|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 17:52:53   
*miska.mcc*
fight!
koncno, stari dobri RR!



drugace pa:
avtorica, odmisli tega tipa. premisli, ce si "sposobna" tega otrocka spravit h kruhu. cisto neodvisno od tvojega upam, da bivsega.

sama bi otroka obdrzala, ce bi vedela da ga lahko prezivljam in nudim lepo otrostvo.

je pa res razlika, ce imas doma moza, ki ga nikoli ni, ali pa ce ga nimas sploh. sama imam takega, ki ga nikoli ni, in nimam skoraj nic od njega.

ampak, si upam priznat, da bi bilo brez njega definitivno tezje.


kakorkoli, upam da se bos odlocila tako, da  bo najbolje za tebe in za otroka, ki ga ze imas.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 18:44:12   
Colt
Modre besede od gospe skutne nadevanke v mišji omaki, prelite s ovčjo skuto...Rija, niti slučajno se ne bom podal na pot kjer se dajejo nasveti, v tej totalno mimo situaciji. Veliko pretanek led zame user posted image SKušam pa razumeti vse ''vpletene''. Verjamem da je preveč čustev vpletenih iz strani vseh sodelujočih na tej temi. Zato tudi prihaja do ''nerazumevanj''. Pa sem prepričan da je vsaka mislila samo najboljše. Okej...verjetno tudi tista kaj je že...k pošilja ljudi tam, od kjer so prišli user posted image Rahlo netaktno sicer ampak okej...

Avtorica pa se bo morala predvsem vsest sama s sabo. Sem pa jaz zadnji ki bi ji rekel ''ja, naredi splav'' ali pa obratno, ''ne ga narest''. Posledice bo nosila sama in posledice v nobenem primeru niso zanemarljive. Če pogledamo še faktor vesti...se zna tehtnica na dolgi rok kr fajn zamajati.

Nice and easy girls...Rija, ti pa si zarolaj moj komad user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 19:04:57   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Colt


Avtorica pa se bo morala predvsem vsest sama s sabo. Sem pa jaz zadnji ki bi ji rekel ''''''''ja, naredi splav'''''''' ali pa obratno, ''''''''ne ga narest''''''''.


hmmm....a je katera tukaj eksplicitno napisala,da naj ona naredi splavuser posted image

mislim, da smo vse pisale, na bi JAZ v podani situaciji to naredile....user posted image

in tale neil diamond je dobesedno za žile prerezatuser posted image user posted image user posted image


zame je bolj kaj takega

http://www.youtube.com/watch?v=9Mvnl7Z0-WQ&feature=fvst

user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 1.5.2010 19:12:34 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
1.5.2010 19:36:21   
avsa
Sama sem mati dveh otrok, samohranilka. Otroka sta oba že v zgodnji pubertete, pa vseeno ni lahko. Jaz osebno tega otroka ne bi donosila. Ne morem verjet, da sem v odgovorih dejansko zasledila, da bi se nekatere za tega otroka odločile le zato, da bi s tem jezile bivšega. V tem trenutku se je treba vprašati ali imamo pravico donositi otročička, če že v naprej vemo, da ne bo deležen očetovske ljubezni, da verjetno ne bo odraščal v varnem zavetju družine...
Avtorica, odločitev je seveda le na tebi. Želim ti lepo prihodnost, ne glede kako se boš odločila.

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
2.5.2010 20:35:21   
pelin
Jst bi pa takole rekla...Vse je odvisno, kako ženska gleda na to, če gre delat splav...mislim tako iz psihičnega vidika...Mene osebno bi to, da greva s partnerjem narazen v nosečnosti zelooo pohodilo, vendar pa bi me še bolj  če bi šla delat splav.Marsikateri je misel na bodočega otročka pomagala, da se je pobrala, zbrala moč, ponos, voljo...Vse te finančne zadeve in problemi, se lahko pojavijo, tudi če je partner ob tebi. Sama sem recimo sredi nosečnosti ostala brez službe in smo ob skromni plači štirje  živeli kar nekaj let. Seveda je tu veliko vredno, če imaš nekoga, ki ti pri vsem tem pomaga, vendar, koliko pa ti tvoj dragi pomaga pri tem otročku, ki ga že imata? Ali pa če se spomnimo na tiste bodoče mamice, ki žal zaradi smrti  partnerja  ostanejo same...tudi na tem forumu jih je nekaj.Pa jih je verjetno kar nekaj obdržalo otroka.
Pravzaprav se mi zdi, da bi morala o  otročku razmisliti , seveda če se da, čisto posebej, ločeno od partnerskih težav. Mogoče se čudno bere, toda partner bo verjetno v vsakem primeru odšel, problemi  glede nosečnosti, pa ti bodo ostali.Odločiti se boš morala sama, ne glede na partnerja, prijatelje...mene...in upam, da se boš odločila tako, da bo najbolj ustrezno zate.
Se pa strinjam s tisto, ki pravi, da se vse da...res je tako . Kjer je volja tam je moč! Pa tudi , če gledamo iz te strani, ...saj ti bo tvoj moral plačevati za otroke, tako da boš precej na boljšem, kot marsikatera samohranilska mamica z nezakonskim otročkom. Seveda moje mnenje...tvoja odločitev.
Pa še tole...priznam, da sem kar malo šokirana nad številom tistih, ki bi šle delat splavuser posted image .Nisem verski fanatik, vendar sem se ob prebiranju vseh tistih finančnih izgovorov in komentarjev kar zgrozila. Kot, da je , če nimaš partnerja, treba otročka kar odmislitiuser posted image .Ja ali imate vse otroke zaradi partnerjev, ali zaradi ljubezni in želje po otroku?

