|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.3.2010 23:18:31   
bjondi
Hanuši,mini86-vidve dostikrat popata lušne slikce gor...za novi seznam naših sončkov bi rabila nekaj v smislu rojsnega dneva-fotkico....

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.3.2010 23:21:21   
bjondi
IZVIRNO SPOROČILO: 10ka

IZVIRNO SPOROČILO: bjondi
Miselni- vzorci-upam da ne težim z njimi...drugače pa kar na dan z besedo ,če so odveč...


meni so ok, jih tudi rada preberem.  in vedno pomislim, da bi jaz rabila en tak miselni vzorec za mravlje. samo do sedaj si tega nisem upala napisat, ker verjetno zgleda kot zafrkancija, pa čisto zares ni. ker jaz res rabim en miselni vzorec za mravlje v smislu : "saj bodo šle stran, so le znanilke pomladi, ki srečno tacajo po tvoji kuhinji, lezejo čez iopkovnico in pobirajo drobtinice pod otroškimi stolčki". čist sem nervozna od teh mravelj. evo, zdaj sem pa še bolj nervozna, ko razmišljam o njih.



Joj veš kako te razumem ...sem jih imela k sreči samo eno leto...hm...miselni vzorec za mravlje...evo ga bom preštudirala čez noč user posted image ...

(odgovor članu 10ka)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.3.2010 23:24:17   
July08
Hoj!
Da vas na hitro pozdravim.
Lepo, da gre zdravje vsem na bolje, upajmo, da nam bo vsem čim dlje zdržalo.

Bjondi
meni nikakor ne težiš z miselnimi vzorci. Iz katere knjige jih pa "vlečeš"?
Fajn, da te je Žiga tako lepo presenetil in kar na lepem sam vstal. Jaz Julijo še čakamuser posted image

Manna
se čisto strinjam s Tiro.  Take it easy girluser posted image

Mleko
imamo mi tudi domače, od ekokmetije. Vzamemo ga 2x tedensko, prekuham ga in dam v hladilnik. Okus je meni sicer bolj všeč pri alpskem, ampak ne bi dajala alpskega mleka otročkom. Preveč negativnih mnenj o tem. Že tako morajo predelati preveč svinjarije. Meni je že hrana v vrtcu premalo usklajena z načeli zdrave prehraneuser posted image Vem, da se precej obremenjujem s tem, a samo lahko vidimo, kam nas vodi prehrambena industrija...

10ka joj, se mi kar smiliš s temi mravljami. Bo treba za njih kak novi miselni vzorec pogruntat.... recimo: bolje mi je zunaj, moram ven iz hiše... Samo še dopovedat jim ga je treba user posted image




_____________________________

"Odločitev, imeti otroka je pomembna.
To pomeni odločiti se za vedno,
da bo naše srce hodilo naokoli zunaj
našega telesa."
(Elizabeth Stone)

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
29.3.2010 23:27:43   
bjondi
NOVI SEZNAM...preglejte če vse štima

miselni vzorci-vse piše v knjigi telo je tvoje od Louise L.Hay  ...no če kero kej ekstra zanima mi lahko tud ZS pošlje,pa natipkam user posted image ....me nič ne stane-rada pomagam...

mony-drgač pa mene tud zdele že tretji dan grlo boli-upam da ga saniram...aja vrjetn si bom zdravljenje za kak dan podaljšala samo zato ker sem bila včerej na koncertu parnega valjaka-jasn da ni šlo da ne pojem....pa par stvari mi še leži na grlu ,da jih na glas povem...pol bo pa zagotovo boljše user posted image ...

< Sporočilo je popravil bjondi -- 29.3.2010 23:32:06 >

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:08:20   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: Tira

Manna midva imava samo preglede v RA in nič vadbe... so pa rekli, da ima mali nižji mišični tonus. Niso nama predpisali nobene vadbe, nič. Mislim, da pri nas dajejo na fizioterapijo samo "resne" primere, kot na primer nesimetrija in podobno... Vsekakor se mi pa zdi, da je diagnoza, da otrok tri mesece zaostaja ali pa prehiteva čist pretirana... tega za moje pojme ne more nihče rečt! Naš mali ne puza, se zelo malo obrača... pa je rekla, da je to vse normalno. Dojenčki imajo zelo široko obdobje, eni prej, eni kasneje. Vse pa je NORMALNO. Pa saj sam vidiš, ali je s tvojim otrokom resno kaj narobe ali pa se razvija samo malo počasneje. Mar ne user posted image Ne morem soditi, ker Mance nisem videla, samo pomoje je z njo vse vredu... ti se samo prepusti toku razvoja, kakršnega ima. Mogoče gre sedaj malo počasneje, bo pa potem kar naenkrat napredovala, da še verjeti ne boš morala. Tudi moj nasvet bi bil, da uživaj z njo in se ne obremenjuj toliko, kajti porodniške bo kmalu konec user posted image Verjami, da je vse vredu.

