|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:02:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

papua Mi pa imamo pamperske in Maj je temno rjav user posted image Bi to šlo v poštev?






maja iskreno sožalje!user posted image



ma saj to kaj ma otrok na riti pa res ni pomembno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ful ste dobre


No sej to sem jaz napisala glede na prejšnje poste

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4951
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:05:49   
PapuaNG
ma pomoje ni nujno, da hodijo-zaenkrat še ne vem točno, kaj naj bi počeli, ampak kokr mi je rekel, nej bi se igrali, igrajo se pa itak sede.
aja, pa ni nujno, da majo pamperske goruser posted image Jim bojo že v reklami dal prave plenice gor.
Slik pa ni nujno pošiljat, ker bo itak casting v petek, kjer jih bojo posneli, samo kontaktne podatke se mora poslat, da jih bodo lahko poklicali za casting. Pa glede barve las kot sem rekla-pomoje je glavno, da niso glih blont...

Tiste, ki poznate kakšne mamice, ki pridejo v poštev, jim pa kar sporočite, lahko daste tut mojo telefonsko, ni panike. Načeloma naj pa sam podatke pošljejo na mejl od mojga.

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4952
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:07:53   
Dudica1
ne vem a naj prijavim al ne

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4953
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:09:23   
Anonimen
no, super. bom poslala, ko bom v službi... se je zbudil in greva lovit sonček...

lepo bodite!

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 4954
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:14:29   
ledenka
maja, moje sožalje user posted image  držite se!

sicer pa dobro jutro user posted image  moja varuška je mela spet danes eno cvetko... ona bi šla konc junija za en teden na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4955
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:15:54   
ledenka
ahem, za jutri... I need a ride user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4956
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:17:09   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

maja, moje sožalje user posted image  držite se!

sicer pa dobro jutro user posted image  moja varuška je mela spet danes eno cvetko... ona bi šla konc junija za en teden na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


tle se pa pokažejo prednosti vrtca

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4957
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:19:40   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ahem, za jutri... I need a ride user posted image  


Uh, na žalost si na čisto drugem koncu, pa ne upam si nič obljubit, ker ne vem kdaj bo naše dete spalo

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4958
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:20:42   
Tanja_
maja sožalje!

papua jaz bi jo tudi prijavila-edino en problemčič imamo. Namreč v petek mi odpotujemo. A se da kako za uro zmenit, da bi jo imeli zjutraj?

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4959
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:26:23   
Dudica1
a to je ta petek 

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4960
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:27:59   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

ahem, za jutri... I need a ride user posted image  


Uh, na žalost si na čisto drugem koncu, pa ne upam si nič obljubit, ker ne vem kdaj bo naše dete spalo

moram Flasko pocukat, ona je v mojem koncu user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4961
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:29:45   
ivanamdb
zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4962
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:30:04   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a to je ta petek 


Ja, 21.5. je čez dva dni

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4963
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:30:34   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image


Sem na FB eno pesmico zate pripopala

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4964
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:32:58   
Dudica1
a € pa dobi samo tisti ki je izbran? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4965
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:37:32   
ivanamdb
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image


Sem na FB eno pesmico zate pripopala


user posted image user posted image  hvala... edino si ne upam tukaj it na FB ker to kao ni po company policy... tudi RR ne bi bla...ampak slovenscine noben ne razume.....tko da sm lahk tukaj gor...za zdaj..... 

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4966
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:39:30   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image


Sem na FB eno pesmico zate pripopala


user posted image user posted image  hvala... edino si ne upam tukaj it na FB ker to kao ni po company policy... tudi RR ne bi bla...ampak slovenscine noben ne razume.....tko da sm lahk tukaj gor...za zdaj..... 


Te čisto razumem

(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4967
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:43:04   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image


Sem na FB eno pesmico zate pripopala


user posted image user posted image  hvala... edino si ne upam tukaj it na FB ker to kao ni po company policy... tudi RR ne bi bla...ampak slovenscine noben ne razume.....tko da sm lahk tukaj gor...za zdaj..... 

ajej user posted image  mate strogo!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ivanamdb)
Neposredna povezava do sporočila: 4968
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:47:27   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Jutro. Smo pokonci od šestih. Ponoči je tašča umrla user posted image




iskreno sožalje

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4969
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:47:38   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ivanamdb

zivjo punce!
jaz sem v rudniku...nc posebnega....dolgcas mi je... in vse mi gre na @£&"(* najrajs bi pod mizo spala...user posted image user posted image


Sem na FB eno pesmico zate pripopala


user posted image user posted image  hvala... edino si ne upam tukaj it na FB ker to kao ni po company policy... tudi RR ne bi bla...ampak slovenscine noben ne razume.....tko da sm lahk tukaj gor...za zdaj..... 


Te čisto razumem


tale
Leonard Cohen - Diamonds in the mine

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4970
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:50:51   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

maja, moje sožalje user posted image  držite se!

sicer pa dobro jutro user posted image  moja varuška je mela spet danes eno cvetko... ona bi šla konc junija za en teden na dopust user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


tle se pa pokažejo prednosti vrtca

se popolnoma strinjam. za kak dan ali dva ne bi bil problem, ampak en teden... saj nimam toliko dopusta, pa tudi dobit ga ne morem vedno.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 4971
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:52:07   
PapuaNG
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a € pa dobi samo tisti ki je izbran? user posted image user posted image user posted image


ja, tokrat je pa tako, da dnarce dobi samo izbrani. No sej, ponavadi je tako, tisto za frutek je bilo izjemoma, da so vsi nekaj dobili (oz. bodo dobili, mislim,da zadeva še ni šla v izplačilo).

Tanja, kdaj pa greste v petek? 

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4972
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:53:59   
Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a € pa dobi samo tisti ki je izbran? user posted image user posted image user posted image


ja, tokrat je pa tako, da dnarce dobi samo izbrani. No sej, ponavadi je tako, tisto za frutek je bilo izjemoma, da so vsi nekaj dobili (oz. bodo dobili, mislim,da zadeva še ni šla v izplačilo).

Tanja, kdaj pa greste v petek? 



Mislili smo v miru spakirat in odrinit. Se pravi najkasneje do kake 13ih.A misliš, da bi šlo?

ledenka sem se nasmejala tvoji varuški. Čeprav tebi vem, da ni smešno. Kaj si ji pa rekla?

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 4973
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:54:29   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

a to je ta petek 
si prijavila maja?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 4974
   RE: Z majčki 2009 - 12. del
19.5.2010 10:56:50   
FLASK_A
Maja, sožalje user posted image

Ledenka, seveda te z veseljem peljem! Če še katera želi z nama imam placuser posted image Se jutri zmenimo, zdaj laufam in bom cel dan norela okrog... Se tipkamo... Prijavila se pa bom če ne mi bo do konca življenja žal. Notranja oprema mi je itak zakon in imam že nekaj izkušenj s tem... Tako da- ja, zvečer se prijavimuser posted image user posted image user posted image Mater bom težko dala 'send' na e-poštiuser posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 198 [199] 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?