|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
28.6.2010 6:45:46   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: Tira

Mala princeska na Cirniku imamo vikend. Ste blizu?


ja moj oče ima na Cirniku vikend user posted image user posted image user posted image
hitr povej na katerem, Malem ali Velikem? user posted image  ima pa kombi P.O.B. d.o.o., če ti je kaj znan, bel kombi, dol v dolino pelje....user posted image stric z brčicami, je moj oči.

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
28.6.2010 7:09:02   
bačko
Dan!
No naša Lora hodi!user posted image user posted image user posted image user posted image Od srede 23.6 ona hodi!Tako sem vesela in ponosna nanjo.
Bjondi vstanem 4.45!
Mala princeska mi moramo samo svojo kremico za ritko imeti s seboj plenice pa imajo oni.
Hanuši hvala da si Mali princeski dala verze!user posted image user posted image
Tecka vem kako se počutiš in ne imej slabe vesti.Boš videla boš kmalu drugače mislila.Na začetku je težko.user posted image user posted image user posted image user posted image
NatyTaja lepe slike.user posted image user posted image user posted image
Vsem ki so praznovai prvi rojstni dan želim vse naj naj in veliko lepih trenutkov!user posted image user posted image user posted image
Mi bomo to nedeljo praznovali od obeh rojstni dan.Upam samo da ne bo Loro zbolela ker kašlja in ji teče iz nosa.
Drugače pa je Lora začela lepo sama piti iz kozarčka in je pridna.Vsake toliko časa ima napad trma ampak ni huje.Jaz ta teden delam popoldne naslednji pa cel teden dopoldne.


(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
28.6.2010 22:55:40   
Mala_princeska
Mi smo bili  25. junija v ZOO-ju v Zagrebu, se definitivno splača zapeljat, vstopnine za otroke pod 7 let ni - gratis, za odrasle pa ugodno 30 kun, pa veliko živali :-)))

Včeraj smo bili pa peš na Gorjancih (Gospodična) - 1h hoje gor, pa malo manj nazaj....

Kaj zdej štrajkate???user posted image user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 6:50:04   
bačko
Jutro!
Punce nujno rabim pomoč.Kje se da v Ljubljani naročiti dobrot torto?Rabim jo v nedeljo.

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 7:15:15   
tecka
Ojla, da še jaz kaj napišem, da ne bomo na seznamu prenizko padleuser posted image Sem hotela že 2x iti kar k junijkam 2010user posted image

Nič, za nami še ena neprespana noč, Srečka je kar mučil kašelj in najbolj miren je bil - v naročju. Mi je pa kar malo odveč po tej vročini hodit v službouser posted image Mah, saj bi bilo enako tudi brez vročine....
IZVIRNO SPOROČILO: bačko
Tecka vem kako se počutiš in ne imej slabe vesti.Boš videla boš kmalu drugače mislila.Na začetku je težko.

He, he, he, po novem imam tudi slabo vest, ker opažam, da mnoooogo več zahtevam (in dobim) od našega kot od svojih moških zahtevajo/dobijo ženske okrog mene. Ampak tega seveda našemu ne bom priznala.

Pa ena je spraševala kje delam. Naj bo dovolj podatek, da delam v javni upravi.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 8:48:31   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: tecka

Ojla, da še jaz kaj napišem, da ne bomo na seznamu prenizko padleuser posted image Sem hotela že 2x iti kar k junijkam 2010user posted image

Nič, za nami še ena neprespana noč, Srečka je kar mučil kašelj in najbolj miren je bil - v naročju. Mi je pa kar malo odveč po tej vročini hodit v službouser posted image Mah, saj bi bilo enako tudi brez vročine....
IZVIRNO SPOROČILO: bačko
Tecka vem kako se počutiš in ne imej slabe vesti.Boš videla boš kmalu drugače mislila.Na začetku je težko.

He, he, he, po novem imam tudi slabo vest, ker opažam, da mnoooogo več zahtevam (in dobim) od našega kot od svojih moških zahtevajo/dobijo ženske okrog mene. Ampak tega seveda našemu ne bom priznala.

Pa ena je spraševala kje delam. Naj bo dovolj podatek, da delam v javni upravi.



tecka.... kr brez slabe vesti, je isto starš kot ti in itak, da mu tega ni za priznat user posted image  pikapoke za Srečkota (in vse ostale po potrebi)

drgač pa... dobro jutro!

men kronično primanjkuje časa... a kjera posodi?

čestitke vsem sončkom ob pihanju prve svečke, za nazaj in za naprej... čestitke vsem za prve korake, nove zobke in nove dosežke user posted image user posted image

upam, da se kaj vidimo v bližnji prihodnosti...



_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 9:43:54   
10ka
no, pa sem tudi jaz začela s službo. v nedeljo smo se vrnili iz morja, v ponedeljek pa je bil zame prvi delovni dan... katko čuvajo moji starši in zgleda, da tam prav uživa. pred 10 dnevi smo pihali svečko, samo nič nismo pofotkali. tako da bomo pihanje svećke še enkrat ponovili ta vikend, da bomo vse skupaj pofotkali za spomine.

a pa veste, da nimamo več dojenčkov in da bmomo mogle seliti tale forum na drugo temo (čvekajmo o otrocih).

tecka - user posted image za srečka, naj bo vročina čim prej mimo. tudi nas čaka tole prekuževanje, vendar šele septembra, ko začnemo z vrtcem. se mi zdi, da je z vstopom v "otročki kolektiv" za vse otroke enako - najprej je treba dobiti nujna protitelesa za viruse, ki po tem kolektivu krožijo. naj bo prebolevanje čim lažje...

bačko - čestikte Lori za hojo user posted image



_____________________________

http://liliputi.blogspot.com/

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 9:51:26   
bačko
Ja 10ka prav imaš res se bomo morale preseliti na drugo temo.

