|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:39:04   
smrka
miska jest sem diplomirala na fakulteti za upravo, dedc je pa informatik

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:39:26   
Gina
:)-kalina, vsako ne, lahko pa te...kolk ti pa zamuja?

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:39:46   
kofetek2010
hotel je bil OK, konec koncev je imel 5 zvezdic (čeprav ponudba hrane ni tako raznolika, da bila res vredna 5* in se je po 14 dneh že pošteno naveličaš in potem lepo prosiš mami, da ti naredi pohanga piščanca, pire in zeleno solato :)- ) o prijaznosti natakarjev ne duha ne sluha in na vsakem koraku te skušajo okrog prinest, npr. za taxi se zmeniš za ceno preden se vanj vsedeš, po par kilometrih se sovoznik taxija prisede bližje k tebi in začne ceno dvigovat (npr. zmenili smo se za 30 njihovih dnarjev, da nas pelje, potem je hotel imeti to ceno kar 3 kratno, češ, da je rekel, da je 30 za eno osebo),:grrr: čeprav je prevoz ful poceni, ampak se nelagodno počutiš, sploh zvečer ali če zavije na kakšno bolj odročno ulico :(


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:41:16   
Gina
Ja, to je pa arabski svet, nimaš kaj. Se mi zdi, da ko vidiš eno državo, so kar vse zelo podobne.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:42:23   
gamini

Samo, da se poslovim od vas, sem mal z :love: čvekala, pa sem nazaj in vam želim lahko noč :zaspan:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:42:59   
Gina
nočko, gamini!9nebesa

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:43:27   
kofetek2010
Gina - arabski svet?:zmeden2: sem bila 2x po 14 dni v Dubaju in ni primerjave s tem in enkrat tud na Djerbi in je bilo 1000x boljše ;)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:44:17   
Kalina
zamuja mi 14 dni, zelo pogosto lulam, spodnji del trebuha mam napet(pri :hudicek: ni nikol tako), pa k se prepognem al pa kej delam me spodaj kr neki stiska pa tko cudno je, pa k lezim mam tak cudn feeling, joskice pa nc ne bolijo sam tezke so neki?? :zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:45:41   
smrka
prvi znaki moje nosecnosti so bli: bolece prsi.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:46:25   
Kalina
ja jst sm mela pa vedno pred in med menstruacijo bolece, zdej pa nic..

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:47:21   
Gina
Ja, kalina, potem si pa najbrž res srečka. A je to pogosto pri tebi, da ti tolk zamuja ali kako? Meni je bil najbolj zanesljiv znak, da sem noseča, ogromen, zabuhel trebuh. še hlač nisem mogla normalno zapet. To je bil edini znak, ki je bil prisoten vseh 3x. Pa sem drugače (bila:)-) čisto ploh v trebuh.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:48:08   
india
Gamini, nočko!

Ja, Smrka, saj s takimi šolami bi pa ja moral atudi tukaj delo dobit. Vidiš, tega je mene bilo vedno strah in sram, kamorkoli prideš, delajo "naši" sranje, nikjer nas ne sprejmejo kot bi blo treba, ker nas dajejo v isti koš z jugiči.


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:48:23   
Gina
Aja Jana, no to ne vem, ker nisem bila tam, ampak se mi je pa zamerilo pa Malti.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:49:31   
Kalina
mah gina, moj trebuh je vedno zabuhel, sam nikol tko spodnji del napet?! ponavadi mi zamuja tko najvec 5 dni, sam vseen jst si kr govorim da nism nosecka, da nebo preveliko razocaranje ce nism:zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:49:39   
smrka
Miška eno leto sem iskala službo pošiljala prošnje ku zmešana: me povabjo na razgovor pa me vprašajo kdaj nameravam imet otroke, pa a mam izkušnje,.. pa da sem mlada... ja **** kdaj čem si nabrat izkušnje če sem študirala!!!! Totalna diskriminacija!!!! Če nimaš vez nikamor ne prideš.

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:49:44   
india
No, so bli lani eni kolegi v Egiptu, pa so rekli, da je bilo v primerjavi z Djerbo fantastično...kaj pa veš, verjetno tudi kakor naletiš:zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:50:37   
india
To je pa res, Smrka, ja,...vedno najdejo neke tumaste izgovore. Kao da so v službah najboljše stare device:grrr:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:51:16   
india
Kalina, skoraj bi lahko rekla, da so to kar tipični znaki nosečnosti:rozica:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:52:39   
Kalina
oh :rozica: ze 4 leta vsakic jokam ko je samo ena crtica, upam da bom zdaj jokala ker bosta :modri: :roza:, joj kr umrla bom :)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:54:31   
Kalina
aja pa a ves kaj me se mal skrbi, zdej v sluzbi ko so skor vsi na dopustu pa skoz letam okol pa mal v skladiscu pomagam pa neke tezke skatle prenasam okol, pa vedno ko dvignem kaksno me tko zaboli sp del trebuha, pol se pa cist napsihiram!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:55:26   
smrka
kar čuvaj se prve 3 mesece so kar "kritični"

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:56:54   
Kalina
ja se bom ko bom noseca :)
joj smrka tale tvoja slikca vsakic ko kaj napises se kle rezim ko nora :)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:57:21   
Gina
Nič ne dviguj. Zmisli si, da te je križ uščipnil. res ne smeš dvigovat, če si noseča, niti pod razno!!!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:57:37   
india
ok, punce, bežim pod tuš,potem pa spat, jutri imam laufarijo in deeeeeelooooo:(

Nočko!:miska:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   čvek za današnji večer
11.7.2005 22:59:01   
Kalina
ja sej probavam nekak da se izmuznem, sam mi ne ratuje glih, a pa je mozno da te tko boli ce si nosec(zgodnje) ce kej delas?:zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 [9] 10   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?