|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:20:24   
Mala_princeska
Mere sončkov - sem na hitrco, pogledala mere težo ob rojstvu in pri 9m in user posted image user posted image user posted image vsem, vidim da je moja user posted image dolga in proti drugim ne tako zelo težka. Zgleda da ji je šlo v dolžino in ne v kg.
Mony - še tvoj Alex našo Manco prekaša user posted image user posted image user posted image (glede na nižjo porodno težo)



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:21:38   
Mala_princeska
Evo jo paciko:

user posted image

user posted image

_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:30:01   
July08
Dobro jutro!
Res je en smotan dan danes. Prav mori, vsaj meni.
Jaz bi prišla v LJ, če se boste dobile????
Mony, Bjondi, 10ka, MK8, Bačko???


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:44:58   
July08
Iiiiiiiiiiiiii kakšna pacika je Manca!!! Tudi pri nas se preoblačimo skoraj po vsakem obroku, sploh če je zelenjavni in ne gre tako v trebuščekuser posted image
Pa ful ima že velike zobke! Julija ima zgoraj majhne dvojkice in je kot mali vampirček.user posted image


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:49:42   
mita21
Mi smo bli tud v sredo na sistematskem. Mere našega sončka:
Št. 39, mita21
9. mesec:
dolg je 72cm, tehta 9440g. Imamo pa že 6 zobkov.

A še keri izmed vaših sončkov pri 9m ni pomahal pa,pa?? Našmu sploh ne potegne. Dela mi napr. pip po nosu, oponaša pluvanje (no, da z usteci zabrbra). Sej veste, se zlo obremenjujem s temi mejniki, k mamo slabe izkušnje...

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:51:51   
mita21
tudi pri nas smo podobni packi. Jaz imam tri stare, zaflekane bombažne jopčke in mu jih pred obrokom kar gor nataknem, pol pa v pranje. Tko zaščitim bodije, drugač je res vse zaflekano, pa še dol ni ne greuser posted image

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 8:58:39   
smrketa24
oj!
Da se pofočkam user posted image
Jaz bi danes prišla na srečanje, pa grem po poročno obleko. Jo čakam že en mesec in me je včeraj končno klicala iz salona user posted image Upam, da bo kul user posted image

Odkar Matej hodi, je prav noro. Skoz moram letat za njim, še zunaj nimam miru, glede na to da ne mara vozička, nogice so pa zakon user posted image Danes praznuje pa 10 mesecev user posted image


_____________________________

26.05.2009 ob 23.56 sva postala ponosna starša malemu Mateju
23.10.2011 ob 02.25 pa je Matej dobil sestrico Mašo

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:01:15   
MONY25
dobro jutro...

evo, js spet bolčkana! me je dec hotu že na urgenco pelat zvečer, k sm mela 39,6 vročine!user posted image user posted image user posted image ni prov nč luštn user posted image čist popolnoma vse me že boli od ležanjeuser posted image včer mi nikakor ni hotla popustit tale vročina-lekadoli niso nč pomagal... no, pol zvečer se je pa mal umiril! ponoč sm pol pa spet mela 39,5-me je že pošteno skrbel vse skp!no, dons je mal bolš-sam sm pa k zombiuser posted image kaj bi dala zdj za leptopauser posted image

dec dela dons in jutr cel dan, tašča dol pa mirka Alexa-že včeri ga je cel dan, k js nism mogla nč! no, pa dons ga bo tud! ga že tooooooooooook pogrešam...sam je bolš to, kot pa da se kej naleze!

iz tega razloga mene žal ne bo na srečanjeuser posted image

mini- glede kamina bomo mi kr do zime počakal, k zdj itaq nima smisla, k se nau tok kuril-če se sploh še kej bo! upam, da se mu bo dal pol pa tud kej dopovedat, pa da nam nau treba kupovat ograjce!