(odgovor članu avsa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
2.5.2010 21:28:02   
khurde
IZVIRNO SPOROČILO: decemberka10

Glede nosečnosti, pa še ni prepozno za splav, čeprav se mi upira, ker si otroka kljub vsemu želim, bojim pa se kako bi zmogla kot mati samohranilka:(.



Če bi meni partner rekel, da dolgoročno gledano ni šans, da sva skupaj, bi šla na svoje oz. bi on šel na svoje, pa bi videla, ali so sploh še kakšna čustva ali se da še kaj popravit pri odnosu ali pač ne. "Na silo" ga ne bi zadrževala, ker bo slej ko prej (spet) počilo. V tem času bi si pa poskušala življenje urediti tako, da bi mi bilo čim lažje takrat, ko bo prišel nov član. Malo bi povprašala pri starših, starih starših (če so še dovolj pri močeh), sestrah/bratih, prijateljih, če bi bili pripravljeni pomagati vsaj na začetku in kako (npr. občasno varstvo starejšega otroka, sprehod z novorojencem, da bi imela čas za starejšega, kaj skuhat po porodu, pomoč pri pospravljenju oz. likanju itd.).

Tvojega posta nisem razumela kot iskanje nasveta o narediti splav ali ne, kar se je - očitno - zgodilo pri mnogih drugih, sodelujočih v tej temi, ampak si bom vseeno dovolila nekaj napisati. Glede na odebeljeni del zgoraj citiranega, jaz na tvojem mestu ne bi šla splava delat. Verjamem, da se bojiš in da te je groza biti sama za vse, samo če že zdaj veš, da si bi težko ali sploh ne bi odpustila, ne bi naredila tega koraka.

Aja, tudi s pelin se strinjam.

< Sporočilo je popravil khurde -- 2.5.2010 21:29:22 >


_____________________________

If you're too open-minded, your brain will fall out.

(odgovor članu decemberka10)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
2.5.2010 21:59:24   
Raho
Popolnoma razumsko gledam na stvar, ker sama nisem vpletena. Naredila bi pa tako:
Tipa bi poslala v mesto rođenja, otroka bi pobasala pa splav bi naredila in si uredila življenje brez takega licemerca.

(odgovor članu khurde)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
6.5.2010 11:39:21   
VERBATIM
jasno je nekaj, da v takem odnosu ni smiselno biti, če si ženska, ker otrok ti itak ostane, gre zgolj zato, če si ga racionalno gledano zmožna imeti, potem lahko partnerstvo prekineš in otroka obdržiš, to je to

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
6.5.2010 21:24:40   
mayci
Se podpišem pod Raho, če smem...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu VERBATIM)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   [Brisano sporočilo]
7.5.2010 13:15:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 13:17:37   
ledenaa
Zakaj bi pa splav naredila,če si otroka želiuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 13:26:23   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Zakaj bi pa splav naredila,če si otroka želiuser posted image

Tega tudi jaz ne razemem user posted image user posted image

Ok, če si ga ne bi želela, ampak tako...se bojim, da bi zelo trpela v primeru, da greš delat splav.


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 13:29:52   
Mala_princeska
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Zakaj bi pa splav naredila,če si otroka želiuser posted image


poznam primer, ko je bila ženska že v drugo user posted image z njim seveda, mož pa jo je zapustil ko je bila še user posted image in šel z drugo, ona pa si je otroka tudi neznansko želela. ravnala je razumno in naredila splav. ni ji bilo lahko in še danes ji ni.
zaključek: nihče ne more rešiti naše situacije, posledice take ali drugačne odločitve nosiš skozi celo življenje



< Sporočilo je popravil Mala_princeska -- 7.5.2010 13:33:07 >

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 13:34:47   
aleksa83
Ne skrbi, po moje ti bo kar lepo šlo sami z malim kobacajem,...
Ženske smo zmožne marsikaj in včasih same sebe presenetimo.
Jaz splava ne bi šla delat, ker sama sebi ne bi odpustila. Ampak to je odločitev vsakega posameznika.
In za nič na svetu ne bi zamenjala časa, ki ga doživiš ob svojem otroku.