Se podpišem pod to!

(odgovor članu Tira)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:14:32   
bačko
Jutro!
Meni so teli miselni vzorci zelo zanimi in jih rada preberem!
No drugače pa danes dobim mizarja da mi pride pogledam kako bi rada imela spalnico.
Jaz sem tudi zadnjič videla mlekomat v eleclerku in sem rekla da bom probala dati Lori.Samo moram se do tja pripeljati.
Ob kateri uri pa se dobite jutri?

(odgovor članu July08)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:19:13   
Hanuši
Jutro,

evo par predlogov, pol pa glasujte user posted image

nato vas pa še preberem

user posted image user posted image

ali

user posted image   user posted image

ali

user posted image

ali

user posted image


tiste migajoče črke ali kake pajacke, ki skačejo, dej mini to dej pa ti, če se ti da. Jaz nimamčasa

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:21:53   
Hanuši
user posted image user posted image  

ali pa tko

< Sporočilo je popravil Hanuši -- 30.3.2010 9:23:51 >


_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:31:45   
tecka
Živjo, punce.
Manna - jaz te razumem in bi se tudi sekirala. Ampak če ti je uspelo, da se skuliraš pri hrani, se boš tudi pri motoričnem razvojuuser posted image
No, naš Srečko tudi ne zna še flaše držat (me moriuser posted image ), zna pa dat radio bolj naglas ali potiho (se pravi zavrteti gumb). Pa ful v radio gleda in prijemlje zvočnik ter išče strica, ki govori notriuser posted image .

Bjondi, tvoji miselni vzorci me sploh ne motijo. Nasprotno. SEm kot moja zdaj že ostarela soseda, ko je brala dr. romane - v vsakem romanu je odkrila, da boleha za kakšno boleznijouser posted image user posted image user posted image . No, jaz imam tudi precej negative v sebi in se prav čudim, da nimam nobene angine, meningitisa, žolčnih kamnov ipd. Sem pa debela in čedalje bolj ugotavljam da zato, ker se tolažim s sladkarijami.
Bi te pa prosila za en miselni vzorec proti taščamuser posted image user posted image user posted image . Je izrazila željo, da bi vozičkal Srečkota, pa sva se zmenili za "enkrat", potem je bila pa kar tiho. Pa jo včeraj malo povprašam kdaj, pa začne študirat, da danes nima časa, pa jutri ne, no pojutrišnjem bi pa šlo. Pa ravno dovolj časa bom imela, da si do takrat najdem eno delo, ker bom frajuser posted image Samo to sem ji zmogla reči, da sem se že zdavnaj odločila, da med njenim vozičkanjem molim vse štiri od sebe. Seveda prijazno, zdaj pa upam, da ne bodo potlačena čustva privrela na dan v obliki kakšne bolezniuser posted image

Hanuši, lepe slikce, jaz glasujem za prvo.

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:34:33   
mita21
Hoj, mi smo tud spet prehlajeniuser posted image  in upam, da ne bodo spet ušeski, kajti tud mi smo že dvakrat pridelali vnetje desnega ušesa. Kot bi se zgodovina ponavljala. Tud starejši je vedno imel vnetje srednjega ušesa, po vsakem prehladu.
manna, jaz te popolnoma razumem, da se obremenjuješ s temi mejniki. (izkušnja pri starejšem, ko so me obravnavali kot zateženo mamico, strokovnjakom pa še danes ni jasno, kako sva kot dojenčka izvisela od vseh strokovnih obravnavuser posted image , brez podaljšanja porodniške - taki primeri imajo baje eno leto)
Tud jaz sem imela zdej občutek na sistematskem, da sva popolna debila. napr. vprašanje: Ali že posnema hišna opravil?? ja glih komi, da nisem rekla, da mi stanovanje posesa in prah pobrišeuser posted image . Full sem se (in se še malo) obremenjujem, ker sploh noče pomahati pa, pa in niti ne vem koliko ne ponavlja. Vendar je pa res, da zaupam razvojni pediatrinji, kamor se hodiva kazat, da je vse v najlepšem redu in tako kot pravi Tira, vsaka oseba je individum in vsak malo drugače. Ja, kaj bi pa blo, če bi bili vsi kot roboti in bi vsi na isti dan po mejniku neki naredil. Tako kot ti opisuješ svojo Manco, je z njo verjetno res vse v redu.