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 9:52:37   
bačko
Nič grem spat ker smo imeli pestro noč.Sem spala ene 3 ure.Lora je kašljala tako da sva danes že naredile inhalacijo.Lepo se imejte.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.6.2010 14:26:41   
lino

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska



user posted image     

  
  
  
  
 

25.06  bamoocham-NEŽA
25.06  mini86-MARCEL

26.06 vitae-JAKOB

27.06  bjondi-ŽIGA

Vse njboljše pomorščakom user posted image user posted image user posted image  in pomorščakinjam, ter mamicam.
 



Jst se kar podpišem...

Za vse ostale svečkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
In za vse bolančke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , je smotan čas, prvo vroče, pa pol mraz, pa sedaj spet vročina...

Sicer pa lepo bodite in upam, da mi uspe še kaj gor skočit, sej preberem vas, sam pol ne utegnem komentirat...

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.6.2010 14:08:10   
NatyTaja
Sej ne morem verjet! pred mesecem vas nisem folgala brat, zdej pa vsake par dni kak nov post???? Kaj ste se že na otroke prestavle???


(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.6.2010 20:28:43   
tecka
Oj, ne bom ravno napolnila strani, malo bom pa vendarle pomodrovala.
Na službo sem se nekako že navadila. Imam pa ta teden malo krajši delovnik, ker jaz popoldne pobiram malega v vrtcu. Vsak dan pridem 15 min kasneje in kaže, da me mali nič ne pogreša.
Potem pa doma....prilepljen name 3 ure in spat. Ga sploh ne morem dat iz naročja ne da bi jokal. Ma, res je kruta tale realnost. Pa vzgojiteljice pravijo, da v vrtcu lepo je in spi, ampak ne vem, ali jim je za verjeti. Ok, spanec je ponoči moten zaradi prehlada. Ampak hrana...popoldne kar ne zna nehat jest. V vrtcu je malica 14.30. DAnes je malo pred 16h pojedel jogurt in en piškot, ob 17h žitno kašico na kompotu, malo pred 18h pred spanjem še 100 ml mleka. Pa ne da bi hotela nekaj "kriviti" vzgojiteljice, so čisto v redu punce. Mogoče se Srečko še ni navadil na urnik. Ali pa takooo zelo rad je jogurt, ker praktično NIČ ne pije. Še zdaj ne.
Upam, da bo še malo zdržal brez bolezni, no, saj še tega prehlada nismo do konca premagali in da poštimamo še ritem spanja.
Mi pa kar manjka idej, kaj mu dat za jest popoldne, ko ni nič kuhano. Jaz in naš jeva v službi, za malega pa mislim, da mu ponujam preveč mlečnih jedi (jogurt, kašice) in da bi bilo fino, če bi mu dala vsaj kaj iz kozarčka. Za kuhanje pa enostavno ni časa, gre zvečer (pravzaprav popoldne) prehitro spat in skorajda ne bi mogla nič ven.
Poletno sadje mu pa nič kaj ne diši. Mogoče ima še najraje lubenico. Zmiksano seveda. Breskve, nektarine ali marelice pa počasi gnijejo. Tako sem iz breskev skuhala kar kompot (čežano). Ima pa zelo rad sladoled in na moje veliko presenečenje tudi napolitanke. Tu pa koščki niso problemuser posted image

(odgovor članu NatyTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
1.7.2010 10:07:51   
Hanuši
Ja kakšne čveke smo user posted image . Punce malo se umirite, drugače pomorščakinje ne bodo sfolgaleuser posted image user posted image user posted image .

No mi smo super, včeraj so začele rasti otroške sobice, so že vse zunanje stene postavljene, danes pa notranje zidajo. Joj kok bosta imela lušno user posted image . Mi je včeraj vodja zidarjev rekel kaj bomo imeli tukaj, da sta 2 sobi tok veliki, pa sem rekla, da bo cel del od ta mičkenih, on pa, da pri njih na 78m2 živi 4-članska familja. Ja res bosta lahko uživala, ker sedaj smo tudi mi vsi na 65m2.

Aja tole sem našla za tiste katerim je všeč Hutko. Glede na ti, da izdelujejo že 50 let, je več kot očitno, da so Hutki kopirali po njih, res so Hutki malo bolj doterani kar se strehe tiče, a razlika v ceni je OČITNA
http://cgi.ebay.at/axi-SPIELHAUS-HOLZHAUS-STELZENHAUS-PLAYHOUSE-ROBIN-/220629606298?cmd=ViewItem&pt=DE_Baby_Kind_Spielzeug_Outdoor_Spielzeug&hash=item335e8c9f9a

tecka, saj počasi se bo uredilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
2.7.2010 8:53:04   
bačko
Jutro!
Punce kje ste?user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
2.7.2010 15:33:11   
lino
Daaan.

