|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
14.7.2005 16:20:02   
tinkatonka
Sicer nisem mamica, pa tudi noseča nisem z dvojčki, ampak me vseeno zanima pi kako to, da niso že na prvem pregledu ugotovili, da imaš :duda::duda:?

Firbčna tinkatonka

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
14.7.2005 16:26:52   
pi
Na ultrazvoku se je videla samo ena gestacijska vrečka in v njej plod, zato je G mislila da je samo :duda:, če bi bila dvojajčna in bi videla dve vrečki bi takoj vedela da sta dva.

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
14.7.2005 17:51:52   
tinkatonka
No to je moglo biti pa res presenečenje. No ampak dva :duda::duda: = veselje na kvadrat.

Pa prijetno nosečnost!

tinkatonka

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
10.8.2005 23:53:49   
sneza
javascript:IzberiSmajlija('9nebesa')

9nebesa:kuza:ha! zdej pa bodoči fotr sprašuje, kajti moja nosečka ze globoko počiva.obstaja kakšen domač preparat,za nemirne noge kajti jaz sem ze čisto plav po nogah?

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
25.8.2006 17:13:35   
sasabela
oj oj
jaz se zopet javljam po dolgem času....trenutno sem v 27.tednu in morm rečt, da mi je zadnji teden ful naporen, komaj hodim, spim, vse me boli...joj kaj šele bo...ful ful bi rada zdržala do 37.tedna..upam, da mi bo uspelo...in upam, da bosta mela moje dva pikca vsaj po dve kili...

(odgovor članu sneza)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
31.8.2006 20:11:08   
NMJ
Ojla, tukaj še ena, ki pričakuje user posted image user posted image . Sem v 13t nosečnosti in najhujše slabosti so že za mano. Sva pa bila oba z možem presenečena ko sva izvedela, da sta dva. No sedaj si pa ne morem več, predestavljat drugače kot da bomo pestvovali dva hkrati.

Vsem pa hvala za dragocene izkušnje z dvojčki. Nam bodočim mamicam bodo še kako prav prišle.

Predvsem kateri voziček se res dobro obnese, ali ste vse dojile, ali se splača kupiti tudi ležalnike, in še kakšen koristen napotek in praktična izkušnja. Vse prav pride.

lp

(odgovor članu sasabela)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
1.9.2006 8:52:26   
tatam
Tudi jaz pričakujem user posted image user posted image  in sicer konec januarja.Trenutno teče 18 teden.
Počutim se zaenkrat o.k.,razen te nadležne zgage,ki mi zagreni marsikatero uro...Pa če pazim na prehrano ni čisto nič bolje.
Tudi mene zanima marsikaj glede user posted image user posted image .Npr.dojenje?? To je moja tretja user posted image  in oba otroka sem dojila do leta in preko,nikoli dodajala mleka.Pa me zanima če je kaj takega pri dveh mogoče?Je dovolj za oba? Ali naj za rezervo nabavim kake flaške-teh še nisem uporabljala in jih zato nimam?!
Pa zanima me,če ima katera ta voziček http://b2c.baby-center.si/WebClassification.asp?ClassID=150&ParentClassID=146.
Meni je zelo všeč,tudi cenovno je ugoden..Kako pa je z zlaganjem,pa v avto kak paše...???
No mame,malo nam še zaupajte svoje izkušnje! In čimveč veselja vsem mamam tudi z user posted image ,user posted image user posted image ,user posted image user posted image user posted image ,in več!!!

(odgovor članu NMJ)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zemlja kliče nosečke in mamice z dvojčki!!!!
1.9.2006 10:09:35   
emaa
Jaz imam rok decembra, pa sva voziček nabavila Hoco-tov Twin spacer. V avto gre glih za glih, pa je med amnjšimi za dvojčke, ima pa zraven že torbi za prenašanje in žakeljčka za noge. Zloži se na majhno, sprednja kolesa so vrtljiva, strehco se da prestavit, da lahko novorojenčka gledaš. ABC nama ni bil všeč zaradi tega ker sprednje kolo ni vrtljivo. Pa glede širine vozička se pozanimaj, najin ima 80cm, tako da se pridet v trgovino.
Glede dojenja vsekakor bom poskusial, če bo treba bom dodajala, bom videla, ko pridemo do tega.

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?