bačko-čestitke Lori za postavljanje na nogice! kar se pa moža tiče: sj so vedno kkšne takšne prigode, tko da se ne sekiraj-čez en ušes not, čez druzga pa vnuser posted image

mala princeska-kok je fejst punca tale Manca...prov pojava jeuser posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonček....:)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:01:25   
July08
Bačko ne se preveč sekirat zaradi moža. Pride slab trenutek, ko nas vse moti, ko čez čas malo premeljemo, pa ugotovimo da sploh ni tako grozno in se pobotamo. To je pač zakonsko življenje - vsega po malem user posted image Glede Žane se pa pogovorita, saj ni prav, da ji daje potuho - s tem ji bolj škodi kot koristi. Otroci to znajo hitro izkoristiti. Če si midva prideva kdaj navzkriž zaradi otrok, se raje ugriznem v jezik in sem tiho pred otroci, pa se potem, ko grejo spat pogovoriva. Včasih pa tudi pred njimi kaj neprimernega uide...user posted image

Bjondi ali obstaja tudi nov miselni vzorec za debelost???? Jaz se zdaj res trudim in matram z mojimi KG, amapk pride še trenutek, ko bi izpraznila cel hladilnik. Prav napad lakoteuser posted image Takrat bi mogla res imet kakšen dober stavek napopan.


_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:02:35   
mojsonček
Dan!

No, za nas je že, ker dons smo bli auf ob pol 6user posted image  pa učer ni čist nč spala popoldne, dopoldne pa pol urce... njo je ta pomlad čist naspidiralauser posted image  

MINI ful lepo uverturo v tretji del čveka si nardilauser posted image user posted image

MONY čim prej se pocajtaj, da ne bosta z Alexom visela notr zdej k se je vreme mal naredu...

BJONDI a maš kkšn nov miselni vzorec za kronično utrujenostuser posted image  a Žigija pa zobki tko matrajo, ti bošček...

10KA a pri vas pa taka štala z mravljamuser posted image  dej poguglej BIOTOLL vaba za mravlje, mogoče ti pride prav...

TECKA a ta tvoja tašča nima nobenga druzga dela k da opravljauser posted image  

LINO pridejo tut taki dnevi, HB, da je jutri vedno nov dan...

MANNA ma ta migrena kej veze z vsem stresom, ki te je udaru, ko je Manca padla? čim prej se pocajtaj al pa mantraj nov miselni vzorec od bjondi, zgubit tko nimaš kejuser posted image

JULY super maš porihtano gospodinjstvo pri 3 otročkih... jst sem tak komplikator pa še picajzlasta povrhu in najbolj sovražim, ko moj reče, da bo pomagal, se spravi pomit tla po stanovanju in vse nardi na pol, vse fleke, ki ne grejo s prvim šusom dol pusti pa vse kote izpusti... pol pa rajš sama nardim, ker mi gre pa neki na pol narejeno še bolj na živce... sej počas spuščam kriterij, ker suženj  pa ne mislim bit...

BAČKO a ti noben še ni povedal, da so moški z drugega planeta in da za njih veljajo drugačna pravila kot za nas... moj ko tuli pravi, da tako govori, če jst zaropotam se pa derem... ni kej, eni brez drugih ne mormo... upam, da se čim prej pobotata... user posted image user posted image user posted image  za Loro


midve čakava obisk prijateljice in njenega sinčka, ki je leto dni starejši od Zoje... če se dobite uživajte v čveku... midve tut ob sredah ne moreva, no še dve sredi imava plavalni tečaj pol sva pa frej...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:14:07   
bačko
Smrketa a bomo videli kako slikico obleke?
Mony resnično upam da se boš kmalu pozdravila.Verjamem da si sta tega poležavanja in sploh slabega počutja!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mala princeska Manca je pa prava frajla in kako navihano izgleda!user posted image user posted image user posted image user posted image
No z možem pa sva se lepo pogovorila.Kar pot elefonu.Meni ne da miru če sva skregana.
Aja naju ne bo na srečanje ker mi pride babica na obisk.Kdaj drugič.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:17:05   
tecka
Dobro jutro, punce. Srečko že spiuser posted image