Kaj ste res vse na morju???

Nč, mi veliko časa preživimo na prostem...vozičkamo, hodimo in kolesarimo, izkoristimo vsako minutko sončka...kopat se še nismo šli kam, ker smo trenutno brez avta (je pri mehaniku)... Maksi se še veliiiko carta, ponoči in podnevi doji in skratka me 100% okupira (bi rabila eno dvojčico)user posted image user posted image user posted image
Mare dela vedno resnejše probleme, danes se bo partner zraven vklučil, ker so stvari že zelooo resne...(me jezi, ker ga celo življenje učiš kako je prav, potem pa kot, da ne bi bil tvoj otrokuser posted image )... Upam, da mu uspemo zbit iz glave to vedenje...

Morje, ne vem, če ga bom letos videla...verjetno bomo pa šli za par dni na Kolpo...

Nč, ni več potrpljenja z mami, ki visi na compu...

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
2.7.2010 21:07:20   
bačko
Lino upam da boste kmalu rešili težave z Maretom.Verjamem da ti je hudo in resnično upam da se bo tvoj partner resno pogovorim z njiim.user posted image user posted image user posted image
No jaz sem malo prejle prišla iz službe se najedla in zdaj sem na hitro skočila še malo na RR.Vidim da ste vse odsotne.
Pri nas kašljamo in iz noskov nam teče drugače pa smo super.Lora zelo rada hodi in se ji prav fajn zdi ko tako šiba sem ter tja.Tašča jo zelo rihta.
No v nedeljo bomo končno praznovali Lorin in Žanin rojstni dan.

(odgovor članu lino)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
3.7.2010 10:15:58   
mini86
evooooo meeeeee.....

a to je to...a tok ste uspele napisat..katastrofa no..prou razočarale ste me k sm mislna da bo veeeeč za prebrat...

najprej naj čestitam vsem ki jim nisem...VSEEEE NAJBOLŠE...
in zravn seveda mojmu čokoladku da bi biu še vedno toook pridn, srčkan oh in splohuser posted image

no sj ne vem kje naj začnem no..bom verjetno kr v kosih malo pisala kar se bom spomnla..

no celi je na morju uživu 100 na uro..vsi so ga poznali tm, predvsem pa po njegovi frizuriuser posted image
vodo je naravnost oboževal, igral se je na plaži s kamenčki, v vodo zakoraku kr do vratu brez straha..skratka luštno...

spanje-hja..zbuju se je ob sedmih, sm pa tja naju je počastil iz spanjem do osmih..potem pa zajterk pa takoj v vodo..itak je biu zmatran in je čez dan skor dobesedno dol padu..potem pa pride 25.6-njegov roj.dan, on teeeečn-prvič v življenju lahko rečem da je biu tečen..ker drgač res ni..pa drug dan isto..sva se že ustrašla da zdj ko je eno leto star pa misl da si loh kr več dovoluser posted image skratka oba začudena nad njegovo tečnostjo..js sm ga začela že 3x dajat spat ker sm mislna da je po enem tednu enostavno to pršlo za njem..no in koooončno ugotovimo kaj je blo...ja 5 zobek ane..user posted image user posted image user posted image

hrana-za kosilo je več ali mn jedu zelenjavne juhice ki jih obožuje, seveda obvezno še on žlico v roki in packat po krožniku..za malco je pa več ali mn jedu melono, lubenico, nektarino, marelco...
je pa prvič probu čips-mu je všeč, celo čevapčič je z navdušenjem glodauuser posted image še zmeri je namara skor nič sladkega-razn kšn sok n to je to..še zmeri mamo names piškota bobi palčke in pa učasih smokije..
je pa na moju prvič probu frucverge-kva pa vem kako se napiše, in pa monte pa tko no..je pojedu ni blo pa nobnga pretiranga navdušenja

igranje-itak v vodi, pa vse kar ni "igrača"..zdj je v fazi zapiranja stvari-on drži pokrovček js pa uno drugo stvar in je vs vesel..pa eno stvar v drugo pa take in drugačne stvari

je pa učeri celo pot nazaj prespau in je blo prou fino..pa še neki se nm je avto dol pokvaru-počla je zadna premauser posted image no po domače je blo tko kokr da ni amortizerjev in čim je bla lukna je grozn zabijalč..tko da je marcel meu skos sedež v ležeč položaj da ga nebi tok zabijal v hrbtenico..sicer pa nismo neki okrog kruzal tko kt ponavad ampak smo bli bl tm okol..

evo tok se spomnm zaenkrat..še kej ziher sledi in pa seveda ko mi uspe slike naložit še fotoreportaža


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
3.7.2010 11:44:28   
lenika
Joj, ko poročate o zobkih, enostavno nimam kaj za dodat, ker Daša nima še nobenega. user posted image  A je še kateri junijček brez zob?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
3.7.2010 13:41:59   
mini86
prvi in edini postanek pred trajektom
user posted image

user posted image

malo se afnam
user posted image

tkole se pa sam matram jest
user posted image

če je treba si pa tud z roko pomagam
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

moja prva školjka ki mi jo je iztauhau oči
user posted image

slikca ki mogoče lahko konkurira kašni bjodiniuser posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

moj prvi čevapčič
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
4.7.2010 16:34:45   
tecka
Živjo, punce.
Bačko, upam, da ste praznovali/praznujete brez nevihte. Mi smo šli okrog 2h v Pekel pri Borovnici, pa smo se samo obrnili nazaj, ko je začelo padat. Itak je bila gostilna pa polna, tako da sem še brez kave ostala. Smo pač nadoknadili doma.
No, nas praznovanje čaka naslednjo nedeljo in upam, da ne bo dežja.