Nič naj te ne bo strah, kajti postala boš še bolj močna in še bolj boš imela rada svoja mala biserčka,...,...

Upam, da ti je zdaj kaj lažje, ampak meni je tak lepo, ko vidim, kako mi je začel počasi rasti moj buši,...

EN VELIK OBJEMČEK ZATE!!!!





_____________________________

Ljubezen se rodi iz veselja, s katerim gledata drug drugega, hrani se s potrebo, da spet vidita drug drugega, in se zaokrožita, ko se ne moreta več ločiti! (Jose Marti)

Aleksa

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 15:14:08   
pelin
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Popolnoma razumsko gledam na stvar, ker sama nisem vpletena. Naredila bi pa tako:
Tipa bi poslala v mesto rođenja, otroka bi pobasala pa splav bi naredila in si uredila življenje brez takega licemerca.

A z otrokom si ga pa ne moreš uredit?! Žal Raho, se s tvojim načinom mišljenja ne morem strinjati,  pa čeprav je napisano še  v tako "kul"   stiluuser posted image . Iz tvojih besed štrli ven jeza in zamera do partnerja, kateremu bi  se  želela maščevati in se ga znebiti, pri tem pa ne bi izbirala sredstev. Toda partnerju očitno dol visi otrok in ona in bi s splavom ( posebej če si ona otroka želi) kaznovala le sebe in ne "dragega". Saj otrok ni le njegov, ampak je tudi del nje in povrhu vsega nima z bednim ravnanjem partnerja nobene veze. Takšno razmišljanje mi je čist mimo, otročje, egoistično...Kot da bi želela vse  stvari, s katerimi je prišel v stik nebodigatreba partner, uničiti, odstraniti...Verjamem, da se ti po svoje vse v zvezi z njim zagabi in upre, samo, punce, tu se ne gre za hišo, ki jo lahko prodaš ali podreš, ali pa omaro, ki jo razžagaš....tu govorimo o otroku ( pa ne zdaj reči, da pri dveh mesecih še ni to, ker v njeni glavi očitno je). Tu se naj ne bi šlo, kdo bo koga bolj pohodil in pri tem brez zavor uporabljal vsa sredstva. Na takšnih temeljih si po moje zelo težko gradiš novo življenje...

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 15:32:01   
ledenaa
Razumsko je naredit splav,če hočeš otroka user posted image
A samo mene bega to ali še koga drugega?
Naredila naj bi v bistvu splav samo zato,ker jo je partner zapustil?A otroka si želi
žal,meni nobene logike tukaj ni.


(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 16:22:56   
viroza
Mislim da na vse prebrano je avtorici pošteno žal da je sploh kaj napisala.Ker to je katastrofa-sory.
Upam samo da si bo življenje uredila tako kot treba in ne bo klečeplazila za moškim.Ker to te pokoplje.
In ne, nisem bla v takšni situaciji,ker si sama sebi tega ne dovolim,ker dovolj letam naokoli da vsem vse k riti znosim ,potem me pa me prav na fino poje***o.
Želim ji močne živčke in veliko sreče,pa naj se odloči kot hoče.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 16:52:14   
luan
Jaz pa sem bila v podobni situaciji kot avtorica.Letos teče enajsto leto.Bila sem ravno tako noseča(8 tednov), ko sem izvedela, da partner že nekaj časa obiskuje drugo.Nisem imela ne službe ne faksa končanega.Starši so se odločili, da me podprejo pri vsaki moji odločitvi.Partnerja sem poslala v PM in se odeslila nazaj domov k staršem v enosobno stanovanje.Tisti trenutek odločena, da bom otroka obdržela.Kaj se je dogajalo z menoj naslednje tri tedne ne bom podrobno opisovala.Na koncu doživela živčni zlom.Bila trikrat v operacijski, kjer so mi hoteli narediti splav( na mojo željo), pa sem se dvakrat v joku premislila in odšla v sobo.Agonija, da ji ni para.Poslali psihoterapevta.No v tretje so mi naredili splav.Prvi občutki, ko sem se zbudila so bili mešani.Po eni strani mi je odleglo saj sem imela priložnost začeti od začetka.Po drugi strani pa se še danes sprašujem kakšen bi bil.Januarja bi bil star deset let.Če pomislim koliko sva se z zdajšnjim partnerjem namatrala za drugega otroka, koliko splavov(spontanih) je za mano.Ali mi je žal, da ga nisem obdržala? Ne ni.Se pa z bolečino v srcu spomnim nanj.

