodouser posted image

kako se ti kaj počutiš?

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: korošice
16.4.2011 20:50:36   
Jana73
Ja ok. Malo sem krvavela v torek... Sem bila potem v sredo pri G. Je bil kriv hematom. Je menda na takem mestu, da bo vse ok.
Veliki smo 4 cm... in po UZ ustreza rok 3.11..

ME je zafrknilo računanje plodnih dnevovuser posted image . Je bila ovulacija ene 14 dni kasneje...user posted image user posted image user posted image user posted image - zdaj pa mam...

No sedaj smo se že sprijaznili in se že veselimo user posted image user posted image .

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: korošice
20.4.2011 11:44:32   
moniketna
no superca, sam da je vse ok s tabo in dojenčkom. ali greš na nuhalno?

jaz sem bila ravno včeraj na pregledu in je vse super, kri in vodo mam tut super. naslednji pregled in UZ pa imam 17.5. komaj čakam da vidim dojenčka spet po dolgem času. dnevi se mi tak vlečejo ko sem skos doma in pol sam odštevam.

ali delaš kje oz. si na bolniški?

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: korošice
29.4.2011 17:06:25   
Jana73
Delam, delam... kot zamorc!  Kakšna bolniška!  Nimam cajta za bolniško.

Nuhalno mam pa v ponedeljek 3.5. ko bom že skor v 14 tednu user posted image    Se bo menda lepše videlo... pol grem pa še na homonski test... saj veš... tako nerada se ponavljam, da sem stara kot Peca user posted image user posted image

(odgovor članu moniketna)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: korošice
5.5.2011 8:27:57   
pamzika
Dobro jutro korošice!

Ewo še ena nosečka srečka, z koroške, prihajam iz radelj ob dravi, in sem stara 24, ko bom držala štručko, bom že 25 let. sem v 9 tednu, in imam PDP 6.12.2011 user posted image tako, da bomo dobili malega nikolaja. Zanima me , če je še katera iz okolice koroške,, da ne bom slučajno sama prestajala tegobe v slovenjgraški bolnišnici user posted image .

lep dan želim vsem user posted image


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: korošice
6.5.2011 22:44:42   
Jana73
Sama ziher ne boš, samo pa izglda, da je internet oz. ta stran za forum med korošicami med manj pomembnimi in znanimiuser posted image .
Jaz sem v 14 tednu PDP pa imam 3.11. Me bo mesec prej matralo kot tebeuser posted image

< Sporočilo je popravil Jana73 -- 6.5.2011 22:45:26 >

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: korošice
9.5.2011 12:28:46   
pamzika
IZVIRNO SPOROČILO: Jana73

Sama ziher ne boš, samo pa izglda, da je internet oz. ta stran za forum med korošicami med manj pomembnimi in znanimiuser posted image .
Jaz sem v 14 tednu PDP pa imam 3.11. Me bo mesec prej matralo kot tebeuser posted image


jana73

hehe ja očitno je res tko ja , da je to za korošice kr velik problem user posted image drugače, pa bi mogle mogoče mal poskusit odpret novo temo , mogoče bi se tam punce bolj opogumle, in bi začele znova, kaj meni?

drugače, pa super jaz bom pa kr en emsec za tabo :) in se ti že fejst pozna trebušček?

lep dan


_____________________________

kok pa divjamo po trebuščku:)

(odgovor članu Jana73)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: korošice
10.5.2011 10:46:46   
moni23
Šele zdaj sm opazila, da obstajata dve temi KOROŠICE:):) No, tiste ko pričakujete konec novembra v začetku decembra...tud js vam bom delala družbo!!! :) Zaenkrat imam postavljen datum 26.11.... Jutr gremo pa na nuhalno, drugač mam pa ginekologinjo v velenju, rodila bom pa v SGju, sm pa z Mislinje!:)

(odgovor članu pamzika)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: korošice
10.5.2011 22:50:58   
Jana73
No, pa se bomo nabrale :)
A res?! Dve temi korošice sta?!? Ne vem.. Jaz pišem samo na to....

pamzika meni se še nič ne pozna! Fajn :) Se bomo še tako nanosileuser posted image in nam bo še fejst na poti.

moni23 Mislinja... Blizu! Pa še Novemberka si, kot jaz! To bi pa bilo treba malo skofetat....user posted image

(odgovor članu moni23)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?