Mini, lepo da si nazaj. Zdaj res vlada pravo zatišje pri nas. So junijke 2010 dosti bolj aktivne. Pa saj to je razumljivo, kajne. Marcel je pa pravi frajer in tudi lepo zagorel.

No, naš Srečko je pa zdržal prvi cel teden vrtca. Le smrklja se nikakor ne moremo znebiti. Če mu sesam z aspiratorjem, nič ne posesam, ko diha, ima nos zamašen. Pa kihne vsake toliko časa in takrat pride ven prava grmada smrklja. Upam, da bo tole čim prej končano in da bo potem malo miru. Sem že sita fiziološke in sesalca in...vsega. Danes ponoči se je drl eno uro skupaj, pa mu nisva znala pomagat. Še mleko sva mu dala, pa je lepo spil, utihnil za 5 minut, potem pa nadaljeval. Bog ve kaj ga muči. Mogoče prebava, ker nič ne pije, bolj trdo kaka oz. kaka čisto premalo za količino, ki jo poje.
Mini - ti prav zavidam, ko pišeš, katero sadje vse je Marcel. Srečko pa kakor kdaj, večinoma pa ne. Pa se trudim in mu na tržnici kupujem res lepo in zrelo sadje(kao slovensko, sploh po ceni sodeč) , potem pa breskve in marelice samo tlači med prsti, poje pa skoraj nič. Tako sem mu včeraj skuhala kar puding na breskovi čežani - to pa je šlo v promet.

Mah, bom nehala jamrat. Upam, da se čim prej naspim.
Ampak vikend je pa pasal. Evo, zdaj bom tudi jaz komaj čakala petke.


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
4.7.2010 19:53:06   
kaminek
evo mene, zdele pa lohk na hitrco mal napišem;
v čet. sm bla prvič v službi, je kr nekaj novosti, kreše se pa itak na veliko, tko da pustimo času čas.
včeraj smo praznovali 1. rd od patricije in tukej je nekej slikic:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

morm bit žal tko kratka, ker se mormo prštimat za ju3.

vsem lepe pozdravčke in VSE NAJBOLJŠE slavljenčkomuser posted image user posted image

_____________________________

***Solza je lepa, če prihaja iz srca!***

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
4.7.2010 21:15:54   
mini86
tecka-ja celi je pravi čokoladek..
veš tud js sm obupovala ker ni jedel nobenega sadja..potem pa sem mu vse zmiksala (ja pri enem letu sem mu prvič začela miksatuser posted image user posted image ) s tem da dam notr nadrobljene piškote ki jih ne zdrobim čisto da je usaj mal grudic notr ne samo tekoče..in glej to use poje..
dons je pojedu popoldan kašo iz melone, kivija in pol hruške in seveda piskot not in je vse zmazu..probi boš vidla..ker če mu js dam v roke melono al pa lubenico jo kokr si rekla samo mečka in se kremž kokr da sm mu dala drekc v roke..user posted image

a bo ta tedn srečanje al ne...




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
4.7.2010 21:16:22   
mini86
SREDA, KOLOSEJ  10h

-mini


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu kaminek)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
5.7.2010 0:11:04   
bjondi
user posted image     

25.06  bamoocham-NEŽA
25.06  mini86-MARCEL
user posted image

26.06 vitae-JAKOB
user posted image

27.06  bjondi-ŽIGA
user posted image
 
29.06  petra2008-NINA
29.06  lsica-MAJA 

 
 
...Vse lepo želim še zadnjim junijskim sončkom za prvi rojstni dan user posted image ...



 

