|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 11:53:28   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, SUPERMAMI, kako si? Sta otroka zdrava?


Čuj kar vredu.Ja sta kar ok.Samo imam občutek ,da še Tomaž ni čist ok al ,pa ga spet grlo boli,ker se je ponoči zbujal in jokal,pa uhe niso.Al,pa se motim ne vem.Drugač,pa itak pestro ni da niuser posted image .
Pa imata nov hobi pečeta cd-jeuser posted image .Moram ravno izklopit comp ,ker drugač odirata in zapirata cd-rom kot za stavo.Pomoje mata podedovano računalništvouser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HAhhahaha!!!!
Moj pa prižiga in ugaša računalnik, ker je pogruntal, da tam taka lepa modra lučka sveti!user posted image user posted image user posted image In mi ga je že enkrat tak ugasnil, da se več niso Windowsi zaštartali in sem morala soseda angažirati, da je rešil PC.user posted image



(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 12:14:15   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, SUPERMAMI, kako si? Sta otroka zdrava?


Čuj kar vredu.Ja sta kar ok.Samo imam občutek ,da še Tomaž ni čist ok al ,pa ga spet grlo boli,ker se je ponoči zbujal in jokal,pa uhe niso.Al,pa se motim ne vem.Drugač,pa itak pestro ni da niuser posted image .
Pa imata nov hobi pečeta cd-jeuser posted image .Moram ravno izklopit comp ,ker drugač odirata in zapirata cd-rom kot za stavo.Pomoje mata podedovano računalništvouser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HAhhahaha!!!!
Moj pa prižiga in ugaša računalnik, ker je pogruntal, da tam taka lepa modra lučka sveti!user posted image user posted image user posted image In mi ga je že enkrat tak ugasnil, da se več niso Windowsi zaštartali in sem morala soseda angažirati, da je rešil PC.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Zato,pa ga jaz preventivno izključim iz elektrike .Malo mi je žal ,ker se drugače tam največ zaigratauser posted image ,samo kaj čem ,če bo vse crknilo bomo vsi trije hodli brez glaveuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 12:14:47   
PERSIDA
Kdaj maš kaj cajta za kaki drink?

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 12:15:42   
PERSIDA
Aja sem pozabla povedat ,da mate ful kulski avtouser posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 12:28:08   
zorica2



Jan pa zelo rad kuha in sesa z ročnim sesalnikom user posted image user posted image user posted image Mogoče mu bo pa kaj ostalo,......Računalnik pa je takrat pred cajtom že uspel pokvariti,...Drugče pa dvomim da bomo spet kaj dosti za računalnikom, ko pa je tako fantastično vreme.Tudi sedaj se najemo pa šibamo na igrala.Se ful rad spušča po tobganu,čeprav ga še morava dražti.Sam smeh ga je.Guganje pa itak.

persida Jan tudi še ne hodi samostojno,...Ko pa bo, pa vem da več kavice ne bom mogla piti na vozičkanju,ker bom sam laufla za njim,...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:11:26   
Najaa
Nika ima pa manijo na gumb od tv-ja. user posted image Skoz ugaša tv, predvsem takrat, ko Tija gleda risanko, da je ja še večji ogenj v strehi. user posted image No in sem polimala danes ta gumb. Sam dala čez pokrovček od mleka. user posted image Pa je dosti boljše.

Drugače pa Nika ga šiba 100 na uro sam so vse hlače hitro v pranju, ker še tudi pade in tako. Zdaj, ko gremo vsak dan spet ven, je fajn. Se utrudi, ko veliko hodi in pol spi po dve urci. Zdravje je tudi boljše in upam, da tako ostane vsaj nekaj časa, da jo cepimo.

(odgovor članu zorica2)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:43:02   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Kdaj maš kaj cajta za kaki drink?


Kje in kdaj pa si mislila, da bi se dobili? Čez vikend? meni bi pasalo. Čez teden bo bolj težko, ker sem komaj malo pred 17h doma...

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:43:24   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Aja sem pozabla povedat ,da mate ful kulski avtouser posted image user posted image


Ga boste prišli sprobati?user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:43:58   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Oooo, SUPERMAMI, kako si? Sta otroka zdrava?


Čuj kar vredu.Ja sta kar ok.Samo imam občutek ,da še Tomaž ni čist ok al ,pa ga spet grlo boli,ker se je ponoči zbujal in jokal,pa uhe niso.Al,pa se motim ne vem.Drugač,pa itak pestro ni da niuser posted image .
Pa imata nov hobi pečeta cd-jeuser posted image .Moram ravno izklopit comp ,ker drugač odirata in zapirata cd-rom kot za stavo.Pomoje mata podedovano računalništvouser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image HAhhahaha!!!!
Moj pa prižiga in ugaša računalnik, ker je pogruntal, da tam taka lepa modra lučka sveti!user posted image user posted image user posted image In mi ga je že enkrat tak ugasnil, da se več niso Windowsi zaštartali in sem morala soseda angažirati, da je rešil PC.user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Zato,pa ga jaz preventivno izključim iz elektrike .Malo mi je žal ,ker se drugače tam največ zaigratauser posted image ,samo kaj čem ,če bo vse crknilo bomo vsi trije hodli brez glaveuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:47:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: zorica2




Jan pa zelo rad kuha in sesa z ročnim sesalnikom user posted image user posted image user posted image Mogoče mu bo pa kaj ostalo,......Računalnik pa je takrat pred cajtom že uspel pokvariti,...Drugče pa dvomim da bomo spet kaj dosti za računalnikom, ko pa je tako fantastično vreme.Tudi sedaj se najemo pa šibamo na igrala.Se ful rad spušča po tobganu,čeprav ga še morava dražti.Sam smeh ga je.Guganje pa itak.

persida Jan tudi še ne hodi samostojno,...Ko pa bo, pa vem da več kavice ne bom mogla piti na vozičkanju,ker bom sam laufla za njim,...