Mini, nate se je pa zgrnilo enih bolezni! Verjamem, da vse premagaš s svojim optimizmomuser posted image

Kamin - mi imamo sicer kaminsko peč, ki pa je za SRečka zelooo privlačna. Se sploh ne boji toplote, tako da ga zelooo čuvamo. Ograjce sva z možem sicer gledala v Obiju, ampak so načeloma take, ki kao preprečujejo, da iskre letele okrog. Meni niso všeč, ker kar vidim, kako bi Srečko plezal po tisti ograjci in mogoče še padel na peč, tako da zaenkrat nismo v tej smeri ukrenili še nič. Ne bi pa rada, da kaj vrtamo v tla.

Sama v Koloseju - hvala za vse tolažeče besede, ampak res ni bilo hudo. Saj itak ni bilo dosti kandidatk in sem že doma razčistila pri sebi, da se mogoče vidim mogoče z samo eno ali dvema.

Fleki - jaz se z njimi bojujem 2x - prvič ko Srečka slečem, namažem samo fleke, potem pa en večer pred pranjem namočim cunje v še eno (praškasto) sredstvo proti madežem. Kar nekako gre dol, včasih po večih pranjih, kakšna majčka bo pa za stran. Ugotavljam pa, da niti ni važno katero sredstvo uporabljam - vsa so približno enako neučinkovita.

Mahanje pa-pa: Naš Srečko je gospod. Maha, če se mu zdi. Ponavadi začne mahat, ko je prepozno. Tudi sicer mu stvari ne grejo najbolje - razen kobacanja in vstajanja. Ne mara magičnega lončka, ne zna še sam držat flaše, ne udarja s kocko ob kocko (še vedno drži samo eno igračo naenkrat), no edino s palcem je začel kazat stvari ta teden. Razvojnih mejnikov niti ne gledam več, kakor tudi ne tehtam pojedene hrane, ker bi se samo živcirala.

(odgovor članu smrketa24)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 9:29:51   
Hanuši
Jutro,

mene je danes povozil šlepar. Bili smo popolnoma celo noč pokonci. Ob 23,30 je začel histerično jokat in smo se nosili do 6,30. Vmes je 2x zaspal za 3min. Ob 7h sva šla v ZD. In spet vnetje levega ušesauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Tok sem jezna, ker sem skoraj 100% da je spet dubu ta pnevmokok od tašče. Matr je težko dopovedat, da če ma tega hudiča, da se more vedno roke umit preden vanj rine. Danes bo pri nas HUDO, ker bi že njraje zdele začela TULIT, samo se bom malo umirila in počakala da dr. teta pride, taščina sestra in bova skupaj nastopili. Matr, da se bo v razkužilu skopala, preden v naš štuk pride. Ker sploh ne morem opisat kak revež je bil. Sva ob 4h hotla že v LJ na urgenco šibat.

Monyuser posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdraviš.

manna tudi tebi user posted image user posted image user posted image  za migreno. Si približno predstavljam kako je to, ker je tudi moja teta vsaj 1x na mesec po ene 3 dni v temi in ob školjki, ker ves čas bruha od bolečin.

bačko, treba se bo pogovorit, ni hujšega za otroka kot 2 vzgoji. Tudi jaz zadnje dni vpijem, samo ne na lubija, ampak na Hano, ker ko 3x rečem nič ne slišimo, ko pa vzdignem glas, se pa čudi kaj vpijem.

joj jok

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 10:06:01   
bačko
Hanuši kaj če bi ti Bineta dala cepiti?Upam da se boš vmes kaj spočila in da se bo Bine čim prej pozdravil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 10:15:12   
Hanuši
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Hanuši kaj če bi ti Bineta dala cepiti?Upam da se boš vmes kaj spočila in da se bo Bine čim prej pozdravil.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, sva se danes že pogovorili z dr.. Saj teta nam je takoj svetovala, samo, ker nisem najbolj pristaš cepljenj, sem rekla, da počakam, če se ponovi. No in se je in sedaj samo počakamo, da se pozdravi in takoj cepljenje.
Hvala za pikapoke