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
5.7.2010 0:13:21   
bjondi
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
1. Alina*                (02.06.)   16.04.      Lara (2040g, 43cm) 
1. mesec: 3000 g, 49 cm
2. mesec: 3770 g, 51,5 cm
3. mesec: 5540 g, 56,5 cm
4. mesec: 6380 g, 62 cm
5. mesec: -
6. mesec: 7210g, 63,5cm     -UVAJANJE GH
7. mesec: 7900g, 66,5cm
9. mesec: 8700g, 69cm
12.mesec:9300g,72,5cm      -PRVI ZOBEK
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI     
2. mojsonček            (12.06)   13.05       Zoja (2630g,49cm) PD                   
1. mesec: 3150 g, 49 cm
2. mesec: 4350 g,   - 
3. mesec: 5050 g, 57 cm
4. mesec: 6000 g, 60 cm
5. mesec: 6700 g, 64 cm      -UVAJANJE GH
6. mesec: 7000 g, 67 cm
8. mesec: 8200 g, 70 cm
11.mesec:                             -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
3. nancy300          
(20.07.)    18.05.     Mija (1945 g, 36cm) 
1. mesec:
  -
2. mesec:
 -
3. mesec:
 -
4. mesec:  -
5. mesec:  -
6. mesec:
Naslednji pregled :
____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
4. tinca84               (2.6.)      21.05.      Nik (3550 g, 50cm) PD
1. mesec: 4830 g, 54 cm
2. mesec: 6090 g, 62 cm
3. mesec:  -
4. mesec:  -
5. mesec:  -
6. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
5. Smrketa24         (01.06.)    26.05.     Matej (3285g, 51cm) 
1. mesec:
   4700 g, 56 cm 
2. mesec:   5640 g, 60 cm
3. mesec:   6740 g, 63 cm    - UVAJANJE GH
4. mesec:  
7600 g, 66 cm
5. mesec:   7900 g, 68cm
5.5 mesec: 8200g, 69,5cm 
6. mesec:
7.5mesec:     -              -         -PRVI ZOBEK
8. mesec: 
9000g         -
9. mesec:  9620g , 75cm        -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
12.mesec: 10400g,80cm
Naslednji pregled: 
______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
6. Dreamhorse         (3.06.)     26.05.     Žana (3970 g, 53cm) 
1. mesec: 5000 g, 56 cm
2. mesec: 5900 g, 59 cm
3. mesec:  -
4. mesec:  -
5. mesec:  -
6. mesec:
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                     (PDP)     RODILA     PODATKI                                                        
7. minča                (3.06.)    30.05.      Neja (3200 g, 51cm) PD
1. mesec:
   3910g, 55,5cm
2. mesec:    -            -
3. mesec:   4850g, 62cm
4,5 mesec: 5620g, 65cm     -PRVI ZOBEK
5. mesec:
   -              -
6. mesec:   6050g, 66,5cm  -UVAJANJE GH
7. mesec:   6750g,    -
9. mesec:   7610g, 72cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
8. mišel09              (7.06)     30.05       Noel (3930 g, 52cm) PD
1. mesec:
5400 g,   -
2. mesec: 6100 g, 59 cm
3. mesec: 7000 g, 65 cm
4. mesec:    -           -
5. mesec: 8500g, 69cm        -UVAJANJE GH,PRVI ZOBEK
6.5 mesec:9400g,   -
7.5 mesec:9600g,72cm
Naslednji pregled:
 
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI      
9.jabolka                 (5.06)     30.05       Somaya (2715g,51cm) PD
1. mesec: 4120g,
2. mesec: 4800g,63cm
3. mesec:   -
4. mesec:   -                            -UVAJANJE GH
5. mesec: 6000g,71cm
6. mesec:
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
10. mojjaka             (14.06)    01.06.     Jaka (3950 g, 50cm) 
1. mesec:
  4560 g, 56 cm
2. mesec:  6420 g, 60 cm
3. mesec:  7640 g, 65 cm
4.5 mesec: 9150g,  70cm      -PRVI ZOBEK                     
5. mesec:    -                         -UVAJANJE GH
6.5 mesec: 10.560g, 75cm
9.mesec:    12.500g ,80cm
12.mesec:   15.000g,85cm
Naslednji pregled:
 
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
11. princ_princeska  (13.06.)   02.06.      Klara (3490 g, 52cm) PD
1. mesec:
4420 g, 56,5 cm
2. mesec: 5240 g, 58 cm
3. mesec: 5590 g, 60 cm
4. mesec: 6600g, 66cm
5. mesec:  -                            -UVAJANJE GH
6. mesec: 7490g,69cm
9. mesec: 9330g,75,5cm       -PRVI ZOBEK 9m23dni
Naslednji pregled: 
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
12. lino                   (21.06.)   03.06.      Maks (2697g , 47cm) PD
1. mesec:
  3540 g, 53 cm
2. mesec:  4560 g, 55 cm
3. mesec:  5590 g, 60 cm
4.5 mesec: 6680 g, 65cm   
5. mesec:    -                          -UVAJANJE GH
6. mesec:  7490g,67cm
9. mesec:  8680g,75cm
10.mesec:                               -PRVI ZOBEK
12.mesec: 9570g,78cm
Naslednji pregled:
______________________________________________________
NICK                       (PDP)      RODILA     PODATKI  
13. mk8                  (12.06.)    04.06.      Veronika (2595g, 47cm)
PD
1. mesec:
 
3600 g, 51 cm
2. mesec: 
4480 g, 53 cm
3. mesec:  4880 g, 58 cm
4.5 mesec: 5750 g, 61cm     
5. mesec:   -                         -UVAJANJE GH
6. mesec:   6500g, 63,5cm
7.5 mesec: 7000g,66cm
9. mesec:   7500g,69,5cm
11.5mesec:                         -PRVI ZOBEK
12.mesec:   8460g,72,5cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI   
14. Tira                   (11.06.)    04.06.     Marcel (3850 g, 53cm) 
1. mesec:
 5600g, 60,5 cm  
2. mesec:    -
3. mesec:   7870g, 67cm
4. mesec:    -                           -UVAJANJE GH ,PRVI ZOBEK
5. mesec:
    9100g,70,5cm
6. mesec:    9470g,72cm
9. mesec:  10.780g,77cm
12.mesec: 11.790g,82cm
Naslednji pregled:  
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI   
15. Janci F               (05.06.)  04.06.      Tom (3910 g, 54cm) 
1,5 mesec:
  4880g, 58 cm  
2. mesec:      -
3,5 mesec:
  7200g, 67 cm 
4. mesec:     -
5. mesec:    8190g, 71cm       -PRVI ZOBEK
6. mesec:    8980g, 73,5cm
9. mesec:  10.450g,77cm
12.mesec: 11.230g,82,5cm    -8 zobkov
Naslednji pregled: 
______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
16. tadejluka         
(08.06)    04.06     Blaž (3600g,54cm) 
1. mesec:
 5575g,56cm 
2. mesec:    -          -
 