Naš tudi ej. Tak se smeji poleg da joj.user posted image Ga bo treba še za dpma nabaviti.

Točno tako, jaz je že ne morem več v miru piti (no kakava, ker kavice ne pijem user posted image )..delamo kroge po gostilnah. user posted image

(odgovor članu zorica2)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 13:50:42   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Nika ima pa manijo na gumb od tv-ja. user posted image Skoz ugaša tv, predvsem takrat, ko Tija gleda risanko, da je ja še večji ogenj v strehi. user posted image No in sem polimala danes ta gumb. Sam dala čez pokrovček od mleka. user posted image Pa je dosti boljše.

Drugače pa Nika ga šiba 100 na uro sam so vse hlače hitro v pranju, ker še tudi pade in tako. Zdaj, ko gremo vsak dan spet ven, je fajn. Se utrudi, ko veliko hodi in pol spi po dve urci. Zdravje je tudi boljše in upam, da tako ostane vsaj nekaj časa, da jo cepimo.



user posted image user posted image user posted image

hahahah..glede daljinca. Moj pa ga obrača proti TV kot da bo šaltal pa mu včasih še uspe. user posted image

Drugača pa tudi pri nas peremo kot nori spodnje dele trenirkic, ker ko mu tako zapaše se on kar na štriri vrže in lepo kobacaje naprej. Pa ne glede na to ali smo doma ali v parku ali na travi.user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 21:18:45   
PERSIDA
Zorica saj jaz bi ju tudi pustila zunaj po tleh samo mam občutek ,da je zemlja še vedno premrzla.Verjemi imam premalo rok ,da bi oba držala za roke.
Vozičkata ,pa rada edino v mb-ju tu pri nas je dolgcajt ko ni nikjer nikogar :) Kaki avto tu,pa tam to,pa je vse.
Verjemi še kako rada bi si kamenčke v usta tiščalauser posted image .Čakamo na toplo zemljo pol se ,pa zaradi mene zarijeta ko krtauser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 21:19:58   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Aja sem pozabla povedat ,da mate ful kulski avtouser posted image user posted image


Ga boste prišli sprobati?user posted image



Z velikim veseljem ,če ne onadva ,pa mamiuser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 21:23:50   
PERSIDA
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Kdaj maš kaj cajta za kaki drink?


Kje in kdaj pa si mislila, da bi se dobili? Čez vikend? meni bi pasalo. Čez teden bo bolj težko, ker sem komaj malo pred 17h doma...



Kaka sobota recimo kje,kdaj ,vseeno,al ,pa na Ptuju na igrišču prek mosta ,pri semaforju.No malo vstran.
Lahko ,pa tudi pri nasuser posted image .Povej kak ti paše.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Marčevke 2009
7.4.2010 22:31:16   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Aja sem pozabla povedat ,da mate ful kulski avtouser posted image user posted image
podpis!user posted image user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 7:35:34   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: PERSIDA

Kdaj maš kaj cajta za kaki drink?


Kje in kdaj pa si mislila, da bi se dobili? Čez vikend? meni bi pasalo. Čez teden bo bolj težko, ker sem komaj malo pred 17h doma...



Kaka sobota recimo kje,kdaj ,vseeno,al ,pa na Ptuju na igrišču prek mosta ,pri semaforju.No malo vstran.
Lahko ,pa tudi pri nasuser posted image .Povej kak ti paše.


jaaaaaaaaaa....tam je super....  pa pr tebi tudi....user posted image

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 8:11:44   
KOKICA32
Kje bi se torej dobile? Kdaj?
Kdaj pa bomo šle v Bumbarja? Al še vedno ni nič tam uporabnega za naša tamale?

Aja pa DOBER DAN!user posted image

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 8:19:24   
tasa_m
Dobro jutro, kako ste?
Pr nam Lija še spi..ampak jo grem počasi zbudit, mora dat kri pa ob 10h imave pregled pri P.
Drugače noč OK-koda bi vedela, da se mama slabo počuti. Ma me boli vse kar se me drži-roke, noge,uho, lasi---ni kaj ni user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 9:40:53   
tasa_m

Drugače pa midve od zdravnika.
Lija je zdrava!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image malo več mora jest temnega mesa, drugače pa je vse OK! HB zdaj pa lahko greva ven!!! jeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 9:46:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


Drugače pa midve od zdravnika.
Lija je zdrava!!!  user posted image user posted image user posted image user posted image malo več mora jest temnega mesa, drugače pa je vse OK! HB zdaj pa lahko greva ven!!! jeeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiiiuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 12:24:49   
tasa_m
Mi šteka RR da joj. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 12:36:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Mi šteka RR da joj. user posted image user posted image user posted image


Si spet ful komentirala in ti je ven vrglo?user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 20:14:38   
Najaa
Čer... na drugi strani. user posted image

Bomo kako rekle danes?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Marčevke 2009
8.4.2010 21:03:42   
leo**tia
ola..mi smo yaenkrat zdravi..ta sirup res pomaga..user posted image tia je mala nagajivka in to karuser posted image nagaja,posebej leotu,pol se pa stepejouser posted image ..vsepovsod playi,leta itak ko raketa,apetit se je povecal na maksimum,jedla je danes 6krat in 4rat mlekouser posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Marčevke 2009
9.4.2010 8:05:13   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Čer... na drugi strani. user posted image

Bomo kako rekle danes?



Očitno ne!user posted image

Dober dan!user posted image



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?