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 10:17:02   
bačko
A lahko katero neki prosim?Daj gre ena na spletno stran od Nexta in nja mi sporoči če dela.Njihova uradna stran dela ko pa hočem za SLovenijo pritisniti pa ne dela.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 10:54:02   
mini86
men je mensezdi odprl..probi kliknt uno zastavco k je na dnu ekrana ne na zavihku v desnem kotu..upam da ti rata..a boš nabavlala

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:31:14   
bačko
Sem kliknila zastavo spodaj pa mi napiše da ni mogoče najti strežnika.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:41:03   
mini86
mala princeska-samo tamala je pa čist teb podobnauser posted image

mahanje papa-js ampak samo izbrancem, doskrat ko se že obrnemo..drgač pa ful udarja igračke eno ob drugo al pa ob tla-tud če mu ti pokažeš te posnema, z usti dela brrrr-tud posnema, posnema tud rečmo če kašlamo-on pol tud tko smešno zakšlauser posted image user posted image če mu delaš z roko po ustih tko kot rčmo da oponašaš indijanca spušča zvoke, učeri je pil iz magičnega lončka brez une gume notr-dons neuser posted image drži si ga ne sam-če mu dam ročaje gor jih grize names da bi za njih držu, par dni se palz, postavlat se že hoče ampak ko pride tko da je na kolenih ne zna več naprej..to je mislm da to-pa tud če sm kej pozabla mislm da mi nau zameruuser posted image razvojne mejnike ne gledam in jih nikol nismuser posted image

midva greva pa v zoo dons-upam da se ne uščije..sj kokr vidm je uzuni 18 stopinj samo mau piha..mah sj ni važn, bomo pa tekl nazaj do avtauser posted image

tecka-jah use me je neki napadl..zanimiv se mi zdi da sta pač obe težavi povezani nekako iz živčnostjo, stresom, jezo..mah kva pa vem, nimam se neki za jeznga človeka..sm ful flegmatik-včasih še preveč..ne vem mami prav da je loh to k sm jezna na fotra al pa tko kej..ja sj sm jezna pa vse ampak mogoče en dan pol pa že skor pozabm..edin če se mi nabera v podzavesti..mah bomo že..
naslednič ko se dobimo na srečanju ti bom pa verjetno že kr prnesla oz ukradla na svojem skalnaku rožiceuser posted image tko da morš pridt

hanuši-kr dj ga cept..bošček mali..nimam nekega mnenja o teh cepivih-niti negativenga niti pozitivnga, samo če mu pa loh olajšam kšno stvar pa zakaj pa ne..rečmo tko kt rota virus..ko sm vodila telovadbo za otročke sm fasala rota virus in tega ne privoščim nobenmu..je pa zdj spet kr neki da je en virus not pa ne vem kaj še..no kej dost ne morm..

zanima me kje je naša lsica..nč je ni..mogoče more mal k seb pridt od razvajanja pri mamiuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:43:06   
mini86
eno pikapoko za vse bolančane velike sončke-mamice in male sončke-tamaučke


user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:45:11   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: bačko

Sem kliknila zastavo spodaj pa mi napiše da ni mogoče najti strežnika.user posted image


khm čudn k men pa to ne piše..probi mal kasnej..zihr si hotla preveč zapravtuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:50:49   
bačko
Jezna sem ker noče delat.Ma nisem hotla veliko zapraviti.Daj a mi prosim pošlješ povezavo?Bom tako probala.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:51:27   
tecka
Mini, če si še doma - pri nas že dežuje in če k vam prihaja od zahoda, bo tudi kmalu.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:52:10   
mini86
http://www.nextdirect.com/si/en


zdj pa šibam-upam da ti rata


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
26.3.2010 11:53:06   
tecka
Bačko, meni dela:
http://www.nextdirect.com/si/en
je pa lahko problem pri tvojem ponudniku interneta, da ima kakšne težave

(odgovor članu tecka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?