Svetujem ti, da ravnaš po svoji vesti.

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 17:11:29   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Razumsko je naredit splav,če hočeš otroka user posted image
A samo mene bega to ali še koga drugega?
Naredila naj bi v bistvu splav samo zato,ker jo je partner zapustil?A otroka si želi
žal,meni nobene logike tukaj ni.




Ce si zelis si otroka je eno vprasanje. Ce zmore sama imeti otroka oz. ce si pripravljena imeti ga sama je drugo vprasanje. Racionalno je rezultat prvega in drugega vprasanja.

Logike ne vidis, ker pozabljas, da za imeti in vzgojiti otroka moras izpolniti nekaksne pogoje. Sicer tezko temu otroku.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 18:05:45   
ledenaa
In kakšni so ti pogoji?

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 18:26:36   
pelin
Mislim, da približne pogoje že pozna, saj ima že enega otroka in ji ta stvar ni čisto neznana.Definitivno pa po moje ne spada  med te pogoje nek nezanesljiv dedec, ki je po mnenju nekaterih odločilni faktor ali naj bi ona otroka obdržala ali ne. Po svoje mislim da te pogoje že ima (saj kakor vem ne živi pod smreko, otroka bo oče dolžan finančno podpirati, vrtec se tudi ne bo kar podrl...), večinoma je odvisno, kako se bo odločila glede na to v kakšnem psihičnem stanju je in kako bo gledala na otroka: kot breme ali kot razlog za nov začetek. 

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 19:02:40   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

In kakšni so ti pogoji?


Osnovni pogoj je, da zenska sebe dovolj pozna, da ve ali je sposobna vzgajati otroka ali ne. Mora umeti racionalno in custveno neobremenjeno izracunati koaj je njega zelja in kaj zmoznost. Zmoznosti omejujejo zeljo - to je realnost.

Stalisca, da je za otroka dovolj samo mocna zelja privedejo ljudi do razlicnih dejanj, raznih stisk.. Imamo primere, ko matere ubijajo svoje otroke.. Ocitno je v zivljenju se nekaj vec kar je potrebno, da otroku omogocis normalno otrostvo, kot zgolj zelja.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 19:10:18   
Misek

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Mislim, da približne pogoje že pozna, saj ima že enega otroka in ji ta stvar ni čisto neznana.Definitivno pa po moje ne spada  med te pogoje nek nezanesljiv dedec, ki je po mnenju nekaterih odločilni faktor ali naj bi ona otroka obdržala ali ne. Po svoje mislim da te pogoje že ima (saj kakor vem ne živi pod smreko, otroka bo oče dolžan finančno podpirati, vrtec se tudi ne bo kar podrl...), večinoma je odvisno, kako se bo odločila glede na to v kakšnem psihičnem stanju je in kako bo gledala na otroka: kot breme ali kot razlog za nov začetek. 


Ne vem kje zivi in cigavo je stanovanje. Ne vem koliko bo oce placeval za otroka. Ne vem ce se bo vrtec podrl. ne vem v kaksnem je prihicnem stanju.

Ona mora vedeti in ona mora odlociti, ker ona bo z odlocitvijo zivela. zato kakrsno koli navijanje in prepricevanje doticne osebe za to ali ono odlocitev ni pametna, ker z navijanjem pre vzemas tudi del odgovornosti.

Zelo me pa jezijo neodgovorne osebe, ki prepricujejo, da je zelja dovolj, da vedno se bo naslo za otroka in ko zenska pride v tako hudo stisko, da naredi hude stvari ( spomnimo se Mislejeve) so pa vsi pametni pa kritizirajo vse okoli. Pozabijo, da so tej isti zenski morda prav oni polnili glavo kako ji bo super ce bos e enega imela in kako si ne bo oprostila, če bo splavila itn... Popolnoma prav so imeli ko so rekli .... Lahko je s tujim q*rcem po koprivah mlatit.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 19:28:45   
Taddy78
Bi se kar podpisala pod zadnja dva Miskina posta.

Z željo in ljubeznijo ne moreš otrok ne nahranit, ne oblečt in ne nudit toplega doma.


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: noseča, s partnerjem pa greva narazen:(:(:(
7.5.2010 22:01:17   
direktna
se strinjam s svojimi predhodnicami. če nočeš postati ''socialni problem'' in nekaj nuditi prvemu otroku, narediš splav.

...mogoče še kdaj srečaš človeka, s katerim boš imela še kakšnega otroka.-vsekakor lažje z enim otrokom, kot z dvemi. --gledano dolgoročno. kar te ne ubije, te ojača!user posted image

drži se! lp

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?