Lep dan vsem! Bjondi, ti pa še prpopaj kak miselni vzorec, poišči če je še kak o kompliciranjuuser posted image

(odgovor članu Hanuši)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:40:41   
mita21
Tud naš je na DVD-ju potuhtal kako vrteti gumb user posted image - ravno tolk se na kolena sprav, da ga doseže. Po eni strani se mi prov fajn zdi, da potuhta in se ga loti, vendar morm res začet z odločnim - ajsss, ne!! Pol je pa taka jeza!! ne vem kak užitek je pa to, da stoji na okenski polici, vleče okenso kljuko in gleda skozi okno. Histerija, ko mu kljuko izvlečem iz rok in ga spravim stran od okna.

Tud men je najbolj všeč prva slikca.

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 9:57:37   
bačko
Meni je tudi všeč prva slikica.user posted image user posted image

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 10:04:29   
mk8
Prva slikica..

Punce, sploh nimam časa za RR, vse zadnje atome moči dajem v učenje in upam, da mi uspe!! Upam, da je z vami vse OK in da ste bolančkani že zdravi user posted image user posted image .

Se slišimo po izpitu

_____________________________

In zdaj smo trije...
Veronika, 4.6.2009






(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 10:09:17   
mini86
drugih nism najdla zdele na brzino..mi je pa prva slikica pr hanuši tud še najbol všeč

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 10:17:25   
mita21
Tukaj mi je pa tretjauser posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 11:22:35   
bačko
Meni pa je tukaj všeč miška ki piše!No kdaj se jutri dobite?

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 12:14:53   
mita21
Tiste miške sploh nisem vidla, mislila sem četrto (ko svečko prižiga)user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 12:28:09   
mini86
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image




_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 12:29:47   
Ovnica78
Ojla!

Ste pa pridne. Že tretji deluser posted image !


Manna vidim, da imava podobne probleme pri najinih lahkokategornicah. Tudi Iva še ne plazi, na noge se sploh noče postavljat. Čisto zadovoljna je, če lahk sedi na tleh in se suče naokrog po riti. Ko seže po kakšni stvari, ki je predaleč zanjo se zvrne na trebuh, potem se suče na vse strani in čez čas začne protestirat, da jo je treba pobrat.
Se tudi jaz na trenutke kar malo sekiram, potem si pa rečem, da vsak otrok ob svojem času. Sina je bilo pri 9 mesecih že vsepovsod polno, je ful šibal po vseh štirih.

Boš videla, da ne bo dolgo, ko bosta tudi najini lumpiki postali še prehitri za najuuser posted image .
Naju ni zdravnica napotila na nobeno razvojno, ne na fizioterapijo. Sicer je malo smešno gledala, ko sem rekla, da se ne postavlja na noge. In pa ker je bolj drobčkena je potem nekaj zatežila s šumom na srčku, ji naredila EKG - ki pa ni čisto nič pokazal. 

Je pa drugače Iva skoz nasmejana in nagajiva. Je toliko stvari, ki jih pogrunta. Pravi dobrovoljček.


Aja slikica: čist ta prva!

< Sporočilo je popravil Ovnica78 -- 30.3.2010 12:30:42 >


_____________________________

6.1.2006 Prijokal na dan naš korenjak Tin.
15.6.2009 Prijokala na dan naša princeska Iva.

(odgovor članu mita21)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 12:39:25   
bačko
Lora ko se postavi na noge pa bolj čudno stopi.Ne znam vam opisati.Nekako takole stoji:stopaln  niso čisto ravna nogice ima tako malo zavite da sloni bolj na gležnih in sem mojemu rekla da to ni uredu.Kadar se postavi na nogice ji potem noge popravljam da lepo stoji.Vem pa da ne more še lepo stopiti in se bo že naučila.
Sem pa gledala malo naš seznam in sem ugotovila da je Lora bolj med majhnimi.Žana je bila pri 9 mesecih velika 76 cm, Lora pa le 71 cm.

(odgovor članu Ovnica78)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 12:50:42   
mini86
bačko- tamala je cukr

midva sva tud pospravla bunde pa kape pa tud zimsko vrečo sm dol uzela-mam jo sicer za vsak slučaj v avtu..

men je načeloma vseen gdaj je srečanje..bla bi pa nadpovprečno vesela če bi bli rečmo ta tedn že čeveljčkiuser posted image

tecka-pa ne no..zakaj ne prideta-ok zobki..sm pa mislna ti ukratd rožce-pa drugičuser posted image sam bolš čimprej..sicer je to najbol delat jesen ampak poskust ni greh
sicer pa kokr je 10ka rekla-enga maš v dobremuser posted image user posted image

manna-uživej še zadne mesece porodniške in se ne sekirej za kokr P pravi nepotrebne stvariuser posted image mislm da je 10ka rekla da si je treba zbrat enga k ga poslušaš-js sm si zbrala SEBE..in še nikol se nism razočaralauser posted image user posted image tko da če se teb manca zdi ok-odmisl kar je P rekla pol je to super..če ti pa kšna stvar ne da miru pa se ne pusti..samo mama pozna najbol svojga otročka..