3. mesec: 
7150g,63,5cm 
4. mesec:    -          -                  -UVAJANJE GH  -PRVI ZOBEK 4,5m
5. mesec:    -          -
6. mesec: 8385Gg,70,5cm
9. mesec: 8730g, 74cm
Naslednji pregled :
_____________________________________________________
NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI  
17. majana79             (25.06.)  05.06.     Jure (2920g, 50cm) PD
1. mesec:
4360g ,56 cm
2. mesec: 5330g, 59,5 cm
3. mesec: 6590g, 63,5 cm
4. mesec: 7400g, 66 cm
5. mesec:                               -UVAJANJE GH
6. mesec: 8350 g, 69 cm
Naslednji pregled:  
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
18. Hanuši               (10.06.)   05.06.      Bine (3740 g, 53cm) 
1. mesec:
        -        
2. mesec:      5670g,  59 cm
3. mesec:      6940g,  64cm
4. mesec:      8190g,  70cm
5. mesec:        -                         -UVAJANJE GH 
6. mesec:      8780g, 72cm        -PRVI ZOBEK 6,5m
9. mesec:      9900g,75cm
11.5 mesec:                               -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI 
12.5 mesec: 11.100g,82,5cm
Naslednji pregled: 
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
19. mony25             
(05.06)      05.06    Alex (2810g, 49cm)
 
1. mesec:  
3780g , 53cm
2. mesec:   5200g ,57cm 
3. mesec:   
5900g ,60cm
4. mesec:   7000g ,65,5cm   -UVAJANJE GH
5. mesec:  
7400g, 65,5cm 
6. mesec:
  
7870g, 68,5cm   -PRVI ZOBEK 6m,29dni
8.5 mesec:  9900g,75cm
9. mesec:    9480g, 75,5cm
12.mesec:  10.920g,78cm    -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
Naslednji pregled
:
______________________________________________________________________

NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI    
20.manna                (8.06)     08.06      Manca(3580g,56cm) PD
1. mesec:  4070g,56cm
2. mesec:  4690g,58cm
3. mesec:  5420g,60cm 
4.5 mesec: 6150g,64cm
5. mesec:   -                        -UVAJANJE GH
6. mesec:  6780g, 66cm      -PRVI ZOBEK
9. mesec:  7320g,70cm
12.mesec: 7770g,73cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
21.meti21               (12.06)    09.06       Gaj(3550g, 52cm)               
1. mesec:  4460g, 54 cm
2. mesec:  5500g, 56cm
3. mesec:  7100G,62cm
4.5 mesec: 8200g
5. mesec:   -                           -UVAJANJE GH
6. mesec:   
9550g, 70cm         -PRVI ZOBEK 6m26dni
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
22.kalanteja            (10.06.)    09.06.       Julija (3270 g, 49cm) 
1. mesec:
  3880 g, 54 cm 
2. mesec:  5000 g, 56 cm
3,5 mesec: 6000g, 61cm
4,5mesec:  7200g, 65,5 cm   -UVAJANJE GH
5. mesec:        -          -
6. mesec:  8000g, 67,5cm
9. mesec:  9800g,      -
Naslednji pregled: 
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI 
23.deja777              (01.06.)    09.06.      Danaja Tea (3930 g, 54cm) PD
1. mesec:
4500g, 57 cm
2. mesec: 5440g, 62cm
3. mesec: 5720g,63cm
4. mesec: 6480g,  -
5. mesec:    -         -
6. mesec: 7300g, 66cm        -UVAJANJE GH,PRVI ZOBEK
9.mesec:  8250g,74cm
11.mesec:                             -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
Naslednji pregled:

______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
24. bačko                (06.06.)   09.06.      Lora (3880 g, 53cm) 
1. mesec: 
  4725 g, 55 cm
2. mesec:      -
3. mesec:    6540 g, 62,5 cm
4.5 mesec:  7120 g,   - 
5. mesec:    7400 g, 67cm    -UVAJANJE GH
6. mesec:    8100g, 68cm     -PRVI ZOBEK
9. mesec:    9500g,71cm
12.mesec: 10.270g,75cm
Naslednji pregled:  
_____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
25. Goldy               (17.06)    09.06     Alja (3010g, 48cm) PD
1. mesec:  3500 g, 49 cm
2. mesec:  4850 g, 56,5 cm
3. mesec:  5630 g, 59,5 cm
4.5 mesec: 6460g, 63cm
5. mesec:      -
6. mesec: 7160g, 66,5cm
9. mesec: 8280g,71,5cm
Naslednji pregled:
____________________________________________________
 NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
26. Tecka                  (10.06.)    10.06.      Srečko (3150 g, 51cm) 
1. mesec:
  3900 g, 53 cm
2. mesec:  5050 g, 58,7 cm
3. mesec:  5830 g, 61,2 cm
4.5 mesec: 6520 g, 67 cm
5. mesec:    -          -                -UVAJANJE GH
6. mesec:  7200g,71 cm
7. mesec:    -           -                -PRVI ZOBEK 7m7dni
9. mesec:  8430g,75,1cm
11,5m    :  9000g,78cm
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI  
27.July08                (13.06.)    10.06.      Julija (4200 g, 53cm) PD
1. mesec:
   -          -
2. mesec: 6140g,61cm
3. mesec: 7070g,63cm        
4. mesec:   -          -                 
5. mesec: 7750g,66cm       -UVAJANJE GH
6. mesec:
7930g,69cm
8.5 mesec:                          -PRVI ZOBEK
9. mesec:  8700g,75cm
Naslednji pregled: 
_____________________________________________________
NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI  
28.lenika                  (03.06.)  10.06      Daša (3500g , 50cm) PD
1. mesec:
  4425g, 55cm
2. mesec:  5210g, 60 cm
3. mesec:   -            -
4.5 mesec: 6390g,65cm 
5. mesec:   -            -           -UVAJANJE GH
6. mesec:  7200g ,67,5cm
7. mesec:  7440g, 69cm
Naslednji pregled:

______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI     
29.*blu*                  (09.06 )   10.06      Hana (4060g, 54cm) PD
1. mesec:     -          -
2. mesec:   6887g,64cm
3. mesec:   7660g,65,5cm
4. mesec:      -          -
5. mesec:   9005g, 71cm
6.5 mesec:  9675g,74cm
9.5 mesec:10.410g,80cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI    
30.fejči                 
(18.06)    11.06        Tian(2930g 54cm) PD
1. mesec:
 3590g, 55cm 
2. mesec: 
4920g, 57,5cm
3. mesec:
5600g, 62,5cm  
4. mesec: 6130g, 64,7cm 
5. mesec: 6530g, 66,7cm      -UVAJANJE GH 
6. mesec: 7200g, 69,5cm      -PRVI ZOBEK
Naslednji pregled :
______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
31.ovnica78            (14.06.)   15.06.      Iva (3190g, 49cm) PD
1. mesec:
   3940g, 53 cm
2. mesec:      -           -
3. mesec:   5300g,60cm
4.5 mesec: 5870g,62cm      -UVAJANJE GH
5. mesec:
     -           -
6. mesec:   6600g,65cm
7. mesec:     -           -          -PRVI ZOBEK
9. mesec:   7370g,68,5cm
Naslednji pregled: 
____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
32.betea                 
(16.06.)    15.06      Izak (3530g, 53cm) PD
1. mesec:
   4620g, 55cm
2. mesec: 
  6180g,61cm
3. mesec: 
  7150g,64cm
4.5 mesec: 7930g,66,5cm
5. mesec:     -          -          -UVAJANJE GH 5,5m -PRVI ZOBEK 5,5m
6. mesec:
   8650g, 69cm
Naslednji pregled :
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
33.fragola              (23.06.)    16.06.     Lana (3340 g, 51cm) 
1. mesec:
   4255g, 54,5cm
2. mesec:   5400g, 60cm
3,5 mesec:  6280g,62cm
4. mesec:     -          -                - UVAJANJE GH
5. mesec:     -          -                -PRVI ZOBEK 5,5m
6. mesec:   7700g, 67,5 cm
7. mesec:   8000g, 68,5cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI      
34.mandreja     
      (11.06)      16.06      Tara  (4550g,56cm) 
1. mesec: 
5350g , 59cm
2. mesec:
6500g,  62,5cm
3. mesec:  -            -
4. mesec:  8170g ,71cm           -UVAJANJE GH -PRVI ZOBEK 4,5m
5. mesec:
   -             -
6. mesec: 10 kg ,74,5cm
Naslednji pregled:
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI
35.NatyTaja          27.06     18.06      Urban(3280g, 50cm) PD
1. mesec: 5650g,56cm
2. mesec:  -
3. mesec: 7300g,63cm
4. mesec:  -
5. mesec:  -
6. mesec:  9270g,70cm      -UVAJANJE GH 6,5m
7. mesec:  -                        -PRVI ZOBEK
9. mesec:  10.420g,75cm
10.mesec:                           -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
12.mesec: 10.620g,78cm
Naslednji pregled:

______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
36. harley              (      )  
 18.06       Marjeta (3620 g, 54cm)
PD
1. mesec: 
4530g, 54,5 cm
2. mesec:  
5310g, 57,5 cm
3. mesec:  
6280g, 60,5 cm
4. mesec: 
7150g, 62,5 cm
5. mesec:
6. mesec:
Naslednji pregled
:
____________________________________________________________________

NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
37.10ka                  (30.06.)    19.06.     Katja (3400 g, 51cm) PD
1. mesec:
3920 g, 55 cm 
2. mesec: 5030 g, 60 cm
3. mesec: 5590 g, 64 cm
4. mesec:    -            -
5. mesec: 6530g, 68cm      -UVAJANJE GH ,PRVI ZOBEK
6. mesec: 7210g, 70cm
9,5mesec:9500g,77,5cm
12.mesec:                           -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
Naslednji pregled
_____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI  
38.kaminek           (25.06.)   21.06.      Patricija (4780 g, 53cm) 
1. mesec:  
5405g, 59 cm
2. mesec:  5995g, 62 cm
3. mesec:  6850g, 66cm
4.5 mesec: 7850g, 69cm    -UVAJANJE GH
5. mesec:     -           -
6. mesec:   8470g, 72cm      -PRVI ZOBEK 6m17dni
Naslednji pregled: 
_______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI   
39.mita21             
(18.06)    21.06       Matija (3470 g, 52cm) PD
1. mesec:
  4190g, 54,5cm 
2. mesec: 
 4960g, 57,5cm 
3. mesec: 
6190g, 62cm 
4.5 mesec: 7340g, 67cm 
5. mesec:    -            -             -UVAJANJE GH,PRVI ZOBEK
6. mesec:
8040g ,67,5cm
9. mesec: 9440g,72cm
Naslednji pregled :
_______________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI  
40.Sočnica79           (30.06.)  22.06.     Kaja (3620 g, 51cm) PD
1. mesec:
 
4630 g, 55 cm 
2. mesec: 
5680 g, 59 cm
3. mesec:  6100 g, 62 cm
4.5 mesec: 7200 g, 65 cm
5. mesec:     -            -           
-PRVI ZOBEK
6. mesec:  7820 g, 68 cm
7. mesec     -             -            -UVAJANJE GH
Naslednji pregled

__________________________________________________________________
 NICK                         (PDP)     RODILA     PODATKI   
41.Mala_princeska     (14.06.)   24.06.      Manca (3380g, 52cm) PD
1. mesec: 4500g, 55 cm
2. mesec: 5240g,59 cm
3. mesec: 6180g,62cm
4. mesec: 6860g,  -                -UVAJANJE GH 4,5m
5. mesec:
    -                          -PRVI ZOBEK
6. mesec:
7510g, 67cm
9. mesec: 8100g,73cm 
10. mesec:                              -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI 10,5m
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                       (PDP)     RODILA     PODATKI   
42.Bamoocham         (21.06.)    25.06.     Neža (3410g, 50,5cm) 
1. mesec:
4240 g, 52 cm
2. mesec: 5470, 60 cm
3. mesec: 6830g,61cm              
4,5 mesec:8100g,70cm         -UVAJANJE GH
5. mesec:
6. mesec:
Naslednji pregled: 
______________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI    
43.mini86              
(08.07.)   25.06        Marcel(3130g,49cm) PD

1. mesec: 
3700g, 53cm
2. mesec:  4900g, 56,5cm 
3. mesec: 
 
5330g, 59cm
4. mesec: 
6030g, 62,5cm
5. mesec:
  
6440g,63,5cm
6. mesec:  6730g, 66cm              -UVAJANJE GH
9. mesec:  8020g,69,5cm            -PRVI ZOBEK 9m5dni
Naslednji pregled
:
_____________________________________________________________________

NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI     
44.vitae               
(25.6.)    26.06.       Jakob (3675 g, 53cm) 
1. mesec:
  4920g, 57cm
2. mesec: 
 5330g,59cm
3. mesec: 
 6275g,62,5cm
4. mesec:  7250g,66cm         -PRVI ZOBEK 4,5m
5. mesec:  7580g                  -UVAJANJE GH 5,5m
6. mesec:  7780g,70cm 
9. mesec:  8675g, 74cm

10,5mesec:                            -PRVI SAMOSTOJNI KORAKI
Naslednji pregled : 7.7.2010

_____________________________________________________ 
NICK                          (PDP)     RODILA     PODATKI                                        
45.bjondi                  (27.06.)    27.06     Žiga (3160 g, 51cm) PD
1. mesec:
4800 g, 56 cm
2. mesec: 6400 g, 59,5 cm
3. mesec: 7700 g, 64,5 cm
4. mesec:   -             -
5. mesec: 8670g, 68,5cm
6. mesec: 9430g, 70,5cm       -UVAJANJE GH 
8. mesec:  -              -             -PRVI ZOBEK 8m29dni
9. mesec: 9830g, 73cm
Naslednji pregled: 8.7.2010 
______________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI    
46.petra2008          (01.07)     29.06       Nina (3160 g, 51cm)           
1. mesec:  4340 g, 56 cm 
2. mesec:  5390 g, 59 cm
3. mesec:  6720 g, 62,5 cm 
4. mesec:  7620g,    -               
5. mesec:      -          -               -UVAJANJE GH
6. mesec: 8999g,70cm
Naslednji pregled:
____________________________________________________
NICK                      (PDP)     RODILA     PODATKI    
47.Lsica                 
(29.6.)    29.06.     Maja (3260 g, 51cm) 
1. mesec:
  4400g,56cm
2. mesec: 
 5300g,59cm
3. mesec: 
 6600g,63cm
4. mesec:  6920g,67cm
5. mesec:    -           - 
6. mesec:  8600g,69,5cm
Naslednji pregled :
____________________________________________________
NICK                        (PDP)     RODILA     PODATKI    
48.Snoopyka           (29.6)     07.07       Albina (3732 g, 52cm)           
1. mesec: 4530 g, 54,3 cm
2. mesec: 6220 g, 62 cm
3. mesec: 6987g,  64 cm
4. mesec:  -
5. mesec:
6. mesec:
Naslednji pregled

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?