bjondi-js bi te prosila še enkrat za miselni vzorec za žolčne kamne k mi je listek zletu pod hladilnikuser posted image
midva sva pa pri prejšnem pregledu dobila recept za 2 flaški AD3, in zdj na zadnjem pregledu tud..tko da mam dve celi flaški pa še eno včeraj odprto..je pa spet PO NOVEM da naj bi se dajalo AD3 tudi po dopolnjenem 1 letu..user posted image a vaša pa pravi da šele po 9.mesecu mlečne stvari-joj spet neki novga..men je to vse skp že kr mal smešn..ampak rečmo lej marcel je skuto od rečmo 7. meseca, bine jo bo pa od 9. meseca-pa bota oba glih tko zrasla in bla superuser posted image

mleko iz mlekomata-joj js pa ne vem ampak men se to kr gravža-SPLOH ne vem zakajuser posted image smotana sm ja
drgač pa jemo za večerjo lepo čokolino-ga ima rad

hanuši-super za bineta-kako si se pol odločla zarad cepljenja

vreme je pa za user posted image user posted image user posted image pomoje bom dons kr mal pospravlala k je že kr treba..MOGOČE se clo na okna vržem-ampak samo mogočeuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 13:08:03   
mojsonček
Čvekice!
 
Sam uletim na brzino... čeveljčke imam doma... ampak sem žalostna, eni manjkajo... MINI sorči... jst nč kriva, še raziskujem zakaj tistih rjavih supergic ni blo zravn, čeprou so naročene in plačane... jst jutr ne morem, oddajam bilance... pol pa zadiham... s polnimi pljuči...
 
 
PRIDEM ŠE POČEKIRAT KVA STE NAČVEKALE!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 13:13:49   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Čvekice!
 
Sam uletim na brzino... čeveljčke imam doma... ampak sem žalostna, eni manjkajo... MINI sorči... jst nč kriva, še raziskujem zakaj tistih rjavih supergic ni blo zravn, čeprou so naročene in plačane... jst jutr ne morem, oddajam bilance... pol pa zadiham... s polnimi pljuči...
 
 
PRIDEM ŠE POČEKIRAT KVA STE NAČVEKALE!


ojoj..kaj pa zdjuser posted image user posted image upam da odkriješ kako to..upam da jih pošljejo naknadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 13:14:51   
Hanuši
bačko koliko časa se postavlja na nogice?. Jaz ne bi panike delala. Saj šele osvaja težo na stopalčkih. Ti kar še malo počakaj, da bo kak korak naredila. To pa s stopalčki zvrnjenimi navzven ne bo mogla, ju bo morala lepo naravnost položit. Pa tak cuker je Lora. Mhm, kar za pojest user posted image

manna ne se sekirat. Pa poglejmo primer. Nekdo shodi z 10. meseci, drugi pa s 15.-imi. Halo razlike 5 mesecev, pa oba sta normalno razvita. Jaz že kar nekaj časa ne gledam nobenih tabel, ne poslušam pametnih sestr v P, ker te samo norega naredijo. Pri Hani ni bilo nobenih tabel, pa meritev, pa ocenjevanj, pa je bilo toliko lažje, se sploh nisem obremenjevala z nobeno stvarjo, ker nisem vedela kako naj bi sploh bilo. Razen tiste zdrave kmečke pameti, ki jo ima vsaka mama in je po moje tudi najboljša.

mini, odločila sem se za cepljenje. Do četrtka mora še jemati antibiotik, potem pa takoj dr. pokličem in se zmenim.

Kar se pa tašče tiče mi je pa naša teta veliko pomagala, ji je vse lepo razložila, jaz sem na koncu samo dodala, da ni tako težko, če veš, da gre za otrokovo zdravje in pač to je meni na 1. mestu in tukaj pač vljudna in prijazna ne bom.

_____________________________

When they placed you in my arms, you slipped into my heart

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: JUNIJSKI SONČKI 2009 3.del
30.3.2010 13:29:01   
mojsonček
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Čvekice!
 
Sam uletim na brzino... čeveljčke imam doma... ampak sem žalostna, eni manjkajo... MINI sorči... jst nč kriva, še raziskujem zakaj tistih rjavih supergic ni blo zravn, čeprou so naročene in plačane... jst jutr ne morem, oddajam bilance... pol pa zadiham... s polnimi pljuči...
 
 
PRIDEM ŠE POČEKIRAT KVA STE NAČVEKALE!


ojoj..kaj pa zdjuser posted image user posted image upam da odkriješ kako to..upam da jih pošljejo naknadnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



veš kakšn regiment telih hudičkov bi jst napopala kolk sem jezna... sem že mailala unga strica zdej pa čakam odgovor... upam, da čim prej poštimajo...

MANNA, BAČKO se zmenimo glede dostave?

GOLDY bom šla na pošto, še dons računam na to...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?